Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Затримали автобус з прихильниками Порошенка з Краматорська

я тот хто в донецкой строил Украину и скажу шо затрималы нашу украиньску вату  :(
   
Да и даже без этого не помешает проверить автобусы на наличие взрывчатки.А то будет как с гранатой под ВР,а потом будут делать всех виноватыми что не усмотрели

Ну десь так
   
Тобто відео ти не дивилась  :laugh:  (tu)

На блокпосту зупинили. Все норм. Але Гогі і гопкомпанію захищати — фуфуфу ;)  :acute:
   
Фу таке захищати.  (td) Там така зашкварена компанія. Такий зашкварений будинок. Таких зашкварених хазяїв. Фуфуфу.

Нічого не зрозуміла )
   
чогось згадались кадри як порошенко показово ганяв саакашвілі
:laugh:

Тому найкращий варіант коли посадять на цей раз.
Для всіх.
І для Порошенка, щоб знав як куйнею страждати під час віни.
І для зебуїна ,для якого це буде вірний початок кінця.
Попереджуючи воплі   мудрагеликів- Хуйло вже напало тому можете не писати цю фразу.
   
Все нагнетания порошков в последнее время сводится к фразе-не трогайте Петра а то хуйло нападет
   
Нічого не зрозуміла )

І не треба. Гогі — святой чілавєчєк.
   
Ну тут я хз.Я и видео не смотрел потому что харило 15 минут втыкать.Просто одно дело если остановили и проверили ,а другое если развернули без каких то уважительных причин

Так поросвинок і каже там зразу, зупинили на блокпосту, шмонають автобус, вони чекають
   
SvitLana-сцить твоя ЗЕлупонь? Правильно що сцить. :D  (tu)

Поки ЗЕлупа сциться, СвітЛайна на ФУПі среться
   
Тут по-моєму все просто. Якщо тільки з крематорська затримали для перевірки це одна справа. На ситуацію ніяк не впливає ,мало що там і які нюанси. А от якщо подібні заходи проведені в інших регіонах то це реально  зашквар уже. Методи овоча в дії.
   
І не треба. Гогі — святой чілавєчєк.

При чому тут ? Я кажу будьте послідовні, якщо молодці зупинили Гогі, то й автобус такі ж молодці, нє ?
   
Это все громкие слова.

Факт остается фактом.Для этого и существуют суды и следствие.А то так каждый жулик будет говорить что он оппозиционер,собирать кагал и давить на суд.Это будет уже не государство ,а помойка
   
У кнура бабла награбленного море, может проплатить титушек
   
на завтрашній ранок скасували електрички в Жуляни  (tu)  :laugh:
   
может Порох за пиар проплатил? зелепни не могут быть настолько идиотами

хотя....
   
на 9-30 ДБР завтра скликає пресуху, щоб повідоміти про дуже важливі новини в справі Порошенка,
ну це щоб новинні телеканали показували їхню пресуху, а не приїзд Пороха
   
на завтрашній ранок скасували електрички в Жуляни  (tu)  :laugh:

Які електрички? Там недалеко є станція Київ-Волинський і 2 тролейбусних маршрути. Доїхати не проблема взагалі.
   
на завтрашній ранок скасували електрички в Жуляни  (tu)  :laugh:

Що ти мелеш  :facepalm:  :lol:
   
Факт остается фактом.Для этого и существуют суды и следствие.А то так каждый жулик будет говорить что он оппозиционер,собирать кагал и давить на суд.Это будет уже не государство ,а помойка

Наші суди і слідство поховали всі гучні справи. Так що вулиця не такий вже поганий механізм.



   
Які електрички? Там недалеко є станція Київ-Волинський і 2 тролейбусних маршрути. Доїхати не проблема взагалі.

Тьотя по ходу десь з рассєюшки шрайбає  :laugh:
   
При чому тут ? Я кажу будьте послідовні, якщо молодці зупинили Гогі, то й автобус такі ж молодці, нє ?

Молодці.
   
на 9-30 ДБР завтра скликає пресуху, щоб повідоміти про дуже важливі новини в справі Порошенка,
ну це щоб новинні телеканали показували їхню пресуху, а не приїзд Пороха

зеленски обязан просто быть :facepalm:
   
При чому тут ? Я кажу будьте послідовні, якщо молодці зупинили Гогі, то й автобус такі ж молодці, нє ?

Хуйловка, вони що, відмовились предявляти документи? Чи кричали, що поліціянти повинні знати їх в лице?
   
пересцяли зелені тварюки

   
это домашнее задание зеленскому от путлера
   
Тьотя по ходу десь з рассєюшки шрайбає  :laugh:

Ну, може переплутала з Борисполем. Не кожний у нас їздить на каву у Відень. :gigi: Я завтра буду чесати по Повітрофлотському поблизу Жулян, придивлюсь до обстанівки.
   
Які електрички? Там недалеко є станція Київ-Волинський і 2 тролейбусних маршрути. Доїхати не проблема взагалі.

звісно, що не проблема, доберуться на інших видах транспорту,
ось тут якраз все описано, в тому числі і електрички до Київ-Волинського, який недалеко від аеропорту

https://mycheaptrip.com.ua/iak-distatysia-v-aeroport-kyiv-zhuliany-z-tsentru-mista-vokzalu-abo-livoho-bereha/
   
зеленски обязан просто быть :facepalm:

Як дипломований юризд.

   
звісно, що не проблема, доберуться на інших видах транспорту,
ось тут якраз все описано, в тому числі і електрички до Київ-Волинського, який недалеко від аеропорту

https://mycheaptrip.com.ua/iak-distatysia-v-aeroport-kyiv-zhuliany-z-tsentru-mista-vokzalu-abo-livoho-bereha/

Це мій район. Я місцевий абориген.
   
Це мій район. Я місцевий абориген.

та хіба я сперечаюсь,
я ж підтверджую, що в Жуляни дістатися асболютно не проблема,
нафіг треба було скасовувати електрички в бік Жулян, незрозуміло, хіба що щоб просто ускладнити дорогу тим, хто буде їхати з залізничного вокзалу
   
Наші суди і слідство поховали всі гучні справи. Так що вулиця не такий вже поганий механізм.

Безотносительно Пети это ненормально в любом государстве.
   
ЗЕлупа сиділа в глибокій ОПі і відтягувала свій кінець  :gigi:
   
буде  прессуха где зеленский заявит я решил посвюадить порошенко :laugh:
   
Взагалі так, прихильники певної політсили пролюбило рейтинги, пролюбило підтримку українців.
А тепер хапаються за соломинку, автобуси затримують.
Як воно їм допоможе, можна подивитись як воно допомогло януковощу.
   
та хіба я сперечаюсь,
я ж підтверджую, що в Жуляни дістатися асболютно не проблема,
нафіг треба було скасовувати електрички в бік Жулян, незрозуміло, хіба що щоб просто ускладнити дорогу тим, хто буде їхати з залізничного вокзалу

Я бачила в Києві оперативному, що три дні не працюватиме міська електричка. А міжміські навряд чи відмінять. Нарід не зрозуміє.
   
Їдуть по кнуря, щоб не здриснув в останню хвилину   :facepalm1:  :laugh:



Ірка забула додати, "ми такі.....
   
та хіба я сперечаюсь,
я ж підтверджую, що в Жуляни дістатися асболютно не проблема,
нафіг треба було скасовувати електрички в бік Жулян, незрозуміло, хіба що щоб просто ускладнити дорогу тим, хто буде їхати з залізничного вокзалу
Хто що скасував ? Капєц малахольна  :lol:
Нафіга взагалі з вокзалу їхати електричкою якщо там транспорт до аеропорту ходить ? :facepalm1:



Останнє редагування: 16 січня 2022 21:53:39 від SvitLana
   

ніфіга собі швабри зашєвєлілісь. Руки задрожали чи шо?
   
Ірка забула додати, "ми такі.....
Показати зображення...
Сектанти це ви - 10%ні. Хоча зараз вже мабуть 5%  :K
   
Показати зображення...

Про «сектантів» особливо смішно. До речі, куди вони всі поділися?


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія