Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

перемир'я під час наступу

перемир'я під час наступу

хто може пояснити сенс такої стратегії?
   
Re: перемир'я під час наступу

про що мова?
Тре: що/де/коли ы як
   
Re: перемир'я під час наступу

Що кацапи знову про наступ заговорили?
   
Re: перемир'я під час наступу

тема про стратегію
   
Re: перемир'я під час наступу

тема про стратегію
Петро не вміє наступати.
   
Re: перемир'я під час наступу

Петро не вміє наступати.

А как жи грабли? :S  :lol:
   
Re: перемир'я під час наступу

військового вирішення питання нема!
   
Re: перемир'я під час наступу

А как жи грабли? :S  :lol:
Ну ще і у гімно  :lol:
   
Re: перемир'я під час наступу

військового вирішення питання нема!

хто сказав?
   
Re: перемир'я під час наступу

хто сказав?

Президент України Петро Порошенко не бачить можливостей вирішення конфлікту на Донбасі військовим шляхом і сподівається на виконання Мінських домовленостей. Таку заяву він зробив в ефірі польського телеканалу TVN24 BiS.
   
Re: перемир'я під час наступу

Президент України Петро Порошенко не бачить можливостей вирішення конфлікту на Донбасі військовим шляхом і сподівається на виконання Мінських домовленостей. Таку заяву він зробив в ефірі польського телеканалу TVN24 BiS.
А соплі йому хто розтірав?
Він як почне хникать, аж гидко!
   
Re: перемир'я під час наступу

Ну Меркельша ж вішає kапшу на кожному кроці що Потік 2 чисто економічний проект і нічого, хороша тітка. Чому Петро не може вішати лапшу, демонструвати миролюбність України.

Останнє редагування: 2 січня 2019 17:04:45 від R.Perl
   
Re: перемир'я під час наступу

хто може пояснити сенс такої стратегії?

Вашої? Єлементарно Ватсон :) Накинути лайна. І нічого особистого - бізнес .  :)
   
Re: перемир'я під час наступу

Ну Меркельша ж вішає шапшу на кожному кроці що Потік 2 чисто економічний проект і нічого, хороша тітка. Чому Петро не може вішати лапшу, демонструвати миролюбність України.

так він не вішає, він тіко потєлєку борзий
   
Re: перемир'я під час наступу

всім дякую, але - відповіді досі немає. Є у когось якісь припущення, що може бути причиною (-ами) переривання наступу перемир'ям?
   
Re: перемир'я під час наступу

всім дякую, але - відповіді досі немає. Є у когось якісь припущення, що може бути причиною (-ами) переривання наступу перемир'ям?
Ну у нас Головнокомандувач і не думає наступати в принципі. Цьому можуть бути тільки два пояснення, або Петро -агент Ху&ла, або Петро - сцикло і просто боіться віддавати накази про підготовку і втілення наступальних операцій. Звідси і виникають перемир'я.  Згадайте Дебальцево наприклпд
   
Re: перемир'я під час наступу

Ну у нас Головнокомандувач і не думає наступати в принципі. Цьому можуть бути тільки два пояснення, або Петро -агент Ху&ла, або Петро - сцикло і просто боіться віддавати накази про підготовку і втілення наступальних операцій. Звідси і виникають перемир'я.  Згадайте Дебальцево наприклпд
особливо хочу підкреслити момент і прошу звернути увагу саме на нього - наступ вже йде, і тут чомусь оголошується перемир'я. От саме це мене цікавить
   
Re: перемир'я під час наступу

особливо хочу підкреслити момент і прошу звернути увагу саме на нього - наступ вже йде, і тут чомусь оголошується перемир'я. От саме це мене цікавить
Де саме йде наступ? Дайте мапу
   
Re: перемир'я під час наступу

Де саме йде наступ? Дайте мапу
зараз не йде. Давайте трохи абстрагуємось, щоб знайти загальну, можливо, відповідь. Йде наступ. І та сторона, що наступає, оголошує перемир'я. Які можуть бути причини цього?
   
Re: перемир'я під час наступу

зараз не йде. Давайте трохи абстрагуємось, щоб знайти загальну, можливо, відповідь. Йде наступ. І та сторона, що наступає, оголошує перемир'я. Які можуть бути причини цього?
Тільки зрада головноомандувача
   
Re: перемир'я під час наступу

Тільки зрада головноомандувача
дякую. Може у когось є інші пояснення?
   
Re: перемир'я під час наступу

ні в кого немає ніяких інших ідей?
   
Re: перемир'я під час наступу

ну що ж, інших варіантів немає, значить відповідь одна. Всім дякую
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія