Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Повстанцы "это плохо?

Re: "Повстанцы "это плохо?

Хер Папа. Я извиняюсь, что когда то принял тебя за евпаторийского а не мариуполского, уж извиняюсь...

Но, на всякий случай докладываю - "паля" = "свая" (ну, сваи, которые отливают из бетона или забивают)... Это не столб и не дерево.
Вчи мову, недолугий...))
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Так
привіт, віллі. Аналізів не надано, порошенко алкаш
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Вчи мову, недолугий...))

Вчу  :weep:

Па́ля - дерев'яний, металевий, або залізобетонний стрижень, який заглиблюють у землю або виконують у землi для додання міцності та несної здатностi фундаменту будівлі. Для дерев'яних паль використовують сорти дерева, які слабо схильні до гниття: дуб, модрина.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Вчу  :weep:

Па́ля - дерев'яний, металевий, або залізобетонний стрижень, який заглиблюють у землю або виконують у землi для додання міцності та несної здатностi фундаменту будівлі. Для дерев'яних паль використовують сорти дерева, які слабо схильні до гниття: дуб, модрина.

Ибать копать...
А ещё носий мови..
Посадження на палю — вид смертної кари, при якій засудженого насаджували на вертикальний загострений кіл. Здебільшого жертву насаджували на палю на землі, в горизонтальному положенні, а потім її встановлювали вертикально. Іноді жертву насаджували на вже поставлений кіл.


Останнє редагування: 20 квітня 2019 01:13:34 від Herr Fater
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Ще раз:

Ці питання не на колінці за п'ять хвилин відбирали, а ретельно готувалися, і роздруковували, і вивіряли сто разів.

Вони ГОТУВАЛИСЯ до дебатів майже місяць, ці питання сто разів читали - і тут така обмовка?

Це не було обмовкою - це було цитатою: із пісні слов не викинеш.
Одне й те саме по різному сприймається, коли читаєш й коли чуєш, - очевидна річ для кожного, хто читає лекції та/або робить доповіді.
Вказує лише на недостатній досвід у цьому питанні.
Але відповідальності це не знімає.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Вказує лише на недостатній досвід у цьому питанні.


чому б йому тоді не виступити з окремою заявою з цього приводу ?  щоб вата  не билася в істериці від екстазу ?
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Herr Fater нагадує мені акторку з німецького фильму для дорослих, яка готова прийняти скільки завгодно повстанців  з якого завгодно боку (с)
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Це не було обмовкою - це було цитатою: із пісні слов не викинеш.
Одне й те саме по різному сприймається, коли читаєш й коли чуєш, - очевидна річ для кожного, хто читає лекції та/або робить доповіді.
Вказує лише на недостатній досвід у цьому питанні.
Але відповідальності це не знімає.

Ви впевнені, що це була цитата, а не придумане колективом питання? Ото ж бо.

Я ж кажу, вони проміж себе так і називають сєпарів - повстанцями, щоб не зобідити сєрдєшних.

Тому і пропустили тих повстанців в ефір - бо то для них природня назва.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

чому б йому тоді не виступити з окремою заявою з цього приводу ?  щоб вата  не билася в істериці від екстазу ?

Тому що йому важливі голоси вати - нашо її дратувати перед виборами?
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Тому що йому важливі голоси вати - нашо її дратувати перед виборами?

а після ?  тобто вату дратувати не можна а Українців скільки завгодно  X(
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Обмовка и описка - разные вещи.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Ви впевнені, що це була цитата, а не придумане колективом питання? Ото ж бо.

Я ж кажу, вони проміж себе так і називають сєпарів - повстанцями, щоб не зобідити сєрдєшних.

Тому і пропустили тих повстанців в ефір - бо то для них природня назва.

Нет, видела в ФБ на их страничке, как собирали вопросы, видео с вопросами.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

думаю, це в них така самоідентифікація, в днр-лнр, вони типо повстали. ось так і зберігли в запитанні оригінальну їхню стилистику.
так а яке питання хуч було?
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

думаю, це в них така самоідентифікація, в днр-лнр, вони типо повстали. ось так і зберігли в запитанні оригінальну їхню стилистику.
так а яке питання хуч було?


   
Re: "Повстанцы "это плохо?

думаю, це в них така самоідентифікація, в днр-лнр, вони типо повстали. ось так і зберігли в запитанні оригінальну їхню стилистику.
так а яке питання хуч було?

Зе спросил, или процитировал вопрос "почему в тормозках повстанцев есть конфеты рошен?"
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

а після ?  тобто вату дратувати не можна а Українців скільки завгодно  X(
в Українців достатньо розуму щоб не дратуватися від мародерських вересків щодо запитання донбасян до нього
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

вопросы отбирал штаб  :D   маладая каманда

а мені якраз здається, шо вони класно відчувають мову. наприклад, множина "повстанцьі" в розсійській має навіть іронічний відтінок. типо - ну не знають самі - чого повстали, проти кого, навіщо воно їм було взагалі? так, повстали і тіки собі біди наробили і оточуючим.

Останнє редагування: 20 квітня 2019 02:24:10 від Vera
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Зе спросил, или процитировал вопрос "почему в тормозках повстанцев есть конфеты рошен?"

Процитировал, естесственно, зачитав с бумажки
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Зе спросил, или процитировал вопрос "почему в тормозках повстанцев есть конфеты рошен?"

о! я ж кажу - вони класно відчувають мову, і всі її відтінки навіть.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

думаю, це в них така самоідентифікація, в днр-лнр, вони типо повстали. ось так і зберігли в запитанні оригінальну їхню стилистику.
так а яке питання хуч було?
ну, презРФ теж має самоідентифікацію - вважає себе хуйло. Але ж воно таки Хуйло! :)
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

ну, презРФ теж має самоідентифікацію - вважає себе хуйло. Але ж воно таки Хуйло! :)

ну ось в такому дусі.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Бляха-муха. Він ЧИТАВ відібрані запитання. Тобто це питання свідомо вибрали.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

ну ось в такому дусі.
угу
Я до того, що може не варто так пунктуально ставитися до самоідентифікації всяких...хуйлів :)
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Чомусь BBC їх теж так називає.

Ви ж в Європу хочете, а там так.

Тобто виходить Зе назвав, так, як їх називає Європа.

Проєвропейський кандидат в президенти!   (tu)



   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Хєр Фатер, ти рiзницю мiж агаворкай в промовi Пороха  i написаним на бамажкє самим зєбiлом i прочитаним по бамажкє самим же зєбiлом улавлiваєш?  B-)
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

https://www.youtube.com/watch?v=0jkgXW0rdL4

ну. питання - де їм, тим повстанцям, збирають ті пайки? цікаво. може якась хвірмочка законтачена з рошеном?
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Нет, видела в ФБ на их страничке, как собирали вопросы, видео с вопросами.

Именно с этим вопросом?
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

угу
Я до того, що може не варто так пунктуально ставитися до самоідентифікації всяких...хуйлів :)

100%. мало того, вони ще і смішні в такий своїй самоідентифікації. от хуйло - президент типо. ну так поки він там президент, країна буде називатися хуйлостан. і хай з цим живуть. як і ті повстанці з рошенами в пайках.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Именно с этим вопросом?

Я скажу честно, что не особо вслушивалась, но многие из этих вопросов там были, если найду в ютьюбе, то притащу сюда.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

ну. питання - де їм, тим повстанцям, збирають ті пайки? цікаво. може якась хвірмочка законтачена з рошеном?
запитайте в свого ЗЕ, він про повстанців знає все :)
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Чомусь BBC їх теж так називає.

Ви ж в Європу хочете, а там так.

Тобто виходить Зе назвав, так, як їх називає Європа.

Проєвропейський кандидат в президенти!   (tu)


Показати зображення...

Rebel - бунтівник.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Чомусь BBC їх теж так називає.
це провина порошенка. Це він не оголосив війну війною, а терористів терористами
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

запитайте в свого ЗЕ, він про повстанців знає все :)

ну видно неспроста питання випливло. таки щось знають.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Смотрела "Карточный домик" или возможно "Родина"(американский), там тоже, когда речь шла про украинский Донбасс, войну, то было выражение "повстанцы", слух резануло.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Иди на xyй.
херфатер слегка обосрамшись  :D
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

ну видно неспроста питання випливло. таки щось знають.
угу
" - Рабінович, всі кажуть,що Ваша дочка - курва.
- Але ж в мене немає дочки!
 - А це вже Ваші проблеми..."
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

також, пригадується, на початку "повстання" дуже багато якихось дядів виникли з повітря і сіли там на потоках нещасних людей з усіх кінців, які їм тільки попадалися, обдирати. якісь ківи, шміви, просто відверто злочинно-мародерські харі.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

угу
" - Рабінович, всі кажуть,що Ваша дочка - курва.
- Але ж в мене немає дочки!
 - А це вже Ваші проблеми..."

ойвей. така тема, давайте переключимося на анекдоти і забудемо про свинарчуків і все інше. пецік ніучомнівінават.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

Смотрела "Карточный домик" или возможно "Родина"(американский), там тоже, когда речь шла про украинский Донбасс, войну, то было выражение "повстанцы", слух резануло.

ну хочуть люди себе так називати, хто їм може заборонити? хай. хотіли повстання - мають тепер.
   
Re: "Повстанцы "это плохо?

ну хочуть люди себе так називати, хто їм може заборонити? хай. хотіли повстання - мають тепер.
та вони най себе хоч джедаями називають - нам же то не конче повторювати!
Чи вже таки тре? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія