Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Під враженням теми Гонти "На жаль..." хочу запитати... B-)

  Он тут у сусідній гілці пан Гонта бідкається, що влада Незалежної України не повертає йому відбрані комуняками у діда-прадіда законних 90 моргів землі.
   Що ж, як не крути, а приватна власність - це в нормальних державах святе. [ua]
   Тут у мене питання іншої тематики. У 1982 КДБ підіслало до мене "сексота" котрий талановитим чорнокнижником (екстрасенсом) виявився. Завдяки магічним здібностям владі вдалося "розкрутити" мене на 5 років таборів. Я програв але гра була не чесною - влада заявляла про свою безбожність а сама активно практикувала сатанизм. :facepalm1:
    Питання таке: Мій Іуда за мене чималі гроші отримав й зараз на "заслуженій" пенсії непогано проживає... Я можу відсудити гроші котрі Іуда за мене від влади отримав? Там гроші ого-го які! Чи запити водою? :shuffle:
   
Re: Під враженням теми Гонти "На жаль..." хочу запитати... B-)
hawk2002

осиновый кол суке  :diablo:
   
До речі, мій Іуда - Бобровник Петро Артемович на мені кар"єру зробив - керував відділом карного розшуку м. Рівне. Зараз на "заслуженій" і, до речі, чималій пенсії спокійно проживає у Києві.  :facepalm1:
 А інакше при цій нашій нами ж обраній владі і бути не могло. :facepalm1: 
Тепер питання: кому на Україні жити добре?  B-)
   
До речі, мій Іуда - Бобровник Петро Артемович на мені кар"єру зробив - керував відділом карного розшуку м. Рівне. Зараз на "заслуженій" і, до речі, чималій пенсії спокійно проживає у Києві.
помириться вам надо. попробовать хотя бы. может ево тоже совесть мучает.
   
так то не сексот-чернокнижник, то ты терпила :weep:
   
  Он тут у сусідній гілці пан Гонта бідкається, що влада Незалежної України не повертає йому відбрані комуняками у діда-прадіда законних 90 моргів землі.
   Що ж, як не крути, а приватна власність - це в нормальних державах святе. [ua]
   Тут у мене питання іншої тематики. У 1982 КДБ підіслало до мене "сексота" котрий талановитим чорнокнижником (екстрасенсом) виявився. Завдяки магічним здібностям владі вдалося "розкрутити" мене на 5 років таборів. Я програв але гра була не чесною - влада заявляла про свою безбожність а сама активно практикувала сатанизм. :facepalm1:
    Питання таке: Мій Іуда за мене чималі гроші отримав й зараз на "заслуженій" пенсії непогано проживає... Я можу відсудити гроші котрі Іуда за мене від влади отримав? Там гроші ого-го які! Чи запити водою? :shuffle:
Кращого способу заробити гроші нема?
   
зрадникам жити добре, бо окупаційна адміністрація
   
  Он тут у сусідній гілці пан Гонта бідкається, що влада Незалежної України не повертає йому відбрані комуняками у діда-прадіда законних 90 моргів землі.
   Що ж, як не крути, а приватна власність - це в нормальних державах святе. [ua]
   Тут у мене питання іншої тематики. У 1982 КДБ підіслало до мене "сексота" котрий талановитим чорнокнижником (екстрасенсом) виявився. Завдяки магічним здібностям владі вдалося "розкрутити" мене на 5 років таборів. Я програв але гра була не чесною - влада заявляла про свою безбожність а сама активно практикувала сатанизм. :facepalm1:
    Питання таке: Мій Іуда за мене чималі гроші отримав й зараз на "заслуженій" пенсії непогано проживає... Я можу відсудити гроші котрі Іуда за мене від влади отримав? Там гроші ого-го які! Чи запити водою? :shuffle:
Влада якось змінилась?
   
Влада якось змінилась?
Не змінилася. На жаль. :(
Ю.Сегеда вірно описав ситуацію:
Хотіли випростати спину.
А в нас украли Україну,
Поклали на рахунки в банки,
Розвішали нові фіранки –
Жовто-блакитні прапори,
Червоні – в скрині, до пори.
Хоча кому яка різниця,
Що там на щоглі майориться?                                                                                         
 Новий костюм – старий вертеп.
 І був совдеп, і є совдеп.
 Хоч прапори здіймай до хмари,
 Під саму шию шаровари,
 На лобі тризуб намалюй –
 І був холуй і є холуй.
 Чи двохголового орла
 У центрі кожного села
 Постав на радість «господіну»,
 І доклюєте Україну.
 А ми ж так вірили наївні,
 Що заспівали треті півні,
 Що зникла давня чортівня,
 Діждали пресвятого дня,
 Відродження і різні штучки,
 Стояли, взявшися за ручки:
 Це ж від Луганська і до Львова
 Держава! Воля! Слава! Мова!
 Хотіли вилізти з ярма.
 А де ж та правда? А нема.
 Бо ті, що розпинали Стуса,
 Козацькі запустили вуса,
 Навчились українських слів
 І записались до хохлів.
 А ті, що проклинали Бога,
 Сьогодні підпилявши роги,
 Ідуть, ховаючи хвости,
 До церкви слинити хрести.

 Народу злидні та дірки,
 А їм фортуни та зірки,
 Із награбованих грошей
 Дають на храм і на музей…
 Як і тоді, щодня, щодня –
 Брехня, брехня, брехня, брехня…
 Хотіли вилізти з ярма.
 А де ж та правда? А нема.
Хотіли випростати спину,
А в нас украли Україну.
 :(
   
так то не сексот-чернокнижник, то ты терпила :weep:

фееричный лошара он
   
У 1982 КДБ підіслало до мене "сексота" котрий талановитим чорнокнижником (екстрасенсом) виявився. Завдяки магічним здібностям владі вдалося "розкрутити" мене на 5 років таборів.
:) расскажи лучше больше на тему того как тебя сексот-экстрасенс раскрутил на 5 лет. Колдовал что ли прямо в камере вместе с тобой? :)
   
помириться вам надо. попробовать хотя бы. может ево тоже совесть мучает.
Ісус простив грабіжника, котрий висів на хресті праворуч. А чи простив би Він свого зрадкика? Ось питання. :shuffle:
   
:) расскажи лучше больше на тему того как тебя сексот-экстрасенс раскрутил на 5 лет. Колдовал что ли прямо в камере вместе с тобой? :)
Довга історія. Кто читав мою книгу, той в темі... ;)
   
Re: Під враженням теми Гонти "На жаль..." хочу запитати... B-)

Когда лоху нечего делать,он вспоминает на сколько его кинули  :facepalm1:
   
Ісус простив грабіжника, котрий висів на хресті праворуч. А чи простив би Він свого зрадкика? Ось питання. :shuffle:

так ты хочешь хорошо жить
или быть как исус?
потому что это две разные жизненные стратегии :weep:
   
Я ОСЬ НЕМОЖУ ТЕБЕ ДОПИТАТИСЬ ЧИЙ КРИМ!!!!
   
так і будеш жаліти до смерті,шо курвою не вишло в житті грошей легких заробити,нє антік? :laugh:
   
До речі, мій Іуда - Бобровник Петро Артемович на мені кар"єру зробив - керував відділом карного розшуку м. Рівне. Зараз на "заслуженій" і, до речі, чималій пенсії спокійно проживає у Києві.  :facepalm1:
 А інакше при цій нашій нами ж обраній владі і бути не могло. :facepalm1: 
Тепер питання: кому на Україні жити добре?  B-)

А точно Артемович?
Может Владимирович?
   
Чернокнижников не бывает. Как и "черных книг". Хочешь потерять душу-тебе усё пояснят..... B-)
   
Чернокнижников не бывает. Как и "черных книг". Хочешь потерять душу-тебе усё пояснят..... B-)
А я процитую Бога:
9. Коли будеш входити до Краю, що дає тобі Господь, Бог твій, то не навчися чинити такого, як гидота цих народів.
10. Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник,
11. і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих.
12. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою.
13. Бездоганний будеш ти перед Господом, Богом своїм,
14. бо ці народи, що ти посядеш їх, слухають тих, хто ворожить по хмарах та ворожбитів, а ти не таке дав тобі Господь, Бог твій.
(Повторення Закону 18:9-14)
   
Антік ти ізвені , но вапрос чнй крим требует ответа
   
Антік ти ізвені , но вапрос чнй крим требует ответа

Этот вопрос для него, как для вампира чеснок :gigi:
   
Этот вопрос для него, как для вампира чеснок :gigi:


Єто все его проблеми тут или или
Нет ответа , тоже ответ
   
  Он тут у сусідній гілці пан Гонта бідкається, що влада Незалежної України не повертає йому відбрані комуняками у діда-прадіда законних 90 моргів землі.
   Що ж, як не крути, а приватна власність - це в нормальних державах святе. [ua]
   Тут у мене питання іншої тематики. У 1982 КДБ підіслало до мене "сексота" котрий талановитим чорнокнижником (екстрасенсом) виявився. Завдяки магічним здібностям владі вдалося "розкрутити" мене на 5 років таборів. Я програв але гра була не чесною - влада заявляла про свою безбожність а сама активно практикувала сатанизм. :facepalm1:
    Питання таке: Мій Іуда за мене чималі гроші отримав й зараз на "заслуженій" пенсії непогано проживає... Я можу відсудити гроші котрі Іуда за мене від влади отримав? Там гроші ого-го які! Чи запити водою? :shuffle:

Знайди і убий.
   
Re: Під враженням теми Гонти "На жаль..." хочу запитати... B-)

  Он тут у сусідній гілці пан Гонта бідкається, що влада Незалежної України не повертає йому відбрані комуняками у діда-прадіда законних 90 моргів землі.
   Що ж, як не крути, а приватна власність - це в нормальних державах святе. [ua]
   Тут у мене питання іншої тематики. У 1982 КДБ підіслало до мене "сексота" котрий талановитим чорнокнижником (екстрасенсом) виявився. Завдяки магічним здібностям владі вдалося "розкрутити" мене на 5 років таборів. Я програв але гра була не чесною - влада заявляла про свою безбожність а сама активно практикувала сатанизм. :facepalm1:
    Питання таке: Мій Іуда за мене чималі гроші отримав й зараз на "заслуженій" пенсії непогано проживає... Я можу відсудити гроші котрі Іуда за мене від влади отримав? Там гроші ого-го які! Чи запити водою? :shuffle:

Нмд, Вам, пане, треба на форум дурдом ін юей
   
Re: Під враженням теми Гонти "На жаль..." хочу запитати... B-)

До речі, мій Іуда - Бобровник Петро Артемович на мені кар"єру зробив - керував відділом карного розшуку м. Рівне. Зараз на "заслуженій" і, до речі, чималій пенсії спокійно проживає у Києві.  :facepalm1:
 А інакше при цій нашій нами ж обраній владі і бути не могло. :facepalm1: 
Тепер питання: кому на Україні жити добре?  B-)

Я б знайшов і прибив би втихаря.
   
Re: Під враженням теми Гонти "На жаль..." хочу запитати... B-)

Когда лоху нечего делать,он вспоминает на сколько его кинули  :facepalm1:


)))))
   
  Он тут у сусідній гілці пан Гонта бідкається, що влада Незалежної України не повертає йому відбрані комуняками у діда-прадіда законних 90 моргів землі.
   Що ж, як не крути, а приватна власність - це в нормальних державах святе. [ua]
   Тут у мене питання іншої тематики. У 1982 КДБ підіслало до мене "сексота" котрий талановитим чорнокнижником (екстрасенсом) виявився. Завдяки магічним здібностям владі вдалося "розкрутити" мене на 5 років таборів.

А мали б в лікарню.
   
Антику. Ти віриш в "чорнокнижництво", чаклунів, нечисту силу, - от з тобою всяка чортівщина і трапляється.
Вірити треба в єдиного Бога - і він буде в твоєму житті. "По вірі вашій воздасться вам".
   
 Радянський норматив 1 стукач на 300 душ населення.
 Де б вони стільки чорноротих взяли?
   
Тут така справа: ти або дисидент, або ні. Якщо вважаєш що діло стосовно тебе сфабриковане, то де ж тут десидентство?
   
До речі, мій Іуда - Бобровник Петро Артемович на мені кар"єру зробив - керував відділом карного розшуку м. Рівне. Зараз на "заслуженій" і, до речі, чималій пенсії спокійно проживає у Києві.

А сделать так, чтобы оно музыку не услышало в собственном доме совесть не позволяет?
Тебе ведь уже лет да лет, я так понимаю. Чего терять?
   
А сделать так, чтобы оно музыку не услышало в собственном доме совесть не позволяет?
Тебе ведь уже лет да лет, я так понимаю. Чего терять?
А на що це, паночку, ви його підбурюєте?
   
А сделать так, чтобы оно музыку не услышало в собственном доме совесть не позволяет?
Тебе ведь уже лет да лет, я так понимаю. Чего терять?
  :weep:
   
Тут така справа: ти або дисидент, або ні. Якщо вважаєш що діло стосовно тебе сфабриковане, то де ж тут десидентство?
   Тут справа така: От якась людина виступала чи щось планувала вчинити проти сатанинської влади а інша її продала. Продана людина поїхала під конвоєм в табори а інша за неї від влади гроші отримала та кар"єру зробила. Минули роки і сатанинська влада ніби згинула - значить таки справедливо дисиденти проти неї боролися. ;)
  І ось який казус - отих КДБістських сексотів притягнути до відповідальності закону немає - живуть собі спокійно на високих "заслужених" пенсія. 8-:
  Не була офіційно розвінчана марксистсько-ленінска ідеологія, не були названі та покарані виконавці репресій. От у повоєнній Німеччині був Нюрнберзький процес, були страчені та увязнені виконавці репресій, була проведена люстрація - багатьом нацистам було заборонено займати керівні посади тощо. А у нас? :facepalm1: 
  Ось тому то так й живемо.  :( 
   
Я ОСЬ НЕМОЖУ ТЕБЕ ДОПИТАТИСЬ ЧИЙ КРИМ!!!!

Підтримаю питання.

Чий Крим, терпіла??
   
А что за книга, киньте ссылку, почитаю, опыт великое дело? А про сексотов и про месть ты не парься. Ты живой остался и слава богу!
   
Підтримаю питання.

Чий Крим, терпіла??
Хочеш відвести дискусію в сторону й тему перетворити на срач?
   
   Тут справа така: От якась людина виступала чи щось планувала вчинити проти сатанинської влади а інша її продала. Продана людина поїхала під конвоєм в табори а інша за неї від влади гроші отримала та кар"єру зробила. Минули роки і сатанинська влада ніби згинула - значить таки справедливо дисиденти проти неї боролися. ;)
  І ось який казус - отих КДБістських сексотів притягнути до відповідальності закону немає - живуть собі спокійно на високих "заслужених" пенсія. 8-:
  Не була офіційно розвінчана марксистсько-ленінска ідеологія, не були названі та покарані виконавці репресій. От у повоєнній Німеччині був Нюрнберзький процес, були страчені та увязнені виконавці репресій, була проведена люстрація - багатьом нацистам було заборонено займати керівні посади тощо. А у нас? :facepalm1: 
  Ось тому то так й живемо.  :( 

от зверни увагу- в Німеччині "були страчені та увязнені виконавці репресій, була проведена люстрація", а ти від свого кривдника грошей бажаєш.
Якось не по-дисиденські це..
   
А что за книга, киньте ссылку, почитаю, опыт великое дело? А про сексотов и про месть ты не парься. Ты живой остался и слава богу!
http://prisoner.com.ua/
Рекомендую натиснути (ЗАВАНТАЖИТИ) й скачати всю книгу бо при скачуванні по сторінках багато глюків.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія