Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Взрыв в Керчи

Re: Взрыв в Керчи

Причиною вибуху в коледжі Керчі стала детонація невстановленого вибухового пристрою, заявив «Интерфакс» з посиланням на Національний антитерористичний комітет Росії.
Раніше була версія про вибух газу в будівлі. Також повідомлялося про стрілянину.

Нагадаємо, що в політехнічному коледжі в Керчі стався вибух. Російське інформагентство РИА Новости з посиланням на прес-службу кримського окупаційного «Міністерства охорони здоров’я» повідомило, що десятеро людей загинули та 50 постраждали.
https://hromadske.ua/posts/prichinoyu-vibuhu-v-kerchi-stav-pidriv-vibuhovogo-pristroyu-antiteroristichnij-komitet?fbclid=IwAR2dPVdov8eg8ufOpRI91_jBM7AzB6shrIZwu217tgg5CwI6tHqbcLawaQU
   
Re: Взрыв в Керчи

Подтвердили теракт

Скабеевы скажут - украинские националисты, гарантирую 100%
   
Re: Взрыв в Керчи

У мене думка, що нещасний випадок хочуть подати як теракт і списати на Україну.
Ну що будуть намагатися у будь-якому випадку списати на Україну, то точно.
І пфд шумок гайки татарам закрутять.
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

У політехнічному коледжі в Керчі стався вибух. За попередніми даними, десятеро людей загинули та 50 постраждали, заявили в російському антитерористичному комітеті.
Причиною вибуху стала детонація невстановленого вибухового пристрою.

Медики заявили, що задіяли санавіацію.

«Крыминформ» станом на 13:14 повідомив, що постраждалих госпіталізували в Керченську міську лікарню №1. За словами директора Кримського центру медицини катастроф Сергія Астанкіна, понад 20 постраждалих у важкому стані.

На відео з місця подій, опублікованому телеканалом «РЕН ТВ», очевидець повідомляє, що постраждали люди у їдальні.
У групах «ВКонтакте» місцеві мешканці заявили, що чули стрілянину в коледжі та бачили людей з автоматами.

Очевидиця подій в коментарі радіо Kerch.fm повідомила, що перед вибухом чула постріли.

На місце виїхали п’ять бригад швидкої допомоги.

Також за інформацією Kerch.fm станом на 12.25 машин швидкої допомоги не вистачило, тому постраждалих перевозить звичайний громадський транспорт.

Канал Mash без посилання на джерело повідомив, що йомвірний підозрюваний — це чоловік 20-25 років. Він потрапив під камери спостереження.

https://hromadske.ua/posts/u-koledzhi-v-kerchi-stavsya-vibuh-ye-zagibli-ta-postrazhdali-tass?fbclid=IwAR1HsJEfi5hXGtykyH730rxVN8wcNgEPHSFqzBi_O6nyfnRcYZut_LwccWw
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

https://www.youtube.com/watch?v=xa2k5FanOX4&feature=youtu.be
Може ІДІЛ?
Там їм недалеко, через Турцію перебратися і ідеальний Крим для них для терактів.
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

https://www.youtube.com/watch?v=xa2k5FanOX4&feature=youtu.be

Погано грає на камеру. Станіславский негодує.
   
Re: Взрыв в Керчи

http://tivix.co/61-rossiya-1.html

прямий ефір рашка 1
вони дебіли, повні дебіли

   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

bb8dev
3 хвилини тому
Мало того что она плохая актриса, так еще и на монтаже обрезали криво - видно что телефонного разговора нет, она относит телефон вниз он не загорается.
   
Re: Взрыв в Керчи

Гляйвиц?
   
Re: Взрыв в Керчи

евакуюють всі учбові заклади
   
Re: Взрыв в Керчи

"Рязанский сахар".   :X

Рейтинг xyйлa падает, значит надо поднимать...
   
Re: Взрыв в Керчи

https://www.youtube.com/watch?v=xa2k5FanOX4&feature=youtu.be
директора попередили завчасно? А для чого зрозуміло, зараз введуть в Криму надзвичайний стан і про Армянськ буде повна тиша, про Томос забудуть, а будуть по всім ТВ розкручувати тему про те, що треба об*єднатись навколо сцаря у тяжкі часи. По рашкці 1 вже йде прямий ефір і дуже добре підготовлений. Цікаво, а вони за скільки часу до подій були проінформовані.
   
Re: Взрыв в Керчи

блдь, не було в Криму расіі - не було терактів.
куди не влізе параша, всюди приносить кров, гівно, сльози.
   
Re: Взрыв в Керчи

скажуть, шо бандерівці
але чи обмежаться лише словами...
   
Re: Взрыв в Керчи

Нестор Міхненко​
А что происходило в Москве в 1999-ом году? Старая схема. Возможно, они не назвут это украинским террактом. Просто вычищают Крым от людей, вслед за Армянском. Ну и отвлекают внимание...

Рускоговорящий Бандеровец​
Схема то старая ...что бы это не стало поводом для новой фазы войнушки ((

Олежка Лиончик​
Так говорят что в сталоке рвануло

Про СХП оружие​
Да всем понятно кто это сделал, беснующиеся соседи, по страны воюют так они и к нам решили руки протянуть.

Рускоговорящий Бандеровец​
рашко сми уже пестрят заголовками о теракте и что то мне подсказывает мое серденько что я знаю название той страны которую в этом обвинят

Олежка Лиончик​
Так ребята может это рванул газовый балон? хотя конечно свалят сейчас на теракт

Про СХП оружие
​одежда полно минно осколочных ранений точно не газ

Олежка Лиончик​
А как ты понял что это минно осколочные?

Рускоговорящий Бандеровец​
на Ленте уже и свидетели есть и описание подозреваемого и версия уже установлена ....спустя час как это произошло...ну прямо спецы высшего уровня
   
Re: Взрыв в Керчи

bb8dev
3 хвилини тому
Мало того что она плохая актриса, так еще и на монтаже обрезали криво - видно что телефонного разговора нет, она относит телефон вниз он не загорается.
І розмова якось припиняється не логічно: "Я не знаю" і рука вниз.
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

Что это может быть :
1. Теракт: а) паРаша, б) - Украина.
Очень маловероятно, ну, скажем, может и вероятно, но совсем не верится, всё-так, детей убивать - это слишком. Ну, мне так кажется.

2. Бытовое разгильдяйство с газом, чем-то взрывным и т.д. - а ось тутечки-  верю на 100%, ну, я верю, по моим ощущениям.
А в результате, спорим, обвинят Украину?   Т.е., воспользуются ситуацией.

Десь так сложилось


   
Re: Взрыв в Керчи

у окупантів є 4 версії:

1. Хахли
2. ІДІЛ.
3. Меджліс.
4. Псих.
   
Re: Взрыв в Керчи

А в результате, спорим, обвинят Украину?   Т.е., воспользуются ситуацией.

А коли "без  України" обходилося?
Коли затонув "Курськ", то першою версією був "украинский бомбардировщик"
   
Re: Взрыв в Керчи

Что это может быть :
1. Теракт: а) паРаша, б) - Украина.
Очень маловероятно, ну, скажем, может и вероятно, но совсем не верится, всё-так, детей убивать - это слишком. Ну, мне так кажется.

2. Бытовое разгильдяйство с газом, чем-то взрывным и т.д. - а ось тутечки-  верю на 100%, ну, я верю, по моим ощущениям.
А в результате, спорим, обвинят Украину?   Т.е., воспользуются ситуацией.

Десь так сложилось

ага і кульові поранення від газу

пізно, вже підтвердили, вибуховий пристрій
вже є підтвердження про стрілянину

думаю за годину покажуть "терориста"

думаю таки татарина якогось, що призанється, що Порошенко особисто
йому дав автомат і вибухівку

   
Re: Взрыв в Керчи

"Рязанский сахар".   :X

Рейтинг xyйлa падает, значит надо поднимать...

 (tu) тоже вспомнил про мешки
   
Re: Взрыв в Керчи
Old

Бытовое разгильдяйство с газом, чем-то взрывным и т.д. - а ось тутечки-  верю на 100%
в учебных заведениях запрещены газовые установки, техникум не газифицтрован, терракт это
   
Re: Взрыв в Керчи

Зато у цуговский мразей 100% мы виноваты.Ну вот скажите мне:как можно быть таким тупым биомусором?  :facepalm1: Уже и Сенцова приплели
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

Число жертв взрыва в техникуме в Керчи возросло до 18, сообщает Telegram-канал LIFE SHOT, не указывая источник информации.

https://lenta.ru/news/2018/10/17/18/
   
Re: Взрыв в Керчи

Зато у цуговский мразей 100% мы виноваты.Ну вот скажите мне:как можно быть таким тупым биомусором?  :facepalm1: Уже и Сенцова приплели

А при чём тут Сенцов?  ;o
   
Re: Взрыв в Керчи

   
Re: Взрыв в Керчи

ну, то что мы виноваты к гадалке не ходи.
еще есть ингуши.
есть слушки, что там уже стрельба во всю.
блокировка любых новостей оттуда жесточайшая.
   
Re: Взрыв в Керчи

А при чём тут Сенцов?  ;o

Ну типа тоже готовил теракт,но его вовремя остановили
   
Re: Взрыв в Керчи

Что это может быть :
1. Теракт: а) паРаша, б) - Украина.
Очень маловероятно, ну, скажем, может и вероятно, но совсем не верится, всё-так, детей убивать - это слишком. Ну, мне так кажется.

2. Бытовое разгильдяйство с газом, чем-то взрывным и т.д. - а ось тутечки-  верю на 100%, ну, я верю, по моим ощущениям.
А в результате, спорим, обвинят Украину?   Т.е., воспользуются ситуацией.

Десь так сложилось

беслан
   
Re: Взрыв в Керчи

И куда делись автоматчики которые всех расстреливали на втором этаже ?  8-)
   
Re: Взрыв в Керчи

"Рязанский сахар".   :X

Рейтинг xyйлa падает, значит надо поднимать...

угу
то ли ещо будет ой ой ой
   
Re: Взрыв в Керчи

А при чём тут Сенцов?  ;o

бо нііпацца терорист
   
Re: Взрыв в Керчи

для кгб (фсб) не бывает "слишком"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія