Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут кияша писав про пенсів і сільські школи, показую куди реально закопують гроші

Сьогодні біля 11 години заходив у будинок Вчителя, вул Шевченка навпроти ДЮСШ №1. Наш Луцький автодор застосував "Ноухау" по ремонду дороги і тротуару.
1. Бордюри клали прямо на сніг і лід, при тому їх заливали бетоном при мінусовій температурі.
   
прахфесіонали працюють
   
при тому їх заливали бетоном при мінусовій температурі
щас есть такие бетоны. 21-й век всё-таки.
   
щас есть такие бетоны. 21-й век всё-таки.

І сніг з кригою зараз теж такі.
   
Серія №3 заключна. Виявляється в нас існують будівельні норми, класти бордюр у сніг, бетонувати при відємній температурі той же бордюр, при чому бетон по кольору жовтий - тобто без цементу. Це після розмови з начальником цього будівництва з'ясувалось. Це не те що 3,14здец - а я це взагалі не знаю як назвати.
п.с. ці довбойоби збираються там ще й бруківку класти. Гарно бабло з бюджету лучан попиляли.
Вставлю самі шикарні фото
   
І сніг з кригою зараз теж такі.
может он им пофиг. по-вашему финские дорожные рабочие 1-го октября улетают в отпуск на бали до 1-го мая?
   
Цікаво, чи бачив те дійство юний господарник, заступник романюка?
   


Останнє редагування: 18 листопада 2016 12:50:05 від yuralutsk
   


Останнє редагування: 18 листопада 2016 12:50:35 від yuralutsk
   


Останнє редагування: 18 листопада 2016 12:52:13 від yuralutsk
   
все просто. тендИр юув виграний - гроші отримані - графік календарний на листопад. а далі пох бо нині виконавець не несе жодної відповідальності після прийомки об,єкту  - а прийомка відбувається  - комісії відстьогується расу тисяч баксів і все путьом

все нормально - це Україна [ua]
   
По вулиці ветеранів кладуть асфальт - це взагалі жопа. Треба потрати гроші до нового року - бо заберуть. Цікаво подивитись на це блядство весною. А я таки побачу я тією вулицею до свого офісу ходжу.
   
бля, Луцькі дорожники це вже якийсь мем))
припустимо, бетонувати чи укладати асфальт при від'ємних температурах зараз технології дозволяють (але не факт, що в цьому випадку вони застосовувались), проте в будь якому разі поверхня має бути очищена від снігу, води та бруду
   
бля, Луцькі дорожники це вже якийсь мем))
припустимо, бетонувати чи укладати асфальт при від'ємних температурах зараз технології дозволяють (але не факт, що в цьому випадку вони застосовувались), проте в будь якому разі поверхня має бути очищена від снігу, води та бруду
у мене інженерна освіта, були предмети по будівництву доріг і їх ремонту. Те що вони зробили і роблять не вписується ні в які норми чи сучасні чи совецькі. Я знаю який повинен бути бетон при мінусовій температурі, якого кольору і як має заливатись. Це аж ніяк не жовта субстанція, яку висипали на дорогу а потім лопатами докидати до бордюрів.
   
Цитувати
жовта субстанція
:S  :D
   
Стосовно бетону, тут треба експерт.
Гукайте Слава з Тернополя, він точно знає :)
   
Стосовно бетону, тут треба експерт.
Гукайте Слава з Тернополя, він точно знає :)
на хрена мені слав у мене батько інженер з двома вищими будівельними освітами 50 років інженером пропрацював.
Його слова - "долбойоби"
   
По вулиці ветеранів кладуть асфальт - це взагалі жопа. Треба потрати гроші до нового року - бо заберуть. Цікаво подивитись на це блядство весною. А я таки побачу я тією вулицею до свого офісу ходжу.
цікаво, що ім заважало з травня по жовтень це робити?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія