Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На п'ятому році епохи багатства і правди [ua]

Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

+ податок на багатсво має бути величезним
що на ставці крохобот?  Тоді настрій на таке зрозумілий :D
   Якщо єрмак ,през і решта арахамій з ї депутатами поділяться всім що заробили за час перебування у владі СТОРИЦЕЮ податків то я тільки за. А там і ахмєт.порох...молод ший :D .....пеця нічого не має,тому ви мимо та решта бень вкладуть сврої статки по 80% шкалі на терези воєнної машини на закупку зброї-то це буде величезний успіх. а ті 19 % на зарплати гідні нашим воякам на передовій і залишать 1% на прикриття свого грішного  тіла- то земля найде на небесну вісь,прилетять з сиріуса та ми переможемо гравітацію.
   
Дитяча забавка

Мають терміново вводити

- ПДВ 25%
- на купівлю авто збір 20%
- збір на імпорт авто ( перша реєстрація , окрім для ЗСУ) в 25%
- золото срібло етц 50%
- побутова техніка телефони телевізори 20/% збір
- ФОП 5% щось треба дійсно робити
- пенсії з бюджету обмежити в 5+- тис грн
- доплати і премії в місцевих бюджетах сумарно ньбілбше 10 тис грн
- тютюн бухло також можна переглядати

І т.д.

Це хоч якось дозволить отримати сотні млрд грн

А не 40
Ага і розігнати інфляцію, збільшити бідність. Особливо про побутову техніку сподобалося! Якось неправильно, що українці живуть коаще ніж кацапи, треба довести їх до стану, щоб не було чому заздрити
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

Що саме? Це історичний факт.

Тобто ви не знаєте для чого написали 97%? Я так розумію що ви за направлення нових податків на розважальні центри он як Львівська міська рада ходе звести
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

+10% на продаж нерухомості - і ще щось там додатково
Будєт даражать!
   
Якось неправильно, що українці живуть коаще ніж кацапи, треба довести їх до стану, щоб не було чому заздрити
Якось неправильно, що українська держава просить допомоги по всьому світу, і отримує її, в той час, коли самі українці не згодні поступитись навіть часткою свого добробуту, звичного для мирних часів.
Назбирати по сусідах грошей на відбудову дому після пожежі, а потім витягти власну заначку і вставити золоті зуби, десь так це виглядає.
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

що одне слово знаєш і тицяєш його як клоуну всюди де треба і не треба? Де там зрада коли подано ДЖЕРЕЛО новини . Чи ти партійно напівсліпий і дальтонік та не можеш читати довгого тексту а ручки чешуться зраду найти по звичці.?
Зрада в тому, що пости ТС можна не читати.
Там щоразу одне й те саме, тільки трохи різними словами.
Нудно та бездарно.
   
Зрада в тому, що пости ТС можна не читати.
Там щоразу одне й те саме, тільки трохи різними словами.
Нудно та бездарно.

А ти ну прям обдарований із своїми заявами, що ті, хто в ЗСУ, не платять податки  :laugh:

Альтернативно обдарований  :gigi:
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

А ти ну прям обдарований із своїми заявами, що ті, хто в ЗСУ, не платять податки  :laugh:

Альтернативно обдарований  :gigi:
Я, до речі, реально не знаю, чи сплачуються податки із ЗП військових.
Сенсу в цьому не бачу, але хз.
Просвітите якщо є така інформація.
   
Я, до речі, реально не знаю, чи сплачуються податки із ЗП військових.
Сенсу в цьому не бачу, але хз.
Просвітите якщо є така інформація.

Сплачуються

   
ТП знов не в курсі що у нас війна ?
   
Дефіцит торгівлі 23 року був 43 млрд долл ( по пам'яті)

Зовнішня допомога від друзів - 43 млрд.

Розраховуйте що фінансової допомоги цього року буде наприклад 30 млрд

Але треба знайти гроші на зброю з США ( а там до 30+ млрд долл на рік було

Тобто десь 40 млрд це щоб мати зброю та фінансове забезпечення на рівні 23 року

Як ми всі розуміємо - це нереалтнамцифра для нас

Тим не менш хоч щось потрібно робити
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

Сплачуються
Дякую буду знати.
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

Та просто девальвувати гривню, ото і ділоа усіх.
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

Та просто девальвувати гривню, ото і ділоа усіх.
І що воно тобі дасть?
Тоді потрібно буде збирати ще більше податків на ті самі $.
   
якщо педдроти істерили коли гройсман хотів 10% замість 5%, то тепер і поготів.
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

І що воно тобі дасть?
Тоді потрібно буде збирати ще більше податків на ті самі $.

Дасть те, що не піднімаючи податки, ти отримуєш той самий ефект. Кожен, хто отримує гривню, бідніє на девальваційний відсоток. Плюс скорочується імпорт.
А держава зможе продавати валюту, яка надходить у вигляді допомоги, дорожче. Профіт!
   
Збільшення податків- приведут к скороченню бізнеса та насамперед податки лише зменьшаться. Це вже проходили при Азарові, навіть сам кровосісь це визнав та відмінив. Але ліваки не розуміються на економіці. Завсно, можна щось зробити з ювеліркою, це не критично, або трохи збільшити військовий збір. Тобто навіть у шмигалів це розуміють, але лівацькі пенси- ні.
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

Дасть те, що не піднімаючи податки, ти отримуєш той самий ефект. Кожен, хто отримує гривню, бідніє на девальваційний відсоток. Плюс скорочується імпорт.
А держава зможе продавати валюту, яка надходить у вигляді допомоги, дорожче. Профіт!
Це працює в плюс, коли ти маєш профіцит валюти і в мінус, коли дифіцит.
За затримок фінансування від заходу - це мінус.
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

Це працює в плюс, коли ти маєш профіцит валюти і в мінус, коли дифіцит.

З точністю до навпаки.
Коли в тебе дефіцит валюти, продавати її імпортерам дешево - це невигідно.
Бо імпортери накуплять ще більше айфонів та пральних машинок, а манюпас за свою міцну гривню їх скупить, поглиблюючи дефіцит торгового балансу.
А от якщо девальвувати гривню, то імпортери вже менше валюти куплять, менше айфонів завезуть, а манюпас їх менше купить, бо ціна у гривні виросла - і торговий дефіцит почне скорочуватися.
В той же час, держава, отримуючи валютні позики та гранти, скільки б їх там не було, за ті самі євро чи долари отримає більше гривень, і профінансує що їй там треба.
Отака арифметика.

   
Українці [ua] лібертаріанці [ua]

за 100% вільну економіку й мінімум держави.

Це те, в що вірять більшість українців.
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

З точністю до навпаки.
Коли в тебе дефіцит валюти, продавати її імпортерам дешево - це невигідно.
Бо імпортери накуплять ще більше айфонів та пральних машинок, а манюпас за свою міцну гривню їх скупить, поглиблюючи дефіцит торгового балансу.
А от якщо девальвувати гривню, то імпортери вже менше валюти куплять, менше айфонів завезуть, а манюпас їх менше купить, бо ціна у гривні виросла - і торговий дефіцит почне скорочуватися.
В той же час, держава, отримуючи валютні позики та гранти, скільки б їх там не було, за ті самі євро чи долари отримає більше гривень, і профінансує що їй там треба.
Отака арифметика.
Коли маєш дифіцит валюти, ти її не продаєш, а купуєш.
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua]

Збільшення податків- приведут к скороченню бізнеса та насамперед податки лише зменьшаться. Це вже проходили при Азарові, навіть сам кровосісь це визнав та відмінив. Але ліваки не розуміються на економіці. Завсно, можна щось зробити з ювеліркою, це не критично, або трохи збільшити військовий збір. Тобто навіть у шмигалів це розуміють, але лівацькі пенси- ні.
волька прихильник правої ідеології. Весь час не платить податки, тому має успішний бізнес
   
Дякую буду знати.


 :laugh:  :laugh:

А що ж ти пишеш, якщо не знаєш?   :weep:
   
Re: На п'ятому році епохи багатства і правди  [ua] Нове

волька прихильник правої ідеології. Весь час не платить податки, тому має успішний бізнес
Я доначу на арміюі в міру своїх слабких сил за велику війну поставив майще 2000 найкращих в світі турникетів, та ще кровозупиняючи гелі та засоби в яких краще розбирається дочка. Тобі бригаду назвати? Є й фото. Оце мої податки.якщоя цим врятував хоч пару життів войнів, а може й більше- не знаю, але лише за це мені десь там скинуть на важелях деякі грехи.

Останнє редагування: 20 лютого 2024 15:30:43 від Wolter
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія