Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Тема заміни Залежного почалась в 24 влітку

Щоб не допустити поширення іпсо владі слід було показати єдність
А не "Мар'яна там та Валєра чубляться "

Ви мені нагадуєте кацапів які просили показати живого Залужного якого вони наче вбили але навіть коли зʼявились фото а потім і відео вони всеодно скиглили що це фотошоп аба знято у лікарні.
   
"Не в-і-н-у-в-а-т-а-я Я-я-я-я!!!"
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

"Не в-і-н-у-в-а-т-а-я Я-я-я-я!!!"
Отсос за педю киїістар оплачує хоча б???
Чи смоктати у ригів - просто твоя фішка як підара???
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Покруч вигнав батька з родини, а перукочолі зі скляними очима схвально хитають головами.
   
ФУП такий ФУП.Про що б не була стаття але в кінці завжди буде винним Зе,навіть якщо у ній про це немає жодного слова
Можливо, в кінці буде винним Зе, але про що б не була гілка, вже на першій сторінці вона неминуче стане про По. Ви ж не будете заперечувати таку очевидну річ?
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Можливо, в кінці буде винним Зе, але про що б не була гілка, вже на першій сторінці вона неминуче стане про По. Ви ж не будете заперечувати таку очевидну річ?
І приз за лепший відсос пе отримує Одсербер!!!!!! (tu)  (tu)  (tu)
   
І за дивним збігом обставин це робили ресурси Сивочолого  :gigi:
Звісно! Ці гади порохоботи навмисно шепотіли наляканому бубочці,що ЗА його вважав земляним хробачком! А бубочка ж так йому вірив!!! А ЗА  так мстиво ухимлявся, а пальцями показував знак Перемоги, а насправді то було підступна дуля,тільки закодована. Но Єрмак був насторожі і розшифрував таємний цей масонський символ! Держава була врятована! Ото таке, браття!
Єрмак, брати, відчизну врятував
І хоч вечеряти дбайлива кличе мати,
За сапку і в квітник де рожа розквіта,
Що шмалить кокс відкрито та завзято!

Останнє редагування: 18 лютого 2024 16:12:48 від Wolter
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Звісно
краще б ти продовжував обговорення зеленими правниками по конституційному праву.....  :facepalm1:
кому справа до твоїх чортиків....
   
краще б ти продовжував обговорення зеленими правниками по конституційному праву.....  :facepalm1:
кому справа до твоїх чортиків....
Не бубони дурко ЗЕлене, повторює як мантру. Що, новий темнік тобі тупому не підігнали? Ну напищи де ще …може тебе прАстітутку оцінять гривень на 30. А що? Копійчина до копійчини….
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Волька, при всій повазі, іпанутий ти.....
п.с. хоча може то ще лікується
   
Залишається питання
- Зеленський повівся на іпсо і тому звільнив
Або
- Зеленський мав намір звільнити і іпсо просто йшло паралельно і не впливало на рішення
Або
- не було ніякого іпсо і безугла  та чутки з літа 23 - наслідок бажання звільнити
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Кому взагалі цікаво про ці конфлікти?
війна іде
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Кому взагалі цікаво про ці конфлікти?
війна іде
тим хто рейтинги малює....
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

тим хто рейтинги малює....

рейтинги вже не мають значення
ніякої політичної діяльності не буде на багато років
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Тобто, презедент повірив цьому іпсу, чи чого він звільнив Залужного?

можна вже не питати, якщо це не риторичне

бо відповідей не буде. хто такий український народ, щоб йому щось там відповідати на його питання ?

чого знехтували перемовинами в Стамбулі?
чому звільнив главкома ?
чому наїзди на бізнес,  включно з ВПК ?
який к хуям 91, коли на фронті срака і США всьо,  "афганять" ?
і т.п

страна тихо гуде, бо це все питання життя, а відповіді немає жодної.
це така демократія ?
   
рейтинги вже не мають значення
ніякої політичної діяльності не буде на багато років

Буде, звичайно.
   
Конфлікт Зеленського і Залужного спровокувала кремлівська ІПСО, зʼявились документи – Washington Post

https://war.оборзеватель/ukr/konflikt-zelenskogo-i-zaluzhnogo-sprovokuvala-kremlivska-ipso-zyavilis-dokumenti-washington-post.htm
https://www.washingtonpost.com/world/2024/02/16/russian-disinformation-zelensky-zaluzhny/

п.с. думаю тези багатьом нагадають що вони тут писали....головне що просто шаблонно...
Та нехай би оба двоє перемагали.
Але дисертація в Підрахуя- то є парахвін.
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Коли Президенту закидають, чому немає другої чи третьої лінії оборони, або чомусь на якійсь ділянці почалися наступальні дії ворога, я вважаю, що це недоцільна критика, дуже недоцільна.

Я вважаю, що всі ці «Леопарди», «Мардери, «Бредлі», «Абрамси», скоро або вже F-16 – це заслуга зовнішньої політики, яку повністю на себе взяв Президент, і це правильно – начальник штабу бригади НГУ «Азов» Богдан «Тавр» Кротевич
   
Коли Президенту закидають, чому немає другої чи третьої лінії оборони, або чомусь на якійсь ділянці почалися наступальні дії ворога, я вважаю, що це недоцільна критика, дуже недоцільна.

Я вважаю, що всі ці «Леопарди», «Мардери, «Бредлі», «Абрамси», скоро або вже F-16 – це заслуга зовнішньої політики, яку повністю на себе взяв Президент, і це правильно – начальник штабу бригади НГУ «Азов» Богдан «Тавр» Кротевич
Якщо Леопарди, Бредлі, Абрамси це заслуга зовнішньої політики Презедента, то відсутність снарядів та і взагалі проблеми з підтримкою чия то заслуга?
   
Re: для корисних: Конфлікт Зеленського і Залужного...

Та нехай би оба двоє перемагали.
Але дисертація в Підрахуя- то є парахвін.
А дисертація в Омані?
   
Якщо Леопарди, Бредлі, Абрамси це заслуга зовнішньої політики Презедента, то відсутність снарядів та і взагалі проблеми з підтримкою чия то заслуга?

Ці снаряди нам обіцяли ЄС і США. США злились через вибори, ЄС 2 роки думав, що США будуть тягнути все на собі, і тільки зараз почав збільшувати потужності (ну ось такі єбанати). Конкретно в чому тут провина Зеленського?
   
ЗЕ на хайпу 2022 щось таки здобув. Ти диви, Україна відбивається. Ну звісно Залужний,Марченко, Наєв та інші тут не до чого, бо вони виконували прикази нашого Александра Македонського,та його стратегію. Але навіть рейтинг бубочки з 12% піднявся майже до 70%. Подоляк писав йому гарні промови і все йшло якось норм. Але час змінюється. На треба мати певних друзів у західної політичної єліти і тут бубочка обісрався, бо не має розуму для комунікації. Тут тре використовувати усіх- перемогу можна потімсобі приписати.
Так ні, в момент найвищої кризи він розшматковує військове керівництво та політичні репресії.
   
Ці снаряди нам обіцяли ЄС і США. США злились через вибори, ЄС 2 роки думав, що США будуть тягнути все на собі, і тільки зараз почав збільшувати потужності (ну ось такі єбанати). Конкретно в чому тут провина Зеленського?
Просрав двопартійну підтриму Штатів. Не? А взагалі у вас зелених цікаво - якщо плюс то виключно завдяки мудрій політиці Зе, якщо халепа то Зе тут ні до чого винні хто завгодно.
   
Просрав двопартійну підтриму Штатів. Не? А взагалі у вас зелених цікаво - якщо плюс то виключно завдяки мудрій політиці Зе, якщо халепа то Зе тут ні до чого винні хто завгодно.

Якими саме діями Зеленський просрав цю підтримку? Там разом із нами ще просрали цю підтримку Тайвань і Ізраїль  :gigi:
   
Якими саме діями Зеленський просрав цю підтримку? Там разом із нами ще просрали цю підтримку Тайвань і Ізраїль  :gigi:

Ти даремно це написав. Бо може так статися, що Ізраїлю і Тайваню таки дадуть, а Україні нє. :gigi:
   
ЗЕ на хайпу 2022 щось таки здобув. Ти диви, Україна відбивається. Ну звісно Залужний,Марченко, Наєв та інші тут не до чого, бо вони виконували прикази нашого Александра Македонського,та його стратегію. Але навіть рейтинг бубочки з 12% піднявся майже до 70%. Подоляк писав йому гарні промови і все йшло якось норм. Але час змінюється. На треба мати певних друзів у західної політичної єліти і тут бубочка обісрався, бо не має розуму для комунікації. Тут тре використовувати усіх- перемогу можна потімсобі приписати.
Так ні, в момент найвищої кризи він розшматковує військове керівництво та політичні репресії.
А в За є друзі? Окрім Підрахуя?
   
Просрав двопартійну підтриму Штатів. Не? А взагалі у вас зелених цікаво - якщо плюс то виключно завдяки мудрій політиці Зе, якщо халепа то Зе тут ні до чого винні хто завгодно.

Дебіл сектант детектед.
Трамп дав команду блокувати допомогу Україні а у сектантів в цьому винен Зе :facepalm:
   
Якими саме діями Зеленський просрав цю підтримку? Там разом із нами ще просрали цю підтримку Тайвань і Ізраїль  :gigi:
Та шож у вас зелених памя'ть як у гупі? Забули корупційні скандали? Забули реакцію на Зе на ці скандали? Забули як Зе і Ко ігнорували свої обіцянки штатам? Всі ці заяви послів G7, що все вже забули?
   
Дебіл сектант детектед.
Трамп дав команду блокувати допомогу Україні а у сектантів в цьому винен Зе :facepalm:
Навіщо виставляш себе ще більшим критином ніж є? До тебе не доходить як дії нашої влади дали карти в руки трампістам. Мабуть не доходить.
   
А дисертація в Омані?
Так нема.
   
Та шож у вас зелених памя'ть як у гупі? Забули корупційні скандали? Забули реакцію на Зе на ці скандали? Забули як Зе і Ко ігнорували свої обіцянки штатам? Всі ці заяви послів G7, що все вже забули?

Пішов класичний віктімблеймінг від сектантів Сивочолого  :weep: Допомогу не дають, бо Трамп так наказав. Тільки не кажи, що Трамп святий і проти корупції  :facepalm1:
   
можна вже не питати, якщо це не риторичне

бо відповідей не буде. хто такий український народ, щоб йому щось там відповідати на його питання ?

чого знехтували перемовинами в Стамбулі?
чому звільнив главкома ?
чому наїзди на бізнес,  включно з ВПК ?
який к хуям 91, коли на фронті срака і США всьо,  "афганять" ?
і т.п

страна тихо гуде, бо це все питання життя, а відповіді немає жодної.
це така демократія ?
Але мабуть немає у влади розуміння, чим це може закінчитися. Або думають, як завжди, что паваняют і забудут
   
Навіщо виставляш себе ще більшим критином ніж є? До тебе не доходить як дії нашої влади дали карти в руки трампістам. Мабуть не доходить.

Навіть якби оточення Зеленського не вкрало жодної гривні, це якось би нам гарантувало прихильність Трампа?  :weep: Ви як ті собаки, що лижуть руки тим, хто їх б'є, бо вважає себе винними в усьому...
   
Пішов класичний віктімблеймінг від сектантів Сивочолого  :weep: Допомогу не дають, бо Трамп так наказав. Тільки не кажи, що Трамп святий і проти корупції  :facepalm1:
Коли нема чого сказати хто винен? Сивочолий хто ж ще.  :lol:
Трам не святий, але саме звинувачення в корупції змінило ставлення амереканських виборців до України. Розумієш? Мабуть ні.
   
Коли нема чого сказати хто винен? Сивочолий хто ж ще.  :lol:
Трам не святий, але саме звинувачення в корупції змінило ставлення амереканських виборців до України. Розумієш? Мабуть ні.

Не треба пистіти: Трамп проти допомоги Україні, бо успіхи України додають шанси Байдену. Так само він проти угоди щодо кордону, бо невирішена проблема збільшує його шанси. Так що тут провини України немає взагалі.
   
Коли нема чого сказати хто винен? Сивочолий хто ж ще.  :lol:
Трам не святий, але саме звинувачення в корупції змінило ставлення амереканських виборців до України. Розумієш? Мабуть ні.

Дебіл сектант повторює кацапські наративи :facepalm:
   
Дебіл сектант повторює кацапські наративи :facepalm:
То падіння підтимки України особливо серед республіканських виборців це "кацапськи наративи"? Чи всеж таки факт? А як на мене кацапщіна це називати будь-який не зручний факт якимось "наративом".
   
Не треба пистіти: Трамп проти допомоги Україні, бо успіхи України додають шанси Байдену. Так само він проти угоди щодо кордону, бо невирішена проблема збільшує його шанси. Так що тут провини України немає взагалі.
А як ти вважаєш якщо б більшісь республіканских виборців підтримувала допомогу Україні чи зміг би Трамп робити те що він робить? Думай-те.
   
То падіння підтимки України особливо серед республіканських виборців це "кацапськи наративи"? Чи всеж таки факт? А як на мене кацапщіна це називати будь-який не зручний факт якимось "наративом".

Вона ніколи не була високою з самого початку війни. А коли Трамп почав пистіти, що не треба допомагати Україні, то вона впала ще нижче. Не треба тут натякати, що виборці Трампа якось особливо чутливі до теми корупції  :weep: Це ж треба бути настільки єбанутим, що вважати, що республіканські виборці проти допомоги Україні, бо Зеленський - корупціонер...  :facepalm1:
   
А як ти вважаєш якщо б більшісь республіканских виборців підтримувала допомогу Україні чи зміг би Трамп робити те що він робить? Думай-те.

О так, вони голосують за Трампа, бо він чесний і святий  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія