Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки блокують кордон :X

Re: Поляки блокують кордон  :X

думаю, це брехня

Поставки зброї вже блокуються.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Узагальнено, вся ця ситуація є великою перемогою хуйла. Проєбали всі, спецслужби польські, наші, і в цілому західні. А виконавці, польські рагулі, то таке, масовка. Явище не ліквідували в зародку, тепер гасити буде дуже проблемно. Погані справи.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Узагальнено, вся ця ситуація є великою перемогою хуйла. Проєбали всі, спецслужби польські, наші, і в цілому західні. А виконавці, польські рагулі, то таке, масовка. Явище не ліквідували в зародку, тепер гасити буде дуже проблемно. Погані справи.
Авось якось саме розсмокчеться...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

В ідеалі? Спеціально навчені люди.
Тобто, порожні теревені ні про що. Тракторний моссад.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Поставки зброї вже блокуються.

фермерами?
не сміши мене
мабуть відкрили фури та висипали тауруси на дорогу
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Так, тобі також треба з'явитися, бо це справа всіх українців. За пів години виходь до місцевої ратуші, там чекаємо.

Краків, не на Польсько - Чеському кордоні.
Як буде дозвіл - пиши.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

фермерами?
не сміши мене

Стерненку я більше довіряю, ніж форумним теоретикам
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Стерненку я більше довіряю, ніж форумним теоретикам

нуну
довіряти блогерам - остання справа
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

Керівництво польщі все знає
Балакав з поляком , підприємцем
Злий на тих поців що капєц
Вони його бізнес на нуль множать
Кордоном
І таких не один
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Елітне краківське ТРО на додаток до щоденної перевірки вакансій тепер ще й чекає на дозвіл польської влади для допомоги батьківщині в екзистенційному конфлікті  [ua] Не дадуть дозвіл - ну і хуй з нею [ua]
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Тут хтось писав, що акція абсолютно законна і це все дозволено робити.

Нік інженер, а сам - люмпен. Буває...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Щоб не було українського експорту до ЄС
Щоб українці не заважали їм на ринку праці ЄС
Щоб було більше дотацій від ЄС

Ну, глобально, типу того.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Елітне краківське ТРО на додаток до щоденної перевірки вакансій тепер ще й чекає на дозвіл польської влади для допомоги батьківщині в екзистенційному конфлікті  [ua] Не дадуть дозвіл - ну і хуй з нею [ua]

Я давно про це писав а з мене робили то алкаша,то ще Бог знає кого .Проте я був правий і вони здібні тільки жебракувати прикриваючись українським прапором та співати пісень на дозволених мітингах .Мільйон українців зараз у Польші і всі засунули язика і сраку причому у польську
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Це технологія доведення до абсурду.
Треба подати всі такі ж самі заявки на мітінги як і вони.
Якщо законодавством не заборонено блокувати шляхи і на то є право, то треба подати заявку на проведення мітингу на підтримку польскіх фермерів на трасі що веде до аеропорту Варшави і перекрити туди рух.
Всі плакати мають бути такі самі як і у фермерів.
Крім того треба попередити владу, що якщо вимоги фермерів не будуть виконані, то протестувальники перекриють рух в аеропорт не тільки Варшави, а і інших міст Польщі.
І все це тільки задля польських фермерів.

За пару тижнів, польських фермерів п***а би ногами самі поляки, як тіки будуть дізнаватись, що він фермер.

Так подавай же!
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Думаю нам потрібно робити доставку зброї іншим шляхом, можливо навіть прямим...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Елітне краківське ТРО на додаток до щоденної перевірки вакансій тепер ще й чекає на дозвіл польської влади для допомоги батьківщині в екзистенційному конфлікті  [ua] Не дадуть дозвіл - ну і хуй з нею [ua]

Давай приїдь з Італії, допоможи батьківщині. :)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Я давно про це писав а з мене робили то алкаша,то ще Бог знає кого .Проте я був правий і вони здібні тільки жебракувати прикриваючись українським прапором та співати пісень на дозволених мітингах .Мільйон українців зараз у Польші і всі засунули язика і сраку причому у польську

Так ти і є алкаш.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

На жаль ти не уявляєш що таке Польща - оте все бидло там дуже часто робить безкарно багато речей...
Вони дуже легко розженуть наших біженців які спробують протестувати...

А взагалі, у українців дуже коротка пам'ять. В минулому є два народам які вбили українців якнайбільше: це кацапи і пшеки.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Так ти і є алкаш.


Навіть якщо би було і так ,це не відміняє твоєї жіночої натури
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Навіть якщо би було і так ,це не відміняє твоєї жіночої натури

Не відміняє.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Хтось може конкретно пояснити суть всього?

Українська сторона констатує тільки факт: заблокували там і заблокували те. І ВСЕ!
Про причини - мовчок.

Польську сторону - слова, офіційні заяви не друкують.

-=-=-=-=-
Фермери Польщі не організований народ (у кожного невеликий клаптик землі)
і думки селянина перш за все це робота. Їхати мітингувати тракторами  - палити на це солярку з власного карману...
Ну це треба щоб щось добре дістало або майбутні вигоди це змогло перекрити.

Далі блокували кордон зі сторони України не тільки поляки, літом були і інші країни.
Все впиралося в агропродукцію, а зокрема зерно.

Далі ця ситуація літом вирішувалася, що буде не експорт в ці країни а тільки транзит.
-=-=-=-

З того що говорили оф. особи Польщі, українські фури проходять транзитим з Україну в Литву, а потім завозять зерно як європейське.
Ну з одного боку поляки за такі "сірі" схеми будуть не раді.
-=-=-

Питання в чому ПРИЧИНА ?
Які вимоги протестувальників?
Чому тільки український кордон?


Ось на це не дає відповідь українська сторона...











   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Щоб вирішити те питання, на то є влада України.
Хай вирішує ЗЕ.
Я можу тіки фантазувати я к би я діяв, будь влада у моїх руках. Але то все фантазії.

   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Хтось може конкретно пояснити суть всього?

Українська сторона констатує тільки факт: заблокували там і заблокували те. І ВСЕ!
Про причини - мовчок.

Польську сторону - слова, офіційні заяви не друкують.

-=-=-=-=-
Фермери Польщі не організований народ (у кожного невеликий клаптик землі)
і думки селянина перш за все це робота. Їхати мітингувати тракторами  - палити на це солярку з власного карману...
Ну це треба щоб щось добре дістало або майбутні вигоди це змогло перекрити.

Далі блокували кордон зі сторони України не тільки поляки, літом були і інші країни.
Все впиралося в агропродукцію, а зокрема зерно.

Далі ця ситуація літом вирішувалася, що буде не експорт в ці країни а тільки транзит.
-=-=-=-

З того що говорили оф. особи Польщі, українські фури проходять транзитим з Україну в Литву, а потім завозять зерно як європейське.
Ну з одного боку поляки за такі "сірі" схеми будуть не раді.
-=-=-

Питання в чому ПРИЧИНА ?
Які вимоги протестувальників?
Чому тільки український кордон?


Ось на це не дає відповідь українська сторона...

Хочаб новини подивися...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Так ти і є алкаш.

 Все він правильно пише. Участь у заворушеннях може призвести до депортації в Неньку і мобілізації. Тому сидітимуть тихо, навіть якщо пшеки їх обсикатимуть. І мову вивчать, і до ксьондзів підуть
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Хочаб новини подивися...
//дивився.
я ж кажу з української сторони тільки констатація факту (перекрили, заблокували, висипали зерно).

ПРИЧИНА?
Я не знайов озвученої причини.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Хтось може конкретно пояснити суть всього?

Українська сторона констатує тільки факт: заблокували там і заблокували те. І ВСЕ!
Про причини - мовчок.

Польську сторону - слова, офіційні заяви не друкують.

-=-=-=-=-
Фермери Польщі не організований народ (у кожного невеликий клаптик землі)
і думки селянина перш за все це робота. Їхати мітингувати тракторами  - палити на це солярку з власного карману...
Ну це треба щоб щось добре дістало або майбутні вигоди це змогло перекрити.

Далі блокували кордон зі сторони України не тільки поляки, літом були і інші країни.
Все впиралося в агропродукцію, а зокрема зерно.

Далі ця ситуація літом вирішувалася, що буде не експорт в ці країни а тільки транзит.
-=-=-=-

З того що говорили оф. особи Польщі, українські фури проходять транзитим з Україну в Литву, а потім завозять зерно як європейське.
Ну з одного боку поляки за такі "сірі" схеми будуть не раді.
-=-=-

Питання в чому ПРИЧИНА ?
Які вимоги протестувальників?
Чому тільки український кордон?


Ось на це не дає відповідь українська сторона...
ЄС скасував квоти на поставки агропродукції з України, поляки не хочуть втрачати свою долю на ринку і вимагають повернути квоти, шантажують перекриттям кордону
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Краків, не на Польсько - Чеському кордоні.
Як буде дозвіл - пиши.

Подай заявку до мерії Кракова на акцію. За 4 години мають погодити. За законами ЄСу відмовити не можуть. Кожний легальний резидент може подавати. Також і біженець.
Ми подавалися та отримували без жодних проблем. Дупу тільки відірвати треба від стільця.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Пішов суцільний френдліфаєр по ТС :(
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
N88

Щоб вирішити те питання, на то є влада України.
Хай вирішує ЗЕ.
Я можу тіки фантазувати я к би я діяв, будь влада у моїх руках. Але то все фантазії.

Нема в нас влади.
Народ є, армія є. Влади нема.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Нема в нас влади.
Народ є, армія є. Влади нема.

А в Польщі влада є?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
N88

А в Польщі влада є?

Звісно є.
Польська влада для польського народу.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Звісно є.
Польська влада для польського народу.

Для російського

Гандони штопані
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

нуну
довіряти блогерам - остання справа
А форумним теоретикам перша  :D
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Подай заявку до мерії Кракова на акцію. За 4 години мають погодити. За законами ЄСу відмовити не можуть. Кожний легальний резидент може подавати. Також і біженець.
Ми подавалися та отримували без жодних проблем. Дупу тільки відірвати треба від стільця.

24 го вже буде дозволена акція на підтримку України. Піду. А ти якого хера сидиш, а не мітингуєш у Брюсселі?
Взагалі, ти, курво, хоч копійку податків платиш Україні?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Елітне краківське ТРО на додаток до щоденної перевірки вакансій тепер ще й чекає на дозвіл польської влади для допомоги батьківщині в екзистенційному конфлікті  [ua] Не дадуть дозвіл - ну і хуй з нею [ua]
[ua]
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Влади нема

Коивавий узурпатор  :X
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Нема в нас влади.
Народ є, армія є. Влади нема.

влада домовилась з ес ( куди входить ... о це новина... Польща), на дуже гарних умовах.  Маю надію що ти не плануєшь це заперечувати.  влада мала надіїю що в ес є правила та закони, яки виконують всі ес країни.

як згодом з'ясувалося     - це не так.    в залишку що маємо? 1)  влада зробила все що треба, але влада це в Україні, та не має можливість впливати на якихсь там фермерів в гондурасі наприклад.  2) ЕС... такий собі цирк, де вважається що є якісь правила, але кожен хто хоче на ті правила може  "покласти" 3) ми нажаль дуже залежні зараз, тому не маємо можливість використовувати не тільки асиметричні, но також симетричні дії.  4)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Щоб вирішити те питання, на то є влада України.
Хай вирішує ЗЕ.
Я можу тіки фантазувати я к би я діяв, будь влада у моїх руках. Але то все фантазії.

перший і єдиний хто це може врегулювати це польська влада .
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
N88

влада домовилась з ес ( куди входить ... о це новина... Польща), на дуже гарних умовах.  Маю надію що ти не плануєшь це заперечувати.  влада мала надіїю що в ес є правила та закони, яки виконують всі ес країни.

як згодом з'ясувалося     - це не так.    в залишку що маємо? 1)  влада зробила все що треба, але влада це в Україні, та не має можливість впливати на якихсь там фермерів в гондурасі наприклад.  2) ЕС... такий собі цирк, де вважається що є якісь правила, але кожен хто хоче на ті правила може  "покласти" 3) ми нажаль дуже залежні зараз, тому не маємо можливість використовувати не тільки асиметричні, но також симетричні дії.  4)

Ну, так
"Обставини так склалися, я ні прі чом.."
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ну, так
"Обставини так склалися, я ні прі чом.."

А як треба, розкажи
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія