Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В отсутствие модерации я делегирую Растичу

В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Опитування
Делегирую Растичу право на снос тем и участников
Всього проголосувало: 83
Да  55 
 
 66% 
Нет  28 
 
 34% 




право подчищать ветки и участников ФУП до внедрения официальной модерации
   
Ініціативний ідіот (ка)

 :facepalm:
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Ініціативний ідіот (ка)

 :facepalm:

Разверни, будь так добр, свою глубокую мысль.
   
Разверни, будь так добр, свою глубокую мысль.

Що  можна пояснити безголовій?   :S
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Що  можна пояснити безголовій?   :S

Понял, мысль ты высказал, но пояснить её не в состоянии. Ладно, давай я тебе поясню. Учитывая постоянные повизгивания и бесконечные ветки юльков-прихильники певної політсили про нас за шо, применяется метод прямой демократии. Где, в отсутствие модерации, прямым большинством право сносить будет делегировано (или нет) Растичу. И все недовольные могут прямо обращаться или посылаться в эту ветку.
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

А чого саме Растічу?
Давай, наприклад, Олдбою делегуємо таке право.
А Растіч, оскільки має деякий доступ до кнопки, буде виконувати розпорядження Олдбоя
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

А чого саме Растічу?
Давай, наприклад, Олдбою делегуємо таке право.
А Растіч, оскільки має деякий доступ до кнопки, буде виконувати розпорядження Олдбоя

Делегировать кнопку человеку, занявшему на конкурсе антиукраинских мразей второе место? Хм. И при этом ты начинаешь темы про кацапы захватили форум? Отличное предложение, но нет.
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Делегировать кнопку человеку, занявшему на конкурсе антиукраинских мразей второе место? Хм. И при этом ты начинаешь темы про кацапы захватили форум? Отличное предложение, но нет.


То давай мені
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

А чого саме Растічу?
Давай, наприклад, Олдбою делегуємо таке право.
А Растіч, оскільки має деякий доступ до кнопки, буде виконувати розпорядження Олдбоя

ото запєрдоль голосувалку, зИбіле,  растич vs єшак
а згідно неї  можна й делегування делегувати
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

ото запєрдоль голосувалку, зИбіле,  растич vs єшак
а згідно неї  можна й делегування делегувати

Давай я запердолю в голосувалці тебе?
Ну й себе  :shuffle:
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Давай я запердолю в голосувалці тебе?
Ну й себе  :shuffle:

давай ти будєш твоєй скво на кухнє укази  указивать
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

То давай мені

Мне сложно говорить с откровенно глупыми людьми. Давай я по простому. Кнопка осталась у Растича. Обязать его что-то делать мы не можем, хоть мы тебе это право дадим, хоть Олдбою, хоть кому. Мы можем либо подтвердить свое согласие с тем, что он периодически будет самых буйных зачищать, если захочет и будет время. Либо мы выражаем своё несогласие с этим. Вот таким прямым голосованием. Но оно не является обязующим для Растича с одной стороны, с другой, оно является аргументированным vox populi в дебильных ветках типа твоей.
   
То давай мені

Ти дуже упереджений. Тобі не можна давати кнопку.
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Ти дуже упереджений. Тобі не можна давати кнопку.

Вже очевидно, що Растіч теж.
Самим неупередженим фупчиком в поточному часі залишається Аеліт  :laugh:
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Мне сложно говорить с откровенно глупыми людьми. Давай я по простому. Кнопка осталась у Растича. Обязать его что-то делать мы не можем, хоть мы тебе это право дадим, хоть Олдбою, хоть кому. Мы можем либо подтвердить свое согласие с тем, что он периодически будет самых буйных зачищать, если захочет и будет время. Либо мы выражаем своё несогласие с этим. Вот таким прямым голосованием. Но оно не является обязующим для Растича с одной стороны, с другой, оно является аргументированным vox populi в дебильных ветках типа твоей.

Залишу короткий коментар: ти невихована людина
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Понял, мысль ты высказал, но пояснить её не в состоянии. Ладно, давай я тебе поясню. Учитывая постоянные повизгивания и бесконечные ветки юльков-прихильники певної політсили про нас за шо, применяется метод прямой демократии. Где, в отсутствие модерации, прямым большинством право сносить будет делегировано (или нет) Растичу. И все недовольные могут прямо обращаться или посылаться в эту ветку.

Ти таки вівця :(

Т.з. "Великий терор" в 30-ті почався саме з закликів винищувати внутрішнього ворога, що лунали з низів...

Стосовно Растича - я його пам'ятаю ще Растаманчиком і кондовим юльком. Особливо по Дурдому... Хоч в паралелі адмінів фуп...
Так, зара Растіч наче подорослішав, але....
Не буди лихо, поки воно тихо...

Бо " без суда и следствия" рано чи пізно доторкнеться до кожного активного користувача
   
Мне сложно говорить с откровенно глупыми людьми. Давай я по простому. Кнопка осталась у Растича. Обязать его что-то делать мы не можем, хоть мы тебе это право дадим, хоть Олдбою, хоть кому. Мы можем либо подтвердить свое согласие с тем, что он периодически будет самых буйных зачищать, если захочет и будет время. Либо мы выражаем своё несогласие с этим. Вот таким прямым голосованием. Но оно не является обязующим для Растича с одной стороны, с другой, оно является аргументированным vox populi в дебильных ветках типа твоей.
++++++. Можемо, хіба, просити пана, щоб він знаходив інколи час, раз вже підчітує форум, загонятити, нех і в предбаннік, неадекватів та штабних.
   
Мне сложно говорить с откровенно глупыми людьми. Давай я по простому. Кнопка осталась у Растича. Обязать его что-то делать мы не можем, хоть мы тебе это право дадим, хоть Олдбою, хоть кому. Мы можем либо подтвердить свое согласие с тем, что он периодически будет самых буйных зачищать, если захочет и будет время. Либо мы выражаем своё несогласие с этим. Вот таким прямым голосованием. Но оно не является обязующим для Растича с одной стороны, с другой, оно является аргументированным vox populi в дебильных ветках типа твоей.

Дівчинко, фуп завжди був авторітаиним форумом
Тематичним напрямком завжди керував власник
І завжди флуктуаціїї фупа залежали від уподобань власника
Уж повір мені на слово, 18 років на фупі чогось варті...
А ти - куйо майо демократія...
   
до такої серйозної справи я к модерація, хоча і тимчасова, і підхід повинен бути серйозним.
1. кожен бажаючий може подати свою кандидатуру
2. представити програму своїх дій
3. голосовалка
4. підрахунок голосів
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

давай ти будєш твоєй скво на кухнє укази  указивать

Глянь в дзеркало, або на свій допис вище
   
Ти дуже упереджений. Тобі не можна давати кнопку.

Юлькам можна лише дати пізди ))
   
хомячки розхвилювалися  B-)
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

право подчищать ветки и участников ФУП до внедрения официальной модерации
підтримую але як просто бла-бла чергове,бо РІШАЮТЬ ТАМ, а не тут.Чого я цілком свідомий. B-)
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

до такої серйозної справи я к модерація, хоча і тимчасова, і підхід повинен бути серйозним.
1. кожен бажаючий може подати свою кандидатуру
2. представити програму своїх дій
3. голосовалка
4. підрахунок голосів
:facepalm1:  знову "чорну раду" хочуть зробити-комісії.підкомісії,обговорення і президії.
  нашого манюпаса нічого життя не вчить-хочеш "втопити " добру справу-створи комісію. B-)
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Дівчинко, фуп завжди був авторітаиним форумом
Тематичним напрямком завжди керував власник
І завжди флуктуаціїї фупа залежали від уподобань власника
Уж повір мені на слово, 18 років на фупі чогось варті...
А ти - куйо майо демократія...
ну якщо уточнити,то зележало не зовсім від власника а від "заохочуючого",що брав в рент то не дуже потрібне власне власнику "тіло" на певний час для використання. Це якщо езоповою мовою сказати.
   
Та вже просто назначте когось, хочь Косташу, модером. Довбня назначіте, вбье форум, розумного, а тут такіх є, витягне на рівень вище. Дайте якусь платню невелику, для відповідальности, що то робота.
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Ти таки вівця :(

Т.з. "Великий терор" в 30-ті почався саме з закликів винищувати внутрішнього ворога, що лунали з низів...

Стосовно Растича - я його пам'ятаю ще Растаманчиком і кондовим юльком. Особливо по Дурдому... Хоч в паралелі адмінів фуп...
Так, зара Растіч наче подорослішав, але....
Не буди лихо, поки воно тихо...

Бо " без суда и следствия" рано чи пізно доторкнеться до кожного активного користувача
воно і так доторкнеться як тільки на горизонті появиться якась передвиборча і виборча кампанія. так було ,є і буде.зараз в час затишя нікому наш форум не впав,що не означає,що нема людей ,які примірюються до аренди у час пік (хач та площадка і не має якогось великого значення але яому не взяти коли можна? :)
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Делегировать кнопку человеку, занявшему на конкурсе антиукраинских мразей второе место? Хм. И при этом ты начинаешь темы про кацапы захватили форум? Отличное предложение, но нет.

А чому друге? Чи це як в анекдоті про друге місце на конкурсі мудаків?
   
А чому друге? Чи це як в анекдоті про друге місце на конкурсі мудаків?

Ви гадаєте що олдбой як віце-чемпіон найеантиукрмразь.  не гідний модераторства?))) Хочете просити на фупмодераторство чемпіона?) Тобто мене))

І не просіть . )
   
Я считаю что банить нужно только кацапов и вату ,а все остальные должны свободно высказываться.За что упекли Светлану я так и не понял.Если косташу можно было поставить в вину флуд,которым тут тоже некоторые страдают,то за что забанили ее я хз,хотя видел только начало срача.И шакалы тут же забегали ,почуяв что можно поживиться и потешить свои комплексы от бессилия.Ну и само собой ничего никому делегировать не хочу.А вообще конечно епаный детский сад.Взрослые люди,а страдают такой херней  :facepalm1:
   
Ти таки вівця :(

Т.з. "Великий терор" в 30-ті почався саме з закликів винищувати внутрішнього ворога, що лунали з низів...

Стосовно Растича - я його пам'ятаю ще Растаманчиком і кондовим юльком. Особливо по Дурдому... Хоч в паралелі адмінів фуп...
Так, зара Растіч наче подорослішав, але....
Не буди лихо, поки воно тихо...

Бо " без суда и следствия" рано чи пізно доторкнеться до кожного активного користувача

Тоді найзапекліші політичні баталії будуть вирувати в передбаннику.  :D
   
Я считаю что банить нужно только кацапов и вату ,а все остальные должны свободно высказываться.За что упекли Светлану я так и не понял.Если косташу можно было поставить в вину флуд,которым тут тоже некоторые страдают,то за что забанили ее я хз,хотя видел только начало срача.И шакалы тут же забегали ,почуяв что можно поживиться и потешить свои комплексы от бессилия.Ну и само собой ничего никому делегировать не хочу.А вообще конечно епаный детский сад.Взрослые люди,а страдают такой херней  :facepalm1:
Нічого й додати. (tu)
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу

Делегат  :laugh:  кацапомовний  :X
   
Ти таки вівця :(

Т.з. "Великий терор" в 30-ті почався саме з закликів винищувати внутрішнього ворога, що лунали з низів...

Стосовно Растича - я його пам'ятаю ще Растаманчиком і кондовим юльком. Особливо по Дурдому... Хоч в паралелі адмінів фуп...
Так, зара Растіч наче подорослішав, але....
Не буди лихо, поки воно тихо...

Бо " без суда и следствия" рано чи пізно доторкнеться до кожного активного користувача
В цьому щось є сьогодні він злий що прокатили закон про легалайз на юльків бо ЮВТ жорстко виступила проти закону а на прихильників Зеленського що слуги почали цей двіж і не довели до кінця а завтра візьме обізлиться за щось на свиноферму і пустить її під ніж : :laugh:

Останнє редагування: 5 серпня 2021 09:10:11 від Zero Sum
   
тільки безпричинно таємничим образом забанили Світлану і унікальні європейці тм  почуяли себе комсомольцями 30-х років

отут уже можна поживитись. підозрюю, що доноси полетіли масово. гени їх же пальцем не роздавиш, як відомо

абсолютно не здивований тим, хто у перших рядах, Шунька це ж класика Швондера  :laugh:
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу
ATF

Костяші інкримінують флуд? Сатрапи! Людина ж жодної теми не створювала. Нікого єбагатом не називала. Порохоскот в одному пості на пів сторінки не писала. Фотошопами не бавилась.

З. І. В довічне і назавжди костяшу. Без вагання і зволікання. А на його місце сметану.
Світлана в мене в ігнорі - тому байдуже
   
тільки безпричинно таємничим образом забанили Світлану і унікальні європейці тм  почуяли себе комсомольцями 30-х років

отут уже можна поживитись. підозрюю, що доноси полетіли масово. гени їх же пальцем не роздавиш, як відомо

абсолютно не здивований тим, хто у перших рядах, Шунька це ж класика Швондера  :laugh:
зараз шершавими свиними посилено зализують растичу в надії що посприяє їм в знищенні оппонентів :laugh:
   
Костяші інкримінують флуд? Сатрапи! Людина ж жодної теми не створювала. Нікого єбагатом не називала. Порохоскот в одному пості на пів сторінки не писала. Фотошопами не бавилась.

З. І. В довічне і назавжди костяшу. Без вагання і зволікання. А на його місце сметану.
Світлана в мене в ігнорі - тому байдуже
свин вже дає вказівки :gigi:
   
зараз шершавими свиними посилено зализують растичу в надії що посприяє їм в знищенні оппонентів :laugh:


новий кумір після бетонщика Славіка

вєлікій вождь і учітєль, генералісімус растич  :laugh:

веди нас до нових перемог  :facepalm:
   
Re: В отсутствие модерации я делегирую Растичу
ATF

свин вже дає вказівки :gigi:

Я ж кажу. Зелені не вміють спілкуватися. Одразу ідуть образи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія