Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вымогательство с наших стариков- мобильной связью :(

Мобильная связь- вся Украина молчит, нет политиков и юристов  :S
Молчит антимонопольный комитет  ;o

Раньше было так, купил нужное время для звонков и разговоров и можешь им распоряжаться на свое усмотрение, можешь его израсходовать за неделю а можешь на год. А теперь вымогают платить каждый месяц, и не зависимо от того сколько бабушке нужно звонков в месяц, два звонка или двадцать. Это как в магазине, вам нужно сто грамм а они вам - платите за килограмм, остальное пропадет, выкиньте, а потом опять купите у нас вместо сто грамм килограмм. Главное что у бабушки был пакет которым она распоряжалась сама. Купила карточку, пополнила с нее когда надо, и ей хватала минимум на пол года. А потом без ее воли ее перевели на ежемесячную уплату 60 гр, кстати услуга которая была в начале добровольной для потребителя.

Ну это же явный беспредел торговлей связью, услугой. Это торговля в которой покупатель не прав, бес прав решать и выбирать. У нас вы можете купить столько сколь мы вам скажем, а если нет то идите гуляйте ... :(

Я уже думал чи в суд подать, ..или куда ?? Есть ли варианты ?
   
Варіанти є,уважно подивитись умови пакету, приміром у київстара багатьох таких бабусь переводять на тариф "комфорт", там є опція "плати, коли користуєшся"  - 3 гр/ день
   
Есть ли варианты ?
відмовитись від послуги. ще років 20 тому мобільник був розкішшю і був у одиниць. користувались дротовим телефоном і, о диво, також з абонлатою! :D
   
Варіанти є,уважно подивитись умови пакету, приміром у київстара багатьох таких бабусь переводять на тариф "комфорт", там є опція "плати, коли користуєшся"  - 3 гр/ день

Но пакет покупай каждый месяц

Народ вы сами так устроены тупо, сами этого желаете и оправдываете. Много раз это замечаю ..
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

Варіанти є,уважно подивитись умови пакету, приміром у київстара багатьох таких бабусь переводять на тариф "комфорт", там є опція "плати, коли користуєшся"  - 3 гр/ день
Это мало? Если надо совершить 1 звонок за месяц, платить как-будто звонишь каждый день.
   
Но пакет покупай каждый месяц

Народ вы сами так устроены тупо, сами этого желаете и оправдываете. Много раз это замечаю ..
Можливо, треба навчитись не тільки писати, а й читати?
От приміром:
Цитата: Абоненти з цим тарифним планом можуть скористатися опцією «Платіть, коли користуєтеся» та сплачувати за послуги тільки в день користування.
До чого тут абонплата?
Тупо - це нити в інеті про сфєріческих зубожілих старіков в вакууме, які не можуть сплатити за телефон на місяць вартість кіло огірків
Замість того, щоб допомогти їм підключити послугу. Чи 3 гр.на місяць, якщо вони дзвонять раз це теж дуже дорого?
А можна просто поповнити рахунок, якщо інтелекту не вистачає зрозуміти
Окрім того, не пам'ятаю, щоб у стаціонарного зв'язку була опція "плати за скільки користуєшся", а він зараз дорожчий мобільного

   
Есть ли варианты ?

Варіанти існують завжди .

Перший і гарантовано найнадійніший - тіліфона об підлогу .  Нуахто естет чі романтік - можна у річку , ставок чі море пожбурити , що-би жабкою пострибав .

Бо лише масовою відмовою від послуги можна реально змусити менеджерів мобільних операторів , змінити ставлення до користувачів .

Демонстрацією - "і без вас проживем" .  Можливо масовою узгодженою демонстрацією , вимиканням телефонів , годин на п'ять чі вісім .
   
Можливо, треба навчитись не тільки писати, а й читати?
От приміром:
До чого тут абонплата?
Тупо - це нити в інеті про сфєріческих зубожілих старіков в вакууме, які не можуть сплатити за телефон на місяць вартість кіло огірків
Замість того, щоб допомогти їм підключити послугу. Чи 3 гр.на місяць, якщо вони дзвонять раз це теж дуже дорого?
А можна просто поповнити рахунок, якщо інтелекту не вистачає зрозуміти
Окрім того, не пам'ятаю, щоб у стаціонарного зв'язку була опція "плати за скільки користуєшся", а він зараз дорожчий мобільного

тепер є
   
Это мало? Если надо совершить 1 звонок за месяц, платить как-будто звонишь каждый день.
3 гривні на місяць - це багато???
А скільки треба?
   
Можливо, треба навчитись не тільки писати, а й читати?
От приміром:
До чого тут абонплата?
Тупо - це нити в інеті про сфєріческих зубожілих старіков в вакууме, які не можуть сплатити за телефон на місяць вартість кіло огірків
Замість того, щоб допомогти їм підключити послугу. Чи 3 гр.на місяць, якщо вони дзвонять раз це теж дуже дорого?
А можна просто поповнити рахунок, якщо інтелекту не вистачає зрозуміти
Окрім того, не пам'ятаю, щоб у стаціонарного зв'язку була опція "плати за скільки користуєшся", а він зараз дорожчий мобільного

Вы еще про коммутаторную связь вспомните.
 Платили же 20 лет за то чем пользуешься в мобильной ,а потом такие как вы рабы все просрали  :(
   
Торговля в которой продавец всегда прав !  ..в стаде баранов, .. и волов кастрированных

   
3 гривні на місяць - це багато???
А скільки треба?

Похвилинна тарифікація і можливість обрати необхідні послуги .

І н-ай , за навантаження базових станцій , сплачують панове та пані , що увесь день , бізнесові або особисті проблєми , тіліфоном труть безупину . ))
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(
smx

Сметана  +100500

мне например в сигнализацию нужна симка, в жпс трекер, в часы...
за*бываешься по 100 грн за каждую симку платить ни за что

мою симку с*ки вообще без спроса с минимального тарифа 35 или не знаю сколько там было контракт, перевили на 150 грн в мес без моего спроса  8-:
   
Вы еще про коммутаторную связь вспомните.
 Платили же 20 лет за то чем пользуешься в мобильной ,а потом такие как вы рабы все просрали  :(
Напружте мізки - зараз теж є можливість  платити лише за день, коли користуєшся.
Я зррбила своїй бабусі
Просто треба почитати умови тарифу і зробити одну нескладну дію
А не вити про рабів
Мене більше турбує, що зв'язок весь з кацапами пов'язаний, оце проблема
Сподівюсь узєлєнскіє отци  вирішать її якнайшвидше :)
   
тріплфейспалм! у тебе телефон появився 10 років тому?
   
тепер є
Ну ось і добре, можна відмовитись від мобілки і підключити стаціонарний
Є альтернатива
   
Ну ось і добре, можна відмовитись від мобілки і підключити стаціонарний
Є альтернатива

Вы работаете в мобильной связи, вас понять можно ...
   
Сметана  +100500

мне например в сигнализацию нужна симка, в жпс трекер, в часы...
за*бываешься по 100 грн за каждую симку платить ни за что

мою симку с*ки вообще без спроса с минимального тарифа 35 или не знаю сколько там было контракт, перевили на 150 грн в мес без моего спроса  8-:
"Киевстар датчик" - гривня за 10Мб интернета, 15 минут на Киевстар и  20 смс в этот день. У других опсосов наверняка есть что-то похожее
   
. А теперь вымогают платить каждый месяц
Переходьте до іншого оператора
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1042826.msg22690999#msg22690999
   
Переходьте до іншого оператора
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1042826.msg22690999#msg22690999

так я  же про водофон

я про одно а мене по ватному шо попало  :S
   
Мобильная связь- вся Украина молчит, нет политиков и юристов  :S
Молчит антимонопольный комитет  ;o

Раньше было так, купил нужное время для звонков и разговоров и можешь им распоряжаться на свое усмотрение, можешь его израсходовать за неделю а можешь на год. А теперь вымогают платить каждый месяц, и не зависимо от того сколько бабушке нужно звонков в месяц, два звонка или двадцать. Это как в магазине, вам нужно сто грамм а они вам - платите за килограмм, остальное пропадет, выкиньте, а потом опять купите у нас вместо сто грамм килограмм. Главное что у бабушки был пакет которым она распоряжалась сама. Купила карточку, пополнила с нее когда надо, и ей хватала минимум на пол года. А потом без ее воли ее перевели на ежемесячную уплату 60 гр, кстати услуга которая была в начале добровольной для потребителя.

Ну это же явный беспредел торговлей связью, услугой. Это торговля в которой покупатель не прав, бес прав решать и выбирать. У нас вы можете купить столько сколь мы вам скажем, а если нет то идите гуляйте ... :(

Я уже думал чи в суд подать, ..или куда ?? Есть ли варианты ?
сеньор Сметана - коммуняка? Ничего, что оператору надо заплатить миллиарды за частоты, электроэенергию потребляют все базовые станции регулярно, оборудование купить за доллары, зарплату персоналу платить необходимо ежемесячно, налоги ... а вот оплачивать услуги пан Сметана хочет по копеечке ...
   
сеньор Сметана - коммуняка? Ничего, что оператору надо заплатить миллиарды за частоты, электроэенергию потребляют все базовые станции регулярно, оборудование купить за доллары, зарплату персоналу платить необходимо ежемесячно, налоги ... а вот оплачивать услуги пан Сметана хочет по копеечке ...

так цену на время пусть регулирует а не дурит и вымогает
   
Вы работаете в мобильной связи, вас понять можно ...
Ні
І ви зовсім не розумієте, про що я писала вище
У вас проблеми з українською?
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(
smx

"Киевстар датчик" - гривня за 10Мб интернета, 15 минут на Киевстар и  20 смс в этот день. У других опсосов наверняка есть что-то похожее

спасибо, погуглю, не слышал про такое
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

Варіанти є,уважно подивитись умови пакету, приміром у київстара багатьох таких бабусь переводять на тариф "комфорт", там є опція "плати, коли користуєшся"  - 3 гр/ день

Це мене на такий тариф перекинули мимо моєї волі.
Але 3 гривни знімають і за ті дні, коли не користуєшся телефоном.
   
так цену на время пусть регулирует а не дурит и вымогает
ну цена будет 5 грн\минута - легче станет?
   
Мобильная связь- вся Украина молчит, нет политиков и юристов  :S
Молчит антимонопольный комитет  ;o

Раньше было так, купил нужное время для звонков и разговоров и можешь им распоряжаться на свое усмотрение, можешь его израсходовать за неделю а можешь на год. А теперь вымогают платить каждый месяц, и не зависимо от того сколько бабушке нужно звонков в месяц, два звонка или двадцать. Это как в магазине, вам нужно сто грамм а они вам - платите за килограмм, остальное пропадет, выкиньте, а потом опять купите у нас вместо сто грамм килограмм. Главное что у бабушки был пакет которым она распоряжалась сама. Купила карточку, пополнила с нее когда надо, и ей хватала минимум на пол года. А потом без ее воли ее перевели на ежемесячную уплату 60 гр, кстати услуга которая была в начале добровольной для потребителя.

Ну это же явный беспредел торговлей связью, услугой. Это торговля в которой покупатель не прав, бес прав решать и выбирать. У нас вы можете купить столько сколь мы вам скажем, а если нет то идите гуляйте ... :(

Я уже думал чи в суд подать, ..или куда ?? Есть ли варианты ?

Є варіант - організуйте свою компанію котра буде надавати послуги дешевше.
   
Мобильная связь- вся Украина молчит, нет политиков и юристов  :S
Молчит антимонопольный комитет  ;o

Раньше было так, купил нужное время для звонков и разговоров и можешь им распоряжаться на свое усмотрение, можешь его израсходовать за неделю а можешь на год. А теперь вымогают платить каждый месяц, и не зависимо от того сколько бабушке нужно звонков в месяц, два звонка или двадцать. Это как в магазине, вам нужно сто грамм а они вам - платите за килограмм, остальное пропадет, выкиньте, а потом опять купите у нас вместо сто грамм килограмм. Главное что у бабушки был пакет которым она распоряжалась сама. Купила карточку, пополнила с нее когда надо, и ей хватала минимум на пол года. А потом без ее воли ее перевели на ежемесячную уплату 60 гр, кстати услуга которая была в начале добровольной для потребителя.

Ну это же явный беспредел торговлей связью, услугой. Это торговля в которой покупатель не прав, бес прав решать и выбирать. У нас вы можете купить столько сколь мы вам скажем, а если нет то идите гуляйте ... :(


так є в європі, а україна нажаль вибрала кацапську модель
   
Це мене на такий тариф перекинули мимо моєї волі.
Але 3 гривни знімають і за ті дні, коли не користуєшся телефоном.
Треба додатково підключити послугу "платіть коли користуєтесь"  477*68
Тариф за дзвінки на номери інших операторів будуть трохи вищими, ще якісь умови ,але платите за день користування, а не кожен день
Знайти можна в описі тарифу київстар комфорт- натиснути детальніше- додаткова інформація
Заховали падлюки глибоко, але можна зробити, кому номер зрідка потрібен
Працює 100%
   
не знаю...дивні якісь...
в мене є:
МТС- з оплатами по факту користування (банківський номер і руомінгові пропозиції)
КС- припейд  з оплатами по факту користування (користуюся виключно руомінговими пропозиціями)
КС- корпоративний контракт з абонплатою 50грн (користуюся всередині україни)
ЛАЙФ- припейд -- приватний номер для приватних справ (105 грн місяць всередины країни і БІП в руомінгу)
Оранж -- польський..з оплатами по факту
Плей-- польський..з оплатами по факту

і ще лежить тюрксел і тюрк телеком..які щопівроку треба підгодовувати по пару лір

що я неправильно роблю?
   
ну цена будет 5 грн\минута - легче станет?
це називається - назло кондуктору і мамі
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

Треба додатково підключити послугу "платіть коли користуєтесь"  477*68
Тариф за дзвінки на номери інших операторів будуть трохи вищими, ще якісь умови ,але платите за день користування, а не кожен день
Знайти можна в описі тарифу київстар комфорт- натиснути детальніше- додаткова інформація
Заховали падлюки глибоко, але можна зробити, кому номер зрідка потрібен
Працює 100%
Дякую, зробив.
І ще питання. Що значить "коли користуєшся"? Якщо дзвінок до тебе, це "користуєшся" чи ні?

Останнє редагування: 18 травня 2019 17:11:32 від Анатоль
   
Дякую, зробив.
І ще питання. Що значить "коли користуєшся"? Якщо дзвінок до тебе, це "користуєшся" чи ні?
Не знаю точно, але здається ні.
Тільки коли сам телефонуєш чи смс
Можна спробувати оператора спитати, чи на сайті онлайн
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

Базові станції, дата-центри, та іншу інфраструктуру мобільного оператора, розгортати тільки в дні коли «зубожілий» хоче подзвонити? В інші дні її демонтувати бо за нею ніхто не платить?

Теж саме з водою та каналізацією. Водогони потребують постійний підтримки, а не тільки тоді коли кран відкриваєш.

Або за комунальні послуги - ліфтом я користуються 2 хвилини на день, або годину ні місяць, тому буду платити комуналку за ліфт тільки за годину що користувався, а не суму за весь місяць.
   
Не знаю точно, але здається ні.
Тільки коли сам телефонуєш чи смс
Можна спробувати оператора спитати, чи на сайті онлайн

в мене не вимагаэ у всякому разі
   
Базові станції, дата-центри, та іншу інфраструктуру мобільного оператора, розгортати тільки в дні коли «зубожілий» хоче подзвонити? В інші дні її демонтувати бо за нею ніхто не платить?

Теж саме з водою та каналізацією. Водогони потребують постійний підтримки, а не тільки тоді коли кран відкриваєш.

Або за комунальні послуги - ліфтом я користуються 2 хвилини на день, або годину ні місяць, тому буду платити комуналку за ліфт тільки за годину що користувався, а не суму за весь місяць.

Бред ватника украиноязычного.

 20 лет платили за исползуемое время, за минуты а потом такие как вы инвалиды подставил жопу и стали раком. А нас же нормальных меньшинство ...
   
15млн. абонентов по 80 гр в месяц это сколько будет ?
   
Не знаю точно, але здається ні.
Тільки коли сам телефонуєш чи смс
Можна спробувати оператора спитати, чи на сайті онлайн
коли здійснюються вихідні дзвінки та повідомлення. і до бабки не ходи.
   
Бред ватника украиноязычного.

 20 лет платили за исползуемое время, за минуты а потом такие как вы инвалиды подставил жопу и стали раком. А нас же нормальных меньшинство ...
не кисни!
   
Оце собі нагадала, що 15 років тому платила з похвилинною тарифікацією більше, ніж зараз.
Забули за тарифи 5 гривень на хвилину, тарифікацію вхідних при доларі 5? Зараз шара реально, навіть на дорогих пакетах
Якщо зроблять безкоштовно, зубожілики певно будуть вимагати доплачувати, бо вони повітря пистежом трясуть, вітер виробляють
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія