Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підлих більше. :(

Підлих більше. :(

Знайомий брав участь в роботі на дільниці. Не погано розбирається у людях, робота така. Ну і випало йому ходити по тих, що не ходячі і що голосують...

От його думка, чим більш підла людина, тим більше вона вболівала за Зеленського, і голосувала за нього. А позитивні люди були за Порошенка. З тим що за Зеленського гидко було говорити... Банальна проекція обіди не персону Порошенка...

Чим більше лайно, тим більше воно хотіло проголосувати за Зеленского.


==========

Нотатки Божевільного.
   
Re: Підлих більше. :(

Таемне голосування.
   
Re: Підлих більше. :(

Прихильники Свинарчуків - позитивні люди? Зовсім петьки йобнулись, бідолашні.
   
Re: Підлих більше. :(

Прихильники Свинарчуків - позитивні люди? Зовсім петьки йобнулись, бідолашні.

100%
Надивився я на цих позитивних людей на фейсбуках і якими вони словами крили опонентів.
Та чо далеко ходити, на СУП загляни ... позитивні там .. ага  :lol:
   
Re: Підлих більше. :(

Знайомий брав участь в роботі на дільниці. Не погано розбирається у людях, робота така. Ну і випало йому ходити по тих, що не ходячі і що голосують...

От його думка, чим більш підла людина, тим більше вона вболівала за Зеленського, і голосувала за нього. А позитивні люди були за Порошенка. З тим що за Зеленського гидко було говорити... Банальна проекція обіди не персону Порошенка...

Чим більше лайно, тим більше воно хотіло проголосувати за Зеленского.


==========

Нотатки Божевільного.

Підтверджую. На жаль українці погрязли в гріхах. Відреклись від минулого, завість засліпила очі, бажання всього і зразу.
   
Re: Підлих більше. :(

Дехто живе в уявному сувіті я бачу, і думає, що важко вирахувати коли так їздят за кого людина))))

Але ж за підлість і гнилість не спорит))) Це добре, погоджується))))
   
Re: Підлих більше. :(

100%
Надивився я на цих позитивних людей на фейсбуках і якими вони словами крили опонентів.
Та чо далеко ходити, на СУП загляни ... позитивні там .. ага  :lol:

Люкс то тобі вже запропонували бути прокурором., що ти міг розслідувати справу майдану, в тебе це вийде краще ніж Луценка))))
   
Re: Підлих більше. :(

Підтверджую. На жаль українці погрязли в гріхах. Відреклись від минулого, завість засліпила очі, бажання всього і зразу.
  ;o
   
Re: Підлих більше. :(

Підтверджую. На жаль українці погрязли в гріхах. Відреклись від минулого, завість засліпила очі, бажання всього і зразу.


З нета, люди обрали собі царя, і чувак такий радий що він такий класний чел. А ночью йому  наснився ангел, і каже те обрали не тому що ти класний чел, а тому що ти покарання для цих людей, гіршого не найшли.

Не заздрість, власну незадоволеність життя вони перенесли на іншу людину.
   
Re: Підлих більше. :(

Дехто живе в уявному сувіті я бачу, і думає, що важко вирахувати коли так їздят за кого людина))))

Але ж за підлість і гнилість не спорит))) Це добре, погоджується))))

73 відсоткі підлих зараз, а чотирі рокі тому 54 були мудрі? Зараз з тіх 54 залишилося 23, то де поділися 31 відсоток? Виіхали за кордон?
   
Re: Підлих більше. :(

  ;o

Ще один ольгіноукраїнець спалився! :D
   
Re: Підлих більше. :(

Ще один ольгіноукраїнець спалився! :D
================

Та ні, Тіммі завжди так писав.
Я його давно памятаю. :shuffle:
Тому-мимо. Ніякий він не ольгінець.
   
Re: Підлих більше. :(

Таемне голосування.
:gigi: во-во, і це нам розказує прихильник Порошенка. Який прокол.
   
Re: Підлих більше. :(

Ще один ольгіноукраїнець спалився! :D
прихильники певної політсили детектед
   
Re: Підлих більше. :(

73 відсоткі підлих зараз, а чотирі рокі тому 54 були мудрі? Зараз з тіх 54 залишилося 23, то де поділися 31 відсоток? Виіхали за кордон?
================



 :gigi:

Я ж вже пропонував-  треба закупити "хороший" народ в якихось інших країнах! :super:
І тоді-заживемо!

"Другого народа у меня для вас нет." (ц) ;)
   
Re: Підлих більше. :(

================

https://www.youtube.com/watch?v=FtDwokWifLA
:gigi:

Я ж вже пропонував-  треба закупити "хороший" народ в якихось інших країнах! :super:
І тоді-заживемо!

"Другого народа у меня для вас нет." (ц) ;)

Треба усіх відправити на роботу за кордон, звітам легше голосуеться за Петра .
   
Re: Підлих більше. :(

================

Та ні, Тіммі завжди так писав.
Я його давно памятаю. :shuffle:
Тому-мимо. Ніякий він не ольгінець.
То не з тіммі цитата, а западнава чілавєка :)
   
Re: Підлих більше. :(

:gigi: во-во, і це нам розказує прихильник Порошенка. Який прокол.

Дивно я думав ти без ілюзій на цей рахунок.
   
Re: Підлих більше. :(

Зе-команди піднімають уже питання репресій))) Бу-га-га.
   
Re: Підлих більше. :(

Зе команди що в Польшу будуть інших посилати ))) Ну-ну, прям якісь рабовласники))) Отже вірно написано ху іс ху.
   
Re: Підлих більше. :(

До речі дивно, що дехто вже соромиться свого вибору... Особливо коли 2 місяці тут рвав пупа за Зеленського, підпільно рвав... Декому треба виправда вроді що 70 відсотків Українців такі як Я. Щось мені це нагадує...
   
Re: Підлих більше. :(

Є всякі.

Є серед них просто наївні люди, що хотіли змін.

Але мали 39 кандидатів, дехто з яких був кращий, дехто гірший.

Але вибрали повний нуль.
   
Re: Підлих більше. :(

То не з тіммі цитата, а западнава чілавєка :)
===============

А, вибачте, то я не додивився. :blush2:
 А от на його рахунок нічого не можу сказати, він недавно зявився.
   
Re: Підлих більше. :(

Вчора ввечері в спорткомплексі Антей з усіх відвідувічів перемозі Зеленського раділа тільки одна людина - чергова на вході.
   
Re: Підлих більше. :(

73 відсоткі підлих зараз, а чотирі рокі тому 54 були мудрі? Зараз з тіх 54 залишилося 23, то де поділися 31 відсоток? Виіхали за кордон?
Так отож.
Прямо як в сталінські часи : увесь народ - врагі народа! Тільки вождь со товаріщі - чесний!
   
Re: Підлих більше. :(

Конечно подлых в окружении тимати больше.Кто бы сомневался :lol:
   
Re: Підлих більше. :(

Конечно подлых в окружении тимати больше.Кто бы сомневался :lol:

На жаль, так, вони голосували за Зеленського, чим більше лайно і чим більше брехливе, тим голосніше воно цілувало зад Зеленському.
   
Re: Підлих більше. :(

Вот вишь, тимати, те даже в голову не приходят простые слова: Тайна голосования...
Зато на мове и типа петриот :bueee:
   
Re: Підлих більше. :(

Скоро зе включит говномет на хуйло.
У меня есть план(с)....а точнее план у госдепа по десакрализации хуйло.
Представляю рожи ваты когда квартал начнет мочить кремлинов.срывать корону. Перекосит ваточку :laugh:
   
Re: Підлих більше. :(

Вот вишь, тимати, те даже в голову не приходят простые слова: Тайна голосования...
Зато на мове и типа петриот :bueee:

Яка тайна? Ти про, що?
   
Re: Підлих більше. :(

Скоро зе включит говномет на хуйло.
У меня есть план(с)....а точнее план у госдепа по десакрализации хуйло.
Представляю рожи ваты когда квартал начнет мочить кремлинов.срывать корону. Перекосит ваточку :laugh:

Він зніме вам ролік, а по лайках накручених Люксом дізнається що ви хочете до РФ.
   
Re: Підлих більше. :(

тут і більш-менш здорові порохоботи стрімко йобнулись, а у тимка давно уже криша тече
   
Re: Підлих більше. :(

тут і більш-менш здорові порохоботи стрімко йобнулись, а у тимка давно уже криша тече

Не суди по собі, всім відомо що психіатри трошки того... Пробуєш мені свої проблеми приписати.
   
Re: Підлих більше. :(

Банальна проекція обіди не персону Порошенка...

 Шож , дякуйтэ свободи вакханалийи слова у в усих доступных до чытання/прослуховування/пэрэгляду ЗМдИ .

Підлих більше.

Схыльных до "эмоцийнойи" та и звычайнойи пъянкы дийсно бильшэ . Оти 70 з лы_уем видсоткив . Алэ нэ пидлых . Просто с протылэжною розумовою дияльнистю . Инакшэ влаштованою .

У пэршому наблыжэнни - як Винда та Линуксы нэспивставни .

Дэсь так .
   
Re: Підлих більше. :(

Ми бачимо тут на ФУПі позитивних за потроха. Особливо канадсько-американські жопомиї. Один, сука, позитив...
   
Re: Підлих більше. :(

Тимми, все проще. Победила бедность и дешёвый популизм.
   
Re: Підлих більше. :(

100%
Надивився я на цих позитивних людей на фейсбуках і якими вони словами крили опонентів.
Та чо далеко ходити, на СУП загляни ... позитивні там .. ага  :lol:
кацапи з обдроченцями - не опоненти  :facepalm1:
   
Re: Підлих більше. :(

кацапи з обдроченцями - не опоненти  :facepalm1:

О ще один "позитивний"...
   
Re: Підлих більше. :(

Знайомий брав участь в роботі на дільниці. Не погано розбирається у людях, робота така. Ну і випало йому ходити по тих, що не ходячі і що голосують...

От його думка, чим більш підла людина, тим більше вона вболівала за Зеленського, і голосувала за нього. А позитивні люди були за Порошенка. З тим що за Зеленського гидко було говорити... Банальна проекція обіди не персону Порошенка...

Чим більше лайно, тим більше воно хотіло проголосувати за Зеленского.


==========

Нотатки Божевільного.

пусть диссертацию напишет.... судя по всему  человек уровня фрейда, не ниже.... писал.

2TimmiApostolMS нафига такие сложности??? вы знаете как минимум с десяток человек которые голосовали за порошенко и столько же знаете которые голосовали за зеленского. я к примеру знаю и тех и тех. И одни и вторые известны мне много лет. И те и другие хорошие люди, с разными точками зрения.  И это все....
   
Re: Підлих більше. :(

Тимми, все проще. Победила бедность и дешёвый популизм.
Помиляєшся...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія