Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

Важко сказати, але я думаю що вік Amazon, Google, Microsoft, Zoom це схоже на довготривалі зміни. Навіщо мерзнути пів року на вітрах Чікаго, якщо можна цілий рік жити в теплі і це не заважає заробляти ті самі гроші.

вологiсть завелика ..

   
як думаєш, це назавжди або через 1-2 роки піде зворотний процес?
Холоп планирует покупать недвигу во Флориде?
 :gigi:
   
Простєнько і со вкусом  (tu)
Гудковий холуй товче Бячку як півень курку за її Туреччину з Єгиптом, а вона його полайкує  :laugh:
От що значить цехова солідарність  :good:  :D

П.с. коли водорості не прибирають, вони смердять , як сам Олєжко )))
   
П.с. коли водорості не прибирають, вони смердять

Туристи з багаторічним кримським чи азовським досвідом знають, що це не "сморід", а - "запах моря"  :D
   
Туристи з багаторічним кримським чи азовським досвідом знають, що це не "сморід", а - "запах моря"  :D

То он що Олєжко на тому пляжУ шукав, свою молодість   :D
   
що це не "сморід", а - "запах моря"
Цілющій  :weep:
   
То он що Олєжко на тому пляжУ шукав, свою молодість
Да, по помойкам в штатах лазит, а бы не так абидно ему было. За то и бабло отваливает.
   
Доброго ранку.  Тьотя Свєта повернулася.  Цікаво їй про США, так як саму її ніколи туди не пустять. Це не в allinclusive готелі два тижні просидіти
   
Доброго ранку.  Тьотя Свєта повернулася.  Цікаво їй про США, так як саму її ніколи туди не пустять. Це не в allinclusive готелі два тижні просидіти

Цьоця Свєта з Пєцюнею розчехлили свої лайномети на повну,сподіваючись хоч якось привернути до себе увагу  :laugh:
   
Цьоця Свєта з Пєцюнею розчехлили свої лайномети на повну,сподіваючись хоч якось привернути до себе увагу  :laugh:

Це звичка штабних та ботів. А у тьоті Свєти це ше заздрість
   
Поруч з Майамі (15 хвилин на авто) є відмінне місце - Key Biscayne





Останнє редагування: 28 квітня 2021 15:22:49 від Alezka
   
На горизонті Маймі Біч

   
Водорості теж не прибирають :idea:

   
ці фоткі натягані з інтернету не цікаві  вони неденамічні не живі
паскудство тай годі
   
ці фоткі натягані з інтернету не цікаві  вони неденамічні не живі
паскудство тай годі

ясна річ, хавчика ж нема
   
В общем когда я попал на пляжи Маями, я долго думал в чем отличие от Азова, и так и не понял. Интересное место, вокруг океан, а как на Азове. В той же Испании пляжи океанские реально другие и лучше. А тут... Короче понты.

такє враження що ви дужє помиляєтеся рівняючі океан з морем це неможливо не помітити. різницю
океан це велічь
   
ясна річ, хавчика ж нема

до майстерності Вудіка вам ще сто років потрібно  а так продовжуйте видавати чужі фотки за свої
   
такє враження що ви дужє помиляєтеся рівняючі океан з морем це неможливо не помітити. різницю
океан це велічь
Та виведи тебе що до моря, що до океану, де вода до горизонту, хєр ти одне від одного щось відрізниш.
   
Та виведи тебе що до моря, що до океану, де вода до горизонту, хєр ти одне від одного щось відрізниш.

льохко
моща не та
   
Та виведи тебе що до моря, що до океану, де вода до горизонту, хєр ти одне від одного щось відрізниш.

 :facepalm1:

Скільки разів у житті ти був на березі Тихого або Атлантичного океану?
   
:facepalm1:

Скільки разів у житті ти був на березі Тихого або Атлантичного океану?
На березі Атлантичного океану бував не раз, такшо оці надрачування на океан я не розумію.
   
На березі Атлантичного океану бував не раз, такшо оці надрачування на океан я не розумію.

Де ти був? Яка місцевість?
   
Майже Доминікана :brunette:

   
Та виведи тебе що до моря, що до океану, де вода до горизонту, хєр ти одне від одного щось відрізниш.
Я мешкаю на океані  і океан живий настількі жвавий що він різній що години  то бурхливий то хвилі
спокійного океану як на фотках бовдуря О не буває
   
По парку бігають ігуани

   
На думку тьоті Свєти і аналітика то, що немає натовпів людей це погано

   
Багато місця для пікніків

   
ці фоткі натягані з інтернету не цікаві  вони неденамічні не живі
паскудство тай годі

Вудяра жжот...:) На Ки-Бискейн океан спокойный, но херовый. Пляжи иногда закрывают вообще из-за водорослей. Поэтому посетители из числа местных пуэрторикан размещаются под мостами возле аквариума. На самом Ки-Бискейне проживают старые кубинцы и различного рода пенсы.

Но там есть одна жемчужина, о которой знают только свои....:)
   
ясна річ, хавчика ж нема

В Маями хавчик - за ушами трещит... в тех же культовых местах на Кайе-Очо или Корал Гейблс до рестораций в Дорале до банального Don Pan (Пан Хліб) :)

Свежевыжатый апельсиновый сок, настоящий кубинский кофе и так далее... выпечка у них зачетная... не потный Старбакс...
   
Re: Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

На самом Ки-Бискейне проживают старые кубинцы и различного рода пенсы.

Медіанний статок на домогосподарство 212 тисяч на рік. Щось забагато для пенсіонерів.
   
Медіанний статок на домогосподарство 212 тисяч на рік. Щось забагато для пенсіонерів.

Кубинцы там живут от царя Панька. Других побогаче последнее время набежало.
   
Маямі до зустрічі.  доїхали до Kennedy Space Center

   
Rocket garden

   
Atlantis Space Shuttle

   
Майже Доминікана
песок не тот и вода тоже не та, и под водой тоже не то.
На думку тьоті Свєти і аналітика то, що немає натовпів людей це погано
На тех дальних пляжах людей всегда не много. Но быть в Маями и не увидеть нормальную тусовку это выбросить бабло на поездку. Ты лох короче.
такє враження що ви дужє помиляєтеся рівняючі океан з морем це неможливо не помітити. різницю
океан це велічь
Это да, но вот прикол в том, что именно в Маями океан очень похож на Азовское море, и пляж тоже. Нонсенс конечно. Ну на Азове разве что пальм нет.
Короче ради океана я бы в Маями ехать не советовал.
   
Майже Доминікана :brunette:

Показати зображення...

 :lol:  :lol:  :lol:  у фупівської свиноферми сьогодні бенефіс   :laugh:
Я значить, після поїздки в Домінікану, прогнавшись по узбережжю як Карибського моря так і Атлантичного океану, заздрю олєжкиній "майже Домінікані"   :lol:
Ти недолуге саме свої комплекси викидаєш на загал ))
На тобі ігуан, і заспокойся ) в мене там ще є фламінго, папуги, і купа іншої живності )) жили на території готелю ) фоткай хоч цілодобово  :laugh:

Можу одну ігуану, можу з парку багато ))))
Заходжу іноді просто поржати з Гудкового понторєза, який навіть фотки з інтернету в гілку тягає  :facepalm1:




   
На думку тьоті Свєти і аналітика то, що немає натовпів людей це погано

Показати зображення...
Одоробало )) в нас їх теж не було ) прикинь ))
   
Тьотя Свєта, вас в США не пустять.  Тому що штабним візу не дають :girl_were:   Тому ваша доля це пакетний туризм в all inclusive готелі і Албанія.  Самостійний туризм це не для вас :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія