Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черновик партии, версия 1

Черновик партии, версия 1

Итак, что мы видим, попытки голосовать за партии, проплаченные криминалом, ведут к стране, управляемой криминалом.

Поскольку всё официальное воздействие людей на власть идёт через официальные партии или депутатов
есть смысл попытаться создать партию, которая не управляется олигархами.

Это достигается выполнением двух условий:
1) партия финансируется только её членами на равных условиях
2) все основные решения в партии принимаются общим электронным голосованием членов

Много денег не будет нужно, так как за партию будут голосовать в основном её члены и их знакомые и родственники,
поэтому расходы на рекламу будут близки к нулю.
Т.е. это будет массовая партия, действующая по принципу сетевого маркетинга.
Иначе денег не хватит, тут без вариантов.

Таким образом внутри партии будет реализована прямая демократия через электронные голосования.
Как только какой-нибудь из кандидатов от партии будет куда-то избран, эта прямая демократия
автоматически начнёт работать уже внутри государства, т.к. этот кандидат будет делать строго то, что решит партия.
Таким образом даже не меняя законы можно начать применять прямую демократию

Дальше, если партия получит большинство в Раде, то можно начать менять законы в сторону прямой демократии,
например, внедрять непрерывную люстрацию через референдумы, как описано здесь:
Погана система ( vs хороша система )  ( третій абзац знизу )

Вот собственно и всё, никаких финансовых жертв не нужно, можно так же сидеть в интернете,
жать кнопочки, голосовать, ну иногда, может быть распечатать какие-нибудь листовки.
Ничего жертвенного, никаких подвигов не нужно.
Как только наберётся 10 000 членов - можно честно зарегистрироваться и т.д., это недорого.

Если кто-то готов этим заняться - я готов оказать содействие
и наоборот - если кто-то почему-то думает, что я этим займусь - пусть предлагает помощь.  :-)
Как вы видите из описания выше, один человек это не сделает.

Особую надежду я возлагаю на стада воющих порохоботов, то и дело проносящихся мимо в поисках своей утерянной статусности. :-)
   
Re: Черновик партии, версия 1
IgS


1) партия финансируется только её членами на равных условиях
2) все основные решения в партии принимаются общим электронным голосованием членов


Це шляхетна мрія, але такого ніколи не буде, тому що "знизу" цю ідею не пробити, а "згори" вона геть невигідна правлячим колам.

Крім того, фінансування партій тільки за рахунок їх членів ніколи в історії не було. Класичний приклад -- РСДРП.
Поки вона фінансувалась за декларованим Вами принципом (членські внески та пожертви "співчуваючої" буржуазії (Савва Морозов, наприклад)),
це була маргінальна партія злодіїв та терористів.

Потім німці ввалили бабліща, перевезли Ульянова-Лєніна у запломбованому вагоні через всю Європу до Рос.імперії,
і саме на ці гроші було організовано путч в Пітері. І саме з німецьких грошей почався Совок.

Проблема в тому, що у нормальної політичної ідеї (національна демократична держава Україна) сьогодні фінансових спонсорів не буде.
Кучма створював олігархічну систему хиба що під враженням, як це працює в П.Кореї (їх система чєболєй), але не врахував,
що "вкрадене" (а українська приватизація -- це був перш за все злочин, крадіжка) ніколи не надає злодіям відчуття відповідальності
за ті ресурси, що вони вкрали -- вони їх тупо використовують без відновлення, що, власне і вийшло в Україні.
Але справу було зроблено і з'явились олігархи. А великі гроші -- це завжди тяга до влади. Ну і почалось фінансування відповідних політпроектів.

Януковича (партію ригів) спонсорували, щоб конкретно і далі наживатись на відповідних ресурсах (вугілля, метал) за рахунок бюджету країни.
Ющенка спонсорували мільйонери (і Порошенко в т.ч.), щоб стати мільярдерами.
Поршенка олігархи "допустили" до влади (фактично проспонсорували, пригадайте слова Фірташа), щоб мати правові гарантії
подальшого грабунку України.  Коломойський спонсорує "Зе" щоб відібрати "своє".

Національної буржуазії, навіть такої, як перед Майданом 2004-2005 рр.,  готової "вкластися" в проект, подібний Ющенку,
але не такий провальний, сьогодні в Україні не існує.
Історія не залишає шансів для Вашої ідеї.
На жаль.
   
Re: Черновик партии, версия 1

очередная маниловщина
   
Re: Черновик партии, версия 1

О! Кредитные Союзы, знакомая песня ....  :D
   
Re: Черновик партии, версия 1

Не зовсім так.
Наприклад в Скандинавії п.1 - фінансування державне згідно результату виборів плюс спонсорство від "споріднених" організацій, наприклад социки дістають допомогу від робітничих профспілок.
А п.2 - так на партійних зборах за півроку/рік до виборів всі голосують за програму/пункти які будуть просувати в Раді/Ріксдагу.
   
Re: Черновик партии, версия 1

Потім німці ввалили бабліща, перевезли Ульянова-Лєніна у запломбованому вагоні через всю Європу до Рос.імперії,
і саме на ці гроші було організовано путч в Пітері. І саме з німецьких грошей почався Совок.

Німці могли, звичайно, допомогти, але я не впевнений що їхні гроші там грали вирішальну роль.
Це дійсно був путч.
Власне більшовиків від есерів відрізняло якраз повне нехтування правом власності
Тому більшовики могли віджати собі стільки цінностей, скільки потрібно.
Тому вони виявилися більш ефективними в умовах агресії

   
Re: Черновик партии, версия 1

очередная маниловщина

Ну почему, ну вот есть уже M5S

Цитата: wiki
The movement bases its principles on direct democracy as an evolution of representative democracy. The idea is that citizens will no longer delegate their power to parties (considered old and corrupted intermediates between the state and themselves) that serve the interests of lobby groups and financial powers. They will succeed only by creating a collective intelligence made possible by the Internet.[101]

In order to go in this direction, the M5S chose its Italian and European parliamentary candidates through online voting by registered members of Beppe Grillo's blog.[105][106] Through an application called Rousseau reachable on the web,[107] the registered users of M5S discuss, approve or reject legislative proposals (submitted then in the Parliament by the M5S group).

правящая партия
   
Re: Черновик партии, версия 1
IgS

Німці могли, звичайно, допомогти, але я не впевнений що їхні гроші там грали вирішальну роль.
Це дійсно був путч.
Власне більшовиків від есерів відрізняло якраз повне нехтування правом власності
Тому більшовики могли віджати собі стільки цінностей, скільки потрібно.
Тому вони виявилися більш ефективними в умовах агресії

https://ru.wikipedia.org/wiki/Вопрос_о_финансиров ании_большевиков_Ге рманией
Даруйте за рос. Вікі -- українською цієї статті немає.

Снабжение Ленина продолжалось после Октябрьского переворота: 8 ноября (н. ст.) 1917 года германский посол в Стокгольме Люциус телеграфировал в Министерство иностранных дел: «Прошу прислать 2 миллиона из сумм военного займа для известной цели», а 9 ноября статс-секретарь Кюльман писал статс-секретарю Министерства финансов: «Имею честь просить Ваше Превосходительство отпустить сумму 15 миллионов марок в распоряжение Министерства иностранных дел на предмет политической пропаганды в России». В тот же день офицер связи при германской Главной квартире телеграфирует в МИД: «Победа советов рабочих и солдат желательна с нашей точки зрения»[5].
Неустойчивость положения большевиков заставляла немцев и далее оказывать им всевозможную поддержку. 28 ноября помощник статс-секретаря Буше телеграфировал германскому послу в Берне: «По полученным нами сведениям, правительство в Петрограде испытывает большие финансовые затруднения. Поэтому весьма желательно, чтобы им были посланы деньги»[5].
15 декабря посол в Стокгольме Люциус телеграфировал в МИД: «…Воровский допускает, что германский отказ (в помощи) может иметь результатом падение большевиков»[5].
В результате германская помощь большевикам продолжалась. Как отмечал впоследствии генерал Людендорф: «Надежды, связанные с посылкой Ленина, оправдались. Политическое руководство и военное командование действовало в 1917 году в согласии».[5]
По опубликованным в современной немецкой печати (последняя публикация — в журнале «Der Spiegel» в декабре 2007 года) сведениям из открытых источников германского МИДа, российские большевики получили от германского министерства иностранных дел (нем. Auswärtiges Amt) только в течение четырёх лет — с 1914 и до конца 1917 г. средства для свержения российской монархии — в виде наличных денег и оружия — на сумму в 26 млн райхсмарок, что соответствует сегодняшним 75 миллионам евро.[41]

14 января 1921 года известный немецкий социал-демократ Эдуард Бернштейн опубликовал в центральном органе германской социал-демократической партии газете «Форвертс» статью «Тёмная история», в которой сообщил, что ещё в декабре 1917 года получил утвердительный ответ от «одного осведомлённого лица» на вопрос, давала ли Германия деньги Ленину; по вновь же полученным им сведениям, большевикам было выплачено более 50 миллионов золотых марок. Впоследствии он сообщил, что сумма ему была официально названа во время заседания комитета Рейхстага по внешней политике. В ответ на поднявшуюся в коммунистической печати кампанию о «клевете» Бернштейн предложил подать на него в суд, после чего кампания тотчас прекратилась. Дальнейшее расследование, как и всякие публикации на эту тему, были свёрнуты из-за необходимости для Германии тесных отношений с Советской Россией[10][14][39][40].

Ось так
   
Re: Черновик партии, версия 1

российские большевики получили от германского министерства иностранных дел (нем. Auswärtiges Amt) только в течение четырёх лет — с 1914 и до конца 1917 г. средства для свержения российской монархии — в виде наличных денег и оружия — на сумму в 26 млн райхсмарок, что соответствует сегодняшним 75 миллионам евро.[41]

Це до перевороту 17 року, після перевороту все з'їхало до воєнного комунізму, а в 18 році вже була революція в Німеччині.

Тобто розкрутили-то їх, може бути і німці, але далі вони вже грабували кого хотіли самі, поки йшла війна.

А на що ви натякаєте, що жодна партія без олігархів не проживе?

   
Re: Черновик партии, версия 1
IgS

Це до перевороту 17 року, після перевороту все з'їхало до воєнного комунізму, а в 18 році вже була революція в Німеччині.

Тобто розкрутили-то їх, може бути і німці, але далі вони вже грабували кого хотіли самі, поки йшла війна.

А на що ви натякаєте, що жодна партія без олігархів не проживе?

Я натякаю, що жодна партія не проживе без фінансування. Бо партія -- це перш за все структура,
люди, які професійно займаються пропагандою відповідних політичних ідей, бюрократія, якщо хочете.
Вони можуть деякий час пропрацювати за ідею, але і результат буде відповідний, тобто -- ніякий.

Хочете пропхати якісь політичні ідеї -- знайдіть того, хто це буде фінансувати.
   
Re: Черновик партии, версия 1

Я натякаю, що жодна партія не проживе без фінансування. Бо партія -- це перш за все структура,
люди, які професійно займаються пропагандою відповідних політичних ідей, бюрократія, якщо хочете.
Вони можуть деякий час пропрацювати за ідею, але і результат буде відповідний, тобто -- ніякий.

Хочете пропхати якісь політичні ідеї -- знайдіть того, хто це буде фінансувати.

Якщо дивитися на пропаганду як на рекламу, то можна тоді згадати, що є товари, які успішно поширюються без дорогої реклами.
   
Re: Черновик партии, версия 1
IgS

Якщо дивитися на пропаганду як на рекламу, то можна тоді згадати, що є товари, які успішно поширюються без дорогої реклами.

Або навіть окупуються при поширені, наприклад, проект "Зе" разом з серіалом "Слуга народу".
Фішка в тому, що стартовий капітал на цей політичний серіал, який плавно перейшов з віртуального світу в реал,
хтось таки дав.
   
Re: Черновик партии, версия 1

Если я соглашусь инвестировать в это мероприятие, что конкретно получу я от своего участия?
   
Re: Черновик партии, версия 1

прямая демократия через электронные голосования.

Ой яка гарнюня іграшка , бо ж я не один голосуватиму , поруч і зі мною завжди будуть -

- розробники операційної системи "смартхвону" - завжди матимуть можливість втрутитись , бо ОС їхня власність , коли забажають , тоді будь-що змінять дистанційно . )

- розробники додатку для голосування - усе аналогічно вищезгаданому , а папріколу - ваще гєнєратор случайних чісєл пропишуть у додаткові .
Я на екранові одне побачу , а на голосувальний сєрьвір інша інхвормація піде . )))

- розробники ОС опосередковано та обслуговуючий персонал кампутєрів провайдера безпосередньо , крізь які я голосуватиму , можуть допомогти проголосувати правільно . )))

- розробники ОС опосередковано та обслуговуючий персонал голосувального серьвіра безпосередньо - царі процесу - "хто дасть більше грошів такий буде і результат голосування" . )))

Чи не забагато помічників на мене одного ..?

Мо я просто руку догори підніму і трохи потримаю , а "ви" вже якося із квадракоптіру підрахуйтє . )))
   
Re: Черновик партии, версия 1
IgS

Если я соглашусь инвестировать в это мероприятие, что конкретно получу я от своего участия?

Якщо все буде чесно, то нічого, крім вмєняємої країни з нормальними законами колись в майбутньому.

Якщо все буде, як в минулі рази, то будете або грабувати населення за рахунок монопольного становища на ринку,
або дєрібаніти бюджет, як всі попередні "спонсори".
   
Re: Черновик партии, версия 1

Ой яка гарнюня іграшка , бо ж я не один голосуватиму , поруч і зі мною завжди будуть -

- розробники операційної системи "смартхвону" - завжди матимуть можливість втрутитись , бо ОС їхня власність , коли забажають , тоді будь-що змінять дистанційно . )

- розробники додатку для голосування - усе аналогічно вищезгаданому , а папріколу - ваще гєнєратор случайних чісєл пропишуть у додаткові .
Я на екранові одне побачу , а на голосувальний сєрьвір інша інхвормація піде . )))

- розробники ОС опосередковано та обслуговуючий персонал кампутєрів провайдера безпосередньо , крізь які я голосуватиму , можуть допомогти проголосувати правільно . )))

- розробники ОС опосередковано та обслуговуючий персонал голосувального серьвіра безпосередньо - царі процесу - "хто дасть більше грошів такий буде і результат голосування" . )))

Чи не забагато помічників на мене одного ..?

Мо я просто руку догори підніму і трохи потримаю , а "ви" вже якося із квадракоптіру підрахуйтє . )))

Це окрема тема - як зробити систему електронного голосування, яку кожен, хто проголосував зможе перевірити
Наприклад повинен бути сайт, куди кожен хто проголосував може зайти і знайти там унікальний код свого голосування і обрану відповідь
   
Re: Черновик партии, версия 1

Це окрема тема - як зробити систему електронного голосування, яку кожен, хто проголосував зможе перевірити

Та інформація , котру покаже мені браузєр (іще одна точка можливого втручання) і та інформація , яка насправді буде використана у підрахунку голосів , яка записана на жорстких дісках сєрьвіра - "двє большіє разніци" (Од.) , бо уся без винятків інформація - керуєця , та відображаєця за допомогою - ПРОГРАМ - теж інформациії .

Програма кампутірна - не аріфмометр із жорстким зчепленням коліщаток за допомогою зубчиків і навіть не фрікціон і не - раз і назавжди надрукована книжка .

А стан справ на сьогодні тотожний часам повальної неписемності які років із двісті тому були , коли писарчук правлячи селянинові папірця , міг заради сміху записати прізвище "Козолуп" замість "Козодой" і комусь іти жалітись , отой неписемний селянин навряд чі міг , доки нагода не виникне - що поліцай заарештує за неспівпадіння слів та ДокУмента .

То вивчіть спочатку Бейсік , Паскаль , Пітон , декілька Яв , оті Це і Асемблєра бажано , навчіцця декомпілювати буд-яку програму вміючи відшукати початковий код та прочитати навіть усі команди ОС текстом і тоді , може , як пощастить , тікаючи від "свавілля" чиновників , може і не втрапите під "свавілля" програмістів .

А якшо - ні , то кожне і я також і будь-який міністер чі президент , так і залишиця програмістові барАном чі вівцею - заради обстригання вовни . )))
   
Re: Черновик партии, версия 1

Много денег не будет нужно, так как за партию будут голосовать в основном её члены и их знакомые и родственники,

И ще оце , цитоване - увагу привертає .

Багато чі мало грошів то якісні ознаки , але теє побіжне , а от стосовно родичів та знайомих - існує вже така партія , давно існує , не парламентська іще , але .., хто ж його зна , часи мінливі .., і звецця тая партія - Коза Ностра , а голосують зазвичай лупарою , бо дешевше так . )))

Дякую , але .., що намайбутнє стримаюсь від умнічання не обіцяю . ))
   
Re: Черновик партии, версия 1

Если я соглашусь инвестировать в это мероприятие, что конкретно получу я от своего участия?

Красивый и может быть даже статусный партбилет  :laugh:
   
Re: Черновик партии, версия 1

прихильники певної політсили,как я вижу,у растерянностЕ.  За что и за какое бабло создавать партЕю "Холопских прихильники певної політсили"? Это ж деньги немерянные,выше,чем на Президента. Тем более,что там нет второго тура-прямая конкуренция. То исть,надо или продаваться мудачукам, синякам и Х....йлу,а это стрёмно и страшно, могут и смести его нах, чай не впервой, а на своё бабла нет,как и аргументов. Так как супротив Рашки и Х....йла даже не 54%,как было за Пецю,а эдак те же 70% как минимум. Даже из прихильники певної політсили сторонников. Та чо там,в ОРДЛО многие не хотят в паРашу! Да и молчаливый манюпас узрееть к тому времени,кого выбрал,ну бОльшая его часть.  Ну,вот и рождаються такие вот дурковатые блокчейновския прожекты....диджита л,тееек скеееть... :D
   
Re: Черновик партии, версия 1

Та інформація , котру покаже мені браузєр (іще одна точка можливого втручання) і та інформація , яка насправді буде використана у підрахунку голосів , яка записана на жорстких дісках сєрьвіра - "двє большіє разніци" (Од.)

Не, ну чому, можна дати користувачеві завантажити всю базу і нехай він сам підраховує в MS Excel   :-)

Питання правильне, такі питання повинні бути, але і технічні рішення теж можливі.


   
Re: Черновик партии, версия 1

Если я соглашусь инвестировать в это мероприятие, что конкретно получу я от своего участия?

Возможность влиять на судьбу страны чаще чем раз в 5 лет.
   
Re: Черновик партии, версия 1

Возможность влиять на судьбу страны чаще чем раз в 5 лет.

Боюсь, что санитары могут что-то заподозрить.

Вообще говоря, меня больше привлекает возможность жить счастливо и немножко делать счастливыми людей близких мне. Причем каждый день.




   
Re: Черновик партии, версия 1

Не, ну чому, можна дати користувачеві завантажити всю базу і нехай він сам підраховує в MS Excel   :-)

Питання правильне, такі питання повинні бути, але і технічні рішення теж можливі.

Модная тема - блокчейн. Вот это самое оно.
   
Re: Черновик партии, версия 1

Итак, что мы видим, попытки голосовать за партии, проплаченные криминалом, ведут к стране, управляемой криминалом.

Поскольку всё официальное воздействие людей на власть идёт через официальные партии или депутатов
есть смысл попытаться создать партию, которая не управляется олигархами.

Это достигается выполнением двух условий:
1) партия финансируется только её членами на равных условиях

Ну, вот на этом первом пункте все и закончится...

И именно поэтому унас нет ни одной настоящей партии, а только олигархические политпроекты...
   
Re: Черновик партии, версия 1

Ну, вот на этом первом пункте все и закончится...

И именно поэтому унас нет ни одной настоящей партии, а только олигархические политпроекты...

Да почему, чем больше партия, тем меньше ей надо тратить на рекламу и тем больше она сможет собрать партийных взносов.
   
Re: Черновик партии, версия 1

Бєніаміну грустно чітать такой кріатіф  - кг
----------------------------------------------

Код: [Select]
Это достигается выполнением двух условий:
1) партия финансируется только её членами на равных условиях
2) все основные решения в партии принимаются общим электронным голосованием членов


1. ну тут олігархи просто будуть памятники такаму автору ставити ... і не буде проблеми знайти 1000-10000 холопів які внесуть на рахунок партії по 1000-10 000 грн .... і рекламою просто вбють вологі партії автора
2. які рішення може приймати партія ?) змінити статут ? змінити голову ?   
   
Re: Черновик партии, версия 1

Бєніаміну грустно чітать такой кріатіф  - кг
----------------------------------------------

Код: [Select]
Это достигается выполнением двух условий:
1) партия финансируется только её членами на равных условиях
2) все основные решения в партии принимаются общим электронным голосованием членов
1. ну тут олігархи просто будуть памятники такаму автору ставити ... і не буде проблеми знайти 1000-10000 холопів які внесуть на рахунок партії по 1000-10 000 грн .... і рекламою просто вбють вологі партії автора
2. які рішення може приймати партія ?) змінити статут ? змінити голову ?

10 000 x 10 000 це вже майже 4 лимона американських, причому це мінімальна конфігурація

рішення може партія приймати будь-які, наприклад вибрати своїх кандидатів в Раду і сформувати для них гасла

якщо кандидати пройшли в Раду - то приймати за них рішення

наприклад законопроекти і основні поправки до них можна ставити на голосування в межах партії





   
Re: Черновик партии, версия 1

Модная тема - блокчейн. Вот это самое оно.

Да, он тут применим похоже
   
Re: Черновик партии, версия 1

Не, ну чому, можна дати користувачеві завантажити всю базу

Авжэж-авжэж и н-ай втишаецця

але і технічні рішення теж можливі.

власною базою .., бо - "кожному юзверю - "пэрсональну" базу" , таку , яка сподобаецця - "за-для" цього уси кампутирни пэрэгоны из збильшэння потужностэй та швыдкостэй и затияни . ))

ПыСы .   Тэрмин "юзверь" , колысь вычытав на форуми "мэнэджэрив-програмистив" "обговорювавшых" "проблемы" розмищэння контэнту та як мэнэ корыстувача-лоха-юзьверя кращэ най_буваты потрибно , що-бы гроши вытрачав . )))

   
Re: Черновик партии, версия 1
dig

Итак, что мы видим, попытки голосовать за партии, проплаченные криминалом, ведут к стране, управляемой криминалом.

Поскольку всё официальное воздействие людей на власть идёт через официальные партии или депутатов
есть смысл попытаться создать партию, которая не управляется олигархами.

Это достигается выполнением двух условий:
1) партия финансируется только её членами на равных условиях
2) все основные решения в партии принимаются общим электронным голосованием членов

Сразу после этого отвечаю: бред!! никогда толпа не примет нормальное решение..Не способна по определению!!
   
Re: Черновик партии, версия 1

Сразу после этого отвечаю: бред!! никогда толпа не примет нормальное решение..Не способна по определению!!

А на что вы надеетесь - раз в 5 лет выбирать одного из 2 ~ 3 мафиози и ждать что страна придёт к светлому будущему?  8-|

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія