Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки що по радіо

Re: Тільки що по радіо

Гілка - дно петроботів.
Ага , скыглик якись - ну почему, почему вы недовольны? Ну не умираете ведь с голодухи  :gigi:
   
Re: Тільки що по радіо

ну ви напевне маєте знати, раз ви настільки обізнані в цій темі. ні я, ні підозрюю, що Лемберг також, поняття про це не маємо.
спе іалістом і е  треба бути ,  дороги херові   ,  в  Європі  кращі  ,  навіть  в  Болгарії .
   
Re: Тільки що по радіо

там он поряд ще одна переможна гілка про АТБ :facepalm1:   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027636.0

Вакансии
Кассир 10000 грн
Охранник 11000 грн

но это атб, я так понимаю во всяких сильпо и ашанах зп выше
да, это Киев
а как с зарплатой в регионах Украины
интересует то же атб
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?
а за юльку проголосуешь?
   
Re: Тільки що по радіо

74 000 проданных новых авто на 30-40 млн страну за 2018 год. Один факт против тысячи слов :facepalm1:  В удушаемой анакондой кацапии не 300 тыс, как можно предположить исходя из количества населения,  а только 1.7 млн :laugh:

Останнє редагування: 26 січня 2019 15:48:43 від smugfrog
   
Re: Тільки що по радіо

Албанія, Румунія, Болгарія, Туреччина...

івсьо?  :lol:

хоча про "Румунія, Болгарія, Туреччина" явний пiзdьож
   
Re: Тільки що по радіо
slp

З якої щ країни європи тікають мільйонами на заробітки.

из польши
из стран прибалтики
 и тд

мы в середине списка
   
Re: Тільки що по радіо

останній місяць спілкувався з не одним хірургом в києві на предмет оперативного втручання  -- не склалося враження, що вони 5,5 тис. отримують. годинники,телефони,автомобілі  -все пристойного рівня
Мирослава певно множить нуль плати украінця за медстрахівку на 20чоловік.

Наскільки я вкурив чому подібний срач піднімається по рівню бідності украінців то є моі здогадк що оскільки значна кількість народу з Украіни іде з реальних провінційних дуп в такі міста як Відень Мюнхен чи навіть Краків чи Прага світ таких людей перевертається. На додачу оскільки такі доізжаючі в Європу працюють начорно і не платять ні страхівки ні податки немають нерухомості авто бізнесу тут все виглядає досить зашибісь. На дорозі порші а не корови. Інфраструктуру місцеві вже побудували.

Ніколи адекватна людина що постійно тут живе не задала б питання куди місцеві  дівають гроші.
Не бідую в Відні але не задам питання куди діваються гроші тут коли 200є за шиномонтаж віддаєш. То фігня але показова нмд. Хтось знає що коштує шиномонтаж в Украіні? Я ні бо хоч міняю авто і у Львові то певно все таки мізерна сума раз я не тримаю то в голові.
 Тиждень тому був в гостях. Подарив малим австрійців  блюрай диск з новим кіно. 29є. Малі раділи але подумалося який мав би дбути диск і з яким  кіно щоб діти в Украіні сприйняли так як австрійські?  Уявіть прийшов дядько і подарував диск з Пєтровки? Тіпа трешняк.
 То б було смішно. Діти в Украіні качають фільмів на сотню євро щодня і навіть не вдупляють що то можна отримати як подарунок.

Не  помилюся але дві штуки євро в Відні є взагалі не гроші щоб хоча б тримати середній украінський рівень. По відчуттях украінки що працює в Хофері касиром 2шт то є подібне 15шт грн для Києва. Але ти спробуй  зароби тут ті 2шт.  В неі 1100є бо графіки навіть на мінімалку не виводть.
Але для  украінського сракомия 2шт за 250годин бех вихідних то є гроші.

Тепер вкурив і те що означає то слово сракомий як почитав що з чим тут порівнюють. То реально потрібно сракою думати щоб елементарне не порахувати.

Приіздити на заробітки за два місяці взяти 4тис євро. Поіхати в Самбір. Відбахкати норм весілля на дві сотні людей і казати що Украіна бідна і цитувати мера який порівняно з місцевим бургомістом по активам реальний шейх. :) дивно.
Те що небідний австрієць побаче подібне застілля бідного украінця лиш в кіно то є дивні виверти логіки.
Реальний сюр...
   
Re: Тільки що по радіо

Мирослава певно множить нуль плати украінця за медстрахівку на 20чоловік.

Наскільки я вкурив чому подібний срач піднімається по рівню бідності украінців то є моі здогадк що оскільки значна кількість народу з Украіни іде з реальних провінційних дуп в такі міста як Відень Мюнхен чи навіть Краків чи Прага світ таких людей перевертається. На додачу оскільки такі доізжаючі в Європу працюють начорно і не платять ні страхівки ні податки немають нерухомості авто бізнесу тут все виглядає досить зашибісь. На дорозі порші а не корови. Інфраструктуру місцеві вже побудували.

Ніколи адекватна людина що постійно тут живе не задала б питання куди місцеві  дівають гроші.
Не бідую в Відні але не задам питання куди діваються гроші тут коли 200є за шиномонтаж віддаєш. То фігня але показова нмд. Хтось знає що коштує шиномонтаж в Украіні? Я ні бо хоч міняю авто і у Львові то певно все таки мізерна сума раз я не тримаю то в голові.
 Тиждень тому був в гостях. Подарив малим австрійців  блюрай диск з новим кіно. 29є. Малі раділи але подумалося який мав би дбути диск і з яким  кіно щоб діти в Украіні сприйняли так як австрійські?  Уявіть прийшов дядько і подарував диск з Пєтровки? Тіпа трешняк.
 То б було смішно. Діти в Украіні качають фільмів на сотню євро щодня і навіть не вдупляють що то можна отримати як подарунок.

Не  помилюся але дві штуки євро в Відні є взагалі не гроші щоб хоча б тримати середній украінський рівень. По відчуттях украінки що працює в Хофері касиром 2шт то є подібне 15шт грн для Києва. Але ти спробуй  зароби тут ті 2шт.  В неі 1100є бо графіки навіть на мінімалку не виводть.
Але для  украінського сракомия 2шт за 250годин бех вихідних то є гроші.

Тепер вкурив і те що означає то слово сракомий як почитав що з чим тут порівнюють. То реально потрібно сракою думати щоб елементарне не порахувати.

Приіздити на заробітки за два місяці взяти 4тис євро. Поіхати в Самбір. Відбахкати норм весілля на дві сотні людей і казати що Украіна бідна і цитувати мера який порівняно з місцевим бургомістом по активам реальний шейх. :) дивно.
Те що небідний австрієць побаче подібне застілля бідного украінця лиш в кіно то є дивні виверти логіки.
Реальний сюр...

 (tu)  :good:  :clapping:
   
Re: Тільки що по радіо

Те що небідний австрієць побаче подібне застілля бідного украінця лиш в кіно то є дивні виверти логіки.
та українці взагалі багато їдять, тому й бідні, Рева ж сказав вже
   
Re: Тільки що по радіо

А які країни в Європі виглядають біднішими за Україну?
Румунія, якщо порівняти румунські і українські села.
   
Re: Тільки що по радіо

та українці взагалі багато їдять, тому й бідні, Рева ж сказав вже

від надлишку жратви  українці нездоро виглядають, хворіють, живуть мало
   
Re: Тільки що по радіо

Lemberg

Расскажи ка как Украинскому пенсионеру подарить диск за 29 евро ?

Или посетить шиномонтаж за 200 евро ?

У нас тут многие 200 евро в месяц зарабатывают .)
   
Re: Тільки що по радіо

Lemberg

Расскажи ка как Украинскому пенсионеру подарить диск за 29 евро ?

Или посетить шиномонтаж за 200 евро ?

У нас тут многие 200 евро в месяц зарабатывают .)

українцям ті диски й нах не потрібні -можна все скачати нашару

шиномонтаж - 600грн

заробляють - хто на скільки здатен, при тому податки необов"язкові
   
Re: Тільки що по радіо

та українці взагалі багато їдять, тому й бідні, Рева ж сказав вже
Пох на Реву. То хтось з команди Петра?
Украінці ідять по різному як і австрійці але багато з них думають стереотипами. Тому переносять свою матрицю платників податків (пдв з пива) на інший грунт і оголошують як то круто виглядає. Але те що подібний "самозанятий" індивид без офіційноі роботи в Австріі лиш за медстрахівку 400є в місяць зі своєі б кишені платив чи не знають чи свідомо ігнорують.
Нахуй мені якись рева. Рева певно щось там белькоче серед зрадо#обів. Не цікаво.
   
Re: Тільки що по радіо

українцям ті диски й нах не потрібні -можна все скачати нашару

шиномонтаж - 600грн

заробляють - хто на скільки здатен, при тому податки необов"язкові
20є за перезутися? Норм.
Диски з фільмами а там пятеро дітей трохи мають. Пару поличок на три чотири тисячі євро. Дарують дід баба і тато норм заробляє. Хоча стриже хлопців в турків бо то 10є а не 30є з голови :)
Не скажу що економить але те що тостерний хліб на 10центів тепер подорожчав знає. Хто знає вартість хліба в Украіні з зп в 4шт євро? :)
   
Re: Тільки що по радіо

   
Re: Тільки що по радіо

З якої щ країни європи тікають мільйонами на заробітки.

З Польщі, Румунії, Болгарії, Хорватії, Словаччини, Чехії, Литви , Естонії, Латвії, ....
Тут карту приводили - з Польщі більше виїхало ніж з України (відносно кількості населення).
   
Re: Тільки що по радіо

Lemberg

Расскажи ка как Украинскому пенсионеру подарить диск за 29 евро ?

Или посетить шиномонтаж за 200 евро ?

У нас тут многие 200 евро в месяц зарабатывают .)
Та не потрібні в Украіні диски.
Немає таких витрат ні в кого. Ні в зубожілих ні в незубожілих.
А про монтаж хз як вам пояснити. БП не думай що прикалуюсь. Живу в приватному секторі і практичо кожен має гідравлічний підйомничок щоб підняти і переставити щось важке. Я не маю. Але позичав в сусідів. Коли по телеку кажуть звіздуйте перезувайтесь (тут все по команді совок:) ) беру термін і за 200є міняю колеса. Сусід міняє колеса на авто з того підйомника. Піднімає і сам крутить. ХЗ мені то дивно. В нас в Украіні мені здається то навіть босяки не роблять. Не зручно запитати чому. Економія чи черга на СТО чи може просто оригінал. У сусіда фолькс пасат не останній правда але хата під мільон євро. Не знаю. мені дивно.
Але не про те йдеться.
Моі австрійці інакші живуть від зп до зп хоча нічого не бракує. Можуть собі купити роклу за 600є але колеса міняють самі. Бубнять що комуналка дорожчає але дарують родиніна різдво подарунки.
За інших хто тут на касах стоіть газони стриже чи волося на голові за 10є в годину я не дуже знаю. Підозрюю що теж не купують диски чи машини мають.
Путцфрау що тепер вже не ходить до мене прибирати має пенсію 400є. Раxуйте самі чи це багато при платі за квартиру 120є плюс газ струм до 50є в місяць. Проізд разовий пільговий 1,50є? ХЗ як на мене там теж немає за що диски внукам купувати. Чи ти думаєте вона в круізи літає як то в Украні міф розповідають?
:|
Ок.
Вихожу з того диспуту.

Останнє редагування: 26 січня 2019 21:32:43 від Lemberg.AT
   
Re: Тільки що по радіо

Пох на Реву. То хтось з команди Петра?
бачте, як ви розумієтесь в нашій ситуації?
   
Re: Тільки що по радіо

антик, ти псуешь радужну порохоботську картину
Де антикова субсидія в такаму разі?
   
Re: Тільки що по радіо

Де антикова субсидія в такаму разі?
Якщо Антик був на протязі 6 місяців за кордоном, тобто на заробітках, йому субсидії не дадуть.
А от у тих, хто відпочиває у Єгиптах, субсидію не забирають.)
   
Re: Тільки що по радіо

Мирослава певно множить нуль плати украінця за медстрахівку на 20чоловік.

Наскільки я вкурив чому подібний срач піднімається по рівню бідності украінців то є моі здогадк що оскільки значна кількість народу з Украіни іде з реальних провінційних дуп в такі міста як Відень Мюнхен чи навіть Краків чи Прага світ таких людей перевертається. На додачу оскільки такі доізжаючі в Європу працюють начорно і не платять ні страхівки ні податки немають нерухомості авто бізнесу тут все виглядає досить зашибісь. На дорозі порші а не корови. Інфраструктуру місцеві вже побудували.

Ніколи адекватна людина що постійно тут живе не задала б питання куди місцеві  дівають гроші.
Не бідую в Відні але не задам питання куди діваються гроші тут коли 200є за шиномонтаж віддаєш. То фігня але показова нмд. Хтось знає що коштує шиномонтаж в Украіні? Я ні бо хоч міняю авто і у Львові то певно все таки мізерна сума раз я не тримаю то в голові.
 Тиждень тому був в гостях. Подарив малим австрійців  блюрай диск з новим кіно. 29є. Малі раділи але подумалося який мав би дбути диск і з яким  кіно щоб діти в Украіні сприйняли так як австрійські?  Уявіть прийшов дядько і подарував диск з Пєтровки? Тіпа трешняк.
 То б було смішно. Діти в Украіні качають фільмів на сотню євро щодня і навіть не вдупляють що то можна отримати як подарунок.

Не  помилюся але дві штуки євро в Відні є взагалі не гроші щоб хоча б тримати середній украінський рівень. По відчуттях украінки що працює в Хофері касиром 2шт то є подібне 15шт грн для Києва. Але ти спробуй  зароби тут ті 2шт.  В неі 1100є бо графіки навіть на мінімалку не виводть.
Але для  украінського сракомия 2шт за 250годин бех вихідних то є гроші.

Тепер вкурив і те що означає то слово сракомий як почитав що з чим тут порівнюють. То реально потрібно сракою думати щоб елементарне не порахувати.

Приіздити на заробітки за два місяці взяти 4тис євро. Поіхати в Самбір. Відбахкати норм весілля на дві сотні людей і казати що Украіна бідна і цитувати мера який порівняно з місцевим бургомістом по активам реальний шейх. :) дивно.
Те що небідний австрієць побаче подібне застілля бідного украінця лиш в кіно то є дивні виверти логіки.
Реальний сюр...
чиста правда

А так - біда чорна - нема чим за елєктрику платити.
   
Re: Тільки що по радіо

Якщо Антик був на протязі 6 місяців за кордоном, тобто на заробітках, йому субсидії не дадуть.
А от у тих, хто відпочиває у Єгиптах, субсидію не забирають.)
Тобто оплатити комуналку може. В чому проблема? Так мав би субсидію і платив би 700 грн. То на хера тут це писати.

То тоже зі збідованих, тих у кого все покрали - і сила народу була в Єгипті і в Європах.

Кому б смердіти, тільки не Яндрійкови Долі.

А пропос, як би в Антика було в литві чи в австрії - жив гудів би на широку ногу?
   
Re: Тільки що по радіо

Тобто оплатити комуналку може. В чому проблема? Так мав би субсидію і платив би 700 грн. То на хера тут це писати.

То тоже зі збідованих, тих у кого все покрали - і сила народу була в Єгипті і в Європах.

Кому б смердіти, тільки не Яндрійкови Долі.

А пропос, як би в Антика було в литві чи в австрії - жив гудів би на широку ногу?
Три останні речення не зрозуміла... 8-)
То точно українська мова?
П. С. І взагалі то, я не Антик, і субсидії не маю, мабуть, тому що Єгипет мені не по кишені.)
Я лише відповіла на ваше питання замість Антика, бо знаю таку ситуацію.
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?
а, багатство в чому вимірюється? по зп не видно достойного рівня. Навіть Київ смішно виглядає з його середніми зп
   
Re: Тільки що по радіо

Три останні речення не зрозуміла... 8-)
То точно українська мова?
П. С. І взагалі то, я не Антик, і субсидії не маю, мабуть, тому що Єгипет мені не по кишені.)
Я лише відповіла на ваше питання замість Антика, бо знаю таку ситуацію.
Антик - украиножер. Был бы прокурором - уже б и буду собачу построил и субсидию получал
   
Re: Тільки що по радіо

Краще скажіть хто з вас вважає саме себе бідним, зубожілим, знедоленим? Не країну в цілому, а саме себе?
психологічна пастка, мало хто захоче визнавати публічно
   
Re: Тільки що по радіо

Якщо дивитись чисто зовні, то мабуть добра половина виглядає біднішою, але згоден перше враження помилкове.
Краще скажіть хто з вас вважає саме себе бідним, зубожілим, знедоленим? Не країну в цілому, а саме себе?

от не мандів би ти, такої занеханості та обдертості як в Україні немає ніде в гєйропах. Мордор не рахуємо, то не є європа
   
Re: Тільки що по радіо

Якщо ви хочете говорити серйозно про такі речі, то повинні розуміти, що там - профанація. Так як в Україні більша частина доходів знаходиться у тіні.

в жодного мого знайомого в Україні чи родича не має тіньових доходів.
Прокурорів та суддів знайомих не маю
   
Re: Тільки що по радіо

Щось мені здається, що є велика різниця між Заходом і Сходом України. на Заході все охайно (крім сміття Садового).Люди вміють господарити. Хати - одна наперед одну. Під стріхою ніхто не живе. Люди їдуть на заробітки і вкладають в Україну. Там більші зарплати - прекрасно. А в нас попри все життя дешевше. Тому вигідно заробляти там, а жити тут.
На Сході очевидно проблеми таки є: і з дорогами, і з убогістю. Там совок розбестив мізки, що ніхто не хоче до рук взяти якогось інструмента і навчитися щось робити самому. Лише вміють нити. Виберають собі у владу подібних, які не вміють теж нічого.
Пам'ятаю була колись в шоці - на Черкащині обідали в якомусь придорожньому ресторані. Несмак, але вбухали грошей багато. Багато залів, все облашовано, а ТУАЛЕТ  на  дворі.  Всередині - Боже, не кари. Зайти неможливо - виїдає очі.  Ось так і живуть.

такі туалети у всіх придорожних "ресторанах" по всій Україні.
Більш-менш нормально - тільки на ОККО, ВОГ  , та ще кацапських заправках
   
Re: Тільки що по радіо

Ось тут  ( https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027479.40 )    ваш колега по мінстецю Nik02121971  назвав українців " тупі, ліниві і жадібні до обіцянок істоти".

Це вас не бентежить, питань не породжує, не ображає?

що він неправильно написав тут, мокаківцю? :
 "АТО завершилось ще тоді, почалась війна між рашкою та Україною
як би її не називали виходячи з тактичних міркувань"


і про тупих істот то було не про всіх українців, лише про дійсно тупих, хто ведеться на тупі розводки  про гас в 2 рази
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія