Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Поки робила косметичний ремонт стіни у кухні, загубила отвір для карниза.

Вже роздовбала шилом стіну так, що хто знає чи закриє накладка карнизова:



Не лякайтеся, це колір спотворений - там дуже ніжний персиковий колір насправді.  (tu)  Просто, знімала тільки що при кімнатному світлі. ці всі отвори ще поміщаються під накладку кріаплення карниза.

Так от, треба до ось цього дюбеля правильно підібрати свердло з побєдітовою насадкою:



   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

6 розмір сверла
   
Тебе до Аэлита. Он строитель типа. B-)
   
6 розмір сверла
я не понімай, де шукати розмір, та й не бачу. ти покажи, де воно на картинці лежить, якщо є там таке.
   
Тебе до Аэлита. Он строитель типа. B-)
та ну... де Аеліт, а де я... Аеліт - Глиба! а мені тільки співставити розмір наявного свердла із розміром дюбеля, щоб закрити тему карниза.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Штангель циркулем міряєш діаметр... 6 міліметри має бути ... ))))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

2 зверху свердло як на мене.
Але дюбель той заміняти треба ,не триматиметься
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Зачем вам это надо?? Такое делают мужчины
   
Штангель циркулем міряєш діаметр... 6 міліметри має бути ... ))))
та да... якшо гвинтик М10 з Курвіметрою десь там бігає, то я хочь свердла штангенциркулем поміряю з горя...
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі
PAL

1. не написала - що за стіна? бетон, цегла, шлак?
2. нижні три свердла акуратно береш, ніжно стискаєш у руці, йдеш на кухню до мийки, там під мийкою має стояти відро - їх туди. Бо там одне поломате, а два інші - галімий китай, який просто зігнеться при спробі свердлити бетонну стіну, про точність діаметру я навіть не згадую
3. скоріш за все, підійде верхнє. Але див. п.1. - від цього багато чого залежить
4. на свердлах цифірки мають бути, які вказують діаметр. Якщо стіна бетонна - шукай з цифрою 6.
5. якщо стіна цегляна - важливо знати товщину штукатурки, бо буває товщина й 20мм, й 30мм - за часів СРСР самі ліпили "як вийде"
6. якщо стіна з гіпсокартону - отой дюбель відправляш слідом за ніжніми свердлами до ведра

Й найголовніше:
7. Знайди вже собі нормального мужика

   
Зачем вам это надо?? Такое делают мужчины
Вовчік, якщо у тебе є мужчіна, то він тобі і зробить, а як у мене його немає, то доводиться це все робити самій.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі
PAL

Штангель циркулем міряєш діаметр... 6 міліметри має бути ... ))))

невірна порада!
якщо вона не знає, де шукати розмір, вона 100% поміряє неправильно!
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

...штангель є, поміряй товщину і бери таке свердло, тобі ж правильно сказали, свердло 6 мм...не прикидайся дурненькою,бо з цього дюбеля розведеш срач на 20 сторінок...:)))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Вовчік, якщо у тебе є мужчіна, то він тобі і зробить, а як у мене його немає, то доводиться це все робити самій.
потому ты и такая злая и на всех гаркаешь, бо мужика нема
   
2 зверху свердло як на мене.
Але дюбель той заміняти треба ,не триматиметься
то його рідний - з карнизом ішов. вже поміряла до шурупа. от саме питання в тому, щоб просвердлити такий отвір, щоб той дюбель тугенько в нього зайшов.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ничо у нее не получится .. там надо понимание с каким материалами имеешь справу
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі
PAL

2 зверху свердло як на мене.
Але дюбель той заміняти треба ,не триматиметься

ага, а стіна виявиться шлакова! Вона висвердлить 6мм, без досвіду таких робіт в стіні вийде 8мм, дюбель випаде ще на етапі його туди приткнуть!
у шлаку на розмір менше тре брать свердло
А ще краще - дюбель під газобетон

   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

а перфоратор есть? )) или в ручную лупить по буру?) бо буры шось не СДС как по фотке видно
   
1. не написала - що за стіна? бетон, цегла, шлак?
2. нижні три свердла акуратно береш, ніжно стискаєш у руці, йдеш на кухню до мийки, там під мийкою має стояти відро - їх туди. Бо там одне поломате, а два інші - галімий китай, який просто зігнеться при спробі свердлити бетонну стіну, про точність діаметру я навіть не згадую
3. скоріш за все, підійде верхнє. Але див. п.1. - від цього багато чого залежить
4. на свердлах цифірки мають бути, які вказують діаметр. Якщо стіна бетонна - шукай з цифрою 6.
5. якщо стіна цегляна - важливо знати товщину штукатурки, бо буває товщина й 20мм, й 30мм - за часів СРСР самі ліпили "як вийде"
6. якщо стіна з гіпсокартону - отой дюбель відправляш слідом за ніжніми свердлами до ведра

Й найголовніше:
7. Знайди вже собі нормального мужика
ПАРДОН!

1. стіна - бетон.
2. нижні три свердла - то я приліпила, щоб ще одне запитання паралельно зясувати: що то за різьба в них? чого саме такий крок у них? по якому вони матеріалу, що густіша різьба?
3. ок. ви мені просто розкажіть, за яким принципом його підбирати? що треба міряти?
4. добре, пошукаю цифру 6.
5.не, стіна бетон, штукатурка максимум десь 3 мм я ліпила, бо вона там рівненька.
6....

7. шукаю. немає. закінчилися. вік вже ж який - в такому віці зазвичай вже всі нормальні приючені і на дорозі не валяються.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ничо у нее не получится .. там надо понимание с каким материалами имеешь справу
...вона економить гроші, запросила б чоловіка на час і він би їй всі дірки залатав...:)))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

...вона економить гроші, запросила б чоловіка на час і він би їй всі дірки залатав...:)))
ну да.. Борща б наварила вкусного
   
невірна порада!
якщо вона не знає, де шукати розмір, вона 100% поміряє неправильно!
та вона її знайде, просто хотіла без окулярів з наскока розібратися. :blush2:
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Давай, Каровка, я не тебе женюсь.. все равно помирать скоро
   
...штангель є, поміряй товщину і бери таке свердло, тобі ж правильно сказали, свердло 6 мм...не прикидайся дурненькою,бо з цього дюбеля розведеш срач на 20 сторінок...:)))
цю. штангенциркуль у селі, а я тут. У село поїду аж у понеділок, а до понеділка треба все зробити.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Давай, Каровка, я не тебе женюсь.. все равно помирать скоро
...а хто до кого буде переїздить...напевн е, вона до тебе, а потім разом будете їздити в черкаси до мами...на Ракеті чи Метеорі...:)))
   
потому ты и такая злая и на всех гаркаешь, бо мужика нема
та ти теж злий оце зараз - у тебе теж мужика немає?  :kez_04:
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Нифига у тебя не получится ..ау, пани, перфоратора хоть маете?))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

та ти теж злий оце зараз - у тебе теж мужика немає?  :kez_04:
я сам себе мужик))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Давай, Каровка, я не тебе женюсь.. все равно помирать скоро
Каровка, не вір, не помре.
   
Просто приложи свердло (напаяну частину) до пластмаски, зразу побачиш що вони підходять по ширині
Якщо бетон то дрелька має бути з "молотком"
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

цю. штангенциркуль у селі, а я тут. У село поїду аж у понеділок, а до понеділка треба все зробити.
...вовчик все зробить, до речі, розумний та гарний чоловік, швиденько влюбляйся, бо він може й передумати...:)))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Каровка, не вір, не помре.
чо это?? захочу и помру  :big_boss:
   
ничо у нее не получится .. там надо понимание с каким материалами имеешь справу
Вовачька, я всі свої карнизи сама вішала. без тебе. просто, забула сірника вставити, щоб зафіксувати отвір під час штукатуріння. ну, не врахувала... :blush2:
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

...вовчик все зробить, до речі, розумний та гарний чоловік, швиденько влюбляйся, бо він може й передумати...:)))
многие меня не достойны)) тяжело со мной.. но да.. умею многое
   
ага, а стіна виявиться шлакова! Вона висвердлить 6мм, без досвіду таких робіт в стіні вийде 8мм, дюбель випаде ще на етапі його туди приткнуть!
у шлаку на розмір менше тре брать свердло

А ще краще - дюбель під газобетон
ВОТ!! Саме про це і тема: Який саме розмір треба підібрати свердла під саме ЦЕЙ дюбель???
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

Вовачька, я всі свої карнизи сама вішала. без тебе. просто, забула сірника вставити, щоб зафіксувати отвір під час штукатуріння. ну, не врахувала... :blush2:
сча у тебя проблема другого плана.. новое отверстие надо делать .. нужен Перф и норм буры.. ото не буры для перфа.. они не СДС
   
а перфоратор есть? )) или в ручную лупить по буру?) бо буры шось не СДС как по фотке видно
Вовачька, все єсть: і дрелька із перфоратором, і болгарка, і електролобзік, і бензокосілка, і бензопила, і електронаждак... тільки мужика на то все немає.
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

ВОТ!! Саме про це і тема: Який саме розмір треба підібрати свердла під саме ЦЕЙ дюбель???
...не відволікайся від теми, любий тобі Володимир чи не любий...:)))
   
Re: ФЗВ: по свердлах і дюбелях просю помащі

цю. штангенциркуль у селі, а я тут. У село поїду аж у понеділок, а до понеділка треба все зробити.
6 міліметрів видно по лінійці... Торець ставиш на папір і потім міряєш діаметр.


А краще візьми метр, міряєш окружність і потім з допомогою формули шукаєш діаметр.
   
...вона економить гроші, запросила б чоловіка на час і він би їй всі дірки залатав...:)))
Не тупи. Заради однієї дірки ніякий буй сюди не прийде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія