Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У кого Xiaomi срочно отключите обновление безопасности и удалите последнюю обнову. B-)

А у меня wi-fi в телефоне  есть.

Наявність вахлі (жарг.)    )) , не проблєма .

"Проблєма" у світогляді . Бо йти ув якесь кахве заради безкоштовного вайхваю та придбавши там стакан води із бульбашками , сидіти і скачувати якусь до прикладу смартхвонну або плашетну прошиву , то вже дійсно ніщєбродство .

А якогось масово безкоштовного вайфаю , на котрий розраховані дроїдівські ОС , я особисто по Полтаві не знаю .

Декілька років тому спробував увімкнутись до одкритої мережі залізничного вокзалу , посидівши заради експерименту у залі очікування , то шось нібуя не вийшло з того .

А оптіку я додому не хочу проводить , бо витрати не варті гіпотетичнго задолення .
   
Вчера было такое.
Удалил обновления- заработало нормальноМі 9т.
Ошибка системы безопасности.
2 варианта: отправить отчёт/не отправлять.
Вне зависимости от выбора эта надпись появляется через 2-3 секунды снова.
Перезагрузка не спасает.
Решение: нажать любой вариант, пока не появится снова, нажать "безопасность", "о приложении", "удалить обновления".
За это время придется несколько раз нажать на сообщение от системы безопасности.
После удаления обновления все работает штатно.
Естественно, запретить автообновление в "настройки"- "обновление компонентов"- шестеренка- автообновление- никогда

 :X  І чому Ви вчора це не написали?
Аналогічна йухня з дитячим телефоном вчора ввечері.
3 години втраченого часу вчора і 200грн за перепрошивку сьогодні.    :(
   
Сяоми, решил, что он уже Эппл...
На прошлой неделе, их главный, что то подобное, публично задвинул...
В ответ, на кипишь юзеров, по поводу повышения цен девайсов...
За что юзеры носовали ебуков...
А оно, он оно шо...
Да и весной, уже год будет, как с фанфарами и хайпом они заявили, что MIUI 12, готова и щас будем обнову рассылать...
Но что то пошло не так...
Обновление, застряло, с кучей багов, у тех кому пришло, а на те модели, что обещали, так и не пришло...
Да и вообще, народ пишет, что Сяоми, уже не торт...
Но какие амбиции...
Освобождается место, для какого нибудь, другого китайца...
Благо их там очередь стоит...
   
.

Останнє редагування: 22 листопада 2020 22:48:41 від Вело
   
Да и весной, уже год будет, как с фанфарами и хайпом они заявили, что MIUI 12, готова и щас будем обнову рассылать
у мене вже 12, нещодавно прийшло
   
Но какие амбиции...
Освобождается место, для какого нибудь, другого китайца...
Благо их там очередь стоит...
Нічого там не звільняється, просто сяомі переходить в іншу вагову категорію. На Заході їхні телефони вже на повну потужність продаються в супермаркетах, а реклама постійно крутиться на телебаченні. Звідси і амбіції.
   
інтернет вчора післяобіду перестав працювати до сих пір
   
12.0.3 треба видалити? ;o

Додаток Безпека тільки видалити оновлення
Вище написано в темі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія