Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Афуєть  ;o
Вони ж не адаптуються практично....

Де " не адаптуються"?—— в Канаді?(
Смішно читати "спеціалістів" з фупа(
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Все ж таки—— ми домовлялися зі школою " за сімейними обставинами" виіжджали десь на тиждень .
Якщо не можна—— але дуже потрібно—— то можна.
пс. Можливо не всім(
Якщо трапиться щось екстраординарне, може й можна. Поки що такої потреби не було.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Все ж таки—— ми домовлялися зі школою " за сімейними обставинами" виіжджали десь на тиждень .
Якщо не можна—— але дуже потрібно—— то можна.
пс. Можливо не всім(
І тут не полінився похвалитись)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Де " не адаптуються"?—— в Канаді?(
Смішно читати "спеціалістів" з фупа(
Розкажи про сирійців в Канаді і про іракців)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Все ж таки—— ми домовлялися зі школою " за сімейними обставинами" виіжджали десь на тиждень .
Якщо не можна—— але дуже потрібно—— то можна.
пс. Можливо не всім(
Тобто ти просто збрехав в школі) достойно представляєш неньку)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Можливо не всім(
:pooh_lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Розкажи про сирійців в Канаді і про іракців)

Так я про Канаду і не пишу(
Це ж Бяка робить зауваження по "адаптаціі сирійців" в Німеччині(
От і смішно читати(
   
Re: Все менше охочих повертатись

І тут не полінився похвалитись)

Як там одна тп писала?——
"Пантавік галімий"(с) ))
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тобто ти просто збрехав в школі) достойно представляєш неньку)

Всі б так представляли неньку—— вже давно б були в Евросоюзі(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як там одна тп писала?——
"Пантавік галімий"(с) ))
Слабак
   
Re: Все менше охочих повертатись

Де " не адаптуються"?—— в Канаді?(
Смішно читати "спеціалістів" з фупа(

В тебе проблеми - розумінням друкованого текста ?
"На конец 2022 года в ФРГ были также зарегистрированы 674 000 ищущих защиты граждан Сирии, 286 000 афганцев, 211 000 иракцев и 101 000 турок."
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як там одна тп писала?——
"Пантавік галімий"(с) ))

Ти ікру нарешті дожер, чи протухла ?  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

В тебе проблеми - розумінням друкованого текста ?
"На конец 2022 года в ФРГ были также зарегистрированы 674 000 ищущих защиты граждан Сирии, 286 000 афганцев, 211 000 иракцев и 101 000 турок."

Що? Сто тищ турків? В Німеччині? Та їх там мільйони!
Певно, це у мене проблеми з розумінням текстів, вірніше - цифр.
   
Re: Все менше охочих повертатись
PAL

Що? Сто тищ турків? В Німеччині? Та їх там мільйони!
Певно, це у мене проблеми з розумінням текстів, вірніше - цифр.

то, певно, 100 тис нелегалів, тобто ті, хто в країну правдами та неправдами приїхав й зараз виправляє папери
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Всі б так представляли неньку—— вже давно б були в Евросоюзі(
Ми і так там будемо)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Що? Сто тищ турків? В Німеччині? Та їх там мільйони!
Певно, це у мене проблеми з розумінням текстів, вірніше - цифр.
Мабуть то курди)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ти ікру нарешті дожер, чи протухла ?  :gigi:
Ікру в Україні треба брати тільки в егерзунд, все інше - гівно)
   
Re: Все менше охочих повертатись

В тебе проблеми - розумінням друкованого текста ?
"На конец 2022 года в ФРГ были также зарегистрированы 674 000 ищущих защиты граждан Сирии, 286 000 афганцев, 211 000 иракцев и 101 000 турок."

Моє зауваження було щодо фрази——"вони не адаптуються майже"(—— звідкіля ти, сидячі в Канаді,  так безапеляційно це пишеш?
Тож і зауважив про "спеціалістів"фупа)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ми і так там будемо)

А був шанс бути там щонайменше років на 10 раніше(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ікру в Україні треба брати тільки в егерзунд, все інше - гівно)

Ікру краще брати не в Украіні(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ікру краще брати не в Украіні(
не в Україні
вона буде 1) дорога
2) її не так легко знайти бо це душже нішовий продукт. на відміну від пост-СРСР країн де це є відносно поширений і звичний продукт
   
Re: Все менше охочих повертатись

не в Україні
вона буде 1) дорога
2) її не так легко знайти бо це душже нішовий продукт. на відміну від пост-СРСР країн де це є відносно поширений і звичний продукт
Кум в Канаді заготовив 7 кг за вихідні)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Кум в Канаді заготовив 7 кг за вихідні)
=============

Правда, 7 місяців тому. :shuffle:
   
Re: Все менше охочих повертатись

=============

Правда, 7 місяців тому. :shuffle:
Десь так))
   
Re: Все менше охочих повертатись

Моє зауваження було щодо фрази——"вони не адаптуються майже"(—— звідкіля ти, сидячі в Канаді,  так безапеляційно це пишеш?
Тож і зауважив про "спеціалістів"фупа)

З чого ти вирішив, що я в Канаді ?  :weep:
Ну давай, розкажи мені, як афганці вливаються в буденне офісне життя Германії  Як здають ніиецьку на В2  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ікру краще брати не в Украіні(
Україна доречі один з найбільших експортерів чорної ікри - більше 8 підприємств на Дніпрі)
Ікра гарна
   
Re: Все менше охочих повертатись

З чого ти вирішив, що я в Канаді ?  :weep:
Ну давай, розкажи мені, як афганці вливаються в буденне офісне життя Германії  Як здають ніиецьку на В2  :D

А що?——грощі взяла і повернулася?(
Такі бізнесмени—олєгархи були тут до війни——а поіхали на край землі щоб відібрати 2,5 кілоевро від тих , хто іх дійсно потребував((
Ось тому і закінчуються всілякі ці програми по допомозі біженцям(——забагато хитродупих(

пс. Про афганців не скажу——а сирійці вливаються в "німецьке офісне життя" нічим не гірше за украінців.
Навіть більше скажу——якщо наші в кінці кінців готові йти на будову або в прибиральниці——то сирійці таки постараються підтвердити дипломи своі і піти в лікарі—або в офіси.Більш амбіційні напевно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А що?——грощі взяла і повернулася?(
Такі бізнесмени—олєгархи були тут до війни——а поіхали на край землі щоб відібрати 2,5 кілоевро від тих , хто іх дійсно потребував((
Ось тому і закінчуються всілякі ці програми по допомозі біженцям(——забагато хитродупих(

пс. Про афганців не скажу——а сирійці вливаються в "німецьке офісне життя" нічим не гірше за украінців.
Навіть більше скажу——якщо наші в кінці кінців готові йти на будову або в прибиральниці——то сирійці таки постараються підтвердити дипломи своі і піти в лікарі—або в офіси.Більш амбіційні напевно.

Дурачок, в Канаду не потрапляють ті, хто найбільше потребують. Бо вони там просто не виживуть.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Дурачок, в Канаду не потрапляють ті, хто найбільше потребують. Бо вони там просто не виживуть.
Якусь дурню вигадала аби не відповідати про грошву.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якусь дурню вигадала аби не відповідати про грошву.

Яка тобі справа до моїх грошей? Ти про свої для початку розкажи - в яку суму ти обходишся ірландським платникам податків і яка від тебе користь Ірландії.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Яка тобі справа до моїх грошей? Ти про свої для початку розкажи - в яку суму ти обходишся ірландським платникам податків і яка від тебе користь Ірландії.
От де халепа  :lol: Написати, що дарма в Канадійщину з'їздила релігія пройдохи не дозволяє, відповісти, що отримала поміч надурику - зацькують недоброзичники, яких в тебе тут сила силенна.
   
Re: Все менше охочих повертатись

От де халепа  :lol: Написати, що дарма в Канадійщину з'їздила релігія пройдохи не дозволяє, відповісти, що отримала поміч надурику - зацькують недоброзичники, яких в тебе тут сила силенна.

В тебе вже стареча дименція :D  інакше ти б пам,ятала  мою відповідь на це твоє питання , його ти вже задавала :lol:
Іди перечитуй мой пости, бабка  :weep:
Це ти мене будеш цькувати, халявщиця  :lol:
Ну давай починай  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

В тебе вже стареча дименція :D  інакше ти б пам,ятала  мою відповідь на це твоє питання , його ти вже задавала :lol:
Іди перечитуй мой пости, бабка  :weep:
Це ти мене будеш цькувати, халявщиця  :lol:
Ну давай починай  :weep:
З останнього більш-менш внятного ти про айпи весь час верещала, а перед цим обіцяла в Україну гроші привезти.В який саме спосіб розпоряджатися збиралася сіє ця мутна історія замовчує.
Ну то відповіси прямо  і ніяких зайвих страждань, в чому проблема не розумію.
   
Re: Все менше охочих повертатись

З останнього більш-менш внятного ти про айпи весь час верещала, а перед цим обіцяла в Україну гроші привезти.В який саме спосіб розпоряджатися збиралася сіє ця мутна історія замовчує.
Ну то відповіси прямо  і ніяких зайвих страждань, в чому проблема не розумію.

Звісно відповім - вже відповідала, але ти ж в маразмі: так, все чудово, отримала гроші, ворк перміт, sin , таким чином після переїзду в канаду я одразу зможу працювати.Так що не хвилюйся .
А тепер ти дай відповідь: чому жируєш на халяву в Ірландії. замість того, щоб як всі нормальні переселенці в Тернополі сітки плести ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зависла, щось ірландська халявщиця  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ой, сорі навіть не підозрювала, що канадійська халявщиця стурбована в очікуванні моєї відповіді. Невже важко самій дійти, що мої дії диктує розуміння їх доцільності та власна раціональність? Твої висери взагалі до них ніяким боком.
І да, знов таки ж, намагайся бути ввічливою.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ой, сорі навіть не підозрювала, що канадійська халявщиця стурбована в очікуванні моєї відповіді. Невже важко самій дійти, що мої дії диктує розуміння їх доцільності та власна раціональність? Твої висери взагалі до них ніяким боком.
І да, знов таки ж, намагайся бути ввічливою.

Це все, що ти змогла виродити ?  :weep:
Та ясно, що раціональність халява - все твоє, але - найс трай відмазатися  :gigi:
А тепер дивись, як виглядає переселенець здорової людини - і на майбутнє, коли будеш відкривати свою варєжку з метою висрати чергові моралізаторства - подумай про граблі і свого лоба  :D


   
Re: Все менше охочих повертатись

Це все, що ти змогла виродити ?  :weep:
Та ясно, що раціональність халява - все твоє, але - найс трай відмазатися  :gigi:
А тепер дивись, як виглядає переселенець здорової людини - і на майбутнє, коли будеш відкривати свою варєжку з метою висрати чергові моралізаторства - подумай про граблі і свого лоба  :D

https://www.youtube.com/watch?v=YAnVhWvjrEM
А ти очікувала, шо я стану сповідатись в заданому тобою руслі? Окстісь, недолуге. Це так не працює.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тидиви - воно ще й відгавкується :)) Яка наглюча ірландка кацапка   :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тидиви - воно ще й відгавкується :)) Яка наглюча ірландка кацапка   :gigi:

Мені реально цікаво——
Ви ж такі всі олєгархи тут були(——на Теслах каталися, квартири десь в Чехіі здається?——
І реально іхала на край землі за нещасними двома штуками баксів?( чистими)
А що совість говорила?——
Щось типу——" все одно хтось візьме—а я в Украіну привезу"
Або
"Треба урвати поки дають"

Або що там всередині внутрінній голос казав?(

пс. Ти ж розумієш що тут десятки "ковбасників" читають——і ті в кого теж були можливості "сісти на соціал"——але вони тими можливостями навіть не подумали скористатися(
Чи ти про себе подумала——"я ж сама хитра тут"?(
ппс. Як на мене——це відсутність звичайноі самоповаги(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія