Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Інша Україна. Промисловість. Будівництво. Реконструкція. Децентралізація

В Одесі запрацювала муніципальна система відеоспостереження «Безпечне місто»

Вона дозволяє цілодобово фіксувати правопорушення, розпізнавати обличчя й автономери, повідомляє прес-служба Одеської міськради.













Нова муніципальна система відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто» дозволяє цілодобово в автоматичному режимі фіксувати правопорушення, розпізнавати обличчя й автономери, а також за фотографіями визначати місця недавньої відеофіксації розшукуваного об’єкта.
На сьогодні до системи підключені 562 камери, у тому числі 412 SMART IP камер, які мають високу якість дозволу з 32-кратною можливістю збільшення зображення. Частина встановлених камер мають кут огляду до 360 градусів. Усі відеокамери управляються з Центру обробки даних і працюють на основі єдиного програмного забезпечення.
Реалізації проекту передувала спільна з правоохоронними органами робота зі складання кримінологічної карти міста і вивчення наявного досвіду реалізації аналогічних проектів.
Як зазначив куратор проекту «Безпечне місто», начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Борис Магазіннік, ця система є власністю територіальної громади міста Одеси.
До системи підключено Головне управління Національної поліції України в Одеській області, у стадії реалізації – надання віддаленого доступу міському підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області.
Місто продовжить роботу з інтеграції в Центр обробки даних наявних і нових відеосистем у торгових центрах, закладах освіти та охорони здоров’я, місцях масового відвідування людей.
Також завдяки наявним можливостям систему «Безпечне місто» планується застосовувати для розвитку транспортної логістики міста, контролю та управління окремими процесами й об’єктами. У перспективі планується використання можливостей проекту «Безпечне місто» для модернізації системи оповіщення населення.
   
Оновлене обличчя Ірпінської центральної лікарні

Відремонтовані відділення, нові палати й кабінети, нове сучасне обладнання, нові можливості для лікарів та пацієнтів.































   
Ще одна оновлена школа на Донеччині

У селищі Шахове відкрили оновлену опорну школу, у якій нині вчиться 196 учнів з 9 населених пунктів - Мерцалового, Никанорівки, Іванівки, Вільного, Новошахового, Торецького, Софіївки, Новоторецького та Маяка.
Кошторисна вартість ремонтних робіт склала 13 млн 979 тисяч гривень, плюс 1 млн 408 тисяч виділила Шахівська ОТГ на благоустрій території школи. Крім того, на 5 млн 857 тисяч департамент освіти та науки ДонОДА закупив меблів та обладнання.
Це вже десята школа Донеччини, капітально відремонтована й відкрита в рамках програми розвитку мережі опорних шкіл. Вже працюють подібні школи у «Смарагдовому містечку», Билбасівці, Покровську, Часовому Ярі, Дружківці, Гришиному, Іллінівці, Волновасі та Очеретиному.


















































Останнє редагування: 8 березня 2018 19:39:10 від Птах
   
У Франківську в Центральній міській клінічній лікарні відкрили капітально відремонтоване кардіологічне відділення



6 березня, у Франківську в Центральній міській клінічній лікарні відкрили капітально відремонтоване кардіологічне відділення.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зі свого боку подякував всім, хто долучився до ремонту, та сказав, що надалі ремонт відділень у ЦМКЛ буде продовжуватись. “Хочу побажати, щоб всі пацієнти тут швиденько одужували та йшли додому”, – наголосив мер.

Головний кардіолог Івано-Франківська, завідуюча відділенням Ольга Вербовська, додає, що тепер їхні пацієнти будуть під цілодобовим наглядом, бо всі ліжка обладнані кнопками виклику медперсоналу. Також вдалось повністю оновити меблі. Ба більше, у кожній палаті є вбиральня. Створено зал відновлювальної реабілітації.

“Наш відділ розрахований на 60 осіб. Перед лікарями тепер також стоїть завдання відновлення наших пацієнтів після лікування. Тому в нас є відповідні палати. Наш відділ тепер найкращий”, –  зауважує Ольга Вербовська.



















   
«Нібулон» спустив на воду перше несамохідне судно нового проекту В5000 довжиною 101 метр

3 березня з реконструйованого сліпу суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» (ССЗ «НІБУЛОН») спущено на воду перше несамохідне судно проекту В5000, довжина якого становить 101 м. Цей спуск ознаменував новий етап у житті суднобудівного підприємства компанії «НІБУЛОН». Спуск судна мав відбутися трохи раніше, але у зв’язку зі складними погодними умовами, довелося перенести цю подію.




















   
На Львівщині ввели в експлуатацію елеваторний комплекс компанії ПП «Західний Буг»



У смт. Жвирка Сокальського району, ввели в експлуатацію елеваторний комплекс ПП «Західний Буг».  Елеватор потужністю 20 тисяч тонн приймає сільськогосподарськ у продукцію з підвищеними показниками вологості, засміченості та доводить її до товарних кондицій.
Участь в урочистому відкритті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.
Важливо у нашому аграрному комплексі не тільки виростити продукцію, але й якісно її зберегти, для того, щоб аграрії отримали максимальний прибуток на піку ціни. Ми сьогодні відкриваємо елеватор місткістю 20 тис тон, інвестиція – 20 млн гривень і звичайно дуже приємно, що ще декілька десятків робочих місць у Сокальському районі будуть створені і люди не будуть їздити за кордон, а отримуватимуть заробітну плату на місці. Приємно, що у ПП «Західний Буг» заробітна плата за минулий рік сягнула 15 тис гривень, – зазначив Олег Синютка.
Це вже третій елеватор у структурі підприємства. Тут обробляють такі зернові культури як озима пшениця, соя, ріпак, кукурудза і горох.
П’ять років тому ми придбали цей елеватор, відповідно виробнича потужність цього елеватора була 28 тис тонн, елеватор складається зараз з трьох частин:  перша – це польська частина, побудована у 1936 році її потужність 1800 тонн, друга черга загальною потужністю 28 тис тонн і у 2017 році збудували третю чергу потужністю 20 тис тонн. На сьогодні виробнича потужність сокальського елеватора – 48 тис тонн, враховуючи кратність приймання  зерна і відвантаження  сокальський елеватор за рік обробляє 120 тис тон зерна, що повністю задовільняє компанію “Західний Буг”  і частину фермерів, які здають до нас зерно для продажу на експорт. Елеватор обробляє такі зернові культури як озима пшениця, соя, ріпак, кукурудза і горох, – розповів заступник директора ПП «Західний Буг» Юрій Одноріг.
ПП «Західний Буг» засноване у 2003 році і почало свою діяльність на 2 тисячах гектарів землі. На даний час в 6 районах Львівщини обробляється близько 32 тисяч гектарів землі. На підприємстві працює близько 400 працівників.
Основні види діяльності підприємства: вирощування зернових, технічних та кормових культур, доробка та зберігання зернових і технічних культур, оптова торгівля товарним зерном і насінням, вирощування і приготування насіння, виробництво готових кормів для великої рогатої худоби, надання послуг аграрної лабораторії та картографування, надання послуг сільськогосподарськ ою та спецтехнікою з обслуговуючим персоналом, а також з діагностики та ремонту сільськогосподарськ ої та спецтехніки.
ПП «Західний Буг» – аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.



   
На Львівщині відкрився новий мясопереробний цех із автоматизованим морозильним складом
















У Старому Яричеві відкрили нові виробничі потужності ТзОВ “ЛембергМіт”. Це м’ясопереробний цех із єдиним в Україні автоматизованим морозильним складом продукції місткістю 4000 тонн.
Участь у відкритті взяли заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.
Відкриття будь-якого нового виробництва – це велика перемога, оскільки це нові робочі місця, зростання української економіки. Для нас удвічі більша радість, коли ці підприємства є ще й підприємствами-експортерами. Експортери – це вища ліга бізнесу, це кращі умови праці для працівників, вищі заробітні плати,  можливість розширятися. А також це достатньо висока якість продукції, яку вони пропонують на український ринок. Ще більша радість, коли підприємства відкривають у тих галузях, де Україна була чемпіоном, адже наша держава відома своєю високоякісною продукцією переробки тваринництва. Ми спостерігаємо те, що зараз відбувається відновлення підприємств харчового сектору, і первинна переробка продукції тваринництва – це те, що ми зараз спостерігаємо і повинні підтримувати ,- наголосила Наталія Микольська.
Окрім того, вона також додала, що географічне розташування Львівщини, бажання людей тут працювати і навчатися – це те, що зробить наш регіон лідером з точки зору економічного зростання і експорту.









Основний вид діяльності підприємства – виробництво м’ясної сировини. Із введенням в експлуатацію м’ясопереробного цеху площа виробничих потужностей збільшилась до 8 595,15 квадратних метрів, з яких 1200 квадратних метрів, який як зазначалось вище – єдиний в Україні автоматизований морозильний склад продукції.
Це приклад, коли підприємство нам демонструє свою віру в Україну та Львівщину, тим самим створює нові робочі місця. На ньому зійшлися воєдино, з одного боку, українські інвестиції і новітні європейські технології, які використовуються в агропромисловому комплексі. Будівництво на Львівщині таких сучасних підприємств зміцнює економіку країни, а технології, які тут застосовуються, відповідають високим стандартам, – зазначила  Оксана Стоколос-Ворончук.
Більш, ніж 20 вітчизняних фермерських господарств за прямими контрактами вирощують для підприємства свинину найвищої якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами. Відтак, ТзОВ «ЛембергМіт» випускає більше 1500 тонн продукції у місяць.
Підприємство спеціалізується на забої свинини, її обвалюванні та постачанні сировини як на українські, так і закордонні ринки. У нас є великі можливості, зокрема обвалювання свинини у кількості 100 тонн щодня. Окрім того, також її заморожування у автоматизованій камері. Відповідно, це є перша черга нашого будівництва, запланована і друга черга, де буде така ж камера, оскільки  це – хороший інструмент як для зберігання м’яса, так для його продажу. Наступним нашим кроком стане камера розміром 35 тисяч тонн,- розповів директор з виробництва ТзОВ «ЛембергМіт»  Віталій Балух.
Упродовж 2016-2018рр. підприємство залучило інвестицій понад 20 млн грн власними коштами. Свою продукцію експортують у Гонконг, В’єтнам, Грузію, Анголу, Конго. У 2017 році обсяг експортнованої продукції у зазначені країни склав – 299 520,667 кілограм.


   
В Миколаєві введена в експлуатацію 6-а черга морського перевантажувального терміналу «Евері»




У лютому 2018 році введена в експлуатацію 6-а черга морського перевантажувального терміналу «Евері» у Миколаєві, що входить до складу Групи компаній Orexim.
Повідомляє Національний промисловий портал.
Тепер сумарний обсяг резервуарного парку терміналу «Евері» становить 175 000 куб. метрів (40 резервуарів, обсяг зберігання до 160 000 тонн), загальна перевантажувальна потужність зросте до 1,6 мільйонів тонн.
Додана ще одна насосна станція, що дає можливість збільшити швидкість завантаження і в той же час допомагає зменшити час знаходження танкерів в Миколаївському морському порту.
Все це дозволить надати клієнтам терміналу, серед яких найбільші експортери соняшникової олії як “Кернел”, “Cargill Україна”, “Bunge Україна”, “Glencore”, “Cofco Agri Ukraine”, більшу квоту для зберігання і дозволить поліпшити ситуацію з постановкою великих суден на навантаження.
   
На Київщині відкрили другу чергу заводу з виробництва штучних футбольних полів



2 березня сталася визначна подія для розвитку футбольної інфраструктури Київщини та всієї України. В селі Мартусівка Бориспільського району відбулося урочисте відкриття другої черги заводу з виробництва штучних футбольних полів.
У цьому знаковому спортивному заході взяли участь голова Київської облдержадміністраці ї Олександр Горган, Президент ФФУ Андрій Павелко, заступник Міністра молоді і спорту України Микола Даневич, заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, директор FFU Production Андрій Бондаренко, начальник управлінням фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв та інші поважні гості. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Київської ОДА.
Уявіть собі, Федерація футболу України – це єдина світова організація, яка системно розвиває свою виробничу базу, і ми маємо унікальний приклад, коли підприємство, без залучення бюджетних коштів, розвиває власну виробничу базу. Це унікальний приклад прозорості, доброчесності і ефективного управління.  Це все сталося завдяки позиції Президента Федерації Андрія Павелка. Для Київщини відкриття ще  однієї лінії – це ще один крок в країні, де ми живемо по-новому. Слава федерації футболу України. Слава Київщині. Слава Україні!, – виступив з вітальним словом Олександр Горган.
В жовтні минулого року Федерація футболу України запустила перший в країні завод з виробництва високотехнологічног о штучного покриття для мультиспортивних майданчиків і професійних футбольних полів.
Для будівництва цього заводу не була використана жодна гривня з державного бюджету або якісь кредитні кошти. Він є власністю Федерації футболу України, а значить кожного громадянина нашої країни, який любить і підтримує футбол, – наголосив Президент ФФУ Андрій Павелко.











Відкриття другої лінії – це серйозний економічний крок, бо ми демонструємо робочі місця і сучасні технології, інвестиції, тут не затрачено бюджетних коштів, – додав Андрій Павелко.
   
Один з найбільших виробників кольорового прокату у Європі, відкрив нові виробничі потужності у Бахмуті

Це один з найбільших виробників кольорового прокату у Європі. Він випускає понад тисячу топорозмірів виробів зі ста марок металів на основі міді, нікелю та цинку, – написав Павло Жебрівський.
Для збільшення виробництва мідного прокату, підприємство залучило інвестицій на загальну суму $2 млн.
На підприємстві працює 1030 працівників. Середня зарплата – 6294 гривні.




























Останнє редагування: 8 березня 2018 20:24:02 від Птах
   
Аеропорт Львів другий місяць поспіль зберігає високий темп приросту пасажиропотоку



Міжнародний аеропорт Львів за підсумками роботи в лютому збільшив пасажиропотік на 47,9% до 71 тисяч пасажирів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як повідомили в аеропорту, на міжнародних напрямках було 59 тис. пасажирів, на внутрішніх – 12 тис.
Всього обслужено 868 рейсів, що на 37,1% більше, ніж в лютому 2017 року. З них міжнародних було 697, внутрішніх – 171.
За січень-лютий 2018 року пасажиропотік зріс на 47,0% до 157 тис. пасажирів. Кількість рейсів збільшилася на 38,1% до 1861.
Нагадаємо, 2017 рік львівський аеропорт завершив з таким же зростанням пасажиропотоку, як в січня 2018 – плюс 46,3%. Прилетіли і вилетіли понад мільйон пасажирів.

   
“Мотор Січ” відкриє регулярний рейс із Запорожжя в Бургас



Українська авіакомпанія “Мотор Січ” отримала дозвіл на виконання регулярного рейсу із Запоріжжя в Бургас.
Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.
Таке рішення 27 лютого прийняла Комісія Державіаслужби з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній.
Отримане право передбачає виконання регулярних рейсів з частотою два рази на тиждень. Дозвіл почне діяти з 1 квітня на необмежений термін.
Раніше “Мотор Січ” виконувала рейси в Бургас на чартерній основі.


   
Українська авіакомпанія відкриває новий рейс до Іспанії



Українська авіакомпанія Azur Air Ukraine отримала дозвіл на виконання регулярних польотів з Харкова в Барселону.

Таке рішення 27 лютого ухвалила Комісія Державіаслужби з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній.
Дозвіл передбачає виконання польотів за маршрутом Харків-Барселона-Харків з частотою сім разів на тиждень. Право на польоти буде діяти з 25 березня на необмежений період.
На сайті аеропорту Харків цей рейс вже значиться в розкладі. За даними підприємства, польоти з Харкова в Барселону і назад виконуватимуться з 16 травня за частотою один раз на тиждень – по суботах. Літак Boeing 737-800 (189 крісел) буде вилітати з Барселони о 09:10, в Харкові він буде приземлятися о 13:50, зворотний виліт з Харкова о 15:00, посадка в Барселоні о 17:50.
Відзначимо, що Azur Air Ukraine зараз літає в Барселону з аеропорту Київ-Бориспіль. Цей рейс також виконується по суботах. Крім Azur Air Ukraine, в Барселону літає також авіакомпанія МАУ, в активі якої п’ять рейсів на тиждень (всі дні, крім вівторка та четверга).
Також в Барселону літає іспанська лоукостер Vueling. Він виконує рейси з аеропорту Київ-Жуляни двічі на тиждень – по вівторках і суботах.
   
Хорошая ветка. Пока тут на ФУПе сопли клеят, народ в реале бабло клепает
   
Wizz Air відкриває рейс Харків-Відень



Лоукостер Wizz Air вирішив почати перевезення пасажирів між Харковом і Віднем. Рейси виконуватимуться з 25 листопада.

Як повідомили в авіакомпанії, з цієї дати будуть введені ще вісім нових маршрутів з австрійської столиці.
Перевізник заявляє, що тарифи стартують з 10 євро за переліт в одну сторону. Квитки вже надійшли в продаж.
Літати до Харкова авіакомпанія буде по середах і неділях, а починаючи з 23 березня 2019 року – по вівторках, четвергах і суботах.
Раніше стало відомо, що Wizz Air заведе до Відня два додаткових літака Airbus А321 до березня наступного року.



   
Хорошая ветка. Пока тут на ФУПе сопли клеят, народ в реале бабло клепает

 :-B  Зрадойоби хворі люди, яких заразили інформаційним вірусом зради розробленим на луб'янці  B-)
   
В Белой Церкви построят международный аэропорт



До 2020 года в Белой Церкви планируется построить международный аэропорт для грузовых и пассажирских перевозок, говорится в инвестиционном проекте Министерства инфраструктуры Украины.
Отмечается, что общая стоимость проекта  52 млн евро.
Проект "Создание Международного аэропорта "Белая Церковь" с мультимодальной инфраструктурой для грузовых и пассажирских авиаперевозок, а также развитие современного центра технического обслуживания и ремонта воздушных судов" является первым пунктом инвестплана Мининфраструктуры в авиационной отрасли.
В 2018-2020 гг. планируется реконструкция аэродрома, строительство перрона и мультимодального грузово-логистического комплекса, а также пассажирского терминала, строительство спецстроений для ведения аэропортовой деятельности, установка радиотехнического оборудования, средств посадки и светосигнальной системы, создание системы водоотвода, очистительных сооружений, установка ограждения, сигнализации, приобретение техники и оборудования для содержания ВПП, строительство ангаров.
"Возможные источники финансирования - из городского, областного, государственного бюджетов, частные инвесторы, льготное кредитование и/или гранты от международных финансовых организаций", - отмечается в документе.
"Белоцерковский аэродром" - аэродром (бывший военный) расположен на окраине города Белая Церковь (Киевская область). До 1990-х гг. - место базирования полка дальней авиации и авиаремонтного завода. В 2000 году на базе "Белоцерковского авиаремонтного завода" Министерства обороны было создано коммунальное предприятие "Белоцерковский грузовой авиационный комплекс" ("Белоцерковский аэродром") или БГАК.


Останнє редагування: 8 березня 2018 20:52:03 від Птах
   
Украинцы налетали на рекордные показатели за все годы независимости



Объемы пассажирских перевозок авиационным транспортом Украины в прошлом году значительно возросли. И достигли рекордных показателей за все годы независимости.

По данным Госавиаслужбы, пассажиропотоки в 2017 году выросли на 27,6% и составили 16,5 млн человек. Кроме этого, у нас открываются новые международные аэропорты. Например, недавно в Полтаве впервые начали осуществлять международные рейсы.
Наибольший рост авиаперевозок произошел в международном аэропорту Борисполь – 10,6 млн в 2017 году против 8,7 млн человек годом ранее.
Борисполь – это пример естественной монополии в формате госкорпорации. Главная цель – получение максимальной прибыли. В прошлом году главный аэропорт страны попытался изменить подход и повернуться лицом к перевозчикам.
Глава аэропорта Борисполь Павел Рябикин говорит, что госпредприятие обеспечило потребности перевозчиков и предоставило им оптимальное расписание для осуществления полетов: "А перевозчик дает нам дополнительный пассажирооборот. От этого растут доходы. Это прямое взаимодействие партнеров в бизнесе".
Начали с нескольких вещей: снижение авиационных сборов и дерегуляции. По словам Владимира Омеляна, министра инфраструктуры, авиакомпаниям предоставили возможности беспрепятственно получить назначение на новые маршруты. В результате выросла конкуренция, а в отрасли произошел буквально взлет.

Останнє редагування: 8 березня 2018 21:20:16 від Птах
   
Відтепер у «Богдана» український двигун, а локалізація виробництва в Україні перевищила 90%



Локалізація виробництва тролейбусів «Богдан Т70117» в Україні перевищила 90%.

ДП «АСЗ №1» АТ «АК« Богдан Моторс» уклало контракт з харківським державним підприємством «Електроважмаш». Згідно з угодою, відтепер в тролейбусах встановлюватимуться електродвигуни українського виробництва.

«Ми провели серйозну роботу з пошуку нових постачальників, та прагнемо, щоб українські тролейбуси були дійсно українським. Ми докладаємо багато зусиль, щоб перейти виключно на вітчизняні запчастини та комплектуючі. Для цього ми кооперуємося з іншими українськими виробниками та заводами», – відзначили в корпорації.

Ще до початку військових дій заводи корпорації «Богдан» закуповували частину комплектуючих в Росії. Зараз проведена величезна робота по їх заміщенню українськими аналогами і налагоджена кооперація вітчизняних підприємств навколо цього процесу.

В Корпорації заявили, що тепер головне для «Богдана» – це посилення виробничих зв’язків з українськими підприємствами.

«Для нас головне – це підтримка українських підприємств державою, створення комфортних умов для роботи і відкриття нових підприємств-партнерів», – додали в Корпорації.

Нагадаємо, що Богдан Т70117 – це 12-метровий міський, 100% низькопідлоговий тролейбус з загальною пасажиромісткістю 105 пасажирів. Він обладнаний системою бездротового зв’язку WI-FI, кондиціонером кабіни водія і камерами відеоспостереження.

Останнє редагування: 8 березня 2018 23:18:01 від Птах
   
Инвестиции в украинские IT-компании за 2017 год выросли в 3 раза



Общий объем инвестиций в украинские IT-компании в прошедшем году составил $265 млн, что в три раза больше показателей 2016 года. Такие данные приводит фонд AVentures Capital в своем ежегодном исследовании рынка.

Согласно исследованию, в 2017 году было заключено 44 сделки, а в 90%  ведущими были иностранные инвестиционные фонды (напр. General Catalyst, IVP, Spark и Almaz Capital), но при участии украинских инвесторов. В прошлом году существенно увеличились объемы иностранных инвестиций в отрасль. Так, по данным фонда иностранный капитал составил 96% общего объема инвестиций, хотя ранее всегда распределение зарубежного и локального капитала было практически одинаковым.

Что касается источников раннего финансирования, то в 2017 году украинские стартапы привлекали инвестиции в первую очередь от венчурных фондов  (90%), а также от ангелов (6%) и на краудфандинговых платформах (3%) .

Самыми крупными раскрытыми сделками 2017 года стали $110 млн инвестиций в Grammarly (от General Catalyst, IVP и Spark Capital), $30 млн в BitFurry (от Credit China Fintech Holdings), $10 млн в Petcube (от Almaz Capital, Y Combinator, AVentures Capital, U.Ventures, Digital Future и др) и $7млн в People.ai (от  Lightspeed Venture Partners, Index Ventures, Shasta Ventures, Y Combinator , SV Angel).

Суммарно, по данным фонда, общий объем инвестиций в украинские IT-компании за последние пять лет составил $630 млн.
   
Украина предлагает построить космодром в Австралии и стартовую площадку в Канаде
Автор: Drako - 12 March, 2018
https://tehnot.com/ukraina-predlagaet-postroit-kosmodrom-v-avstralii-i-startovuyu-ploshhadku-v-kanade/
https://thewest.com.au/technology/space/ukrainian-government-wants-to-send-rockets-into-orbit-from-was-kimberley-ng-b88765608z

Государственное космическое агентство Украины (ГКАУ) намеревается построить космодромы в Австралии и Канаде. Австралийский комплекс планируется разместить неподалёку от авиабазы Картин в округе Кимберли. При этом предложение было направлено властям страны ещё в 2016 году, но стало известно об это лишь недавно.

Что известно
Это предложение очень реалистично. Украина может осуществить запуск завтра утром, если у нас будет площадка. Мы предлагаем наших людей и наш опыт, если у Австралии есть земля для использования

Посол Украины в Австралии Николай Кулинич

В правительстве Австралии уже заявили, что предложение Украины, если оно будет реализовано, может стать отличной возможностью для развития космической отрасли страны. В свою очередь, в ГКАУ полагают, что для космодрома потребуется площадка 5-7 тысяч км2 на условиях коммерческого лизинга. Финансирование планируется за счёт частных инвестиций, а также взносов соседей и союзников Австралии. В ведомстве полагают, что такой космодром может стать основной площадкой для всего австралийского региона, в том числе для Японии, Сингапура, Южной Кореи и Индонезии.

Если проект будет поддержан, запуски могут начаться уже через 5 лет. При этом порядка 2 лет нужно на полный спектр исследований и подготовки технико-экономического обоснования и сметы. Пока что цена проекта не озвучивается.

А что в Канаде?
Украинское и канадское космические агентства договорились о совместном проекте строительства стартовой площадки для украинских ракет. Она будет расположена на одном из канадских космодромов. Также украинская сторона намерена модернизировать космические носители «Циклон 4».
   


У смт. Запитів Кам’янка-Бузького району на території ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси» відкрили дахову сонячну електростанцію. СЕС потужністю 500 кВт збільшить частку альтернативної енергії та знизить використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії.
Це вже 8 проект по сонячних електростанціях, який реалізується на території Львівщини. Загальна потужність усіх СЕС складає майже 28 МВт. Дуже важливо, що у домогосподарствах встановлюють приватні сонячні електростанції і їхня потужність є майже 3 МВт. Крім того, на території області діють 2 мінігідроелектроста нції, також вітрові електростанції, загальна потужність яких майже 50 МВт. Цього року ми плануємо відкрити ще 4 СЕС, ряд нових вітрових електростанцій, – наголосив Ростислав Замлинський.
Це спільний проект ПП «Арт-Енерго» та ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси». Запланована орієнтовна кількість вироблення електроенергії в рік – близько 549 945 кВт/год.
Сьогодні запустили першу чергу, це 1880 панелей, вони розташовані на усіх 6 дахах нашого підприємства.  Великий плюс сонячної електростанції в  зеленому тарифі, який передбачає продаж енергетики в загальну мережу, а це гарна можливість отримати дохід, – наголосив засновник ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси» Тарас Хавка.
Зазначимо, сума залучених інвестицій у будівництво СЕС становить понад 14 млн гривень.

http://uprom.info/news/energy/video-na-lvivshhini-vidkrili-dahovu-sonyachnu-elektrostantsiyu-potuzhnistyu-500-kvt/
   


Як повідомляє прес-служба ПрАТ “Кредмаш” у себе на сторінці у Facebook, з початку року підприємство вже виготовило та відвантажило замовникам 21 асфальтозмішувальни х установок.

Для порівняння у 2017 році підприємство виготовило та реалізувало 49 асфальтозмішувальни х установок, тоді як у 2016 році – 32 одиниці.

Нагадаємо, що впродовж двох останніх років ПрАТ “Кредмаш” освоїв виготовлення принципово нових продуктів – асфальтозмішувальни х установок КДМ 206 та КДМ 208, які вироблені у відповідності до стандартів ЄС.

http://uprom.info/news/cars/kredmash-z-pochatku-roku-vzhe-vigotoviv-21-asfaltozmishuvalnu-ustanovku/
   


На Дніпропетровщині збудували першу станцію з переробки відходів у біогаз

http://uprom.info/news/energy/na-dnipropetrovshhini-zbuduvali-pershu-stantsiyu-z-pererobki-vidhodiv-u-biogaz/
   
Компанія українського підприємця отримала місце на американському космодромі для запуску власних ракет



Компанія українського підприємця Максима Полякова Firefly Aerospace отримає місце на американському космодромі Ванденберг.

Видання spacenews.com пише, що Firefly Aerospace отримала дозвіл від військово-повітряних сил США і надалі буде співпрацювати з американськими астронавтами, передає MC Today.

У вересні компанія переобладнав майданчик для запуску власної ракети. Firefly Aerospace розробила два носія Alpha і Beta. Перша може доставити на орбіту від 630 до 1000 кг вантажу. Друга – здатна працювати багаторазово.

Перетворення активного урядового пускового майданчика в комерційну експлуатацію значно менш складне і дешевше, ніж розробка нового місця запуску нового покоління, що дозволяє економити роки будівництва об’єктів Firefly і значні капіталовкладення, – сказав Бред Оброкто, директор по запуску компанії. Це дозволяє Firefly оріентовно запустити перший РН Alpha у третьому кварталі 2019 року і до кінця 2020 року розганятися до щомісячних запусків.

http://uprom.info/news/space/kompaniya-ukrayinskogo-pidpriyemtsya-otrimala-mistse-na-amerikanskomu-kosmodromi-dlya-zapusku-vlasnih-raket/
   
Птах, почему ветка не в топе?
Зрадойобы украли энтузиазм?
   
Единственная реально полезная ветка на форуме.
   
Птах, почему ветка не в топе?
Зрадойобы украли энтузиазм?
До речі, а куди подівся ТС? :gigi:

   
Антивсепропальщик/Антипопулiст
1 год ·
Ще трохи й голі-босі підемо світами

Хронiка зубожiння або як нiчого не робиться

1. У Полтавській області китайська компанія монтує асфальтобетонний завод.
2. Компанія Orange LPG поставила чергову партію скрапленого газу в порт Миколаєва.
3. Польща закупить українські комплекси динамічного захисту для модернізації танків Т-72.
4. Міжнародні авіалінії України поповнили флот ще одним літаком Boeing 737 прямо з заводу.
5. Україна має намір виставити на аукціон 22 нафтогазових ділянки на шельфі Чорного і Азовського морів.
6. Іноземна компанія подала заявку на оренду ділянки Чорнобильської АЕС для будівництва сонячної електростанції.
7. Триває будівництво лінії швидкісного залізничного сполучення з аеропортом Бориспіль.
8. У Дніпрі запрацювало експериментальне виробництво приватної американської компанії Firefly Aerospace.
9. Укрзалізниця стає повноправним членом Європейської Бізнес Асоціації.
10. Мережа "Сільпо" запускає проект із сортування сміття.
11. КБ "Південне" запатентувало нову зенітну ракету.
12. Товарообіг України з Японією зріс на 28%.


13. Вже цього року будуть розроблені перші е-підручники та курси дистанційного навчання для школярів.
14. У Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова запрацював перший в країні Центр інноваційної хірургії .
15. Підприємства Львівщини збільшили експорт на 20%.
16. Розпочалось будівництво першого локомотива від General Electric для "Укрзалізниці".
17. Компанія "Енхол" запустила лінію по збірці сонячних батарей в Запорізькій області.
18. Будівництво центрального сховища відпрацьованого ядерного палива отримало повне фінансове забезпечення.
19. На Львівщині відкрили нове Гірське газове родовище.
20. Громада в Рівненській області запустила лінію з виробництва пелетів і брикетів.
21. Компанія «Вібо-ТРАНС» відкрила в порту «Ольвія» новий зерновий термінал.
22. Міжнародний термінал у Жулянах розширять до травня 2019 року.
23. Аеропорт «Бориспіль» у ТОП-5 рейтингу Європейських авіагаваней за темпами приросту пасажиропотоку.
24. Українські промислові підприємства вдвічі збільшили витрати на науково-дослідні роботи.
25. Carlsberg Україна почало експортувати свою продукцію на ринок Ісландії, Сінгапуру та В'єтнаму.
26. У Кам’янець-Подільському завершується будівництво потужної теплоелектростанції Теплоелектростанція будет працювати на біомасі - використовуватиме відходи сільського та лісового господарства.
27. Українська вишиванка підкорює світ. Вишиванка продається на експортних ринках багатьох країн світу - від ЄС і США до Близького Сходу.
28. В США успішно стартувала ракета-носій Антарес з вантажом для Міжнародної космічної станції Основна конструкція першого ступеня РН Antares - розробка КБ «Південне» і виготовлена підприємством «Південмаш».
29. Івано-Франківський локомотиворемонтний завод отримав підрядів майже на 30 млн грн та оголосив про набір робітників.
30. В Енергодарі почали виготовляти сонячні панелі.
31. На Львівщині за підтримки Канади побудують кооперативний молокопереробний завод.
32. Компанія BASF ініціює реставрацію об’єктів Шарівського палацово-паркового комплексу на Харківщині.
33. Триває будівництво об'їздної дороги навколо Рені.
34. Єврокомісія має намір прийняти участь у фінансуванні будівництва тестового майданчика для Hyperloop у Дніпрі.
34. В Україні покращилися споживчі настрої.
35. На Львівщині відкриють нове меблеве виробництво.
Иван Лютый
   

У Миколаєві компанія “Нібулон” спустила на воду багатоцільовий буксир для роботи в акваторії Дніпра та Чорного моря.
Багатоцільовий буксир призначений для роботи в акваторії Дніпра та Чорного моря. Останній раз судно такого класу спускали на воду 13 років тому.

http://uprom.info/news/ships/video-u-mikolayevi-pobuduvali-pershiy-za-desyatirichchya-buksir/
   
У Києві офіційно відкрили готель відомого світової готельного оператора Aloft Hotels (фото)

В Україну зайшов світової готельний оператор Aloft, перший готель відкрили у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Нова Країна.
Міжнародна готельна мережа Marriott International офіційно відкрила у Києві готель Aloft Kiev, який став першим об’єктом компанії в Україні.
Урочисте відкриття відбулося 18 травня. Готель розташований на перетині вул. Басейній та Еспланадної. Всі номери вже викуплені.

http://uprom.info/news/ekonomika/biznes/u-kiyevi-ofitsiyno-vidkrili-gotel-vidomogo-svitovoyi-gotelnogo-operatora-aloft-hotels-foto/
   
З моменту відновлення роботи ХТЗ вже виготовлено понад 1000 тракторів
З початку відновлення роботоздатності у 2017 році, Харківський тракторний завод виготов вже понад 1000 тракторів, повідомляє AgroPravda.com

В даний момент щомісяця підприємство виготовляє від 80 до 150 тракторів, але найбільше навантаження  склало 180 одиниць на місяць. Загалом за цей рік завод планує виготовити понад 800 тракторів, станом на зараз портфель замовлень сформовано на 300 машин для внутрішнього ринку та понад 500 для іноземних замовників.

На 2018-2019 роки заплановано оновлення парку обладнання та модернізація виробничих приміщень.



http://uprom.info/news/cars/z-momentu-vidnovlennya-roboti-htz-vzhe-vigotovleno-ponad-1000-traktoriv/
   
Зроблено в Україні: як виготовляють кемпери в Україні на Lifestyle Camper

Темпи виробництва – 6 кемперів на місяць, але їх конструкція постійно удосконалюється, що дозволяє значно пришвидшити їх збирання, а відповідно і збільшити кількість виготовляємої продукції. За півроку у компанії хочуть вийти на 10 кемперів щомісяця.

http://uprom.info/news/cars/zrobleno-v-ukrayini-yak-vigotovlyayut-kemperi-v-ukrayini-na-lifestyle-camper/
   

АрселорМіттал Кривий Ріг завершив унікальний для української металургійної промисловості проект – будівництва нового комплексу коксових батарей №№ 5, 6.

Загальний обсяг інвестицій в проект сягнув 160 млн доларів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.
Загальна потреба підприємства в коксі складає близько 2,5 млн тонн на рік. Своїми силами комбінат щорічно зможе виробляти близько 2,4 млн тонн, з яких 1 млн тонн приходиться на нові батареї №№ 5, 6. Із запуском шостої батареї підприємство скоротило обсяги покупного коксу приблизно на 40–50%. А після введення в експлуатацію п’ятої батареї власні потреби ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг будуть фактично закриті.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – єдине металургійне підприємство в країні, яке побудувало абсолютно нові коксові батареї збільшеної потужності з особливим технічним рішенням. Використання на батареях сучасної технології попереднього трамбування та бездимного завантаження шихти дозволить покращити якість продукції, а також дасть можливість збільшити гарячу міцність коксу до 55–60%.

http://uprom.info/news/metal/video-arselormittal-kriviy-rig-zavershiv-budivnitstvo-novogo-kompleksu-koksovih-batarey/
   
А где делся Птах , который вел эту самую позитивную ветку ФУПа? Тревожно.... 8-)
   
А где делся Птах , который вел эту самую позитивную ветку ФУПа? Тревожно.... 8-)
Помню его банили, видимо обиделся на несправедливость фупа.
   


Госбюджет получил от компании "Тедис-Украина" (ОПГ кремлевских и януковичных олигархов) всю сумму штрафа, наложенного на нее согласно решению АМКУ. Об этом в Фейсбуке сообщила пресс-секретарь генпрокурора Украины Лариса Сарган.

"После завершения проверки Госфинмониторинга второй транш 300-миллионного штрафа, наложенного на ООО "Тедис-Украина", зачислены в госбюджет", - отметила она.

По словам пресс-секретаря руководителя ГПУ, причинами задержки в попадании части средств в качестве штрафа на казначейские счета стали организационные и процессуальные особенности и ограничения, связанные с расследованием уголовного производства в отношении руководителей компании «Тедbс-Украина» в уклонении от уплаты налогов и фиктивного предпринимательства .

"13 мая с банковских счетов "Тедис-Украина", согласно платежным поручениям, опубликованным на сайте ГПУ 26 апреля, деньги были перечислены по адресу Госказначейства", - уточнила Сарган.

Напомним, 26 апреля следователями и прокурорами Департамента по расследованию особо важных дел в сфере экономики Генеральной прокуратуры Украины, должностным лицам ООО «TEDIS Ukraine» сообщено о подозрении в совершении уголовных правонарушений в сфере экономики. В частности, генеральному директору и члену дирекции - директору дирекции указанного общества сообщено о подозрении в совершении уголовных правонарушений, предусмотренных ч. 3 ст. 212 (уклонение от уплаты налогов, входящих в систему налогообложения, введенных в установленном законом порядке, совершенном лицом, которое обязано их уплачивать, которые привели к фактическому непоступлению в бюджет средств в особо крупных размерах), ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 205 (фиктивном предпринимательстве, то есть создании субъектов предпринимательской деятельности (юридических лиц) с целью прикрытия незаконной деятельности, совершенное по предварительному сговору группой лиц) УК Украины.
   
Украинские перевозчики начали активно открывать компании в Европе


В свете улучшения взаимоотношений Украины и Европы, в том числе после введения безвиза, все больше украинских предпринимателей решаются открывать свои компании в странах Шенгена. Об этом заявил директор группы компаний PRIME Дмитрий Леушкин.

"Среди украинских грузоперевозчиков начался настоящий ажиотаж относительно открытия своих компаний в Европе. Почему? Это выгодно. И несложно реализовать на практике", - заявил Дмитрий Леушкин.

По словам предпринимателя, чаще всего свои новые европейские компании украинские перевозчики регистрируют в Польше.

"Потом они за копейки покупают себе автопарк фур, что были в пользовании, и пригоняют их в Украину. Здесь их моют, ремонтируют, красят - и фуры как новенькие. Водителей тоже нанимают украинских. Почему? Во-первых, многие соотечественники всеми правдами и неправдами стремятся уехать работать в Европу. Во-вторых, в Украине очень дешевая рабочая сила. Вырисовывается очень выгодная бизнес-модель", - сообщил эксперт.

По словам Леушкина, такой модели организации бизнеса способствует также относительная дешевизна топлива на украинских АЗС.

"Там организовал компанию и нанял людей. Загнал фуры в Украину и залил полные баки дешевым топливом на украинских АЗС. Стоит отметить, оно существенно дешевле, чем в Европе! Существенно! Затем взял небольшой заказ на перевозку, скажем, Украина-Польша. Отработал его, и у тебя осталась заправленная дешевой соляркой машина. Бери и выполняй заказы по Европе по их тарифам. Очевидная выгода. Украинцы сейчас даже поляков потеснили, ведь те не могут с нашими конкурировать по цене фрахта. Небольшое уточнение: чтобы было более понятно, полных баков хватит, чтобы «долететь» где-то до Берлина. То есть обслужить территорию примерно в радиусе 800 км от
   
Чисельність ІТ-спеціалістів в Україні зросла на 37%


В Україні офіційно зареєстровано — 125 тис ФОПів-айтішників, сереж яких найпопулярнішим КВЕДом є «Комп’ютерне програмування» (82 тис осіб). Також популярними є КВЕДи «Консультування з питань інформатизації» (21 тис осіб) та «Оброблення даних» (15 тис осіб). Згідно опитуванню,опитуванню, яке регулярно проводить DOU.UA, 67% респондентів відповіли, що вони співпрацюють з IT компаніями як ФОП. Тобто, загальна кількість IT-спеціалістів оцінюється приблизно у 123 тис осіб, передає NaChasi.

За словами авторів дослідження, кількість український спеціалістів у сфері IT — величина, яка стабільно зростає. З 2016 року з’явилося понад 30 тис нових зареєстрованих IT-спеціалістів.

Лідерство за кількістю фахівців тримає Київ та Київська область — 29%. Наступні в рейтингу за кількістю — Харківська (14%) та Львівська (10%) області. Частка жінок у цій сфері складає 20%. За даними ж Мін’юсту цей показник становить 24%.

Закриття ФОПів, також зачепило й IT-фахівців. Але цей спад кількості був компенсований новим зростанням. Тому значного темпу закриття не спостерігається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія