Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В 223 округе в Киева на 5 участках остановлен подсчет голосов, "Свобода" блокирует ОИК

В 223 округе в Киева на 5 участках остановлен подсчет голосов, "Свобода" блокирует ОИК
Члены пяти участковых избирательных комиссий по 223-му избирательному округу в Киеве с момента закрытия участков не могут начать подсчет голосов.
Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "УНИАН", об этом сообщили в киевском штабе политической партии "Слуга народа".
"Избирательные комиссии закрылись в 20.00 для подсчета голосов, 5 из них в 223-м избирательном округе уже два часа сидят и ничего не делают - моют полы, снимают шторы, разбирают свои бумаги, просто сидят за столами, будто они ждут какие-то указания", - говорится в сообщении.
Тем временем, возле окружной избирательной комиссии в 223-м избирательном округе в Киеве на Щербакова, 43, уже находятся около ста представителей ВО "Свобода" и столько же правоохранителей.
"Левченко (действующий народный депутат, кандидат в народные депутаты Юрий Левченко. - Ред.) призвал представителей "Свободы" начинать "раскачивать" ситуацию в ОИК", - заявили в штабе.
"Мы считаем, что те избирательные комиссии, которые не распечатали ни одну урну, не гасят бюллетени, они ждут какой-то сигнал", - убеждены в политсиле.
   
Шановний TC the Bill. Вам не лячно? Єбаньот по вашей карме ж нєслабо. 30 тетрадрахм не врятують.
   
эпическая битва пятилетней давности продолжается?  :laugh:
   
На тому окрузі постійно битви Левченка з конкурентами.
Раніше вигравав через суди та такі протистояння свободівців з титушнею.
   
схоже Левченко перший раз програє...але не може з цим змиритись

пс: можу помилятись звичайно.
   
Не бачу там нікого особливого, крім Левченка й Омельченка. Ще кандидат від СН, але ХЗ хто то є.
   
эпическая битва пятилетней давности продолжается?  :laugh:

Дайош 2 сезон серіалу з Мівіною!!!  :lol:
   
схоже Левченко перший раз програє...але не може з цим змиритись

пс: можу помилятись звичайно.

Скоріш за все так. Шкода, мені Левченко і Іллєнко єдині, хто подобається досі в якості потенційних нардепів зі Свободи.
   
Не бачу там нікого особливого, крім Левченка й Омельченка. Ще кандидат від СН, але ХЗ хто то є.

А цей пилипишин схоже злився вже назавжди.
   
Не бачу там нікого особливого, крім Левченка й Омельченка. Ще кандидат від СН, але ХЗ хто то є.
Ще там був Вадим Гладчук - давній борець за політичне місце.
   
Хто там кандидати?

Буймістер Людмила Анатоліївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"   33.33
   
Омельченко Олександр Олександрович, Українська партія "Єдність"   33.33
   
Левченко Юрій Володимирович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"   16.66
   
Турчик Ігор Михайлович, Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"   16.66
   
   
А цей пилипишин схоже злився вже назавжди.
Пилипишин схоже взяв від того округу все, що хотів - майданчик для свого житлового мікрорайону. Вже до половини добудував.
   
Скоріш за все так. Шкода, мені Левченко і Іллєнко єдині, хто подобається досі в якості потенційних нардепів зі Свободи.

+1
   
За Вию тревожно
Я на 217-у окрузі, Оболонь, тут також скоро стане весело.
   
Дайош 2 сезон серіалу з Мівіною!!!  :lol:
Я вам більше скажу - серіал з Мівіною може бути у всіх округах Києва
   
А цей пилипишин схоже злився вже назавжди.
Пилипишин сделал зятя - Костика Ялового - сначала смотрящим за Зеленбудом а затем Кличко отдал ему департамент.
Правая рука Пилипишина - Пантелеев - сейчас зам Кличка.
   
Дайош 2 сезон серіалу з Мівіною!!!  :lol:

 :laugh:

где прямой эфир?
   
Я на 217-у окрузі, Оболонь, тут також скоро стане весело.

Мо треба допомога?
   
:laugh:

где прямой эфир?

До речі, а де зараз та  Мівіна -Олена Ніколаюк?
   
Левченко- дебіл. Я теж колись думав , що він економіст. Типовий ленін
   
Я вам більше скажу - серіал з Мівіною може бути у всіх округах Києва

Чим більше серіалів - тим краще!
   
почему название не соответствует содержанию?
   
Мо треба допомога?
Та у вас в Чернігові таке саме зараз буде або зранку.
   
Буймістер Людмила Анатоліївна, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"   33.33
   
Омельченко Олександр Олександрович, Українська партія "Єдність"   33.33
   
Левченко Юрій Володимирович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"   16.66
   
Турчик Ігор Михайлович, Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"   16.66

ну при такому розкладі краще вже буймістер ніж омєля

там з нормальних була лише пташник
   
Чим більше серіалів - тим краще!
Нам, татарам, що отступать - бежать, що наступать - бежать
Тиждень цирків гарантовано, всюди почався бардак.
   
До речі, а де зараз та  Мівіна -Олена Ніколаюк?

архивы :)

   
Нам, татарам, що отступать - бежать, що наступать - бежать
Тиждень цирків гарантовано, всюди почався бардак.

10 днів та ночей на підрахунок :)

як думаєш, встигнуть?
   
Я у себя голоснул за Ильенка. Я так понимаю, он единственный из свободовцев, кто может по Киеву пролезть?
   
10 днів та ночей на підрахунок :)

як думаєш, встигнуть?
Не встигнуть. В ці вибори поміняли знову підсумкові протоколи, два вида виборів, на ДВК здуру повидавали одномандатні бюлетені тимчасово голосуючим без реєстрації, купа дільниць підуть на уточнення і перерахунок
   
Пилипишин схоже взяв від того округу все, що хотів - майданчик для свого житлового мікрорайону. Вже до половини добудував.

 ;o

А як же Левченко те допустив?
   
Не встигнуть. В ці вибори поміняли знову підсумкові протоколи, два вида виборів, на ДВК здуру повидавали одномандатні бюлетені тимчасово голосуючим без реєстрації, купа дільниць підуть на уточнення і перерахунок
здуру  8-)
   
Пилипишин сделал зятя - Костика Ялового - сначала смотрящим за Зеленбудом а затем Кличко отдал ему департамент.
Правая рука Пилипишина - Пантелеев - сейчас зам Кличка.

Оце я не в темі. :(
   
На 223 є ще Вікторія Пташник. Це з відомих. За неї непогано голосували.
   
Левченко- дебіл. Я теж колись думав , що він економіст. Типовий ленін

Заразився лівою ідеологією у Свободі? :) А що поробиш, "нє ми такіє, жізнь такая" Треба електорату обіцяти те, що він більш за все любить.
   
здуру  8-)
і це Київ :facepalm: . мені в моєму селі сказали, що мажоритарного бюлетеня не буде, бо не за місцем прописки голосую.
   
Не встигнуть. В ці вибори поміняли знову підсумкові протоколи, два вида виборів, на ДВК здуру повидавали одномандатні бюлетені тимчасово голосуючим без реєстрації, купа дільниць підуть на уточнення і перерахунок

Ну якщо не встигнуть - то треба посадити все ЦВК і з десяток ОВК.

Це буде справедливо. Хоч раз.
   
ну при такому розкладі краще вже буймістер ніж омєля

там з нормальних була лише пташник

Якщо що Аваков на боці СН, важко буде старим мажорам зі своїми тітушками, але можуть пробитися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія