Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полікували малому зуби

Полікували малому зуби

...під наркозом.
Лікували два зуба постійних та видалили 7 молочних. Наче гора з плечей впала.
Тепер можна не хвилюватись, що у будь-який момент станеться гострий біль.
Коштувало 7 120 грн. в платній клініці.
Увесь медперсонал чудовий, умови гідні.
Вже дома і ніякого стресу для дитини. В таких випадках завжди вдячна розвитку технологій та людям, які обрали професію лікарів
та не лінувалися добре навчатися.
   
Re: Полікували малому зуби

Коштувало 7 120 грн. в платній клініці.

за такі гроші і я б був чудовий і шовковий)
   
Re: Полікували малому зуби

Під загальним наркозом чи оксидом азоту ("веселящий газ")?
   
Re: Полікували малому зуби

крапельниця (медичьний сон) чи шось інш?
   
Re: Полікували малому зуби

Коштувало 7 120 грн. в платній клініці.
за такі гроші і я б був чудовий і шовковий)

за цілих 9 об"єктів норм.
   
Re: Полікували малому зуби

Коштувало 7 120 грн. в платній клініці.
за такі гроші і я б був чудовий і шовковий)

в "безкоштовних" беруть не менше, але ж відчуйте різницю.
   
Re: Полікували малому зуби

...під наркозом.
Лікували два зуба постійних та видалили 7 молочних. Наче гора з плечей впала.
Тепер можна не хвилюватись, що у будь-який момент станеться гострий біль.
Коштувало 7 120 грн. в платній клініці.
Увесь медперсонал чудовий, умови гідні.
Вже дома і ніякого стресу для дитини. В таких випадках завжди вдячна розвитку технологій та людям, які обрали професію лікарів
та не лінувалися добре навчатися.

Лікування під наркозом має свої плюси та мінуси.Хоча,звичайно,якщо дитина боїться,то не варто її травмувати
   
Re: Полікували малому зуби

Під загальним наркозом чи оксидом азоту ("веселящий газ")?

загальний наркоз.
в чеку написано інгал.наркоз, інфузорія терапія.
   
Re: Полікували малому зуби

шара какая то
   
Re: Полікували малому зуби

Я ж кажу.... поки що тре радоватися,що у нас така медицина. Така не дорога. Але декому хочецця нас пообдирати...
   
Re: Полікували малому зуби

шара какая то
Совсем халява, месяцная ЗП киевлянина. или за 2-3 месяца в райцентре. Для огромного кол-ва людей это неподъемная сумма.
   
Re: Полікували малому зуби

Лікування під наркозом має свої плюси та мінуси.Хоча,звичайно,якщо дитина боїться,то не варто її травмувати

та вже травмували, сподівалася , що якщо трошки потерпить - здобуде позитивний досвід лікування.
пішли в дуже гарну клініку, до лікаря, яка має досвід лікування дітей, які дуже бояться, володіє якимись техніками вмовляння.
витратили майже 900 грн., а результату не отримали.
тому це був єдиний шанс поборотися за постійний зуб у такому малому віці.
дякувати розвитку медицини, що є така послуга.
   
Re: Полікували малому зуби

за 7 молочних зубів 7тисяч???
акуєть..це дорого.

молочні зуби без коренів -ЩО там рвати???

пля...
   
Re: Полікували малому зуби

Совсем халява, месяцная ЗП киевлянина. или за 2-3 месяца в райцентре. Для огромного кол-ва людей это неподъемная сумма.
еге ж...

кому перли мілкувати. кому супа жидкувата...
   
Re: Полікували малому зуби

шара какая то
найбільше вартує саме наркоз. в залежності від того скільки часу йшло лікування, виходить або дешевше, або дорожче.
спочатку нам нарахували 8 580 , рахували по максимуму на моє прохання, але оскільки впорались швидше, то в підсумку вийшло менше.
   
Re: Полікували малому зуби

в "безкоштовних" беруть не менше, але ж відчуйте різницю.

Слишком дорого.
В Харькове с тем же сервисом и тем же объемом работ раза в два дешевле точно.
Но то такое.
А с молочными шо проблемы были шо вы их удаляли?
   
Re: Полікували малому зуби

Слишком дорого.
В Харькове с тем же сервисом и тем же объемом работ раза в два дешевле точно.
Но то такое.
А с молочными шо проблемы были шо вы их удаляли?
В Чернигове еще дешевле обойдется. Все зависит от ЗП. Батя специально ездил в Чернигов делать зубы. Обошлось в 3 раза дешевле чем в Киеве (лет 7 назад)
   
Re: Полікували малому зуби

за 7 молочних зубів 7тисяч???
акуєть..це дорого.

молочні зуби без коренів -ЩО там рвати???

пля...
мета була полікувати постійний зуб. але щоб "не вставати двічі", видалили молочні, деяким підійшов час змінюватись, деякі були дуже пошкоджені, але лікування вже не вартували.
собсно видалення коштувало 1050 грн. +150 місцева анастезія, щоб не було боляче після виходу з наркозу.
   
Re: Полікували малому зуби

В Чернигове еще дешевле обойдется. Все зависит от ЗП. Батя специально ездил в Чернигов делать зубы. Обошлось в 3 раза дешевле чем в Киеве (лет 7 назад)

Это я по максиму посчитал из того шо лично знаю а по факту баксов 100.
Но тут у меня есть ваприс, зачем удаляли молочные зубы и делали ли это за один раз.
   
Re: Полікували малому зуби

Навіщо рвати молочні зуби? Самі не випадуть?
   
Re: Полікували малому зуби

Слишком дорого.
В Харькове с тем же сервисом и тем же объемом работ раза в два дешевле точно.
Но то такое.
А с молочными шо проблемы были шо вы их удаляли?
мешкаю у Харкові і вже доводилось особисто порівнювати ціни у платній кліниці та "безкоштовній" больниці
============
три молочних вже почали похитуватись, ще один по панарамному знимку було видно, що невдовзі буде хитатися.
ще три були дуже пошкоджені карієсом, але лікувати у цьому віці вже недоречно, тим більш знизу вже постійні підпирають.
   
Re: Полікували малому зуби

мешкаю у Харкові і вже доводилось особисто порівнювати ціни у платній кліниці та "безкоштовній" больниці
============
три молочних вже почали похитуватись, ще один по панарамному знимку було видно, що невдовзі буде хитатися.
ще три були дуже пошкоджені карієсом, але лікувати у цьому віці вже недоречно, тим більш знизу вже постійні підпирають.

Я говорю о платной только пальцы веером не держу.

Если молочный зуб не мешает растущему под ним постоянному то лучше его не трогать пока сам не выпадет.
   
Re: Полікували малому зуби

в років п'ять треба рвати всі двадцять молочних - все одно гнилі і повипадають  :D
   
Re: Полікували малому зуби

Навіщо рвати молочні зуби? Самі не випадуть?
щоб молочний зуб випав, його треба розхитувати.
мій малий з радістю обрав професійне безболісне видалення, та ще й за один раз.
в нього скопом зараз лізе багато зубів, йому так легше.
тим більш видалення не настільки здорожує всю роботу, щоб на цьому економити.
   
Re: Полікували малому зуби

Навіщо рвати молочні зуби? Самі не випадуть?

не випадуть. Невже непамятаєш? :)
   
Re: Полікували малому зуби

Можливо автору гілки потрібно порадитись з лікарями, чому у такому віці в дитини псуються зуби, рахуючи що дитина чистить та флосить зуби в ранці та ввечері. Можливо є інші проблеми, наприклад з дієтою, відсутністью певних вітамінів та мінералів, чи щось інше.
   
Re: Полікували малому зуби

Я говорю о платной только пальцы веером не держу.

Если молочный зуб не мешает растущему под ним постоянному то лучше его не трогать пока сам не выпадет.
один останній молочний так і залишили - неушкоджений і ще потримає місце для постійного.
в мене теж пальці не віялом. ми в цій кліниці вже робили, до того ж вона найближча.
де можна у Харкові ще лікувати зуби під наркозом дітям не знаю .
ми якось одразу цю знайшли, ще кілька років тому. але дуже сподівалась, що дитина підросте і зможе полікуватись під місцевою анестезією.


Останнє редагування: 23 червня 2018 18:37:29 від дмхз
   
Re: Полікували малому зуби

Можливо автору гілки потрібно порадитись з лікарями, чому у такому віці в дитини псуються зуби, рахуючи що дитина чистить та флосить зуби в ранці та ввечері. Можливо є інші проблеми, наприклад з дієтою, відсутністью певних вітамінів та мінералів, чи щось інше.
з постійних тих, що вже з.явилися, тільки один проблемний.
дійсно таке враження, що не вистачило в організмі якихось мінералів для його формування.
оскільки я дуже була зайнята проблемою лікування , навіть не прийшло в голову запитати, що могло спровокувати проблему.
   
Re: Полікували малому зуби

з постійних тих, що вже з.явилися, тільки один проблемний.
...

вирвіть його, щоби надалі не було проблем!

 :D
   
Re: Полікували малому зуби

вирвіть його, щоби надалі не було проблем!

 :D
:lol:
розглядала усі варіанти
   
Re: Полікували малому зуби

Крім іншого, для профілактики потенційних проблем в майбутньому, я би порадив зробити наступне:

1. Слідкувати скільки часу дитина чистить зуби вранці та ввечері та чи правільно це робить. Слідкуйте за якістью дитячої зубної пасти та щітки.
2. Після чистки зубів - обов’язковий флос з ниткою поміж зубами. Дітям ниткою важко користуватись, тому можна замінити на флос у вигляді букви «Р» або сокири. Гугл GUMbrand.com для прикладу.
3. Раз на день с полоскати рот дитячим розчином з флором. Гугл Act Kids anticavity fluoride rinse actfluoride.com для прикладу.
4. Запитайте вашого дантиста, чи вони можуть нанести захисне покриття на нові дитячі перманентні зуби. В США це часто практикується для дітей та називається tooth sealant. Це покриття захищає зуб декілька років до віку тінейджера.
5. Слідкуйте за дієтою та додайте дитячі мультивітаміни. Bayer випускає такі і є міжнародною компанією, і вони повині продаватись в Україні.

Вдачі вам та дитині.

Останнє редагування: 23 червня 2018 22:03:59 від Dobre
   
Re: Полікували малому зуби

Нещодавно видалив в Києві під загальним наркозом три зуби, з яких один складний - восьмий, що так і не виліз.
Всім задоволений - і професоналізмом лікаря і  відношенням персоналу.
Також задоволений ціною - 3300 за все.
Не задоволений тільки одним - клініка державна, платіж неофіційний.
   
Re: Полікували малому зуби

Совсем халява, месяцная ЗП киевлянина. или за 2-3 месяца в райцентре. Для огромного кол-ва людей это неподъемная сумма.

в киеве 7 штук это разве что одна ставка дворника :weep:
   
Re: Полікували малому зуби

Крім іншого, для профілактики потенційних проблем в майбутньому, я би порадив зробити наступне:

1. Слідкувати скільки часу дитина чистить зуби вранці та ввечері та чи правільно це робить. Слідкуйте за якістью дитячої зубної пасти та щітки.
2. Після чистки зубів - обов’язковий флос з ниткою поміж зубами. Дітям ниткою важко користуватись, тому можна замінити на флос у вигляді букви «Р» або сокири. Гугл GUMbrand.com для прикладу.
3. Раз на день с полоскати рот дитячим розчином з флором. Гугл Act Kids anticavity fluoride rinse actfluoride.com для прикладу.
4. Запитайте вашого дантиста, чи вони можуть нанести захисне покриття на нові дитячі перманентні зуби. В США це часто практикується для дітей та називається thooth sealant. Це покриття захищає зуб декілька років до віку тінейджера.
5. Слідкуйте за дієтою та додайте дитячі мультивітаміни. Bayer випускає такі і є міжнародною компанією, і вони повині продаватись в Україні.

Вдачі вам та дитині.

Все,що ви написали,є правильним,але в наших реаліях це здебільшого фантастика
Флосинг у дітей-це mission impossible.хіба що його самі батьки будуть проводити
tooth sealant=герметизація. в Україні це досить розповсюджена маніпуляція
   
Re: Полікували малому зуби

за 7 молочних зубів 7тисяч???
акуєть..це дорого.

молочні зуби без коренів -ЩО там рвати???

пля...

Читайте уважніше
Лікували два зуба постійних та видалили 7 молочних

В будь-якому разі найдорожчим,швидше за все,там був сам наркоз.У Львові наркоз-це від 2 тис грн
   
Re: Полікували малому зуби

У меня вопрос к ТС. Цена очень крутая и непомерная за услугу. Это специализированная детская клиника или для взрослых? Я не детский стоматолог, но удаление 7 молочных зубов........ боюсь надо собирать не 7,  а 70 тысяч на ортодонта в скором времени. Желаю здоровья вашему ребенку.
   
Re: Полікували малому зуби

Флосінг ниткою для дітей - це нереально. Але як я вказав, продаються флоси не нитка вже натягнута як в літері «Р»:
   
Re: Полікували малому зуби

У меня вопрос к ТС. Цена очень крутая и непомерная за услугу. Это специализированная детская клиника или для взрослых? Я не детский стоматолог, но удаление 7 молочных зубов........ боюсь надо собирать не 7,  а 70 тысяч на ортодонта в скором времени. Желаю здоровья вашему ребенку.

Не выдумывайте.Ведь вы даже и близко не знаете всех ньюансов.Хотя можете повыдумывать и развить свою мысль про ортодонта
   
Re: Полікували малому зуби

вырвать молочный моляр в поликлинике 80 грн наруки. под новокаином.
   
Re: Полікували малому зуби

Крім іншого, для профілактики потенційних проблем в майбутньому, я би порадив зробити наступне:

1. Слідкувати скільки часу дитина чистить зуби вранці та ввечері та чи правільно це робить. Слідкуйте за якістью дитячої зубної пасти та щітки.
2. Після чистки зубів - обов’язковий флос з ниткою поміж зубами. Дітям ниткою важко користуватись, тому можна замінити на флос у вигляді букви «Р» або сокири. Гугл GUMbrand.com для прикладу.
3. Раз на день с полоскати рот дитячим розчином з флором. Гугл Act Kids anticavity fluoride rinse actfluoride.com для прикладу.
4. Запитайте вашого дантиста, чи вони можуть нанести захисне покриття на нові дитячі перманентні зуби. В США це часто практикується для дітей та називається thooth sealant. Це покриття захищає зуб декілька років до віку тінейджера.
5. Слідкуйте за дієтою та додайте дитячі мультивітаміни. Bayer випускає такі і є міжнародною компанією, і вони повині продаватись в Україні.

Вдачі вам та дитині.
Дякую за поради!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія