Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

Тю. Вважай, шо то таке. Дружні жарти.  :)

ок, проїхали
   
Re: Сирський!

У статті він написав про панування у повітрі, як умову дя наступів.
У кацапів було приблизно 1000 літаків. Десь 350 збито. Лишається 650. Припускаю ще десь 150 було втрачено ще з різних причин. Нехай буде 500 на поточний момент.
Для того щоб у нас було панування нам потрібен хоча б парітет у кількості. Скільки років довелось би цього чекати?

А шоб вийшло чі ні, чі були шанси чі ні - то не відомо.
Это не так, над своей территорией со своей мощной ПВО не нужно паритета по количеству, достаточно иметь около 100 самолетов не уступающих по характеристикам кацапским, этого вполне достаточно для превосходства в воздухе над своей территорией совместно с ПВО
   
Re: Сирський!
HSM

У нього мордяка бультерьєра
   
Re: Сирський!
TC

Это не так, над своей территорией со своей мощной ПВО не нужно паритета по количеству, достаточно иметь около 100 самолетов не уступающих по характеристикам кацапским, этого вполне достаточно для превосходства в воздухе над своей территорией совместно с ПВО

Як пан рахував, та нарахував 100 літаків?
І про яку "свою територію" йде мова? Порібно звільнення окупованих територій.
   
Re: Сирський!

Як пан рахував, та нарахував 100 літаків?
І про яку "свою територію" йде мова? Порібно звільнення окупованих територій.
твоя теорія неправильна. ти кажеш що якщо в москалів є 500 літаків то Україні теж треба 500 літаків.

НМД якщо в москалів допустим є 500 літаків, це не значить що Україні потрібно також 500 літаків для панування. ми ж не плануємо воювати аж до мурманська чи владивостока. А український фронт чи ТВД має обмежені розміри.  так само як на ньому одномоментно воюють десь по макс.100 000 чоловік з кожної сторони (тому що фізично просто не влізе більше на цей ТВД, враховуючи потребу роззосереджувати персонал для мінімізації втрат), так само і повітряні операції в повітряних операціях бере участь максимум 5-10 літаків, а не сотні.

Останнє редагування: 9 лютого 2024 12:31:46 від T.Blair.
   
Re: Сирський!

Это не так, над своей территорией со своей мощной ПВО не нужно паритета по количеству, достаточно иметь около 100 самолетов не уступающих по характеристикам кацапским, этого вполне достаточно для превосходства в воздухе над своей территорией совместно с ПВО

Так в нас зараз і так небо закрите від кацапської авіації, про яке прєвосходство ти говориш?
Мова про окуповані території і підтримку наступальних дій.
   
Re: Сирський!
TC

твоя теза неправильна.
якщо в москалів допустим є 500 літаків, це не значить що Україні потрібно також 500 літаків для панування. ми ж не плануємо воювати аж до мурманська чи владивостока. А український фронт чи ТВД має обмежені розміри.  так само як на ньому одномоментно воюють десь по макс.100 000 чоловік з кожної сторони (тому що фізично просто не влізе більше на цей ТВД), так само і повітряні операції в повітряних операціях бере участь максимум 5-10 літаків, а не сотні.

Ні. Усе не так.
Типовий приклад війна у Перській затоці 1991. Там далеко не 5-10 літаків було одночасно у повітрі.
Та літак не танк "просто стояти у небі не може", як і пілот не може пілотувати 24/7.
   
Re: Сирський!

Ні. Усе не так.
Типовий приклад війна у Перській затоці 1991. Там далеко не 5-10 літаків було одночасно у повітрі.
Та літак не танк "просто стояти у небі не може", як і пілот не може пілотувати 24/7.
у перській затоці в Іраку  фактично не існувало ППО, тому можна було атакувати і сотнею відразу. в Україні ситуація зовсім інша.
   
Re: Сирський!

по якой суті. ти сам кажеш- проходь далі. я згоден та кажу тобі тех саме. ось і вся суть.  ти вже забув що писав?

бо ти одразу зливаєшся про шаблон. ти дійсно в свої роки не розумієш базової логіки? що є шаблон для усього? і що є люди, які відповідають шаблону, а є які ні. і що якщо Зєля маленьке і мстиве, то це відповідність шаблону, бо ми знаємо, шо воно маленьке і мстиве, бо вся країна його четвертий рік спостерігає, його дії, а дехто набагато більше. він вписується в шаблон, а не ми перший раз про нього чуємо, як ось про Сунака казали, шо він індус і нам пізда. ось Ріші не вписався в шаблон. а потім ти взагалі хєрню починаєш молоти - я буду спостерігати. за ким ти б***ь з дивану будеш спостерігати? ти Зєлю перший раз бачиш? Чи Сирського з 2014 року не бачив ніколи? за чим ти там зібрався спостерігати? шо ці дві шаблонні людини зараз зламають шаблон і як ого-го і до Москви? ну тоді ти дебіл.
   
Re: Сирський!
TC

у перській затоці в Іраку  фактично не існувало ППО, тому можна було атакувати і сотнею відразу. в Україні ситуація зовсім інша.

Там було трохи більше, ніж овердохера ППО.
Втрати коаліції склади порядка 50 літаків.
   
Re: Сирський!

Там було трохи більше, ніж овердохера ППО.
Втрати коаліції склади порядка 50 літаків.
ні Україна ні навіть РФ не може дозволити собі втратити 50 літаків. тому на українському театрі воєнних дій авіаоперації проводяться і будуть проводитись кількостями 5-10 літаків максимум.
   
Re: Сирський!

бо ти одразу зливаєшся про шаблон. ти дійсно в свої роки не розумієш базової логіки? що є шаблон для усього? і що є люди, які відповідають шаблону, а є які ні. і що якщо Зєля маленьке і мстиве, то це відповідність шаблону, бо ми знаємо, шо воно маленьке і мстиве, бо вся країна його четвертий рік спостерігає, його дії, а дехто набагато більше. він вписується в шаблон, а не ми перший раз про нього чуємо, як ось про Сунака казали, шо він індус і нам пізда. ось Ріші не вписався в шаблон. а потім ти взагалі хєрню починаєш молоти - я буду спостерігати. за ким ти б***ь з дивану будеш спостерігати? ти Зєлю перший раз бачиш? Чи Сирського з 2014 року не бачив ніколи? за чим ти там зібрався спостерігати? шо ці дві шаблонні людини зараз зламають шаблон і як ого-го і до Москви? ну тоді ти дебіл.

Чого ти до мене добібався? Ти (саме ти) вийшов з гарною пропозицією "проходь далі", я ії підтримав Та забув вже про тебе та твої шаблони.  Шукай десь інших, та розповідай цей шаблонний бред.
   
Re: Сирський!
TC

ні Україна ні навіть РФ не може дозволити собі втратити 50 літаків. тому на українському театрі воєнних дій авіаоперації проводяться і будуть проводитись кількостями 5-10 літаків максимум.

Кацапи вже втратили 300+ літаків.
   
Re: Сирський!

Втрати коаліції склади порядка 50 літаків.
Треба враховувати інтенсивність дій авіації. Втрати склали один літак на 3000 бойових вильотів.
   
Re: Сирський!

Не можу нічого сказати про Сирського, як Головнокомандуючого, бо вже не військовозобов'язаний і не мав дотику раніше з ним.  Мій зять, що раніше був на фронті в зоні його відповідальності, мовчить.

Але маю два, якби то сказати ммм... занепокоєння.
1. Багато було сказано в інтернеті, і тут на ФУПі, що Сирський був найбільш виконавчим командиром відносно впливу Найвеличнішого і ОПи. Вважаю Найвеличнішого повним профаном в політиці і військовій справі, з відсутністю авторитету серед військових (читири рази ухилянт).  Тому дуже боюся, що Сирський не буде мати сили волі протистояти відверто безглуздим і непрофесійним вказівкам від Верховного і його свити. Некомпетентне втручання цивільного керівництва у діла на фронті можуть привести до катастрофи.
2. Батьки Сирського живуть в Кацапії (якщо не так, поправте).  Не буду розглядати їхні погляди, бігали чи не бігали вони з портретами на палицях, вони люди літні, заслужені, це їх переконання, з якими вони колись відійдуть в кращий світ.  Але знаючи підлість наших ворогів, їхню готовність піти на будь-який злочин заради перемоги над Україною, можу припустити, що кацапи можуть піти на найгірше - таємно захопити батьків Сирського в заручники і шантажувати його цим, вимагаючи якихось катастрофічних для нас дій. Було б чудово, якщо б батьків Сирського вивезли з кацапії в якусь нейтральну країну, під охорону, як це зробили з батьками Найвеличнішого.
   
Re: Сирський!
TC

Треба враховувати інтенсивність дій авіації. Втрати склали один літак на 3000 бойових вильотів.

Можливо. Такої цифри не знаю. Але я саме й пишу, шо для панування у повітрі потрібна досить висока інтенсивність.
   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

Знову страна юа,яка офіційно заборонена у країні як проросійська помийка але патріотам це похер
   
Re: Сирський!

Знову страна юа,яка офіційно заборонена у країні як проросійська помийка але патріотам це похер

єто блумберг
страна просто цитирует
   
Re: Сирський!

страна просто цитирует

какая разніца
   
Re: Сирський!

Знову страна юа,яка офіційно заборонена у країні як проросійська помийка але патріотам це похер

за це треба банити. як на мене. Що заважає дати одразу бломберг?  По бломбергу... норм материал, ні за білих, ні за червоних.
   
Re: Сирський!

єто блумберг
страна просто цитирует

що заважає одразу дати бломберг? є в тебе пояснення?  це гребане шкідництво.
   
Re: Сирський!

Короче, я понял,что главная претензия, она же опасение, она же прогноз такова, что Сырский - ретивый подобострастный служака, который будет брать под козырек на любое решение Зеленского (Ермака).
Скажет Зеленский держать Авдеевку - будет держать любой ценой.
Скажет Ермак штурмовать Токмак - будут штурмовать, не жалея людей.
Что ж, скоро все будет видно.
   
Re: Сирський!

що заважає одразу дати бломберг? є в тебе пояснення?  це гребане шкідництво.

ну дай, хто тебе мешает?
   
Re: Сирський!

страна просто цитирует
знайди авторку Daryna Krasnolutska
почитай.... що пише
   
Re: Сирський!

шаблон? зрозуміло, чоловіче, проходь далі.
цей шану як той чувак що співав куплети у джерома.
   
Re: Сирський!

ну дай, хто тебе мешает?

Не тягніть помийки на фуп будь ласка. Це просте побажання. Що не так з ним?  Нахрен ти підтримуєшь тіх хто це робе?
   
Re: Сирський!

знайди авторку Daryna Krasnolutska
почитай.... що пише

та нахера мне эта авторка?
ты что, ее фанат?
   
Re: Сирський!

та нахера мне эта авторка?
ты что, ее фанат?

то ти фанат странаюєй?  :lol: 
   
Re: Сирський!

Не тягніть помийки на фуп будь ласка. Це просте побажання. Що не так з ним?  Нахрен ти підтримуєшь тіх хто це робе?

чтоб не тянули страну, значит, кто-то должен тянуть блумберг
ты не притянул блумберг, приходится читать страну
   
Re: Сирський!

єто блумберг
страна просто цитирует
блумберг це видання в країні де не було 250 років війни. І думають що ніколи не буде. Було б цікаво почитати американську пресу часів війни за незалежність.
   
Re: Сирський!

єто блумберг
страна просто цитирует

У законі про це нічого немає .Заборона є заборона .
   
Re: Сирський!

Батьки Сирського живуть в Кацапії (якщо не так, поправте).  Не буду розглядати їхні погляди, бігали чи не бігали вони з портретами на палицях, вони люди літні, заслужені, це їх переконання, з якими вони колись відійдуть в кращий світ.  Але знаючи підлість наших ворогів, їхню готовність піти на будь-який злочин заради перемоги над Україною, можу припустити, що кацапи можуть піти на найгірше - таємно захопити батьків Сирського в заручники і шантажувати його цим, вимагаючи якихось катастрофічних для нас дій. Було б чудово, якщо б батьків Сирського вивезли з кацапії в якусь нейтральну країну, під охорону, як це зробили з батьками Найвеличнішого.

Батьків можуть використовувати лише для пропаганди, але це буде дуже крінжово. ) Найгірше, це що Сирський може бути насправді "засланим козачком" хуйла.

Останнє редагування: 9 лютого 2024 14:02:25 від Добродій
   
Re: Сирський!

блумберг це видання в країні де не було 250 років війни. І думають що ніколи не буде. Було б цікаво почитати американську пресу часів війни за незалежність.

и что с того?
все, что они пишут, в большинстве случаев окаывается правдой
и отставка залужного - самый свежий пример
Еще несколько дней назад все опэшные телеграм-помойки, и местная зеботва с пеной у рта кричали "ипсо, кацапские наративы, хайпуют итд", в то время как блумберг, бибиси, НЙТ итд писали конкретно: разговор был, отставка будет.
Теперь чо-то все опровергатели языки в жоппы засунули.
Та кажись и ты один из них.
   
Re: Сирський!

чтоб не тянули страну, значит, кто-то должен тянуть блумберг
ты не притянул блумберг, приходится читать страну

не було поруч жинки, але був віслюк. То...що, зробишь "це" з віслюком?

 приходится ?  як на мене це не правильно
   
Re: Сирський!

У законі про це нічого немає .Заборона є заборона .

ну тогда муху в бан
если запрещена страна - значит распространителя заразы - прихлопнуть
   
Re: Сирський!
TC

не було поруч жинки, але був віслюк. То...що, зробишь "це" з віслюком?

 приходится ?  я на мене це не правильно

Зробить. :)
   
Re: Сирський!

ну тогда муху в бан
если запрещена страна - значит распространителя заразы - прихлопнуть

 (tu)
   
Re: Сирський!

не було поруч жинки, але був віслюк. То...що, зробишь "це" з віслюком?

ну у тебя и фантазии, олежик
жениться тебе надо))
   
Re: Сирський!

Скажет Зеленский держать Авдеевку - будет держать любой ценой.

вже
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія