Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

Так ото ж. Схоже, там перевірками взагалі ніхто не заморочується.
Тут якраз ніяких перевірок і не потрібно - все на поверхні. Ну що робити - побачимо. Аби тільки це не додало біди..((
   
Re: Сирський!

А про призначення. Головкома. Воюючої країни.
сталинские времена миновали
статус ЧСВН - член семьи врага народа отменили
да и чему  Библия учит?
"Разве я сторож брату моему"
у каждого человека личная ответственность
   
Re: Сирський!

Та здадуть Авдіївку, тут уже навіть немає сумнівів. Снарядів дефіцит, і так на дронах хз скільки протримались.

Авдіївка - то тільки територія.

Аби наші війська там в оточення не потрапили, як в Маріуполі.

І не потрапили в полон :(
   
Re: Сирський!

Схоже, там перевірками взагалі ніхто не заморочується.
та да
гамериканцы миллиарды сюда шлют
а кому - не проверяют :D
я думала, что только у Спартц такие своеобразные представления о США были :laugh:
   
Re: Сирський!

Тут якраз ніяких перевірок і не потрібно - все на поверхні. Ну що робити - побачимо. Аби тільки це не додало біди..((

Там ще й батько - кадровий військовий. Але не зрозуміло, чи ще радянської армії, чи і в РФ послужив
   
Re: Сирський!



Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда.
Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці.
Я провів десятки розмов із командирами різного рівня.
Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським.
Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача.
Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію.
Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції.
Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України.
Сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їх досвід – на службі державі.

2024 рік може стати успішним для України лише за умови ефективних змін в основі нашої оборони, якою є Збройні Сили України.
   
Re: Сирський!

та да
гамериканцы миллиарды сюда шлют
а кому - не проверяют :D
я думала, что только у Спартц такие своеобразные представления о США были :laugh:

Я мала на увазі перевірку біографії перед призначенням на посаду і наданням допуску до держтаємниці.
При чому тут якась Спартц і мільярди?!!!
   
Re: Сирський!

Так ото ж. Схоже, там перевірками взагалі ніхто не заморочується.

СБУ замість "мишей" ловить бігусятину  :shuffle:
   
Re: Сирський!

СБУ замість "мишей" ловить бігусятину  :shuffle:

Та да... Ну, там мабуть такі ж персонажі служать.
   
Re: Сирський!

Мюю благонадійність перед поїздкою в капкраїну при совку перевіряли дуже-дуже ретельно. Біографію до сьомого колна а тут...  :facepalm1:
   
Re: Сирський!

Я мала на увазі перевірку біографії перед призначенням на посаду і наданням допуску до держтаємниці.
При чому тут якась Спартц і мільярди?!!!

він на посадах з 2014 року з повним доступом до всіх військових питань, він був заступником Муженко
не пишіть дурню
   
Re: Сирський!

сталинские времена миновали
статус ЧСВН - член семьи врага народа отменили
да и чему  Библия учит?
"Разве я сторож брату моему"
у каждого человека личная ответственность
Я, коли на роботу йшов, то мусів всіх родичів вказуаати  в т.ч. і покійних батьків. Бо то комерційна структура. А тут, що військо, тут немає комерційної таємниці...
   
Re: Сирський!

він на посадах з 2014 року з повним доступом до всіх військових питань, він був заступником Муженко
не пишіть дурню

І шо? А тоді його хтось перевіряв? Тоді і Медведчук був "на посадах".
   
Re: Сирський!

А я пам'ятаю, як мене банили, коли я писала, що у Зе конфлікт з ЗА і що Зе хоче бачити головкомом Сирського.
Ще з осені 2022.
   
Re: Сирський!

от і причина

А в якійсь з сьогоднішніх гілок приводили іншу статтю, де вказували, що ініціатива наступу в кількох напрямах належить не За.

Зараз не знайду вже.

УПД. Знайшла.



Останнє редагування: 8 лютого 2024 22:45:05 від tom_cat
   
Re: Сирський!

https://t.me/V_Zelenskiy_official/9405

Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда.
Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці.
Я провів десятки розмов із командирами різного рівня.
Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським.
Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача.
Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію.
Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції.
Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України.
Сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їх досвід – на службі державі.

2024 рік може стати успішним для України лише за умови ефективних змін в основі нашої оборони, якою є Збройні Сили України.

Ця фотографія тільки про Залужного багато чого нового розповідає, хоч в принципі і не нового, ми це про нього знали і так:  він людина , яка приорітети держави ставе на перше місце, поперед своїх амбіцій і образ.  Честь і хвала,  справжній військовий,  патріот і  чоловік.
Уявіть, як себе  в  такій ситуації інші повели б, в тому числі і Зе  :(
Одне те, що він Залужного зняв із-за заздрості до його рейтингу;  чи те, що він зняв українського посла в Англії за найменшу критику в його сторону (але ж справедливу критику) (td)   
   
Re: Сирський!

Зять про родичів котика засланого :pooh_lol:

?single
   
Re: Сирський!

Обережно - вороже джерело!

Александр Станиславович Сырский родился 26 июля 1965 года в деревне Новинки Владимирской области.
В 1982 году окончил Московское высшее общевойсковое командное училище.
В 1980-х переехал в Украину.
В 1996 году с отличием завершил обучение в Академии вооруженных сил Украины (ВСУ), а в 2005 году с золотой медалью окончил Национальную академию обороны.

Начинал службу в 1986 году командиром мотострелкового взвода.
С 1993 года командовал мотострелковым батальоном 6-й дивизии Национальной гвардии Украины в Чугуеве (Харьковская область), затем стал командиром полка этой дивизии.
В 2000—2002 годах был начальником штаба и первым заместителя командира 72-й отдельной механизированной дивизии ВСУ в Белой Церкви (Киевская область), в дальнейшем возглавил ее (была переформирована в бригаду), где дослужился до генерал-майора.

После начала спецоперации России руководил обороной Киева, за что 5 апреля 2022 года был удостоен звания Героя Украины с вручением ордена «Золотая Звезда».
В сентябре 2022 года командовал наступлением ВСУ в Харьковской области.
Весной 2023-го оборонял Артемовск (Бахмут), который в итоге был взят российскими войсками.
За большие потери в этой операции получил прозвища «генерал 200» и «бахмутский мясник».
После провала херсонского контрнаступления регулярно упоминался в СМИ в качестве возможного кандидата на пост главнокомандующего ВСУ.

В конце 2022 года Следственный комитет России возбудил против Александра Сырского уголовное дело по ч. 1 ст. 356 УК РФ (применение запрещенных средств и методов ведения войны) за воспрепятствование эвакуации мирных жителей из Мариуполя.
30 мая 2023 года стало известно, что МВД РФ объявило его в розыск.

По инициативе Александра Сырского в ВСУ была введена система подготовки резервов по образцу НАТО, а в структуре командования сухопутными войсками были созданы три профильных командования.

https://www.kommersant.ru/doc/6495867

   
Re: Сирський!

Я, коли на роботу йшов, то мусів всіх родичів вказуаати  в т.ч. і покійних батьків. Бо то комерційна структура. А тут, що військо, тут немає комерційної таємниці...

чому дивуватися, якщо батько Єрмака грушник https://nova.net.ua/batko-iermaka-ranishe-pratsiuvav-u-hru-rosii-zmi/
   
Re: Сирський!

А чего говорят, что Сырский - мясник?
Какая аргументация?
   
Re: Сирський!

Зять про родичів котика засланого :pooh_lol:

https://t.me/ukrpravdafup/3131?single


Це зять підписанта універсалу з овочем чи якийсь інший?
   
Re: Сирський!

от і причина
Ні. Не причина.
Бажання поміняти Залужного на Сирського в Зе було ще зосені 2022. (А може й літа).
Думаю, що і Єрмак приклався до просування Сирського.
Далі думку не продовжуватиму.
   
Re: Сирський!

от і причина

Я і кажу: пройобані ресурси, а потім попросив ще 500000 людей
   
Re: Сирський!

А чего говорят, что Сырский - мясник?
Какая аргументация?

Спитай у піхоти з сеньківського лісу :beach:
   
Re: Сирський!

   
Re: Сирський!

от і причина

Інші більш авторитетні видання, зокрема WP, писали, що влада США не підтримала це рішення (тоді ще лише проект) але відмовилася від прямого втручання у кадрову політику в Україні.
   
Re: Сирський!

Ого як.. Навіть в Телеграмі такої зради не наверещали як тут))) ФУП перевершив себе, хоча здавалося б вже куди більше)
А так то - сидіти далі на попі рівно коли воно не йде також був не вихід. Якщо не йде, треба щось робити... Подивимось.
   
Re: Сирський!
TC

А в якійсь з сьогоднішніх гілок приводили іншу статтю, де вказували, що ініціатива наступу в кількох напрямах належить не За.

Зараз не знайду вже.

УПД. Знайшла.

https://t.me/smolii_ukraine/56959

Водночас низка офіцерів, з якими спілкувалась ВВС, негативно відгукувалась про Сирського як людину, яка не надто ретельно ставиться до збереження життя солдатів.

Таким офіцерам місце у сержантському складі.
   
Re: Сирський!


да кстати

на руснявых мразей вообще срать, шо они там кукарекают
у них в 2022 меняли Герасимова, потом пришел «генерал армагеддон», и где он сейчас? куда засунули?
я о том, что мы сами разберёмся без свинособачих мнений, что нам делать и как дальше быть

кто хотел мнение:

1. К кадровым перестановкам отношусь максимально негативно ;
2. Попытки качать ситуацию на фоне этого решения не понимаю ;
3. Попытки дискредитировать Сырского будут продолжаться постоянно, потому что о нём мнения разные, но судить будем всегда по делу на новой должности ;
4. Что будет дальше - покажет время

всё что я знаю - это что легче пока что не будет
будет (как и есть) тяжело
   
Re: Сирський!

Спитай у піхоти з сеньківського лісу :beach:

У меня там нет знакомых.
Если знаешь что - кажи.
   
Re: Сирський!

з такою групою підтримки у кацапів погані часи залишилися позаду.
   
Re: Сирський!

Ого як.. Навіть в Телеграмі такої зради не наверещали як тут))) ФУП перевершив себе, хоча здавалося б вже куди більше)
А так то - сидіти далі на попі рівно коли воно не йде також був не вихід. Якщо не йде, треба щось робити... Подивимось.

наприклад
   
Re: Сирський!

https://t.me/megerini/3512
https://www.politico.eu/article/zelenskyy-fires-ukraines-top-general-zaluzhny/

https://www.politico.eu/article/ukraine-general-runs-out-of-road-kyiv-washington/

так і виглядало після статті WP.... але нафуя нам в керивництві знову людина з кацапськими коріннями якщо і до того їх було овердофуя що аж тіліпало.... думаю це питання на яке ми вже дуже скоро взнаємо відповідь....
   
Re: Сирський!

У меня там нет знакомых.
Если знаешь что - кажи.

десь вже було про це. хтось казав що знає що він мясник з 2013 року  ;o .  круто в цьому шукати логику.
я також вже запитувал:  сирьский виконує накази Залужного, його накази виконують ще хтось, при чому в тому ж Сеньківському лісі є і командувачи нарямку і ще богато хто можливо отримує накази з ГШ напряму... цілий ланцюг командирів. в в цьому ланцюгу  чомусь  мясник саме Сирьский.

   
Re: Сирський!

У меня там нет знакомых.
Если знаешь что - кажи.

Я вже все сказав : у нашого карлікового сраліна з'явився свій карліковий жюков  :beach:
   
Re: Сирський!

Ого як.. Навіть в Телеграмі такої зради не наверещали як тут))) ФУП перевершив себе, хоча здавалося б вже куди більше)
А так то - сидіти далі на попі рівно коли воно не йде також був не вихід. Якщо не йде, треба щось робити...
робити треба те що потрібно по ділу.
а не просто судорожні рухи з незрозумілою аргументацією.
   
Re: Сирський!

Нема прогресу - людину треба міняти. Нічого особистого.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія