Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залужного звільнив зе

Re: Залужного звільнив зе

Згідно чинного законодавства звільнювати главкома може тільки одна людина, Президент - це його абсолютно законне право. Він спирається не на рейтинги чи популярність, а на ефективність. Народ, ви не прикуїли казати Президенту що робити, міняти, не міняти? Він його призначив і він може його поміняти.
   
Re: Залужного звільнив зе

Бля з усіх утюгів вам пишуть, що Зеленський просто заздрить популярності Залужного, а ви шукаєте причини конфлікту між ними. :facepalm1:

Ви що, ніколи не стикалися з людською заздрістю ?

Як діти... :gigi:
   
Re: Залужного звільнив зе

Яким чином головком може творити цьому спротив, цікаво?)

перечетайте мій пост будь ласке ще разочок,
якщо з другого разу не дійде, вдартесь головою в монітор, і спробуйте ще разік ..
   
Re: Залужного звільнив зе

Згідно чинного законодавства звільнювати главкома може тільки одна людина, Президент - це його абсолютно законне право. Він спирається не на рейтинги чи популярність, а на ефективність. Народ, ви не прикуїли казати Президенту що робити, міняти, не міняти? Він його призначив і він може його поміняти.
Так пусть меняет, хватит сцаться уже и делать вид, что президент вообще не причем, и ему что Валера, что Марьяна - так, какие-то спорщики мелкие, в которых он даже разбираться не хочет
   
Re: Залужного звільнив зе

Народ, ви не прикуїли казати Президенту що робити,

Гадаю, що ні. Лишилося з'ясувати від президента, чим він вимірює ефективність головкома. Це можна запитати?
   
Re: Залужного звільнив зе

Згідно чинного законодавства звільнювати главкома може тільки одна людина, Президент - це його абсолютно законне право. Він спирається не на рейтинги чи популярність, а на ефективність. Народ, ви не прикуїли казати Президенту що робити, міняти, не міняти? Він його призначив і він може його поміняти.
Легитимність президента спливає. Про кульгаву качку чув?
   
Re: Залужного звільнив зе

Бля з усіх утюгів вам пишуть, що Зеленський просто заздрить популярності Залужного, а ви шукаєте причини конфлікту між ними. :facepalm1:

Ви що, ніколи не стикалися з людською заздрістю ?

Як діти... :gigi:

то конфлікту між ними нема?
тоді про що гілка?
   
Re: Залужного звільнив зе

Згідно чинного законодавства звільнювати главкома може тільки одна людина, Президент - це його абсолютно законне право. Він спирається не на рейтинги чи популярність, а на ефективність. Народ, ви не прикуїли казати Президенту що робити, міняти, не міняти? Він його призначив і він може його поміняти.

А може він пояснити народу в чому неефективність Залужного, і суперефективність Буданова з його "кавою в Ялтів" чи Сирського з його однією успішною випадковою операцією ?
   
Re: Залужного звільнив зе

Гадаю, що ні. Лишилося з'ясувати від президента, чим він вимірює ефективність головкома. Це можна запитати?

А Ви якими?
   
Re: Залужного звільнив зе

то конфлікту між ними нема?
тоді про що гілка?

Як це нема. Якраз є.  Зеленський чорною заздрістю заздрить Залужному, і ця заздрість ірраціональна. Звідси й конфлікт.
   
Re: Залужного звільнив зе

Військовий експерт і психологиня Наталія Холоденко теж проти відставки Залужного

https://www.instagram.com/p/C2sce-WNijz/?hl=ru
   
Re: Залужного звільнив зе

Згідно чинного законодавства звільнювати главкома може тільки одна людина, Президент - це його абсолютно законне право. Він спирається не на рейтинги чи популярність, а на ефективність. Народ, ви не прикуїли казати Президенту що робити, міняти, не міняти? Він його призначив і він може його поміняти.
:)
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.
   
Re: Залужного звільнив зе

Як це нема. Якраз є.  Зеленський чорною заздрістю заздрить Залужному, і ця заздрість ірраціональна. Звідси й конфлікт.

  Якщо Зеленський звільнить Залужного, то популярність його зросте, а Залужного впаде?
   
Re: Залужного звільнив зе

Накуа мені ваші фантазії порохобота?
Президент не хоче здати Україну хуйлу. Ви скотськи брешете.
(tu)
   
Re: Залужного звільнив зе

Звичайно ми будемо казати, що робити Президенту. Ми його на роботу взяли, якщо що.
   
Re: Залужного звільнив зе

:)
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.

Ну так і є. Народ обрав Президентом Зеленського, таким є його ірраціональний вибір. А хто обирав Залужного?
   
Re: Залужного звільнив зе

А Ви якими?

Я не можу це робити за визначенням. Треба знати ціль, наявні ресурси, сталість підтримки, ідеологічну протидію, вірогідність втоми і т.п. Я цього не знаю.
   
Re: Залужного звільнив зе

  Якщо Зеленський звільнить Залужного, то популярність його зросте, а Залужного впаде?

Чисто теоретически - короткий всплеск популярности почти на уровень распятого Христа.
А потом, если залужный пропадет из публичного поля надолго, а по всем каналам начнут раскручивать нового мессию - про залужного постепенно станут забывать.
   
Re: Залужного звільнив зе

  Якщо Зеленський звільнить Залужного, то популярність його зросте, а Залужного впаде?

Ну я ж там написав. Поведінка Президента - ірраціональна.

Ірраціональне (від лат. Irrationalis - нерозумний) поведінка орієнтоване на досягнення цілей без ретельної попередньої оцінки ситуації, що склалася і існуючих можливостей. Ірраціональність має на увазі здебільшого необдумане прояв (думка, ідею, почуття, рішення, вчинок) людини, засноване на чуттєвому або інтуїтивному пориві.

У цьому сенсі ірраціональним людиною прийнято називати того, хто в більшості випадків сприймає навколишню дійсність і моделює рішення поза логічного обгрунтування переваг одних рішень по відношенню до можливих інших рішень і не орієнтується у своїй діяльності на заздалегідь розроблений алгоритм дій (інструкцію).
   
Re: Залужного звільнив зе

Я не можу це робити за визначенням. Треба знати ціль, наявні ресурси, сталість підтримки, ідеологічну протидію, вірогідність втоми і т.п. Я цього не знаю.

 Я з Вами абсолютно погоджуюсь, тому і не оцінюю ефективність головкома, оскільки не маю для цього ані компетенцій, ані знань.
   
Re: Залужного звільнив зе

Як це нема. Якраз є.  Зеленський чорною заздрістю заздрить Залужному, і ця заздрість ірраціональна. Звідси й конфлікт.

ну якщо такий заздрісний, хай очолює військо, і вперед за славою до перемоги ..
   
Re: Залужного звільнив зе

Чисто теоретически - короткий всплеск популярности почти на уровень распятого Христа.
А потом, если залужный пропадет из публичного поля надолго, а по всем каналам начнут раскручивать нового мессию - про залужного постепенно станут забывать.


   Я теж так вважаю. То чому Зеленський, розуміючи це, не звільнив Залужного?
   
Re: Залужного звільнив зе

Я з Вами абсолютно погоджуюсь, тому і не оцінюю ефективність головкома, оскільки не маю для цього ані компетенцій, ані знань.

Чекай, а що Зеленський може оцінити  ефективність ? А він звідки знає ? У нього ж також ані компетенції ан знань.

Він же акторр був все своє життя, який навіть нормальної вищої освіти не отримав.

Про що ти взагалі пишеш ?
   
Re: Залужного звільнив зе

Ви ще забуваєте ємоційну складову нашого бубочки. Цей інХвантіл 15-річного рівня розвитку мстивий і його корчить від ревнощів. Не секрет, що популярність Залужного значно перевищує популярність бубочки. Навіть намальовані на основі нерепрезентативних опитувань опроси, показують, що бубочка йде на самісеньке дно. У бубочки та Єрмака ще була надія приписати собі успіхи наступів ЗСУ та контрнаступів. Але це не миттю робиться та й ворог таки потужний ресурсно. Тому хайпанутися не виходить. Це тривалий та важкий процес з дуже неоднозначними наслідками. Тут ще й завершення каденції бубочки, коли він, звісно хоч і не піде у відставку і Закон йому даєе право залишитися таким собі ВО не ВО але не дуже лигітимним презом. Особливо це буде стосуватися в подальшому його обмеженому функціоналі. ВО-не може бути Верховним, центр рішень переходе до ВР та військової адміністрації яку він дуже сумнівно може змінити- принаймні такого права після завешення каденції йому Конституція не дає.
Це не означає, що той же Залужний завтра почне саджати, бо і в нього як би нема механізмів. Але як поведе себе ВР та міфічна монобільшість ПОТІМ-ніхто не знає. Саме ВР може змінити голову ДБР чи навіть СБУ.Щось міг би сказати КС, але він практично бездіяльний.Зелень його розтрощила. І знов: і що скаже отой КС? Може скаже щось не те?
 
 Мені здається що про демарш бубочки відносно Залужного не знав навіть Єрмак. Ну, принаймні, той би готував чи готує якісь більш обрунтовані дії. Але бубочка , як з ним буває, вирішив:" Чи я головний чи тварь тремтяча?". Кандидатури нема. Буданов ще щось, але досвіду там нема на Головкома. А Буданов не дурень. А політичний потяг несеться до тієї дати через два місяці, коли може статися усе, хоча як по мені- буде певна тяганина, срань, але це буде початком політичного кінця бубочки.

 Тому від ОПи тре ще чекати гидот.

Останнє редагування: 31 січня 2024 08:59:24 від Wolter
   
Re: Залужного звільнив зе

добре відомо, навіть зеленим блядям, те якщо Украіна ще існую, заслуга ЗСУ
які заслуги у Зе? Накидайте списочок досягнень "слуг народу" на чолі із Зеленським
В народе постоянно говорят:Слава ЗСУ,Слава Залужному.Вы хотя бы раз слышали: Слава президенту,слава Ермаку?
   
Re: Залужного звільнив зе

   Я теж так вважаю. То чому Зеленський, розуміючи це, не звільнив Залужного?

Співрозмовники ВВС у секторі оборони України кажуть, що в нинішніх обставинах відставка головнокомандувача ЗСУ виглядає питанням часу. Мовляв, кількість розбіжностей між Зеленським та Залужним досягла критичної межі. Ймовірно, йдеться не просто про різні погляди на бойові дії, а про особисті суперечності і брак довіри між ними.

Один зі співрозмовників ВВС заявив, що президент у понеділковій розмові обґрунтовував необхідність відставки Залужного тим, що він хоче перезавантажити всю систему органів нацбезпеки та оборони України.
(с)

підбере іньшого генерала і зніме
поки, тим кому цей пост пропонував, не горять бажанням зайняти це місце ..



   
Re: Залужного звільнив зе

Згідно чинного законодавства звільнювати главкома може тільки одна людина, Президент - це його абсолютно законне право. Він спирається не на рейтинги чи популярність, а на ефективність. Народ, ви не прикуїли казати Президенту що робити, міняти, не міняти? Він його призначив і він може його поміняти.
Человек ,который пользуется услугами сиделки,априори, не может быть здоровым.Тем более принимать решения касающиеся будущего страны
   
Re: Залужного звільнив зе

Ну так і є. Народ обрав Президентом Зеленського, таким є його ірраціональний вибір. А хто обирав Залужного?
В протистоянні Зеленського в Залужного народ обирає Залужного, нє?
   
Re: Залужного звільнив зе

   Я теж так вважаю. То чому Зеленський, розуміючи це, не звільнив Залужного?
Очканул наверное.
   
Re: Залужного звільнив зе

Співрозмовники ВВС у секторі оборони України кажуть, що в нинішніх обставинах відставка головнокомандувача ЗСУ виглядає питанням часу. Мовляв, кількість розбіжностей між Зеленським та Залужним досягла критичної межі. Ймовірно, йдеться не просто про різні погляди на бойові дії, а про особисті суперечності і брак довіри між ними.

Один зі співрозмовників ВВС заявив, що президент у понеділковій розмові обґрунтовував необхідність відставки Залужного тим, що він хоче перезавантажити всю систему органів нацбезпеки та оборони України.
(с)

підбере іньшого генерала і зніме
поки, тим кому цей пост пропонував, не горять бажанням зайняти це місце ..
==================================
Хомчака?!!! :facepalm:
   
Re: Залужного звільнив зе


Myroslav Oleshko
@oleshkomyroslav
«Я отримав конфіденційну інформацію, яка заслуговує на довіру, сумнівів у її достовірності у мене немає. Згідно з нею президент Зеленський дав окремо усні доручення двом керівникам силових відомств (прізвища мені відомі), які повністю від нього і Єрмака залежні, у "будь який спосіб" і "за будь яку ціну" "нарити" впродовж двох-трьох тижнів "вбивчий" компромат на головнокомандувача ЗСУ генерала Залужного.
"Компромат" повинен бути такого характеру, щоб змусити Залужного добровільно подати рапорт у відставку. Або, щоб "компромат" виглядав так перед Заходом, в першу чергу, перед президентом США і Пентагоном, що Зеленський змушений був звільнити Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ.
Один із керівників, як кажуть в народі, "взяв під козирок" і відразу погодився виконати незаконне доручення президента.
Другий, маючи мужність і порядність, спробував делікатно заперечити Зеленському, що цього не доцільно робити під час війни, оскільки "роздування сфабрикованого компромату" може призвести до "деморалізації армії та інших негативних наслідків у суспільстві". На що Зеленський зауважив, що "деморалізація" армії" і "політична нестабільність" це не його проблема. "Для цього — заявив президент — у мене є служба охорони, поліція і національна гвардія" і пригрозив незговірливому керівнику звільненням.
Керівник погодився "обережно провести оперативну перевірку" Залужного. Та, будучи порядним, попередив Залужного, що президент дав команду зібрати на нього компромат.
Головнокомандувач ЗСУ спокійно зауважив: "Хай шукають. У мене немає офшорів, нерухомості, віл, яхт за кордоном. У мене є лише солдати, офіцери, які для мене рідні, як моя сім’я та Україна…".

Перерили все, що тільки можна було перерити, перевернули все вверх дном, перевіряли навіть довоєнні закордонні відрядження Залужного і як він писав і захищав свою дисертацію. Проте нічого компрометуючого не знайшли.
Яка була реакція Зеленського на результати перевірки здогадатися не важко, враховуючи його характер і психотип.

20 січня мною були опубліковані закриті соціологічні дослідження нашої організації, проведені в середині місяця, які засвідчили про стрімке падіння довіри до президента Зеленського і підконтрольних йому силових структур. Реально йому довіряє менше третина населення країни.
Парламенту довіряє 13% українців, уряду — 22%. Впала довіра до СБУ (51%) і до національної поліції (38%). Довіра до суддів складає лише 10%, до прокурорів – 7%.
У президентському рейтингу Зеленського підтримує лише 25% (Порошенка – 22%).
Найбільша довіра українців до ЗСУ — 97% і їх головнокомандувача Валерія Залужного — 94%.
Закриті соціологічні дослідження показують, що якби вибори Президента України були в середині січня, то Валерій Залужний переміг би у першому турі. За нього проголосували б майже дві третини виборців (65%).
Ось чому у Зеленського така заздрість, неповага, ненависть до генерала Залужного і нестерпне бажання звільнити його з посади головнокомандувача ЗСУ.»

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,
генерал-лейтенант СБУ
   
Re: Залужного звільнив зе

Чекай, а що Зеленський може оцінити  ефективність ? А він звідки знає ? У нього ж також ані компетенції ан знань.

Він же акторр був все своє життя, який навіть нормальної вищої освіти не отримав.

Про що ти взагалі пишеш ?

    Зеленський реалізує свої  повноваження через призначення великої кількості посадових осіб. У нього мають бути вищі освіти у всіх сферах? Він, власне, і має підбирає компетентних (як бачимо, з цим погано) посадовців , оскільки сам не має професійних компетенцій у всіх сферах. Залужного, до речі, також Зеленський призначив.
   
Re: Залужного звільнив зе

Цікаво , що повинен робити Головнокомадувач під час війни  якщо Верховний Г - ч постійно перебуває в дивному неадекватному стані ,який
старанно підтримують кацапські агенти з оточення  ?
   
Re: Залужного звільнив зе

Очканул наверное.

  Чого? Що через деякий час про Залужного забудуть?
   
Re: Залужного звільнив зе

Цікаво , що повинен робити Головнокомадувач під час війни  якщо Верховний Г - ч постійно перебуває в дивному неадекватному стані ,який
старанно підтримують кацапські агенти з оточення  ?

 Повідомляти про це блогерам,які ховалися від повісток в жіночому монастирі?
   
Re: Залужного звільнив зе

    Зеленський реалізує свої  повноваження через призначення великої кількості посадових осіб. У нього мають бути вищі освіти у всіх сферах? Він, власне, і має підбирає компетентних (як бачимо, з цим погано) посадовців , оскільки сам не має професійних компетенцій у всіх сферах. Залужного, до речі, також Зеленський призначив.
Зеленський нікого не призначає . Це робить Єрмак буває що за гроші . Татаров ,Демченко ,Смирнов йому допомагають .  Тільки не Зе .
   
Re: Залужного звільнив зе

- Куме, що там за возня навколо Залужного? Безугла трьох кандидатів озвучила на його місце. Як думаєте, чим вони відрізняються? Чого можна чекати від кожного з них?

- Залужний старатиметься наслідувати росіян щодо організації оборони.
Сирський - наслідувати вагнерівців щодо методів наступу.
А Буданов перетворить армію на партизанські загони і диверсійні групи.

- А як буде і що краще?
- Якщо знімуть Залужного, то спочатку попробують наступати, а потім доведеться воювати партизанськими загонами.
   
Re: Залужного звільнив зе

Повідомляти про це блогерам,які ховалися від повісток в жіночому монастирі?
А ти ховаєшся   в чоловічому монастирі ? Нічого що я тобі повідомив ?
   
Re: Залужного звільнив зе

Цікаво , що повинен робити Головнокомадувач під час війни  якщо Верховний Г - ч постійно перебуває в дивному неадекватному стані ,який
старанно підтримують кацапські агенти з оточення  ?
взять под охрану завхоза а найвеличнишому максимум что разрешить читать по вечерам гундосики.Или мы тупо уничтожим свою страну
   
Re: Залужного звільнив зе

Я боюсь щоби мстивий Наполеон на обрізав західну допомогу .Не влаштував САБОТАЖ .
В ОП повно кацапських агентів .Вони можуть легко це організувати ,прикриваючись світлим іменем Зе .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія