Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Залужного звільнив зе

Re: Залужного звільнив зе

Я добре памʼятаю слова Міллі чи когось з амерів що все озброєння яке просила Україна для наступу було надано.А потім виявилось що це не зовсім так.Але той же Залужний разом з Зеленським про це мовчали і викладали ролики що плани люблять тишу і Мелітополь у серпні.А зараз почався пошук винних хоча логічно що в першу чергу винен той хто не надав своєчасно зброю і малював плани наступу які не мають жодного відношення до реальності і це знов не Залужний,а помічники радники союзників про що багато писали
Знову маячня . Залужний не вів перемовини відносно надання зброї .Цим займався Єрмак . Винен той хто не домовився про зброю і саботував перемовини .
   
Re: Залужного звільнив зе

Те що ОП перебуває в повному неадекваті це доведений факт. Доведений останнім інтерв'ю самого Зе де він сказав що хоче щоб виплати біженцям віддавали йому і він вже буде роспоряджатися. Чого можна чекати від людей в неадекваті? Чого завгодно. Тож указ скоріш за все був. Про це свідчить млява реакція офіційних джерел.
Коли небуть Залужного звільнять. Не встигнуть своєчасно санитари з уколами, або просто махнуть рукой бо їх це теж зайобує і це станеться.
Про виплати він правий

Україні гроші необхідні

А ті хто втік, мають комфортні умови, нехай працюють. До речі, кожного дня біженці виводять з України 37 млн доларів (десь читав інфу). А мають навпаки, заводити гроші, донатити
   
Re: Залужного звільнив зе
LVV

до залужного основне питання:

чому він не мав сміливості в червні 2023 року доповісти політичному керівництву що наступ 2023 не має шансів на успіх при тому рівні ресурсів який існує в ЗСУ, і при існуючому рівні оборони росіян на півдні.
Тому, що неадекватним людям ти взагалі не можеш що небуть пояснити. А ще коли вони мають безмежну владу.
Тобі скільки років?
   
Re: Залужного звільнив зе

до залужного основне питання:

чому він не мав сміливості в червні 2023 року доповісти політичному керівництву що наступ 2023 не має шансів на успіх при тому рівні ресурсів який існує в ЗСУ, і при існуючому рівні оборони росіян на півдні.
Брешеш ,він про це доповідав і розповідав .
   
Re: Залужного звільнив зе

він на це питання вже відповідав (відкриті джерела)
то прошу коротко відповісти тут

Залужний вірив в успіх наступу?

чи не вірив але був змушений його провести через політичний тиск з усіх сторін. а не поклав рапорт на стіл з проханням про відставку, тому що вважав що якщо відмовиться він то наступ проведе хтось інший наприклад сирський, і його крок нічого не поміняє
   
Re: Залужного звільнив зе

Про виплати він правий

Україні гроші необхідні

А ті хто втік, мають комфортні умови, нехай працюють
Гроші потрібні ОП щоби посадити на них Кірюшу Тімашенка і купити всій ОПі  пинджаки с атлівом .
   
Re: Залужного звільнив зе

Авторитетне видання мало б отримати офіційний  коментар  МО чи ОП перед тим як писати якусь дурню написану на паркані

та ты шо
то есть когда всякие экономисты или блумберги пишут статьи, основанные "на источниках в администрации" - то это значит, они тоже не авторитетные?
и роль прессы - публиковать официальные комментарии пресс-служб различных ведомств?
дремучие же у тебя представления о роли прессы
   
Re: Залужного звільнив зе
LVV

Там неадекватні люди. Повністю. Зовсім неадекватні.
   
Re: Залужного звільнив зе

то прошу коротко відповісти тут

Залужний вірив в успіх наступу?

чи не вірив але був змушений його провести через політичний тиск з усіх сторін. а не поклав рапорт на стіл з проханням про відставку, тому що вважав що якщо відмовиться він то наступ проведе хтось інший наприклад сирський, і його крок нічого не поміняє
Наступ розганяла ОП .В Залужного була інша думка .
   
Re: Залужного звільнив зе

Брешеш ,він про це доповідав і розповідав .
я не знаю кому і що він про це доповідав. але політична влада прийняла рішення про проведення наступу.

а розповідав він наприклад в статті для washington post в червні 2023 року. скаржився на відсутність літаків в першу чергу. і закликав стримати надмірні очікування. загалом тональність тої статті була досить стримана, без шапкозакидательства про каву в Криму влітку
   
Re: Залужного звільнив зе

Припини притягувати Capitainс Cubsа до своїх марень.

Пиши своє.

 Чи краще висери кацапа СЛП притягуй для підкріплення своїх нісенітниць.

тобі від кабса:

Я вас прошу : припиніть тулити військових у прези

Це я вам як діючий військовий кажу

Тут б***ь через одного боги планування і стратегії.
Елементарне переміщення бригади зробити не можуть.
Звідти і втрати такі
   
Re: Залужного звільнив зе

я не знаю кому і що він про це доповідав. але політична влада прийняла рішення про проведення наступу.

а розповідав він наприклад в статті для washington post в червні 2023 року. скаржився на відсутність літаків в першу чергу. і закликав стримати надмірні очікування. загалом тональність тої статті була досить стримана, без шапкозакидательства про каву в Криму влітку
Правильно , рішення про наступ прийняла ОП виключно  для піару .Або щоби знищити армію .
   
Re: Залужного звільнив зе

то прошу коротко відповісти тут

Залужний вірив в успіх наступу?

чи не вірив але був змушений його провести через політичний тиск з усіх сторін. а не поклав рапорт на стіл з проханням про відставку, тому що вважав що якщо відмовиться він то наступ проведе хтось інший наприклад сирський, і його крок нічого не поміняє

читай гілку
   
Re: Залужного звільнив зе

І кого замість нього пропонуєш?

незаменимых нет
станет сырский или наев или забродский или шаптала - ничего особо не изменится, уж поверь
   
Re: Залужного звільнив зе

Знову маячня . Залужний не вів перемовини відносно надання зброї .Цим займався Єрмак . Винен той хто не домовився про зброю і саботував перемовини .


Вони домовились але вона була потрібна одночасно а не по 10 танків на місяць.Ти забув як зʼясовувалось що техніка у неналежному стані ,чи її передавали майже зламану і ми від неї відмовлялися .Гарний приклад з мільйоном снарядів із яких виробили лише 300 тис і так у всьому .За наступ відповідало військове керівництво .Це як ти командир і у тебе замість 100 людей 50 і замість 10 танків 3 ,а тобі ставлять задачу наче у тебе повний комплект .У тебе 2 варіанти :відправити людей на смерть сподіваючись на диво ,чи відмовитись це виконувати поки тебе всім не забезпечать .Кожна людина яка колись працювала в держорганах знає що відповідати чи сидіти потім будеш ти ,а не твій керівник ,тому краще не виконувати такі накази навіть якщо це буде коштувати тобі звільненням.А за вашою девіантною логікою військові ні за що не відповідають і це просто безглуздя
   
Re: Залужного звільнив зе

Наступ розганяла ОП .В Залужного була інша думка .
так. я з цим згідний.
бравурний розгін йшов з ОП.
а які є методи в генерала щоб  переконати політичне керівництво відмовитися від ризикованого наступу??
   
Re: Залужного звільнив зе

Гроші потрібні ОП щоби посадити на них Кірюшу Тімашенка і купити всій ОПі  пинджаки с атлівом .
Гроші так і так надходять. Якийсь відсоток крадуть. Але частина йде на життя українців і армію. Тож чим більше надійде, тим більше піде для тих хто залишився.

Втікачі нехай працюють. Навіть після того, як у них заберуть соціал, вони там залишаться, бо там краще. Тож це допомога Україні, яка захищає Європу. Всі хто залишився тут - герої. Всі дівчата, діти, жінки
   
Re: Залужного звільнив зе

тобі від кабса:

Я вас прошу : припиніть тулити військових у прези
Це я вам як діючий військовий кажу

Тут б***ь через одного боги планування і стратегії.
Елементарне переміщення бригади зробити не можуть.
Звідти і втрати такі

Я можу більше сказати .Армія в нас поки що недосконала .Бо готувалась до шашликів .
   
Re: Залужного звільнив зе

так. я з цим згідний.
бравурний розгін йшов з ОП.
а які є методи в генерала щоб  переконати політичне керівництво відмовитися від ризикованого наступу??
Під час війни публічних методів немає .
   
Re: Залужного звільнив зе

Там неадекватні люди. Повністю. Зовсім неадекватні.

партньори теж офігівають

   
Re: Залужного звільнив зе

те що Зе-влада то гівно, не підлягає сумніву.
але не ліпіть собі якогось кумира з генерала Залужного.

вже була купа прикладів як українці виліплювали собі кумира. із того виходив пшик.
козак Гаврилюк, Надя Савченко,...
   
Re: Залужного звільнив зе

Вони домовились але вона була потрібна одночасно а не по 10 танків на місяць.Ти забув як зʼясовувалось що техніка у неналежному стані ,чи її передавали майже зламану і ми від неї відмовлялися .Гарний приклад з мільйоном снарядів із яких виробили лише 300 тис і так у всьому .За наступ відповідало військове керівництво .Це як ти командир і у тебе замість 100 людей 50 і замість 10 танків 3 ,а тобі ставлять задачу наче у тебе повний комплект .У тебе 2 варіанти :відправити людей на смерть сподіваючись на диво ,чи відмовитись це виконувати поки тебе всім не забезпечать .Кожна людина яка колись працювала в держорганах знає що відповідати чи сидіти потім будеш ти ,а не твій керівник ,тому краще не виконувати такі накази навіть якщо це буде коштувати тобі звільненням.А за вашою девіантною логікою військові ні за що не відповідають і це просто безглуздя
Те ,що  техніка у неналежному стані ,чи її передавали майже зламану  це результат перемовин Єрмак . Саботаж . Залужний ці перемовини не вів .
Військові воюють тим що їм дають ,а не їздять світами за технікою .Називай речі своїми іменами .
   
Re: Залужного звільнив зе

ми звичайно не знаємо чому так сталося. чому Україна не була готова до наступу але все-таки залужний його провів (спробував).

НМД основний розгон очікувань про "каву в ялті в липні" ішов від політичного керівництва, і провладних блогерів і представників - арестович подоляк буданов... телемарафон і блогери ревіли в 100 голосів про вирішальний наступ який відкине тупих москалів в море і зітре їхню смішну лінію суровікіна. а вишенькою на тортику є звичайно Зе з його ідеєю фікс про негайне повернення на кордон 1991 року, яку він проектує далі нижче по всіх рівнях. (ідея вона то хороша і правильна, але не для найближчого моменту).

відповідно цим був накачаний український маніпас. і західні партнери, який теж собі благодушно подумали що тридцяти танків абрамс хватить.

залужний якраз ще в червні 2023 року була стаття washington post здається. де він дуже скептично відгукнувся про відсутність літаків, і закликав приглушити очікування чому ми так повільно наступаємо.


Звісно що з цим я теж згоден .Напочатку війни це було потрібно щоб народ повірив у себе і воно працювало до кінця 22.Після таких перемог були і такі настрої та впевненість але вони розбилися об реальність коли зрозуміли що втратили майже рік давши кацапам укріпити оборону.Хто у цьому винен?Той хто повільно постачав зброю і місяцями колупався у носі надавати ці старі леопарди чи викинути на смітник .
   
Re: Залужного звільнив зе

а які є методи в генерала щоб  переконати політичне керівництво відмовитися від ризикованого наступу??

де ти бачив передбачливу війну з яд.державою без ризку?
   
Re: Залужного звільнив зе

Те ,що  техніка у неналежному стані ,чи її передавали майже зламану  це результат перемовин Єрмак . Саботаж . Залужний ці перемовини не вів .
Військові воюють тим що їм дають ,а не їздять світами за технікою .Називай речі своїми іменами .


Тобто Єрмак повинен був лазити по ангарам і перевіряти наїбали його союзників чи ні ?Все більше на маю бажання витрачати час на твою маячню ображеного
   
Re: Залужного звільнив зе

Те ,що  техніка у неналежному стані ,чи її передавали майже зламану  це результат перемовин Єрмак . Саботаж . Залужний ці перемовини не вів .
а Єрмак що, особисто їздив і інспектував стан техніки на складах бундесверу?? Єрмак на переговорах отримав запевнення: буде 100 танків леопард через три місяці.

а потім вияснилося що 50 танків будуть через шість місяців бо їх ще треба назбирати з 15 країн по три штуки з відповідними процедурами і бюрократією, а ще 50 знаходяться в напівмертвому стані
   
Re: Залужного звільнив зе
TC

МО нічого не коментує , а ОП ховалось в кущах . Хто повинен був коментувати ?

Коментувати кожен висер кожного ідіота???
   
Re: Залужного звільнив зе
LVV

те що Зе-влада то гівно, не підлягає сумніву.
але не ліпіть собі якогось кумира з генерала Залужного.

вже була купа прикладів як українці виліплювали собі кумира. із того виходив пшик.
козак Гаврилюк, Надя Савченко,...
Потопаючий хапається за соломину.
   
Re: Залужного звільнив зе

де ти бачив передбачливу війну з яд.державою без ризку?
ризикований (наступ 2023) - я вжив в тому сенсі що не має шансу на успіх
   
Re: Залужного звільнив зе

партньори теж офігівають

https://t.me/stranaua/141666

Ватна страна юа постить таке ж лайно із посиланням на анонімні джерела .Дайте вгадаю це джерело :Бутусов?Береза?Гончаренко?
   
Re: Залужного звільнив зе

Феєрична вистава в проведені кварталу.
Все в рамках того ж кварталу. Від недолугого сценарію, від препаскудних акторів до зовсім бездарного виконання!
А народ регоче!

 А хто з охвісу взагалі хоч звук видав?)
   
Re: Залужного звільнив зе

а Єрмак що, особисто їздив і інспектував стан техніки на складах бундесверу?? Єрмак на переговорах отримав запевнення: буде 100 танків леопард через три місяці.

а потім вияснилося що 50 танків будуть через шість місяців, а ще 50 знаходяться в напівмертвому стані
Перемовинами повинні займатись фахівці з досвідом .У Єрмака досвід - закупи контрафактних трусів для бутіка САНАХАНТ .
Він НІКОЛИ не займався зброєю .
   
Re: Залужного звільнив зе

до залужного основне питання:

чому він не мав сміливості в червні 2023 року доповісти політичному керівництву що наступ 2023 не має шансів на успіх при тому рівні ресурсів який існує в ЗСУ, і при існуючому рівні оборони росіян на півдні.

Так може він і  доповідав. Ми ж не знаємо, що там відбувалося. Не виключений варіант, що він доповів : "Ми не можемо наступати" , а Верховний скомандував "Вперед з тим що маєте."

І до речі, якщо щось таке й було, то Зеленський може й був правий. Ми не могли не попробувати. Попробували, не вийшло. Таке.

Та я й сьогодні не розумію, чого стільки кіпішу. Ну попробували, ну не вийшло. Треба готуватися до наступних боїв. Ця війна надовго...

Я можу зрозуміти  такий кардебалєт тільки у випадку, якщо хтось дуже хоче все закінчити на будь яких умовах...
   
Re: Залужного звільнив зе

dimec, cьогодні в 11:48
Розгорнути попередні цитати...
Це рівень лайножерства цих потвор як і їх пастви яка 30 сторінок смакує фейк який офіційно спростували усі причетні офіційні джерела .Пілараси йобані які вже рік чи більше це лайно разом з кацапами розповсюджують
Знову брешеш . Хто спростував ? Подивись на сайт президента і на його виступ . Де ти там побачив спростування ?
Всі обісцялись і сиділи тихо як миші .
Такі рішення тримаються в таємниці до моменту оприлюднення. Тому що там багато марудної кадрової роботи і на момент оприлюднення вона має бути виконана. Якщо це Залужнй розігнав цю історію, а все вказує на це, бо інформація пройшла через військових, то він повів себе як дуже незрілий керівник. Навіть якщо тебе знімають, ти маєш як член команди відпрацювати свою функцію до кінця. Якщо ти не згоден, то ти ініціюєш зустріч, приходиш на неї з планом, який презентуєш і просишщ час, скажімо ще пів року на виконання цього плану. Просто закусити губу і піти у відказ - це деструктивна позиція, яка тільки посилює переконання що ти не на своєму місці, і що ти не член команди. Тому якщо все робиться по всім канонам, то буде підготовано подання на його заміну, і все буде чітко проартикульовано найближчим часом.
   
Re: Залужного звільнив зе

Знову маячня . Залужний не вів перемовини відносно надання зброї .Цим займався Єрмак . Винен той хто не домовився про зброю і саботував перемовини .
Один з 5-6 найкращих менеджерів без яких не дають ППО
   
Re: Залужного звільнив зе

А як ОПа могла зупинити чи не зупинити контрнаступ ? 8-:

Вони могли розганяти хайп по телємарахвону. Чим і займалися, зрештою.

Ну так Залужному ж пох хайп, нє? Чи він планує операції відповідно хайпу?)
   
Re: Залужного звільнив зе

те що Зе-влада то гівно, не підлягає сумніву.
але не ліпіть собі якогось кумира з генерала Залужного.

вже була купа прикладів як українці виліплювали собі кумира. із того виходив пшик.
козак Гаврилюк, Надя Савченко,...

Це суто дитяча поведінка коли є  батько який завжди все правильно робить дії якого навіть не коментуються .Але батьки бувають різні та їх поведінка змінюються з часом і не завжди у кращу сторону .Головним критерієм оцінки має бути ефективність,а не якісь старі досягнення .Це стосується всіх
   
Re: Залужного звільнив зе

Перемовинами повинні займатись фахівці з досвідом .У Єрмака досвід - закупи контрафактних трусів для бутіка САНАХАНТ .
Він НІКОЛИ не займався зброєю .
зе владу є за що критикувати,
але отут ти точно не в тему, від тебе якесь обіженство фонтанує.
і далеко не один Єрмак від укр.сторони займався переговорами з партнерами.
   
Re: Залужного звільнив зе

Такі рішення тримаються в таємниці до моменту оприлюднення. Тому що там багато марудної кадрової роботи і на момент оприлюднення вона має бути виконана. Якщо це Залужнй розігнав цю історію, а все вказує на це, бо інформація пройшла через військових, то він повів себе як дуже незрілий керівник. Навіть якщо тебе знімають, ти маєш як член команди відпрацювати свою функцію до кінця. Якщо ти не згоден, то ти ініціюєш зустріч, приходиш на неї з планом, який презентуєш і просишщ час, скажімо ще пів року на виконання цього плану. Просто закусити губу і піти у відказ - це деструктивна позиція, яка тільки посилює переконання що ти не на своєму місці, і що ти не член команди. Тому якщо все робиться по всім канонам, то буде підготовано подання на його заміну, і все буде чітко проартикульовано найближчим часом.
Дурня .Значить це  Залужний найняв Безуглу для підготовки своєї відставки ???
   
Re: Залужного звільнив зе

ризикований (наступ 2023) - я вжив в тому сенсі що не має шансу на успіх

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що Україна зможе вийти на рубежі 23 лютого, якщо матиме 300 танків, близько 700 бойових машин піхоти та 500 гаубиць.

Про це він розповів в інтерв’ю The Economist.

“Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але мені потрібні ресурси. Мені потрібно 300 танків, 600-700 БМП, 500 гаубиць. Тоді, думаю, цілком реально вийти на рубежі 23 лютого”, – наголосив він.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія