Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Ну про що тобі тут патякати, коои ти не можешь визначити,  що таке існування держави?

А, давай, попробуем без лозунгов и пышных фраз...

Держава - это инструмент насилия, вопрос только в чьих интересах и по каким правилам...
Так что державе, по большому счету ничего не угрожает, проблемы только у граждан...

За результаты референдумов и проепы керманычей в итоге расплачивается гражданин...
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

А, давай, попробуем без лозунгов и пышных фраз...

Держава - это инструмент насилия, вопрос только в чьих интересах и по каким правилам...
Так что державе, по большому счету ничего не угрожает, проблемы только у граждан...

За результаты референдумов и проепы керманычей в итоге расплачивается гражданин...
Я когда-то изучал в институте научный коммунизм, мы там проходили различные уклоны типа троцкистов, зиновьевцев и т д. К сожалению, я в 20 лет был более настроен на другое времяпровождение и мало интересовался данным предметов, как и большинство моих однокурсников, о чем сегодня иногда жалею. Так вот, твоя риторика мне что-то напоминает из того курса. 
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Я когда-то изучал в институте научный коммунизм, мы там проходили различные уклоны типа троцкистов, зиновьевцев и т д. К сожалению, я в 20 лет был более настроен на другое времяпровождение и мало интересовался данным предметов, как и большинство моих однокурсников, о чем сегодня иногда жалею. Так вот, твоя риторика мне что-то напоминает из того курса.

Якбы вы вчылысь так як треба, то может что-то и поняли бы из того что я пишу, а так - чув дзвин…
А, про троцкистов и зиновьевцев, ты слышал на курсе истории КПСС

Останнє редагування: 29 січня 2024 20:31:37 від COJIOMOH
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Бачила Румунію до вступу в ЄС і після..це дві різні країни..вступати треба...
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Якбы вы вчылысь так як треба, то может что-то и поняли бы из того что я пишу, а так - чув дзвин…
Я учился на инженера, а не на лектора по марксизму-ленинизму, поэтому понимаю конкретные категории, которые можно пощупать или измерить. Мы сейчас обсуждаем кота в мешке. Когда будет референдум, узнаем правила и будем обговаривать более конкретно и предметно плюсы и минусы.   
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Бачила Румунію до вступу в ЄС і після..це дві різні країни..вступати треба...

о, бачили б ви Румунію до вступу в Варшавський блок...  :weep:
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Я учился на инженера, а не на лектора по марксизму-ленинизму, поэтому понимаю конкретные категории, которые можно пощупать или измерить. Мы сейчас обсуждаем кота в мешке. Когда будет референдум, узнаем правила и будем обговаривать более конкретно и предметно плюсы и минусы.   

Кроме правил экономического и политического сотрудничества Украина - ЕС есть еще международная политическая конъюнктура, которую нельзя пощупать и измерить, но она очень сильно влияет на то, что можно пощупать и измерить…

Так вот вступление Украины в ЕС сильно осложнит отношения Украины со странами афиллированными с РФ, а это наши ближайшие соседи…
Но не вступление не осложнит отношения не с ними, ни с ЕС…
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Бачила Румунію до вступу в ЄС і після..це дві різні країни..вступати треба...

Украина не Румыния…
Нужно учитывать геополитические особенности.

   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

А що таки є вигадка підарасів, так це те, що глобалізація - це тіпа економічний феномен.

Насправді глобалізація - це чисто феномен глобального урядування, відбудови глобальної наддержави.

глобалізація це не феномен
глобалізація це об'єктивний процес
і він торкається УСЬОГО
політики економіки соціалу гуманітару УСЬОГО
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

То есть Украина - это европейская Лесото?

україна це україна
я навів 2 приклади а міг навести 202
жалко часу набивати літери
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Якщо Україна втупає в ЄС то будь-який Микола, замість працювати за копійки на місцевого феодала, спокійно їде працювати в Германію і йому для того не потрібні ніякі візи, блюкарт і таке інше. Тому феодали це ніколи не дозволять.
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

глобалізація це не феномен
глобалізація це об'єктивний процес
і він торкається УСЬОГО
політики економіки соціалу гуманітару УСЬОГО

Феномен,  простыми словами, это - явление.
Объективный процесс - это тоже явление…

То есть утверждая, что это не феномен, а объективный процесс, ты противоречишь сам себе…
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Кроме правил экономического и политического сотрудничества Украина - ЕС есть еще международная политическая конъюнктура, которую нельзя пощупать и измерить, но она очень сильно влияет на то, что можно пощупать и измерить…

Так вот вступление Украины в ЕС сильно осложнит отношения Украины со странами афиллированными с РФ, а это наши ближайшие соседи…
Но не вступление не осложнит отношения не с ними, ни с ЕС…

Знову багатовекторність?  ;o

Може, Вам самому краще до рф переїхати?

І нікуди вступати не треба  :gigi:
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Якщо Україна втупає в ЄС то будь-який Микола, замість працювати за копійки на місцевого феодала, спокійно їде працювати в Германію і йому для того не потрібні ніякі візи, блюкарт і таке інше. Тому феодали це ніколи не дозволять.

Ему и сейчас ничего не нужно.
И процесс либерализации в этом направлении только набирает обороты.
Все страны, которым нужен Мыкола з Украины, вносят соотвествующие изменения в свои законы.
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Знову багатовекторність?  ;o

Може, Вам самому краще до рф переїхати?

І нікуди вступати не треба  :gigi:

Так разнообразие всегда лучше ограниченности и однообразия.
А почему увас все крутится вокруг РФ?

Если не ЕС, то РФ…
А других вариантов быть не может?
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Феномен,  простыми словами

це щось особливе що відрізняється від мейнстріму
а глобалізація - мейнстрім
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Кроме правил экономического и политического сотрудничества Украина - ЕС есть еще международная политическая конъюнктура, которую нельзя пощупать и измерить, но она очень сильно влияет на то, что можно пощупать и измерить…

Так вот вступление Украины в ЕС сильно осложнит отношения Украины со странами афиллированными с РФ, а это наши ближайшие соседи…
Но не вступление не осложнит отношения не с ними, ни с ЕС…
Ты забыл добавить про мировой капитал, заговор масонов и т п.
Я уже когда-то приводил пример Турции. Она купит сколько угодно украинского металлолома, но не приобретет ни одной единицы готового металлоизделия, если оно может быть изготовлено на территории Турции. Вот и вся политика. При такой постановке вопроса и при невозможности продажи земли или природных ресурсов любому иностранцу мы в ЕС и даром не нужны. Что мы и наблюдаем с Турцией. Какими интересами Украины мы готовы пожертвовать ради вступления в ЕС я и хочу услышать перед референдумом. У нас достаточно дебилов в стране, но надеюсь война вразумит большинство из них.
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

вступление Украины в ЕС сильно осложнит отношения Украины со странами афиллированными с РФ,

з бидлорусію?
так вони - вороги
більше афілірованих сусідів немає
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Ему и сейчас ничего не нужно.
И процесс либерализации в этом направлении только набирает обороты.
Все страны, которым нужен Мыкола з Украины, вносят соотвествующие изменения в свои законы.
Пока что нужно. Если реально наберет обороты - введут выездние визи. Или просто закроют границу как сейчас.
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

А шо, Україну кличуть?
Жодного не кликали, стояли в черзі і працювали щоб там дістатися. А "нас не кличуть" - типовий свінособачий наратив.
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

з бидлорусію?
так вони - вороги
більше афілірованих сусідів немає

А Турция, Грузия?
А Кетай, хоть и не сосед, но сотрудничать придется…
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Автор в черговий раз тебе запитую. Де візьмемо кошти на післявоєнний період відбудови? Кому ЄС їх з більшою ймовірністю дасть,члену Євросоюзу чи мутній незрозумілій країні яка сама не може визначитися куди їй і з ким.
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

А Турция, Грузия?
А Кетай, хоть и не сосед, но сотрудничать придется…

А вони не сотруднічают з Євросоюзом?
Слухай, кацапе, щось тебе забагато зробилося в останні кілька днів в тематиці ЄС - НАТО, на довольствіє поставілі?
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Автор в черговий раз тебе запитую. Де візьмемо кошти на післявоєнний період відбудови? Кому ЄС їх з більшою ймовірністю дасть,члену Євросоюзу чи мутній незрозумілій країні яка сама не може визначитися куди їй і з ким.

А почему ты так уверен, что ЕС спит и видит Украину в своих объятьях, и собирается ей что-то дать?
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Слухай, кацапе, щось тебе забагато зробилося в останні кілька днів в тематиці ЄС - НАТО, на довольствіє поставілі?

Не богохульствуй.
Зависть - это смертный грех, который предполагает убеждение в несправедливости установленной Богом милости… :lol:
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

А почему ты так уверен, что ЕС спит и видит Украину в своих объятьях, и собирается ей что-то дать?

Тому що вже дає. І давали ,на 2023 рік якщо не помиляюся ми отримали 18 мільярдів євро макрофінансової допомоги. На 24 рік заплановано біля 60 мільярдів різноманітної допомоги. І це ми поки що не маємо членства а лише кандидати. ЄС для нас це як рятівне коло для потопаючого. Я навіть не кажу вже за реформи ,за певний контроль над нашою корумпованою системою в плані реформ і протидії корупції.Ти що не розумієш що ЄС це наш єдиний шанс впринципі вирватися з болота?
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Так разнообразие всегда лучше ограниченности и однообразия.
А почему увас все крутится вокруг РФ?

Если не ЕС, то РФ…
А других вариантов быть не может?

Із США чи Канадою нема спільних кордонів.

А з ЄС та рф - є.
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Тому що вже дає. І давали ,на 2023 рік якщо не помиляюся ми отримали 18 мільярдів євро макрофінансової допомоги. На 24 рік заплановано біля 60 мільярдів різноманітної допомоги. І це ми поки що не маємо членства а лише кандидати. ЄС для нас це як рятівне коло для потопаючого. Я навіть не кажу вже за реформи ,за певний контроль над нашою корумпованою системою в плані реформ і протидії корупції.Ти що не розумієш що ЄС це наш єдиний шанс впринципі вирватися з болота?

Наш единственный шанс это только мы сами, но для того чтобы вырваться из болота, нужно сильно измениться…

А Европа помогает противостоять военной агрессии только потому, что тут их и наши интересы совпадают, но совпадают ли конечные цели, это большой вопрос…
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Якбы вы вчылысь так як треба, то может что-то и поняли бы из того что я пишу, а так - чув дзвин…
А, про троцкистов и зиновьевцев, ты слышал на курсе истории КПСС
а ты что преподавал, научный комунизм или историю партии?
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Із США чи Канадою нема спільних кордонів.

А з ЄС та рф - є.

И шо?
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

а ты что преподавал, научный комунизм или историю партии?

Тут только ленивый не знает что я преподавал…
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

а я іпу... :facepalm1:

шо ви хочете цьому поцу доказати?
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

В йеврасаюс ні
В євроунію так   
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?

Наш единственный шанс это только мы сами, но для того чтобы вырваться из болота, нужно сильно измениться…

А Европа помогает противостоять военной агрессии только потому, что тут их и наши интересы совпадают, но совпадают ли конечные цели, это большой вопрос…

Я не побачив відповіді на ключове питання. Хто дасть бабло крім ЄС на відновлення країни. І не побачу . Бо відповідь очевидна. Більше ніхто.
Щодо самі. Відповідь як ми можемо самі є чітка та однозначна. Надана нам новітньою історією України з 91 . Тому ми маємо точну відповідь що ми можемо самі.І маємо результат. Замість 52 мільйонів максимум лишилося біля 30 . Чи давай ще раз спробуємо. Ще є куди. 30 то не 20.
   
Я не побачив відповіді на ключове питання. Хто дасть бабло крім ЄС на відновлення країни. І не побачу . Бо відповідь очевидна. Більше ніхто.

Звідки така впевненість що саме ЄС?

Щодо самі. Відповідь як ми можемо самі є чітка та однозначна. Надана нам новітньою історією України з 91 . Тому ми маємо точну відповідь що ми можемо самі.І маємо результат. Замість 52 мільйонів максимум лишилося біля 30 . Чи давай ще раз спробуємо. Ще є куди. 30 то не 20.

Бо то було не самі, а під смотрящімі - якщо не від хуйлостану, то від глобалістів. Українську владу Україна ще не мала і не відомо чи ще буде мати.
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?


Звідки така впевненість що саме ЄС?



Є інші бажаючі?
   
Re: Нужно ли Украине вступать в ЕС?


Бо то було не самі, а під смотрящімі - якщо не від хуйлостану, то від глобалістів. Українську владу Україна ще не мала і не відомо чи ще буде мати.

Ну допустим щоб не було як ти кажеш "смотрящих" треба з себе являти щось більше ніж прошуна з протягнутою рукою,відсталою економікою і головне тотальною корупцією на всіх рівнях. Що є якісь невідомі загалу перспективи у цьому напрямку?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія