Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Але через 2 роки, коли вони використають свої запаси "фонд благосостоянія", а саме звідти йдуть гроші на оплату військових, оплату заводів впк і таке інше, почнеться голодний бунт.
Не почнеться. Ні через 2 роки, ні через 10.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А чому про нафтобазу в Туапсе нічого не пишуть?

В ФБ вже понаписували :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А чому про нафтобазу в Туапсе нічого не пишуть?

 Хто не пише?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А чому про нафтобазу в Туапсе нічого не пишуть?

В ФБ вже понаписували :)

Добре що союзнички не проти, або їх зараз ніхто не слухає. Після аналогічної події у Петербургу думав, що Україні заборонять
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Хто не пише?

Ніхто не пише.

На ФУП.

Щось не вдалось жодної гілки про це побачити, та і в тематичній гілці (цій) теж нема.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Добре що союзнички не проти, або їх зараз ніхто не слухає. Після аналогічної події у Петербургу думав, що Україні заборонять

заборон більше не буде
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ніхто не пише.

На ФУП.

Щось не вдалось жодної гілки про це побачити, та і в тематичній гілці (цій) теж нема.

В гілці про Блєтгород: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1129151.6840
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

заборон більше не буде

Чому ти так вважаєш?

Я припускаю, що це може бути пов'язано з затримкою допомоги від США. Якщо не дають допомоги - то не мають і важелів впливу
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://twitter.com/view/status/1750491994659377615

Вже декілька тижнів анонсують щось цікаве)

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Ніхто не пише.

На ФУП.

Щось не вдалось жодної гілки про це побачити, та і в тематичній гілці (цій) теж нема.

 В темі Блєтгород і в цій, здається, теж писалось. Та, горіло тай горіло. Вже є інші новини. Народ обговорює більш резонансну новину.
А по Анапі - погасили десь біля 5 годину за місцевим часом. Годин 5 горіло.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
https://t.me/kazansky2017/10079
Нема такого батальону. Казанський звичайно гарний хлоп, але мат. частину треба вивчати.
Проект Судоплатов Судний День (та Судна Ніч) це проект який збирає дрони. Літає на них група РУсские Коршуни зі складу 1АК ДНР.
Вони дійсно добре літають. Птахи Мадяра, до недавнього часу, на них адресно полювали.
В осені наши бахнули їх навчальний центр у Донецьку разом із новими пілотами.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

А хтось знав, що у 2015 році Україна ПРОДОВЖУВАЛА ЗНИЩУВАТИ СВОЮ ЗБРОЮ?

https://lb .ua/news/2015/12/15/323569_ukraina_prodolzhaet_unichtozhat.html

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

 Не потрібно було приходити непрошеними в чужу для них землю та ще й із зброєю:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

многие тут знают наверно, кто такой Садхгуру.
спрашивается: зачем он даёт интервью Собчак?
 :X
и что мы можем сделать, если после двух лет с рашкой вот так общаются, как ни в чем не бывало, известные люди.
ну вот как так, а?

Останнє редагування: 25 січня 2024 22:04:05 від kasia
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Не почнеться. Ні через 2 роки, ні через 10.
(tu)  "палермо" старі мантри розбилися ще два роки  тому об реальність а такі ідалі надіються на когось. :facepalm1:  це швидше у вас почнеться і набагато.раніше,якщо не дасте по шапці ухилянтам . бо власне вони будуть запалом а не голодні ,які готові терпіти але виграти. 

Останнє редагування: 25 січня 2024 22:16:02 від cynic
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

кароче я щитаю,
что Вове или не Вове,
или еще кому то из наших надо теперь публично и громко отчитать этого грёбаного Садхгуру.
это создаст норм такую волну и далеко не тока в Индии, а по всему дебильному миру.
так это оставлять без ответа нельзя.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

 Із Телеграма:

     Автор Багіра 21.01.2024 рік

Не дасть Господь вам нашої Землі,
Невже  вас хробаків  подохло мало?...
Тут у Мадяра Крила довгі та міцні...
А ще страшніш за все,, Очі та Жало...,,

Не випробовуйте вже доленьку свою,
Повзіть на рашу, поки ціла ваша хата...
Я всіх молитвами своїми   загною,
Бо стали відьмами українські дівчата...

Коли дійде до вас, що ми Перемогли?
Гріха ніколи вже, ніколи  не відмити...
Які позорні, Боже мій, які брудні...
Достатньо на моїй Землі смердіти.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

грёбаного Садхгуру.

дивилась відео про його викриття...заможний хитруватий дідок-нахапавший прописні істини і видає їх сакральні тайни, доступні лише обраним...так що аферист з аферисткою..норм
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

дивилась відео про його викриття...заможний хитруватий дідок-нахапавший прописні істини і видає їх сакральні тайни, доступні лише обраним...так що аферист з аферисткою..норм

отэта б я стала тут писать про дедка афериста.
да еще советовать президенту Украины обратиться к этому дедку.
 :)
давайте тогда ваш список духовных лидеров посмотрим, у которых многомиллионная паства во всяких там Индиях, Штатах,
кто мог бы нам помочь, но пока что общается почему-то с нашими врагами.

Останнє редагування: 25 січня 2024 22:44:35 від kasia
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/voynareal/82439

якщо не вкид..то позитивна новина
ресурсів нести такі втрати і надалі   через наступ  на зараз нема..а авдіівка то вже вавка у голові хуйла

на понтах і п.и.з.де.ж.і  далеко не поїдеш...у березні втрати броні будуть 20 000 танків-ббм...це навіть для рускіх довбойобів дохєра

а може і санкції вже почали діяти після санкції на танкери і наближається срака реальна у економіці

головне правда це чи вкид...якщо правда...то це серйозна зміна ситуації яку навіть кацапи вже підтверджують опосередковано

Останнє редагування: 25 січня 2024 23:56:34 від Ukraine
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

якщо не вкид..то позитивна новина
ресурсів нести такі втрати і надалі   через наступ  на зараз нема..а авдіівка то вже вавка у голові хуйла

у березні втрати броні будуть 20 000 танків-ббм...це навіть для рускіх довбойобів дохєра

а може і санкції вже почали діяти після санкції на танкери і наближається срака реальна у економіці

Спосіб збити допомогу - "Яка допомога, він вже готовий домовлятися, давайте говорити про мир! І Україні допомогу прикрутіть, щоб вона погодилася на перемовини". Одного разу вже таке спрацювало - зима 22/23

В оригінальній статті там "US officials skeptical, see no sign Putin wants to end the war", це головне

Останнє редагування: 26 січня 2024 00:01:05 від Келаврик
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Спосіб збити допомогу - "Яка допомога, він вже готовий домовлятися, давайте говорити про мир! І Україні допомогу прикрутіть, щоб вона погодилася на перемовини". Одного разу вже таке спрацювало - зима 22/23

В оригінальній статті там "US officials skeptical, see no sign Putin wants to end the war", це головне

Там вся стаття на основі двох неназваних нібито близьких до кремля людей. Які не надали жодних конкретних деталей чи доказів.
Жодного підтвердження з інших сторін немає. Фактично американці заперечили, що їм щось таке відомо.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Спосіб збити допомогу - "Яка допомога, він вже готовий домовлятися, давайте говорити про мир! І Україні допомогу прикрутіть, щоб вона погодилася на перемовини". Одного разу вже таке спрацювало - зима 22/23

В оригінальній статті там "US officials skeptical, see no sign Putin wants to end the war", це головне
Так, черговий етап "тактики салямі" - "я тільки от цей шматочок відкушу, а далі точно їсти не буду", і зразу знайдуться дурники хто назве це "позитивною новиною" бо хочуть думати що "на цьому нарешті все закінчиться" хоч кацап просто пробує взяти паузу на "пережувати"  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Спосіб збити допомогу - "Яка допомога, він вже готовий домовлятися, давайте говорити про мир! І Україні допомогу прикрутіть, щоб вона погодилася на перемовини". Одного разу вже таке спрацювало - зима 22/23

В оригінальній статті там "US officials skeptical, see no sign Putin wants to end the war", це головне

які нахуй перемовини? якщо землі ніхто їм віддавати не збирається..і вони самі не вііддадуть їх...який мир ти бачиш?
навіть німцям і французам ця херня вже не заходить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Так, черговий етап "тактики салямі" - "я тільки от цей шматочок відкушу, а далі точно їсти не буду", і зразу знайдуться дурники хто назве це "позитивною новиною" бо хочуть думати що "на цьому нарешті все закінчиться" хоч кацап просто пробує взяти паузу на "пережувати"  :-)o

тільки довбограї такі як ти можуть думати..шо хуйло непереможне і нести такі втрати як зараз  тисячу років йому ще можна
бо 20 років ведешся на пропаганду непереможності кацапа..
відкрий очі і подивись втрати техніки ..навіть рускі фашисти  не зможуть такі втрати довго нести

Останнє редагування: 26 січня 2024 00:12:59 від Ukraine
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

тільки довбограї такі як ти можуть думати..шо хуйло непереможне і нести такі втрати як зараз  тисячу років йому ще можна

Чому ні? 1000 орків/день
30 тисяч /місяць
Є постійно набір тих самих 30 тисяч щомісяця
Їх в Україні майже півляиа ще є
А ще мобілізацію не об'явив
М'яса там на роки
А у нас ні зброї, ні грошей, ні людей
Лише наївний буде думати, що  хуйло зараз зупиниться
Тим більше, що може прийти друг Дональд до влади в США
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Чому ні? 1000 орків/день
30 тисяч /місяць
Є постійно набір тих самих 30 тисяч щомісяця
Їх в Україні майже півляиа ще є
А ще мобілізацію не об'явив
М'яса там на роки
А у нас ні зброї, ні грошей, ні людей
Лише наївний буде думати, що  хуйло зараз зупиниться
Тим більше, що може прийти друг Дональд до влади в США

втрати техніки космічні..м"ясо без техніки  не зможе наступати..бо буде не 1000 на день..а 10000..тільки обороняти
я сам теж думаю шо скоріше вкид..але рано чи пізно до цього дійде все одно все
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Так, черговий етап "тактики салямі" - "я тільки от цей шматочок відкушу, а далі точно їсти не буду", і зразу знайдуться дурники хто назве це "позитивною новиною" бо хочуть думати що "на цьому нарешті все закінчиться" хоч кацап просто пробує взяти паузу на "пережувати"  :-)o

якщо вступ в нато, то салямі припиняється, ви ж маєте розуміти
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

отэта б я стала тут писать про дедка афериста.
да еще советовать президенту Украины обратиться к этому дедку.
 :)
давайте тогда ваш список духовных лидеров посмотрим, у которых многомиллионная паства во всяких там Индиях, Штатах,
кто мог бы нам помочь, но пока что общается почему-то с нашими врагами.

Потому как у ебанутих одна позиция,  просто перестать стеляться.  То же что и у нас було у 73% еще недавно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
PAL

якщо вступ в нато, то салямі припиняється, ви ж маєте розуміти

нічого не припиняється
незалежно від вступу-невступу, якщо хуйлу віддать, що він заграбастав, війна неминуча протягом наступних п'яти років
я не впевнений щодо цього навіть якщо хуйла випхать з України, але не дати рашці розвалитися.
єдина гарантія, що нової війни не буде - це розвал рашки. Але це інша тема вже
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

втрати техніки космічні..м"ясо без техніки  не зможе наступати..бо буде не 1000 на день..а 10000..тільки обороняти

Та є ще того гівна там повно
Більше, ніж у нас
І кндр підкине
Он знову хуйло туди їде
Якщо не вкид, то хочуть розслабити або розсварити союзників, бо частина повірить і буде наполягати на хотєлках хуйла
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

якщо вступ в нато, то салямі припиняється, ви ж маєте розуміти

Ти дійсно в це віриш? "Зупиніть допомогу, і тоді я, можливо, погоджуся на Україну в НАТО. Навіщо витрачати свої кошти - все одно скоро буде мир!" Не дарма цей вкид перед голосуванням про виділення істотних пакетів допомоги від ЄС
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Та є ще того гівна там повно
Більше, ніж у нас
І кндр підкине
Он знову хуйло туди їде

Ну у Кіма теж запаси не безлімітні, зараз вони вигрібають залишки - цікаво, що далі буде

Якщо не вкид, то хочуть розслабити або розсварити союзників, бо частина повірить і буде наполягати на хотєлках хуйла

Здається, дурних все менше, всі вже вивчили ці примітивні маніпуляції
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія