Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові через отруєння чадним газом загинули двоє туристів

У мене такий (брав ще за 250 грв).

   
Які дрова то центр міста. Там п'єци газові. Картина така: один з п'єців несправний, питання чи власник повідомив про це квартирантів чи ні. От і все.



   
Молоді люди заселилися у квартиру 10 січня увечері. А вже вранці 11 січня приблизно о 11:30 її подруга Маша зателефонувала у швидку і сказала, що їм погано.

квартирі я побачив старий камін. Я спеціально його помацав, він був повністю холодний. Якби його топили, він все одно був би теплим, я будівельник і знаю це. В стіну кімнати, в якій оселилися Настя і Андрій, проведена газова труба, вона підключена до газового пальника для опалення. Це все саморобне, пальник стояв на цеглі в каміні. Якщо вони щось і вмикали, то це газ для опалення і для нагріву води. Але біля каміна не було дверцят, не було навіть засувки, яка перекриває потік чадного газу. А вентилятор у ванній кімнаті вставлений прямісінько у димар. Ймовірно, погода була така, що весь цей чад почав іти в іншу сторону", – зазначив Олександр.

Уранці першим у ванну пішов митися Єгор, якому вдалося вижити. Щоправда, йому теж стало погано, його помістили в барокамеру, але його життю ніщо не загрожує. Маша не встигла сходити у ванну, тому, ймовірно, вона постраждала найменше і вже вдома. Слідом за Єгором мився Андрій. Вийшовши з ванної, він одразу ліг на ліжко, там його тіло і знайшли. А потім у кімнату, вже наповнену чадним газом, пішла Настя. Її тіло звисало з ванної, руками вона схопилася за край – мабуть, намагалася вибратися.
   
поліції Львова повідомили OBOZREVATEL, що вирішують питання про порушення кримінальної справи. Щоправда, батько Насті розповів, що коли вони забирали тіло доньки, то в поліції порадили не поспішати із заявою, мовляв, потім поштою надішлете.

Також у поліції запевняли батьків, що квартиру здає дуже літній дідусь – хотів підзаробити копійчину, переїхав до дітей, а квартиру здав туристам. "Хоча друзі Насті вже перевірили, де вони орендували це житло і кому платили за нього. І з'ясували, що квартира здається постійно. Зараз уже всі сліди в інтернеті стирають", – каже батько загиблої.
   
То ж за кожен комин відповідає конкретна людина. Що , неможна якось тих коміняжів нагнути? Я в то не вірю . Просто владі насрати на манюпаса.
 Посадити того хто ту хату здав в оренду. Посадити того сажотруса і того майстра жеку і того начальника жеку. Пришити їм вбивство з необережності.То ж так просто.
просто коли ти на канапі по клаві бєш.А в житті нічого простого не буває,а все має свій початок і кінець і багато чого між тим.
   
Цікаво, яка його ціна в Україні?
набагато дешевша ніж вартість власного життя. B-)
   
То ж за кожен комин відповідає конкретна людина. Що , неможна якось тих коміняжів нагнути? Я в то не вірю . Просто владі насрати на манюпаса.
 Посадити того хто ту хату здав в оренду. Посадити того сажотруса і того майстра жеку і того начальника жеку. Пришити їм вбивство з необережності.То ж так просто.

Взагалі то якщо влада візьметься за ці справи, та ще й так як це має бути - ви ж перші будете верещати. Тому що здавання житла - це мають бути податки, інспекція тощо. Це все повинна була виявити інспекція, в якої дід брав би дозвіл на право здавання житла. І просто не видати такий дозвіл.
   
У нас зараз в країні фактично форма правління - анархія. І до цієї анархії звик манюпас в першу чергу. І коли почнуть ліквідовувати анархію, манюпас перший же почне верещати.
   
В розвинених країнах все дуже тяжко забюрократизовано. Папери, папери, папери. Дозволи, ліцензії. Але там відповідно є купа людей, які несуть відповідальність. В нас повна свобода у багатьох сферах. Люди самі між собою ведуть справи без втручання влади. Але відповідно і немає ніякої відповідальності. Кожен сам за себе несе відповідальність.
   
Чогось згадам лемберга з історією про інспектора з димаря і що о нехватало 1%тяги до норми
   
Я выросла и всю жизнь прожила с центральным отоплением. Мои дети тоже. Они даже не знают что такое газовая плита.
И в 21 можкт захотят поехать во львов с дівчатами.
Ну... естественный отбор? - ок так ведь фуп сказал
   
У нас зараз в країні фактично форма правління - анархія. І до цієї анархії звик манюпас в першу чергу. І коли почнуть ліквідовувати анархію, манюпас перший же почне верещати.
:-B абсолютно. навіть немає сумнівів.
   
Конструкція газового опалення доставляє...
   
Конструкція газового опалення доставляє...

Просто и со вкусом.
Т. е. глупо, тупо, по-идиотски. Зато недорого.
Странный у нас народ в значительной его части.

Сосед по даче хранил в пристройке горючее в емкостях. Любил выпить, цигарки покуривал.
Загорелось. Всем миром гасили.

   
Конструкція газового опалення доставляє...

Та від плити труби розвів власник.
Лічильника нема. Рахують по нормам.
Ще й на дідуся субсидія оформлена.-100%
По факту опалення нашару.

Внучки по 22евро здають . Ще й пенсія.
Профіт з усіх. Боків
   
Шкода молодих.
Співчуття батькам.
Якщо там є путанина в каналах а у Львові то масово трагедіямогла статися з співпадіння кількох факторів наприклад включення на повну потужність кухонноі витяжки в квартирі згори якщо рукав виведений в той самий канал що і пічка в квартирі поверхом нижче від тоі де посилилися діти.
Сучасна витяжа на третій швидості викидає 300-400кубів првітря в годину. Того достатньо щоб сворити тиск поверхом вище що перекрив вихід продуктів згоряння всіх пічок розташованих внизу. Якщо канали попутали газ розповсюджується по сусіднім каналам бо комини у Львові у такому стані що жесть. Вапно розмите. Гільзування під кондисаційні котли часто зроблені як небудь а то волога з кислотою за рік півтора і вапна в кладціі немає. Канали поєднюються між собою і то теж причина багатьох випадків.
В Австріі гільзування каналу під конденсаційні котли а інших тут вже не ставлять з вересня 2016року. ( євродеректива. привіт брюсель і енергоефективність) виконує спеціалізована інсталяторська фірма по проекту сертифікованого інженера і коштує на 12метрах 4-6 тис євро лише за гільзування. У львові бюджет 12метрів буде від сили коштувати 5-8тис грн бо роблять хлопці власною головою подаючи труби з кімнати. Австрійці роблять з риштовки даху
Багато можна було б писати версій але дітей ніхто не поверне.


Інфраструктура в Украіні ніколи і не була в перфектному стані але з часом проблеми будуть посилюватися. Невірне стикування труби на гільзуванні каналу ще чекає на своі жерви в сусідніх домах. Кислота з конденсату ще не витравила вапно кладки комину. Ще не купив сусід в львівському "пентгаузі" круту витяжку і "майстер" з ринку торпедо ще не впхав руках в перший канал який нащупав.

Пригадую коли вперший рік інспектор в Відні свердив шуруповертом отвір в витяжному коліні під щуп для компа щоб заміряти тягу мене роздратувала його безцеремонність. Ясно що він не зняв взуття і ходив де хотів він ще триндів по телефону. Я не найшовся і кажу килим коштує купу грошей в Украіні всі знімають взуття але в Австріі ні то мусите взути бахілт. Хотів млять хоч чимось поставити його на місце. Козаченьство воно проосто так не виходить з голови. Інспектор не вкурив мого гумору. А виставити його за двері то перекриють газ. Виклик не по річному графіку як додатковий буде дві сотні теж викидати без потреби повна дурня.

Тепер по рокам життя мені норм. Робіть свою роботу ок. Посміхнулися розійшлися.
Але повертаюся в Украіну і все по новій. Гав гав від кордону до хати. ХЗ скільки поколінь то буде тривати...

Останнє редагування: 16 січня 2019 08:40:20 від Lemberg.AT
   
(tu) причому копійки коштує, а життя врятує 100%

Копійки коштує датчик диму, а датчик чадного газу дорожчий.
   
Копійки коштує датчик диму, а датчик чадного газу дорожчий.

Сколько стОят похороны? (Цинично)
   
Я выросла и всю жизнь прожила с центральным отоплением. Мои дети тоже. Они даже не знают что такое газовая плита.
И в 21 можкт захотят поехать во львов с дівчатами.
Ну... естественный отбор? - ок так ведь фуп сказал
Все точнісінько так. Різниця тільки в тому, що в мене дочка. Що таке газова плита знає, а от газової колонки в очі не бачила.
   
Цікаво, яка його ціна в Україні?
та пздц, захмарна

   
Конструкція газового опалення доставляє...
Просто и со вкусом.
Т. е. глупо, тупо, по-идиотски. Зато недорого.
Странный у нас народ в значительной его части.

Сосед по даче хранил в пристройке горючее в емкостях. Любил выпить, цигарки покуривал.
Загорелось. Всем миром гасили.
Винаймав спочатку тут квартиру. Купив щось на переізд а коробку з під міроволновки заніс не альпапір на сміттєпляц а в підвал. Ключі не взяв лишив під дверима свого підвалу. Зранку в 6 звоник. Хаузмайстер. Тягне мене до підвалу. Просить вілдкрити двері. Відкрив. Позаглядав він чи не має ще картону. Сказав ок. Каже цю коробку несіть в до альтпапір контейнер. Більше нічого не ставити в коридрі не можна. Картон в підвалі не зберігати. Звідки ви є? Украіна. Ок. Маєте прочитати хаузорднунг. В Украіні є правила для проживання? Є кажу. Потягнув мене показує. Там читати листів пять. Кажу ок. Потім прочитаю.  Він ще потім ходив перевряв чи я заніс картон. А так приємні люди. Морген Ауфвідерзехен.
   
та пздц, захмарна


Діти мали з собою возити?

Чи уряд постанову з 2020року всі кімнати де є пічне і газове опалення обладнати приладами контролю?
Але уряд то козли

Чи так як в Австріі обладнання лише сертифіковане пару виробників без електронного контролю тяги нічого не екплуатується. Інсталяторські роботи то є бюджет реальний космос
Але тоді то баригі.

Який вихід?
   
2 Lemberg.AT

Очень знакомо.

На работе пожарная инспекция за два последовательно соединенных удлинителя выепала всех. От рядового до профессора.
   
Діти мали б проаналізувати те "житло" й послати нах власника.
Який вихід?
Предостережен - значит вооружен!
   
Копійки коштує датчик диму, а датчик чадного газу дорожчий.

з'явилась версія, що потравили сусіди, бо надихались у ванній, пічку не топили. А у ванну мало хто давач чадного газу додумається поставити...
   
з'явилась версія, що потравили сусіди, бо надихались у ванній, пічку не топили. А у ванну мало хто давач чадного газу додумається поставити...

Дивлячись на фото там хазяї теж довбойоби
   
По великому рахунку, тих хто здавав житло, треба посадити. Але я не впевнений, що для них навіть стаття знайдеться.
   
Все точнісінько так. Різниця тільки в тому, що в мене дочка. Що таке газова плита знає, а от газової колонки в очі не бачила.

моя дочка тоже не знает что такое газовая колонка.
НО! она знает другое. не знаешь как пользоваться- даже не прикасайся.
не суй руки-бо протянешь ноги (с)
   
У нас на Андреевском спуске была колонка...Так чо я с детства зашугана техникой безопасности :)
Сейчас в Финляндии камин топили - уже я ребенка зашугала: несся на второй этаж заслонку вытаскивать...А что делать - надо приучать.
   
Я выросла и всю жизнь прожила с центральным отоплением. Мои дети тоже. Они даже не знают что такое газовая плита.
И в 21 можкт захотят поехать во львов с дівчатами.
Ну... естественный отбор? - ок так ведь фуп сказал

постарайтесь до 21 года вложить своим детям в головы, что кроме них самих об их безопасности никто особо заботится не станет.
это самое лучшее, что вы можете сделать.
и тогда они не будут селиться в квартирах с печным отоплением.
   
чадний газ - це незгорівший газ.
нездорова смерть...
власникам торба.
зараз Садовий ініціює перевірку усіх старих будинків.
побачите.
начальникам ЖЕКів у центрі міста вішатись :)
   
Шкода молодих.
Співчуття батькам.
Якщо там є путанина в каналах а у Львові то масово трагедіямогла статися з співпадіння кількох факторів наприклад включення на повну потужність кухонноі витяжки в квартирі згори якщо рукав виведений в той самий канал що і пічка в квартирі поверхом нижче від тоі де посилилися діти.


правий.
в старому Львові проблема з коминами а саме з  димовими! та вентиляційними! каналами. це різні канали МАЮТЬ бути. але часто не є в старому Львові.
   
моя дочка тоже не знает что такое газовая колонка.
НО! она знает другое. не знаешь как пользоваться- даже не прикасайся.
не суй руки-бо протянешь ноги (с)
очень самонадеянно. у вашей дочки может быть парень с совершенно другими установками, ваша дочь может попасть в компанию, где все легли спать, а один решил побаловаться печным отоплением, да чем угодно. увы.
   
постарайтесь до 21 года вложить своим детям в головы, что кроме них самих об их безопасности никто особо заботится не станет.
это самое лучшее, что вы можете сделать.
и тогда они не будут селиться в квартирах с печным отоплением.
у меня подруга чуть не угорела в своей квартире с детьми. после этого случая поставили анализатор газа, один раз сработал. они покинули квартиру, переночевали у знакомых.
вызванные газовщики источник проблемы не нашли. живут, как на вулкане.
   
народ, у старому Львові УСІ австрійські пєци переобладнані на газові пальники точно таким чином як на фото !!!
місцеві палять такі п"єци кілька шодин у день і ніколи не залишають на ніч.
а здавати в оренду таке "житло" це злочин і безвідповідальність .
тому власники квартири матимуть на совісті цих невинних дітлахів.
   
народ, у старому Львові УСІ австрійські пєци переобладнані на газові пальники точно таким чином як на фото !!!
місцеві палять такі п"єци кілька шодин у день і ніколи не залишають на ніч.
а здавати в оренду таке "житло" це злочин і безвідповідальність .
тому власники квартири матимуть на совісті цих невинних дітлахів.

проблема не п'єці. Проблема що хтось у вентиляцію запустив вихлопи.
   
Білий хорват, хелло?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1024653.msg22029377#msg22029377
В мене нема газового каміна.

Ау, Інанна. Тук тук.

Нема газового каміна.

Чи Ви тепер вирішили всі типи смертей мені приписувати?
   
проблема не п'єці. Проблема що хтось у вентиляцію запустив вихлопи.

+1
Тобто це було зроблено навмисно. Так, доречі, загинула Соломія Павличко: приймала ванну і надихалася - сусіди зверху вивели колонку у вентиляцію.
Доречі, цікаво, чим скінчилося, чи засудили їх...
   
дика країна.
про датчики чадного газу, нє не чули.

в Британії легально вимагається в приміщенні де котел, датчик чадного газу.

в мене як людини зіпсованої Європою і ordnung'ом буде і датчик чадного і вогнегасник і всі інші занудні речі.

теж відразу подумав, все що завгодно обговорюють, а про елементарний засіб захисту навіть слова не сказали
   
з'явилась версія, що потравили сусіди, бо надихались у ванній, пічку не топили. А у ванну мало хто давач чадного газу додумається поставити...

Ну, тут вище писали - що камін був повністю холодний. Його не топили (не важливо чим - дровами чи газом).
Плюс ще на початку теми було, що сусідка казала - власник попереджав, щоб не топили піч, бо вона несправна. Так що версія про сусідів має право на життя.
Ну і якби від каміну - чад би в кімнаті збирався.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія