Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шо хотела сказать шлюха когда произнесла "кожен з вас президент"

Понятно, что внешний посыл - я такой же как вы
но глубинный - вы такие же циничные как я, точно так же будете воровать как предшественники. И на своем примере я вам это докажу

Кожен з вас - розбійник

Сейчас мы наблюдаем картину, как мальчик в гольфике превращается в Брежнева. Как куколка превращается в бабочку

Но перед тем, как стать Брежневым, нужно пройти стадию хуйла

   
Шо хотела сказать шлюха когда произнесла "кожен з вас президент"
А шо хотел сказать Свин когда учреждал партию регианалов и работал в воровском кабмине азирова, в котором работали только агенты кремля?
   
А шо хотел сказать Свин когда учреждал партию регианалов и работал в воровском кабмине азирова, в котором работали только агенты кремля?
=================================
  Яке ж ти тупе пертубертантний! Подрочи на русалочек. :fuck:
   
Теперь шлюха каже що кажди зараз АХМЕТОВ. :D  X(
   
Я думаю,  зеленський  хотів сказати : кожний з вас ,українці, буде отримувати зарплату і пенсію , як президент ( 28 000 гривеньок  на місяць).

Чекаємо.

 :)

   
Понятно, что внешний посыл - я такой же как вы
но глубинный - вы такие же циничные как я, точно так же будете воровать как предшественники. И на своем примере я вам это докажу

Кожен з вас - розбійник

Сейчас мы наблюдаем картину, как мальчик в гольфике превращается в Брежнева. Как куколка превращается в бабочку

Но перед тем, как стать Брежневым, нужно пройти стадию хуйла

НМД - за замовчуванням , а тому у цитованому відсутнє , чі як ..?  ))

- Нецікаво , що - хтось зказало та які сенси мало  , бо однак не дадуть - а ні президентської зарплатні , а ні пенсії . НікОму . Хоч як "вуха не настовбурчуватимуть" , будь-хто .
   
Нічого не хотів сказати.  Просто, як професійний актор, побачив гарну словесну форму, на яку клюне плебс і збільшиться його рейтинг.

Не чекайте від нього якого філософського сприйняття смислу народу і держави, він живе у світі рейтингів.
   
3-е. явамнічєгонєдолжєн.
   
шо всіх пересадить на лісапети.
   
А шо хтив казать свын, колы ато за неделю закончить собирался, или когда говорил, шо доллару красная цена 12грн?

Или шо Житомир станет ньювасюками?
   
А шо хотел сказать Свин когда учреждал партию регианалов и работал в воровском кабмине азирова, в котором работали только агенты кремля?
как понимание что "хотел сказать Свин" раскрывает слова пана Зеленского?
 "кожен з внас президент" - всего навсего размытие ответственности за происходящее в стране на всех граждан за действия самого Президента, т.к. о распределении полномочий речи не было -

Уявіть собі гучні заголовки: «Президент не платить податків», «Президент напідпитку промчав на червоне світло», «Президент потихеньку краде, бо «всі ж так роблять».
Ви згодні, що це ганьба?
Ось що я маю на увазі, коли кажу, що кожен з нас – Президент.
Відсьогодні кожен з нас несе відповідальність за країну, яку ми залишимо своїм дітям.
Кожен з нас, на своєму місці, зможе зробити все для розквіту України.

 
 
   
Хотів сказати: ви лохи і я то знаю.
   
«Президент не платить податків»

Та воно , зрозуміло , що і "цікавинка" , але ! - лише теоретична - "а за відосіки на ютубчикові , грошенята калимить та податки сплачує із заробленого чесною )) балаканиною , чі ще й доплочує власникам ютубчику за розміщення тих відосіків ..?"   . ))
   
Кожен з нас, на своєму місці, зможе зробити все для розквіту України.

Вже зробив - визирнув крізь вікно - папірців , обгорток з чіпсів , марожиних-пірожиних - нема , попід парканом . Вправивсь . ))
   
А шо хотел сказать Свин когда учреждал партию регианалов и работал в воровском кабмине азирова, в котором работали только агенты кремля?
п потім усіх незгодних із його політикою називав агент Кремля тому пролетів на виборах. Не можна принижувати електорат
   
А що хотів сказати президент, коли розказував про якийсь План Трансформації країни...у мене цей текст трансформується, як «План Мордифікації», коли до державного корита допускаються тільки особливі «морди» ...:)))
   
Я думаю,  зеленський  хотів сказати : кожний з вас ,українці, буде отримувати зарплату і пенсію , як президент ( 28 000 гривеньок  на місяць).

Чекаємо.

 :)

когда буханка хлеба будет стоить 30000 гривен за штуку - вот тогда вы и будете получать 28000 грн. в месяц  B-)
   
Шо хтось.. Відволікти і на#бати холєл.


----------------
Зеля хуйло!
   
внешний посыл - я такой же как вы

ненамного грешит против истины. А вот knur  даже и мечтать о фразе вроде этой не может.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія