Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

Це - не рівні умови, а однакові.
Ну, як Кличко з Бубкою на ринзі.

Навіть зараз умови не рівні - перевага на боці великого бізнесу.
А ти їх ще нерівнішими пропонуєш зробити.

добре "однакові"
   
Re: ФОПи мітингують.

так нічим структура не відрізняється, в тому то і суть
але є міф
"ФОПи сплачують податки. На відміну від стихійного дрібного бізнесу до 1998 року. Які в основному працювали по чорному"
насправді виходить ФОПи єдиноподатники ніби платять, але структура не відрізняється від країн де таких ФОПів нема
По перше хто сказав що нема? Пан гонта тут розповідав що в нього патент на сімейний бізнес. Може працювати дружина чи він коли вона відлучається. По друге ні в якій країні дрібний бізнес не є основним наповнювачем бюджетом. Він виконує функції самозанятості і стартового майданчику для переходу в середній чи великий. Дійсно на загальну схему налогообкладання. Але вам фіскалам це не зрозуміти. Бо привикли що бізнес як трава якось виросте, а наша справа косити. Я вже казав коли свого батька чи матір, або діда пасічника хто з фіскальним складом розуму поставив би в орендований кіоск продукти продавати то може й зрозумів би. Хоча фіскал скоріше візьме під свій дах. В нульову спрощену групу.
   
Re: ФОПи мітингують.

Яким чином введення РРО зробіть ці умови рівними?

буквально - РРО використовують всі, якщо законодавство вимагає його використання
незалежно від організаційно правової форми господарювання
   
Re: ФОПи мітингують.

буквально - РРО використовують всі, якщо законодавство вимагає його використання
незалежно від організаційно правової форми господарювання
Навіщо?
   
Re: ФОПи мітингують.

можливо, і тре було б
але оскільки я не дізнався відповіді на питання
"від законодавства США та Європи?"
я не можу знати ми відстаємо чи випереджаємо тих хто нас штовхає
Мені самостійно шукати довго. До обіду явно не встигну. Потім в місто. Твої тобі скоріше могли б підкинути. Це ж їхня професія. Заодно буду вдячний вам за збережений час. Бо дійсно хотів би бачити реальну картину.
   
Re: ФОПи мітингують.

Оскільки часу вже мало вибрав декілька цитат з попередніх постів в подібних темах

     Дело втом что вся эта бадяга с РРО от Гетьманцева, она антигосудаственная. Она против интересов государства, не ставит правильных целей в економической политике Украины, не имеет потенциала решать економические проблемные вопросы. А в Украинской экономике, поверьте, есть болевые точки, которые надо лечить. Когда фискализация заменяет экономическую политику, то не будет ни економики, ни налогов. Что мы собственно и видим как результат такого управления- спад в экономике и соответственно, сокращение базы налогообложения.  :dirol:

Так це шкідництво на державному рівні. В умовах війни і економічного шантажу північного сусіда це поглиблення антидержавної політики яку почав агент ФСБ Азаров.. А враховуючи те що удар по малому бізнесу прийшовся на період стагнації економіки під час карантину  це ще й повний дебілізм.
   
Re: ФОПи мітингують.

По перше хто сказав що нема? Пан гонта тут розповідав що в нього патент на сімейний бізнес. Може працювати дружина чи він коли вона відлучається. По друге ні в якій країні дрібний бізнес не є основним наповнювачем бюджетом. Він виконує функції самозанятості і стартового майданчику для переходу в середній чи великий. Дійсно на загальну схему налогообкладання. Але вам фіскалам це не зрозуміти. Бо привикли що бізнес як трава якось виросте, а наша справа косити. Я вже казав коли свого батька чи матір, або діда пасічника хто з фіскальним складом розуму поставив би в орендований кіоск продукти продавати то може й зрозумів би. Хоча фіскал скоріше візьме під свій дах. В нульову спрощену групу.
по перше
я нічого не писав про організаційно правової форму
ФОП, сімейний бізнес, ТОВ, ПП, АТ
це не назви податків
по друге
якщо дрібний бізнес не наповнювач бюджету
то твердження
"ФОПи сплачують податки. На відміну від стихійного дрібного бізнесу до 1998 року. Які в основному працювали по чорному"
набуває іншого змісту

 а "нам фіскалам" не раз доводилось вже слухати цю відмазку про соціальну роль конкретного бізнесу
виступають працівники благодійних фондів - а податки на з/п зменшують розміри коштів витрачені на благодійність,
ми ж такі потрібні суспільству, давайте реформувати - пільгу нам
виступають працівники ЖКГ - а податки збільшують розмір тарифу за  послуги для населення 
ми ж такі важливі для суспільства, давайте реформувати - пільгу нам
і т.д. і т.п.

а що до кіосків та дрібних магазинів ... то не було такого у мене випадку, аби все було в білу,
але я не можу робити узагальнення на основі свого особистого досвіду
   
Re: ФОПи мітингують.

Навіщо?

заради економічного розвитку
   
Re: ФОПи мітингують.

Мені самостійно шукати довго. До обіду явно не встигну. Потім в місто. Твої тобі скоріше могли б підкинути. Це ж їхня професія. Заодно буду вдячний вам за збережений час. Бо дійсно хотів би бачити реальну картину.

нічого, оскільки ти в гілках про деофшоризацію ходок
там назбираєш
а мені поспішати нікуди
я гілочку тримаю вже третій день
і відпишусь хоч в понеділок хоч у вівторок хоч...
   
Re: ФОПи мітингують.

заради економічного розвитку
Тобто навішувати РРО на діюче податкове законодавство - це ти називаєш економічним розвитком? :S

Останнє редагування: 26 вересня 2021 13:00:09 від шафран
   
Re: ФОПи мітингують.

давай ми не будемо визначатись з моїм рівнем
а займемося визначенням твого

я обговорюю тему предметно з наведенням цифр та розрахунків
ти ще, як великий знавець, нічого крім загальних фраз почутих в телепередачах тут не написав
 
я вже одному написав і тобі повторю
Великі уми обговорюють ідеї. Середні уми обговорюють події. Дрібні розуми обговорюють людей.©

Чергова спроба викрутитися, бо
якщо ти такий добрий знавець, то не вимагав би посилання на стандарти ЄС для Державної податкової та Державної митної служб - ти маєш їх знати,
а якщо ти їх вимагаєш, бо нічого в європейському законодавстві не розумієш.

При цьому ти ще відійшов від основного питання:
"Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС" (одна з основних вимог фопівців) - це ти називаєш вимаганням пільгового статусу?

ЗІ. Цифри ти не наводиш - ти ними маніпулюєш. При цьому питання "що більше: українські 18% чи німецькі 13%" (це ж наведені тобою цифри начебто) ти проігнорував, бо відповідь протирічить твоїм хибним уявленням, які ти намагаєшся тут просувати як істину в останній інстанції.
   
Re: ФОПи мітингують.

буквально - РРО використовують всі, якщо законодавство вимагає його використання
незалежно від організаційно правової форми господарювання

Ще раз: це - не рівні умови, а однакові.
Рівними вони будуть тоді, коли витрати на утримання РРО (у відсотках до доходу) будуть хоча б приблизно однаковими у великого і малого бізнесу.
А для цього потрібно фактично повністю переписувати закон про РРО.
   
Re: ФОПи мітингують.

нічого, оскільки ти в гілках про деофшоризацію ходок
там назбираєш
а мені поспішати нікуди
я гілочку тримаю вже третій день
і відпишусь хоч в понеділок хоч у вівторок хоч...
Та не буду шукати тут. Тим більше зараз в даній гілці. Я вже трохи спокійніший на рахунок долі офшорів. Україна вже підписала декларацію про мінімальний корпоративний податок. То думаю до 2023 року цивілізований світ дотисне. Якщо в твоїх нема що сказати то нехай так і буде.
Звертаючись до тебе про допомогу професіоналів я мав на увазі запитання скіфа про стандарти оподаткування малого бізнесу в країнах сусідах Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії.   Бо тут в мене немає загальної картини. Окремі приклади були. Я просто поспіхом скопіпастив твій пост про офщори розвивати тему про яких не мав на меті в цій гілці. Хіба що хотів показати де найбільша чорна діра нашого бюджету за яку вже давно пора було взятись державницьки налаштованим фіскалам.

   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

При цьому питання "що більше: українські 18% чи німецькі 13%" (це ж наведені тобою цифри начебто) ти проігнорував, бо відповідь протирічить твоїм хибним уявленням, які ти намагаєшся тут просувати як істину в останній інстанції.

а при доходе 30тыщ евро, менше 7% получается в Германии)))
   
Re: ФОПи мітингують.


 а "нам фіскалам" не раз доводилось вже слухати цю відмазку про соціальну роль конкретного бізнесу
виступають працівники благодійних фондів - а податки на з/п зменшують розміри коштів витрачені на благодійність,


Я взагалі противник благлдійних фондів. Гидує торкатись можливих брудних схем під їх вивісками. Хоча можливо я не прав.
   
Re: ФОПи мітингують.



 а "нам фіскалам" ...
ми ж такі потрібні суспільству, давайте реформувати - пільгу нам

...ведмедям реформацію пасіки, а лисицям курятників.
   
Re: ФОПи мітингують.

Тобто навішувати РРО на діюче податкове законодавство - це ти називаєш економічним розвитком? :S

чинне податкове законодавство робить виключення для однієї категорії
просто прибрати виключення - крок до економічного розвитку
   
Re: ФОПи мітингують.

Чергова спроба викрутитися, бо
якщо ти такий добрий знавець, то не вимагав би посилання на стандарти ЄС для Державної податкової та Державної митної служб - ти маєш їх знати,
а якщо ти їх вимагаєш, бо нічого в європейському законодавстві не розумієш.

При цьому ти ще відійшов від основного питання:
"Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС" (одна з основних вимог фопівців) - це ти називаєш вимаганням пільгового статусу?
ЗІ. Цифри ти не наводиш - ти ними маніпулюєш. При цьому питання "що більше: українські 18% чи німецькі 13%" (це ж наведені тобою цифри начебто) ти проігнорував, бо відповідь протирічить твоїм хибним уявленням, які ти намагаєшся тут просувати як істину в останній інстанції.

як знавець, я знаю що таких стандартів не існує
а ти, як дилетант, намагаєшся впарити мені фуфло
   
Re: ФОПи мітингують.

Ще раз: це - не рівні умови, а однакові.
Рівними вони будуть тоді, коли витрати на утримання РРО (у відсотках до доходу) будуть хоча б приблизно однаковими у великого і малого бізнесу.
А для цього потрібно фактично повністю переписувати закон про РРО.

 :laugh:  пиши ще
   
Re: ФОПи мітингують.



буквально - РРО використовують всі, якщо законодавство вимагає його використання
незалежно від організаційно правової форми господарювання
Навіщо то сільському кіоску з продажу хліба, солі і т.д.?
Власник їздить за товаром по бездоріжжю на 40річному "москвичі"...
   
Re: ФОПи мітингують.

а що до кіосків та дрібних магазинів ... то не було такого у мене випадку, аби все було в білу,
але я не можу робити узагальнення на основі свого особистого досвіду
Знову Фройд на стороні ФОПів. Як це вони в білу не працюють, коли в основному  ФОПи на спрощеній системі? Фіскали давно мріють про ті золоті для них дні коли проводились тотальні перевірки малих торгових точок. До запровадження спрощеної системи.Там такий клондайк для них був. Ну й крихти для бюджету.
   
Re: ФОПи мітингують.

Та не буду шукати тут. Тим більше зараз в даній гілці. Я вже трохи спокійніший на рахунок долі офшорів. Україна вже підписала декларацію про мінімальний корпоративний податок. То думаю до 2023 року цивілізований світ дотисне. Якщо в твоїх нема що сказати то нехай так і буде.
Звертаючись до тебе про допомогу професіоналів я мав на увазі запитання скіфа про стандарти оподаткування малого бізнесу в країнах сусідах Польщі, Словаччині, Угорщині, Румунії.   Бо тут в мене немає загальної картини. Окремі приклади були. Я просто поспіхом скопіпастив твій пост про офщори розвивати тему про яких не мав на меті в цій гілці. Хіба що хотів показати де найбільша чорна діра нашого бюджету за яку вже давно пора було взятись державницьки налаштованим фіскалам.

Та й не тре шукати, я знав що на ФУПі цього нема.  :D

Підписання декларації про мінімальний корпоративний податок
є зобов'язання не вводити в себе податкове законодавство за принципами офшорного
це не є боротьбою з офшоризацією
і це й так ніколи Україні не загрожувало
   
Re: ФОПи мітингують.

Знову Фройд на стороні ФОПів. Як це вони в білу не працюють, коли в основному  ФОПи на спрощеній системі? Фіскали давно мріють про ті золоті для них дні коли проводились тотальні перевірки малих торгових точок. До запровадження спрощеної системи.Там такий клондайк для них був. Ну й крихти для бюджету.

дуже просто
реальні обороти більші за декларовані

про крихти для бюджету мова вже йшла
   
Re: ФОПи мітингують.

Навіщо то сільському кіоску з продажу хліба, солі і т.д.?
Власник їздить за товаром по бездоріжжю на 40річному "москвичі"...

так і ще роздає свій товар нужденним селянам
зустрічаю таких обіймаю і ридаю на плечі
   
Re: ФОПи мітингують.

Добре. Займусь трохи просвітництвом фіскалів. Нік ніби зобов'язує почути.
Чи існує тотальна РРОізація в країнах Європи
Які спрощені режими оподаткування застосовуються в Європі та яка сфера застосування реєстраторів розрахункових операцій? Про це розповів liga.net Олег Гетьман, економіст і координатор економічних груп Економічної експертної платформи.

Польща

У Польщі існує два види оподаткування: за єдиною системою та за податковою карткою.

1. Оподаткування за єдиною (фіксованою) ставкою згідно Закону "Про єдину ставку податку на прибуток з певних доходів, отриманих фізичними особами" від 20 листопада 1998 року.

Закон передбачає два режими оподаткування за єдиною ставкою:

- оподаткування доходів від несільськогосподарс ької діяльності, зокрема у сфері послуг. За своєю суттю - це паушальний (акордний) платіж із задекларованих доходів. Оподаткуванню підлягає виручка (а не дохід). Тобто в подібних випадках не дозволяється прийняти до відрахування будь-які витрати. Обчислений податок сплачується єдиним платежем.

- облік спрощений - враховуються тільки доходи (без вирахування витрат). Ставки податку для різних видів діяльності становлять 20%, 17%, 8,5%, 5,5%, 3% і 2%. Платники податків, які використовують цю форму оподаткування, зобов'язані вести спрощений бухгалтерський облік: облік доходів, облік основних засобів та нематеріальних активів;

2. Податкова картка - ставки податку залежать не тільки від виду діяльності, а й від кількості найманих працівників та розміру населеного пункту. Податкова картка звільняє від обов'язку ведення бухгалтерського обліку, подання податкових декларацій і сплати авансових платежів. Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року. Податок зменшується на суму сплачених платежів за медичне страхування. Платник податків здійснює оплату податку щомісяця (7-й день кожного місяця за попередній місяць і за грудень до 28 грудня поточного фінансового року).

Податок сплачується на дохід фізичної особи, отриманий протягом податкового періоду, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня, і збігається з календарним роком. РРО для даних платників не застосовується
   
Re: ФОПи мітингують.

Хорватія

Окремою схемою оподаткування самозайнятих осіб виступає механізм сплати податку у вигляді одноразової суми на основі оцінки податкових органів.

Для цього платник повинен відповідати двом критеріям: не бути платником податку на додану вартість та мати щорічні надходження від своєї діяльності, яка не перевищує розмір, встановлений Законом про ПДВ для обов'язкової реєстрація в системі ПДВ (300 тис. хорватских кун, що складає 39 000 євро). Такий платник податків веде лише облік отриманих сум (за формою PO-SD) та не зобов'язаний вести Бізнес-книгу, не зобов'язаний користуватись РРО і подавати річну податкову декларацію щодо цього доходу.
   
Re: ФОПи мітингують.

Чехія

Надається можливість на сплату єдиного (разового) податку. Для цього платник повинен звернутись до податкового органу (не пізніше 31 січня поточного податкового періоду) із запитом, який містить дані щодо очікуваного доходу та витрати на ці доходи, інші факти, що мають відношення до визначення єдиного податку.

Платник єдиного податку зобов'язаний зберігати звіти про розмір доходу, дані про суми дебіторської заборгованості та вести облік основних засобів, які використовуються за для здійснення підприємницької діяльності.

Зараз платниками РРО не застосовується. Лише з середини 2020 року планується розширити сферу застосування РРО, але і тоді від його застосування будуть звільнені підприємці із двома найманими працівниками та невеликими доходами.
   
Re: ФОПи мітингують.

так і ще роздає свій товар нужденним селянам
зустрічаю таких обіймаю і ридаю на плечі

Підведемо риску. РРО не вирішує жодну реальну проблему.
Зацікавлені лише продавці і обслуга тих РРО і податківці (у них з'являється зона впливу для тиску і можливості розширити свою нішу корупції)
   
Re: ФОПи мітингують.

Угорщина

В країні діє податок з фіксованою ставкою для низькобюджетних підприємств та малого бізнесу, дрібних платників податків - КАТА. Приватні/індивідуальні підприємці/підприємства повинні платити щомісяця фіксований податок в розмірі 50 тис. або 75 тис. форинтів (відповідно 163 та 245 євро).

Підприємства платять за кожного зі своїх працівників, за умови реєстрації за ознакою «дрібний платник податків з повним робочим днем».

КАТА сплачується щомісячно на 12-й день місяця, що настає за звітним місяцем. Податок не підлягає сплаті у місяці коли платник отримує допомогу внаслідок хвороби або нещасного випадку, допомогу по догляду за дитиною (за дітьми), у разі припинення підприємницької діяльності.

КАТА замінює прибутковий податок, податок з дивідендів, податок на прибуток, соціальний внесок, внески на медичне страхування, пенсійні внески, внески на охорону здоров'я і професійний внесок.

Як ми бачимо з викладеного вище, надто широка фіскалізація, яка б охоплювала торговців на вулицях, торгівлю у маленьких крамничках, надання послуг у невеликих закладах тощо, - не дуже розповсюджена у країнах ЄС. Щодо тотальної фіскалізації - експертам з питань податкової політики не вдалося знайти жодної країни ЄС, у якій діє тотальна фіскалізація (всі категорії підприємців).

В той же час розповсюджені моделі, у яких фіскалізуються ризикові категорії товарів, або підприємці, які здійснюють торгівлю на великий торгівельних площах, або фіксований податок визначається відповідно до товарів/послуг, які реалізуються та кількості найманих працівників. Саме такі підходи фахівці ГО "Інститут соціально-економічної трансформації" рекомендують для України у своєму дослідженні, а необхідними передумовами для цього мають бути реформована податкова та митна служби, спрощення всіх процедур використання РРО та запровадження безкоштовних програмних РРО.
https://biz.ligazakon.net/news/190413_chi-snu-totalna-rrozatsya-v-kranakh-vropi
   
Re: ФОПи мітингують.

Добре. Займусь трохи просвітництвом фіскалів. Нік ніби зобов'язує почути.
Чи існує тотальна РРОізація в країнах Європи
Які спрощені режими оподаткування застосовуються в Європі та яка сфера застосування реєстраторів розрахункових операцій? Про це розповів liga.net Олег Гетьман, економіст і координатор економічних груп Економічної експертної платформи.

Польща
У Польщі існує два види оподаткування: за єдиною системою та за податковою карткою.

1. Оподаткування за єдиною (фіксованою) ставкою згідно Закону "Про єдину ставку податку на прибуток з певних доходів, отриманих фізичними особами" від 20 листопада 1998 року.

Закон передбачає два режими оподаткування за єдиною ставкою:

- оподаткування доходів від несільськогосподарс ької діяльності, зокрема у сфері послуг. За своєю суттю - це паушальний (акордний) платіж із задекларованих доходів. Оподаткуванню підлягає виручка (а не дохід). Тобто в подібних випадках не дозволяється прийняти до відрахування будь-які витрати. Обчислений податок сплачується єдиним платежем.

- облік спрощений - враховуються тільки доходи (без вирахування витрат). Ставки податку для різних видів діяльності становлять 20%, 17%, 8,5%, 5,5%, 3% і 2%. Платники податків, які використовують цю форму оподаткування, зобов'язані вести спрощений бухгалтерський облік: облік доходів, облік основних засобів та нематеріальних активів;

2. Податкова картка - ставки податку залежать не тільки від виду діяльності, а й від кількості найманих працівників та розміру населеного пункту. Податкова картка звільняє від обов'язку ведення бухгалтерського обліку, подання податкових декларацій і сплати авансових платежів. Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року. Податок зменшується на суму сплачених платежів за медичне страхування. Платник податків здійснює оплату податку щомісяця (7-й день кожного місяця за попередній місяць і за грудень до 28 грудня поточного фінансового року).

Податок сплачується на дохід фізичної особи, отриманий протягом податкового періоду, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня, і збігається з календарним роком. РРО для даних платників не застосовується

 (tu) люблю податково-популярну літературу
особливо коли її приносять не задумуючись над прочитаним

тепер перекладаємо на українське законодавство
польська податкова картка ідентична українському ФОПу на загальній системі оподаткування
принцип
"Податок сплачується на дохід фізичної особи, отриманий протягом податкового періоду"
в Україні означає, що замість 5% з обороту беруть 18+1,5% з прибутку
а ця фраза
"Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року"
в Україні просто куплет з пісні
"До запровадження спрощеної системи.Там такий клондайк для них був. Ну й крихти для бюджету"(Сталкер співав)

звісно який смисл в РРО, якщо податковий орган порахував доходи і витрати та розмір прибутку до оподаткування
тут не про контроль мова, а про визначення зобов'язань не платником податків, а податковою
звісно принципи роботи податкової не уточненні, подробиці не для популярної літератури

   
Re: ФОПи мітингують.

Хорватія
Окремою схемою оподаткування самозайнятих осіб виступає механізм сплати податку у вигляді одноразової суми на основі оцінки податкових органів.

Для цього платник повинен відповідати двом критеріям: не бути платником податку на додану вартість та мати щорічні надходження від своєї діяльності, яка не перевищує розмір, встановлений Законом про ПДВ для обов'язкової реєстрація в системі ПДВ (300 тис. хорватских кун, що складає 39 000 євро). Такий платник податків веде лише облік отриманих сум (за формою PO-SD) та не зобов'язаний вести Бізнес-книгу, не зобов'язаний користуватись РРО і подавати річну податкову декларацію щодо цього доходу.

і тут перша з фраза і відразу
наступний куплет з пісні
"До запровадження спрощеної системи.Там такий клондайк для них був. Ну й крихти для бюджету"
а саме
"схемою оподаткування <...> на основі оцінки податкових органів"

ну і звісно трішки більше мільйона річний оборот

куди їм до українських реалій
 
   
Re: ФОПи мітингують.

Чехія
Надається можливість на сплату єдиного (разового) податку. Для цього платник повинен звернутись до податкового органу (не пізніше 31 січня поточного податкового періоду) із запитом, який містить дані щодо очікуваного доходу та витрати на ці доходи, інші факти, що мають відношення до визначення єдиного податку.

Платник єдиного податку зобов'язаний зберігати звіти про розмір доходу, дані про суми дебіторської заборгованості та вести облік основних засобів, які використовуються за для здійснення підприємницької діяльності.

Зараз платниками РРО не застосовується. Лише з середини 2020 року планується розширити сферу застосування РРО, але і тоді від його застосування будуть звільнені підприємці із двома найманими працівниками та невеликими доходами.

Чехи лохи, ті теж виявляється розширюють сферу застосування.
Не підходить.

Угорці взагалі хер зна про що. Є у них окрема категорія КАТА. Ну і біс з ними.

Останнє редагування: 26 вересня 2021 15:07:20 від Читач
   
Re: ФОПи мітингують.

Годами внедрители тотальной фискализации выдумывали обоснования, для чего им это надо. Не могут же они объяснить реальные цели. Ну вот за годы верчением жопой выплыли на "борьбу с контрабандой".

Что вам сказать? Более глупой отмазки, видимо, придумать не удалось. По результату, фискализация не достигает выдуманной цели вообще никак. Бизнес климат ухудшается. Т.е. это решение, в итоге, будет только вредить экономике.

И да, речь идет не о РРО на каждой торговой точке. Речь идет о номенклатурном учете на каждой точке через убогенькое устройство и о операционном контроле в режиме реального времени. Но "внедрители" фискализации упорно переводят рельсы собственно на коробочку, выдающую чеки. При том, что POS терминал замечательно сам выдает чеки.
   
Re: ФОПи мітингують.

Загалом виходить так, що всюди де податкова сама приймає рішення про розмір доходів і податку з них
вона і не намагається використовувати РРО, як засіб контролю.
А на біса це вже.

Але ми ж не лохи якісь.
Ми джентльмени.
А між справжніми джентльменами прийнято довіряти записам в податкових деклараціях.
ФОПи не можуть збрехати.

Те пер я розумію чим обурюються ФОПи під ВР - їх підозрюють у неджентльменській поведінці.
Та це ж наклеп.
Геть РРО.
   
Re: ФОПи мітингують.

Блдь, ну чому всі захисники РРО читають тільки себе? Та перегорни д ти на декілька сторінок назад, перечитай що там писалось і всі питання відпадуть. Але вони замінюють один одного і тупо починають одну ж ту саму платівку знову і знову.... :facepalm1:
   
Re: ФОПи мітингують.

так і ще роздає свій товар нужденним селянам
зустрічаю таких обіймаю і ридаю на плечі
Ну що ще від довбня чекати?
Ну а по факту сільські не тільки не роздають свій товар, а ще й продають його по вищій ціні, ніж в супермаркеті. Але при тих оборотах це їх мало рятує...
   
Re: ФОПи мітингують.

Займусь трохи просвітництвом фіскалів.
Немає сенсу, як кажуть "до звизди дверці". "Відповідь" не забарилась. Там тільки срібні кулі та осикові кілки допоможуть...
   
Re: ФОПи мітингують.

Загалом виходить так, що всюди де податкова сама приймає рішення про розмір доходів і податку з них
вона і не намагається використовувати РРО, як засіб контролю.
А на біса це вже.

Але ми ж не лохи якісь.
Ми джентльмени.
А між справжніми джентльменами прийнято довіряти записам в податкових деклараціях.
ФОПи не можуть збрехати.

Те пер я розумію чим обурюються ФОПи під ВР - їх підозрюють у неджентльменській поведінці.
Та це ж наклеп.
Геть РРО.
Слухай, я ж тобі трохи вище задавала питання: як РРО виведуть бізнес із тіні?
Ти сам відповів - НІЯК.
То про що ти тут пишеш зараз? :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

Блдь, ну чому всі захисники РРО читають тільки себе?

Ну так МА-НИ-ПУ-ЛИ-РУ-ЮТ, не? :) Или, как говорят в народе, вертят жопой. :) Только они не РРО защищают. Они продвигают тотальную фискализацию номенклатурного учета.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ну що ще від довбня чекати?
Ну а по факту сільські не тільки не роздають свій товар, а ще й продають його по вищій ціні, ніж в супермаркеті. Але при тих оборотах це їх мало рятує...

у супермаркеті завжди менша ціна, оскільки низька націнка компенсується оборотом
просто довбні цього не знають
але впевнені що дядьки на 40-х Москвичах несуть свою благодійну місію заради любові до односельців
але наявність РРО  це вже любовний трикутник
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія