Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Предлагаю законодательно ввести норму упрощённого выхода из гражданства Украины. Подача письменной заявы в любом консульском учреждении и сдача паспорта прекращают в полном объеме обязанности индивида перед Украиной и Украины перед индивидом.

Восстановление гражданства для лиц вышедших из него добровольно предлагаю сделать невозможным на основе любых оснований в течении 50 лет с даты подачи заявления о выходе из гражданства.

Yea  :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вполне возможно также рассмотреть вариант прекращения срока действия всех паспортов, выданных до (скажем) 1/05/2024 по соображениям безопасности с изменением формата нового паспорта.  :D
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

дебіл, Делойт робив дослідження, а не за свої донати  :facepalm1:
навіть на УП є
https://www.epravda.com.ua/news/2024/03/13/711094/

1) локальні:  33% опитаних роблять це систематично
2) удвічі зросла кількість співвітчизників, які донатять регулярно, перебуваючи за кордоном - із 17% до 38%
ти хоч шось правдиве на ФУП сказав? типічний валік.

І що?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

дебіл, Делойт робив дослідження, а не за свої донати  :facepalm1:
навіть на УП є
https://www.epravda.com.ua/news/2024/03/13/711094/

1) локальні:  33% опитаних роблять це систематично
2) удвічі зросла кількість співвітчизників, які донатять регулярно, перебуваючи за кордоном - із 17% до 38%
ти хоч шось правдиве на ФУП сказав? типічний валік.
по всім донатам і фондам просадка новина за 24 квітня 24го на ввс. Перейшли на мікро кредити, чайові

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c90zgq5nn2xo
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

І що?
та нічого... просто констатація факту твого обсєру.  мало того що засцика, а ще й обісрався
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Можно также законодательно предусмотреть приостановление гражданства для лиц, выехавших из страны в нарушение действующего законодательства. Бремя доказательства законности выезда лежит на выехавшем.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вполне возможно также рассмотреть вариант прекращения срока действия всех паспортов, выданных до (скажем) 1/05/2024 по соображениям безопасности с изменением формата нового паспорта.  :D

Столько резко желающих выхода из гражданства появилось? Насколько я знаю наоборот, за кордоном укрпаспорт сейчас это мегакруто - гражданин страны героев, примерно как фронтовик в тылу. Так что пусть сдают, я буду только за. Когда всякие з-пы в Кьолне с гордостью орут что они украинцы, а тут что их с Украиной ничего не связывает, то таки да - паспорт на стол и накуй с пляжа.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Штурмують переважно ті, хто виїхав до 24/02. Хто виїхав законно після 24/02 (непридатні, лікування, короче, дивись пп. 21 - 23, 27 Правил перетину кордону, тому будуть надсилати нові паспорти + в них очевидно немає проблем з військовим обліком.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Навіть якщо опинюся у Києві - я на 100% відсотків у списках на бронь у моїй компанії.
Навіть якщо призовуть, ну поїду у США, навчатися, на рік приблизно.
а как дисал
розповідав що моніторить по інтернету вакансії в зсу
і як тільки так зразу
ахвіцер
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Столько резко желающих выхода из гражданства появилось? Насколько я знаю наоборот, за кордоном укрпаспорт сейчас это мегакруто - гражданин страны героев, примерно как фронтовик в тылу. Так что пусть сдают, я буду только за. Когда всякие з-пы в Кьолне с гордостью орут что они украинцы, а тут что их с Украиной ничего не связывает, то таки да - паспорт на стол и накуй с пляжа.

Так отож .  Пугают они и наклейки с развалюх срезают, суки.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Штурмують переважно ті, хто виїхав до 24/02.

Пидар остаётся пидаром независимо от даты пересечения границы... Совесть иметь надо. Это поважнее паспорта будет.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Столько резко желающих выхода из гражданства появилось?
Ну якщо це єдиний можливий варіант не потрапити на нуль, то звісно. Пишатись українським громадянством за кордоном було круто, доки не виникла угроза, що відправлять взад до України виконувати конституційний обов'язок боронити державу від агресора  B-)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на спецрахунок НБУ надійшло майже 34,7 млрд грн. Кошти надходили як від громадян та підприємств України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).


Зокрема з-за кордону надійшло майже 15,6 млрд грн в еквіваленті в іноземній валюті (долари США, євро, фунти стерлінгів, канадські долари,  женьміньбі, єни, швейцарські франки, злоті, австралійські долари).

---

За два роки ніщєброди українці з доходами в 300 баксів надонатили так само, як гаспада з доходами в кілька раз більше.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

та нічого... просто констатація факту твого обсєру.  мало того що засцика, а ще й обісрався
Хуєсос, здохни вже, не ний)
В тебе що- рак? Як воно?)
Поки обсираєшся ти і твої закордонні друзі)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Совесть иметь надо.
У кого совість, той вже записався в ЗСУ.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Відсоток тих хто переплив Тису мізерний.Ті кого я бачу виїхали легально,як син Турчинова..Кількіст ь тих в кого паспорт буде недійсним до року несуттєвий
Ціль всього цього заходу з паспортами дати місцевим сцикунам борцям ворога якого вони " побороли"
Зелена гора родила мишу,але смердючу
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Пидар остаётся пидаром независимо от даты пересечения границы... Совесть иметь надо. Это поважнее паспорта будет.
Згоден
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на спецрахунок НБУ надійшло майже 34,7 млрд грн. Кошти надходили як від громадян та підприємств України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).


Зокрема з-за кордону надійшло майже 15,6 млрд грн в еквіваленті в іноземній валюті (долари США, євро, фунти стерлінгів, канадські долари,  женьміньбі, єни, швейцарські франки, злоті, австралійські долари).

---

За два роки ніщєброди українці з доходами в 300 баксів надонатили так само, як гаспада з доходами в кілька раз більше.

Ой... Я тебя умоляю... К тем штурмовикам канцелярий это отношения не имеет...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

У кого совість, той вже записався в ЗСУ.

Не всіх беруть. Сказали що старий.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Відсоток тих хто переплив Тису мізерний.Ті кого я бачу виїхали легально,як син Турчинова..Кількіст ь тих в кого паспорт буде недійсним до року несуттєвий
Ціль всього цього заходу з паспортами дати місцевим сцикунам борцям ворога якого вони " побороли"
Зелена гора родила мишу,але смердючу

Пішов нахуй, дибіл
Смердючу купу лайна відклали  такі як ти єбонати)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цитата: DFMB link=topic=1140428.msg27896974#msg27896974 date=1714107879 ;)  ;)
Загалом з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на спецрахунок НБУ надійшло майже 34,7 млрд грн. Кошти надходили як від громадян та підприємств України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).


Зокрема з-за кордону надійшло майже 15,6 млрд грн в еквіваленті в іноземній валюті (долари США, євро, фунти стерлінгів, канадські долари,  женьміньбі, єни, швейцарські франки, злоті, австралійські долари).

---

За два роки ніщєброди українці з доходами в 300 баксів надонатили так само, як гаспада з доходами в кілька раз більше.

Це надонатили, а скількі податків самі українці перерахували?
+ до того добавити в яких умовах то все робиться
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на спецрахунок НБУ надійшло майже 34,7 млрд грн. Кошти надходили як від громадян та підприємств України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великобританії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).


Зокрема з-за кордону надійшло майже 15,6 млрд грн в еквіваленті в іноземній валюті (долари США, євро, фунти стерлінгів, канадські долари,  женьміньбі, єни, швейцарські франки, злоті, австралійські долари).

---

За два роки ніщєброди українці з доходами в 300 баксів надонатили так само, як гаспада з доходами в кілька раз більше.

Тоді на Анталью бракуватиме, життя за кордоном коштує більше  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Відсоток тих хто переплив Тису мізерний.Ті кого я бачу виїхали легально,як син Турчинова..Кількіст ь тих в кого паспорт буде недійсним до року несуттєвий
Ціль всього цього заходу з паспортами дати місцевим сцикунам борцям ворога якого вони " побороли"
Зелена гора родила мишу,але смердючу

Мій син поступів в Універ Калгарі в 2020 році, виіхав в 2021 через рік після короновірусу. Став на облік в ТЦК в 2020 також. Кожен рік надсилае листа що е студентом в Канаді. Йому 21 рік, до 25 все одно не беруть. 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не всіх беруть. Сказали що старий.
Та тут всі такі.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

та там і до цього було проблем достатньо.  вихід з громадянства вже давно зробили таким складним, щоб ніхто практично не вийшов. Кріпацтво у дії.
Але тута прийшов хуйло і тебе визволив! І скіки наших смертей ти йому оплатив??? 100,200 ,3000???
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тоді на Анталью бракуватиме, життя за кордоном коштує більше  :weep:
та просто уже заєбали ті висери про йобані донати, піару стільки, наче вони уже не мають що їсти, все віддають на перемогу!

15 ярдів за два роки, це 400 лямів баксів, 200 лямів в рік, 20 лямів в місяць. Скільки у нас емігів з біженцями? Ну лямів 10 буде нє?  Ну от 20 баксів в місяць, чайовими з убера більше віддають  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

та просто уже заєбали ті висери про йобані донати, піару стільки, наче вони уже не мають що їсти, все віддають на перемогу!

15 ярдів за два роки, це 400 лямів баксів, 200 лямів в рік, 10 лямів в місяць. Скільки у нас емігів з біженцями? Ну лямів 10 буде нє?  Ну от 10 баксів в місяць, чайовими з убера більше віддають  :facepalm1:

Хто донатив, той і буде донатити. А так пішли вони зі своїми 100 злотими на місяць на хуй.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну от 10 баксів в місяць, чайовими з убера більше віддають
Хоч раз задонатили дай боже 5% від біженців, а регулярно донатять, мабуть, менше відсотка.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

та просто уже заєбали ті висери про йобані донати, піару стільки, наче вони уже не мають що їсти, все віддають на перемогу!

15 ярдів за два роки, це 400 лямів баксів, 200 лямів в рік, 10 лямів в місяць. Скільки у нас емігів з біженцями? Ну лямів 10 буде нє?  Ну от 10 баксів в місяць, чайовими з убера більше віддають  :facepalm1:
До того ж більша частина це донати компаній - тож пересічні закордонні сцикуни більше розказують про ті донати)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хто донатив, той і буде донатити. А так пішли вони зі своїми 100 злотими на місяць на хуй.

Та да...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

одна міла куніс яка раніше розповідала що її родина втекла від антисемітизму задонатила більше ніж всі закордонні дописувачі фупу
до речі
відчуйте різницю
міла куніс мабуть як єврейка вихована так що історичній батьківщині треба допомагати в будь-якому разі
а вікторія спартц не хоче дати допомогу бо українці якісь не такі
а може віка просто вата для якої кацапи і українці - один на-рот
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мій син поступів в Універ Калгарі в 2020 році, виіхав в 2021 через рік після короновірусу. Став на облік в ТЦК в 2020 також. Кожен рік надсилае листа що е студентом в Канаді. Йому 21 рік, до 25 все одно не беруть. 
Всі кого бачив були закордоном перед початком війни,як твій малий.Одного зустрів з Новою Каховки що через кацапстан,Білорусі,Польщу приїхав після початку війни.
Дохрена з них вже роками робили в Польщі чи Чехії.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

та просто уже заєбали ті висери про йобані донати, піару стільки, наче вони уже не мають що їсти, все віддають на перемогу!

15 ярдів за два роки, це 400 лямів баксів, 200 лямів в рік, 10 лямів в місяць. Скільки у нас емігів з біженцями? Ну лямів 10 буде нє?  Ну от 10 баксів в місяць, чайовими з убера більше віддають  :facepalm1:

Це в них якась індульгєгція - «так я ж доначу»!!!

До того ж донат це суто добровільне рішення, як правило допомагають вони своім друзям, родичам, ну можуть не допомогати.
Як це буде виглядати?

- Микола, друже, я тобі більше не допомагаю, бо мені потрібно в ТЦК зарєєструватися, а ви мені суки паспорт не продляєете, а в Украіну я не поіду бо сцуся.,
Тож хуй тобі, а не моя дпопомога! Бувай Микола та йди нахуй!
 :weep: 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Як же швидко
«Я Україні нічого не винен»
Трансформувалось в
«Україна дай паспорт»)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це в них якась індульгєгція - «так я ж доначу»!!!

Да... Совесть начинается там, где концепция индульгенции исчезает. Лютер именно с этого начал. Долг надо выполнять и никак и ничем уклонение от исполнения долга искупить нельзя.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як же швидко
«Я Україні нічого не винен»
Трансформувалось в
«Україна дай паспорт»)

Та куди там, ще було - та ви на наші гроші там існуєте. Якщо б не ми, кацапи б вас вже захопили  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та тут всі такі.
за великим рахунком пенси та інваліди будуть тягарем для своїх побратимів у підрозділі
 принаймні мені так сказали ще у 2014
а кабінетні посади вже зайняті потрібними людями
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це в них якась індульгєгція - «так я ж доначу»!!!

До того ж донат це суто добровільне рішення, як правило допомагають вони своім друзям, родичам, ну можуть не допомогати.
Як це буде виглядати?

- Микола, друже, я тобі більше не допомагаю, бо мені потрібно в ТЦК зарєєструватися, а ви мені суки паспорт не продляєете, а в Украіну я не поіду бо сцуся.,
Тож хуй тобі, а не моя дпопомога! Бувай Микола та йди нахуй!
 :weep: 
Цікаво - а коли вони вуличним музикантам гроші кидають - то потім вимагають кланятись і вихваляються цим в інтернетах?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

за великим рахунком пенси та інваліди будуть тягарем для своїх побратимів у підрозділі
 принаймні мені так сказали ще у 2014
а кабінетні посади вже зайняті потрібними людями

Будуть - але інших нема
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та куди там, ще було - та ви на наші гроші там існуєте. Якщо б не ми, кацапи б вас вже захопили  :weep:

Ага... Обычно подобный аргумент идёт от рыл, сидящих на социале и нелегально пакующих овощи/фрукты по ночам за двадцать баксов налом... :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія