Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Недоцільно». Шмигаль зреагував на петицію про перенаправлення коштів з телемарафону на ЗСУ [ua]

А те, що той марафон вже ніхто не дивиться, не особливо важливо.
   
Шмигаль то якийсь робот
жодних емоцій  у нього на лиці  і розмові
   
отакі слуги народні
народ каже - припиніть цю хрінь, ми хочемо отак!
справжній народний слуга достає із широкіх штанін та кладе на лоба зі словами - пройдємтє, гражданін.
   
отакі слуги народні
народ каже - припиніть цю хрінь, ми хочемо отак!
справжній народний слуга достає із широкіх штанін та кладе на лоба зі словами - пройдємтє, гражданін.

А що Шмигаль вступав до СН?
   
Погоджуюсь з прем'єр-міністром.
   
Виробничі можливості оборонної промисловості втричі перевищують нинішній бюджет

https://bukvy.org/vyrobnychi-mozhlyvosti-oboronnoyi-promyslovosti-vtrychi-perevyshhuyut-nynishnij-byudzhet/?fbclid=IwAR05QmnMFDhea4w6dFN3mXomWdLb6h5VFJQ_5Bow7oVBD7DyRaPaL2Pbqeg_aem_AftaEqqIzCLodW8s9Xr6t4YDQXibs6n0IFCd-u_TU5PECKLYHMNZFOuHVo7hX2fAFcE2_tjHgk1qNIP4D4Z-UL-0


Камишін пояснив, що весь бюджет оборони на 2024 рік становить близько $40 млрд. Зокрема з цієї суми близько $30 млрд це зарплати і виплати військовослужбовцям . А з вирахуванням витрат на ПММ і форму, на купівлю озброєнь залишається $6 млрд.

Це та сума, яку ми сьогодні маємо в контрактах для наших виробників, насамперед українських, і це дуже мало, оскільки наші виробничі можливості втричі більші, — зазначив міністр.





   
отакі слуги народні
народ каже - припиніть цю хрінь, ми хочемо отак!
справжній народний слуга достає із широкіх штанін та кладе на лоба зі словами - пройдємтє, гражданін.

 :facepalm:

Звідки Ви такі беретесь???

"Народ каже", бля... Того народу аж 29.5 тисяч...
Ну, трошки більш, ніж за петицію "Про відставку Миколи Хавронюка від розробки нового кримінального кодексу України" чи "Переглянути зміни внесені у Положення про інтернатуру", про які переважна більшість пересічних громадян взагалі ніколи не чули.
   
А те, що той марафон вже ніхто не дивиться, не особливо важливо.
одного сонячного ранку може настати такий момент, що окрім цього "інформаційного продукту" ми більше нічого не побачимо.
Тому потрібно підтримувати у робочому стані мережу інформаційного впливу на манюпаса, шоб зрада здавалась  перемогою, відступ - відходом на більш вигідні рубежі, стойло здавалось затишним садочком, "окремі випадки корупції" - жорстко покараними, несправедливість - переможеною новим законом, а злидні були подарунком долі.
   
Якщо "недоцільно" то які тоді цілі?
   
:facepalm:

Звідки Ви такі беретесь???

"Народ каже", бля... Того народу аж 29.5 тисяч...
Ну, трошки більш, ніж за петицію "Про відставку Миколи Хавронюка від розробки нового кримінального кодексу України" чи "Переглянути зміни внесені у Положення про інтернатуру", про які переважна більшість пересічних громадян взагалі ніколи не чули.

от звідки беретесь такі як ви?
поржали у 2019 році?
ще продовжуєте, не надоїло?
   
А що Шмигаль вступав до СН?

то він цар над народом?
   
от звідки беретесь такі як ви?
поржали у 2019 році?
ще продовжуєте, не надоїло?

Та то ж пишуть ті, хто з-під проксі , або взагалі виїхав з України.
   
Та то ж пишуть ті, хто з-під проксі , або взагалі виїхав з України.

дякую за підказку )
не буду реагувати на всякі шмарклі )
   
І звісно, це неймовірно мотивує всіх донатити на дрони чи рації
   
"Шмигаль зазначив, що телемарафон відповідає за інформаційну безпеку і протидіє агресії рф. Отже, недоцільно спрямовувати кошти з його виробництва на потреби інших складових сектора безпеки."

І пан Шмигаль мав би рацію. Якби той марафон "відповідав" і "протидіяв", а не викликав оскомину і слугував засобом підгодовування правильних людей.
   
"Шмигаль зазначив, що телемарафон відповідає за інформаційну безпеку і протидіє агресії рф. Отже, недоцільно спрямовувати кошти з його виробництва на потреби інших складових сектора безпеки."

І пан Шмигаль мав би рацію. Якби той марафон "відповідав" і "протидіяв", а не викликав оскомину і слугував засобом підгодовування правильних людей.

Пох на твою оскомину, як і на тебе.
   
Пох на твою оскомину, як і на тебе.

А уж як українцям пох на твоє кукурікання з Польші... B-)
   
Хочу запитати, хто дивиться: а в телемарафон і зараз запрошують видатного експерта Піонтковського?
   
Хочу запитати, хто дивиться: а в телемарафон і зараз запрошують видатного експерта Піонтковського?

А хто це?
   
Пох на твою оскомину, як і на тебе.
Ох, пане ТС. Навряд, чи й уявити можете, наскільки "пох" на ваше "пох" не тільки мені, а й практично кожному юзеру цього форуму, котрі зазвичай спілкування з вами обмежують лише "нах". І цілком заслужено обмежують.
   
Ох, пане ТС. Навряд, чи й уявити можете, наскільки "пох" на ваше "пох" не тільки мені, а й практично кожному юзеру цього форуму, котрі зазвичай спілкування з вами обмежують лише "нах". І цілком заслужено обмежують.

А чого щє очікувати від обмежених?
   
дякую за підказку )
не буду реагувати на всякі шмарклі )

Справді, дуже вдалий варіант, якщо по суті відповісти немає чим...
Характерно саме для тих, хто всіляке гімно на вентилятор накидує.
На радість ворогу чи за його гроші.
   
А чого щє очікувати від обмежених?
Не знаю, чого від вас очікувати. Пройдіть звичним курсом, будь ласка.
   
Просто раніше там, на телемарафоні досить часто запитували думку хароших рускіх, навіть Латиніну запитували, то я й питаю, чи й досі запитують?
   
Хочу запитати, хто дивиться: а в телемарафон і зараз запрошують видатного експерта Піонтковського?

Я пару раз натыкался на Шабунина, который мочил "зелю" за коррупцию. На кухне, где меня кормят, есть телик. :)
   
Просто раніше там, на телемарафоні досить часто запитували думку хароших рускіх, навіть Латиніну запитували, то я й питаю, чи й досі запитують?

Ні. Вже давно там "харошій руській, це той якого не побачиш у тепловізор".
   
Як це закрити телемарафон? Так файно все,народ і партія єдині. Всім зає.сь а тут закрити. Щоб зробити нормальну мобілізацію,забезпечити армію, побудувати укріплення ще на 2022-23 роках треба вйо . вати. А так по телемарафоні сказали що все зає.сь і перемога. Ні в якому разі не можна закривати. Це не складова а основа національної безпеки.
   
Як це закрити телемарафон? Так файно все,народ і партія єдині. Всім зає.сь а тут закрити. Щоб зробити нормальну мобілізацію,забезпечити армію, побудувати укріплення ще на 2022-23 роках треба вйо . вати. А так по телемарафоні сказали що все зає.сь і перемога. Ні в якому разі не можна закривати. Це не складова а основа національної безпеки.


t.me/c/1372862774/7002

У скільки бюджету обходиться фінансування Слуг народу та інших партій. ㅤ (https://t.me/+B4pfPhGZkLM4MGYy)

За 2022 та 2023 рік на фінансування партій виділили 753,4 млн грн та 885,6 млн грн відповідно.

   
А чого це на цю петицію відповідав  Прем'єр-Міністр пан Шмигаль?  Він що, таке вирішує?
Чому зразу не писали петицію пану Регенту Найвеличнішого?  От він би міг вирішити!!! :D
   
Шмигаль то якийсь робот
жодних емоцій  у нього на лиці  і розмові

Лялька
   
Лялька

рудого
   
Погоджуюсь з прем'єр-міністром.

І то правда
У Польщі ж воно похуй куди гроші на зсу чи на тупу пропаганду
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія