Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Що заважає прийти на НСК 14-го? Єдине пояснення, що я зустрічав тут, на ФУПі, це те, що лайномети Пороха за той час, що залишається до виборів, встигнуть все пережувати та обіссяти чудового кандидата Зе, як захотять. Зелефани, ви згодні з таким меседжем?

І, наостанок, хочу запитати, що заважає Зе з'явитися у студії суспільного 19-го числа згідно з законодавством? Чому обов'язково в цей час треба знаходитися саме на НСК, у чому прикол? В тому, щоб уникнути прямих дебатів?
   
Що заважає прийти на НСК 14-го? Єдине пояснення, що я зустрічав тут, на ФУПі, це те, що лайномети Пороха за той час, що залишається до виборів, встигнуть все пережувати та обіссяти чудового кандидата Зе, як захотять. Зелефани, ви згодні з таким меседжем?

І, наостанок, хочу запитати, що заважає Зе з'явитися у студії суспільного 19-го числа згідно з законодавством? Чому обов'язково в цей час треба знаходитися саме на НСК, у чому прикол? В тому, щоб уникнути прямих дебатів?

Який смисл дебатів? Ще не визначився?
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Який смисл дебатів? Ще не визначився?

До чого тут я? Хтось, можливо, й не визначився. Обидва кандидати задекларували свою готовність до дебатів - то ж чому їх не провести?
   
То, что у него рейтинг в два раза выше. Для Пети это последний шанс что-то изменить и Зеля это знает, поэтому диктует свои условия. Вот как бывает, Великий Петр под хуйло не прогнулся якобы, а к наркоману и малоросу прибежит, как миленький.
   
Що заважає прийти на НСК 14-го?

Все просто ж. Якщо стадіон 14-го, то 19-го студія по закону. В студію він не піде. Одразу отримати славу сцикуна або обісратися не дуже хочеться.
   
Барига не заслужив дебатів!Забагато честі для мародера!
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Барига не заслужив дебатів!Забагато честі для мародера!

Це не пояснення. А український народ, 6лядь, сцуко на хyй, заслужив того, щоб перед ним розкрили карти та пояснили все, що збираються робити та як? Навіть з баригою, яка різниця? Цей барига - діючий президент, можна хоча б в його особі, не поважаючи його особисто, поважати людей, яких він представляє, га?

Пи3дець, які ви жалюгідні, зепідари! (td)
   
Отвiт,вопрiс  :facepalm1:
   
Та не прийде він на дебати.
Воно ж дурне, ще ляпне щось не те.
Хто його туди випустить?!. :S
Йому треба сховатися від всіх до 21 квітня.
А там по скайпу та телемостам буде "виходити в народ".)
   
Що заважає прийти на НСК 14-го? Єдине пояснення, що я зустрічав тут, на ФУПі, це те, що лайномети Пороха за той час, що залишається до виборів, встигнуть все пережувати та обіссяти чудового кандидата Зе, як захотять. Зелефани, ви згодні з таким меседжем?

І, наостанок, хочу запитати, що заважає Зе з'явитися у студії суспільного 19-го числа згідно з законодавством? Чому обов'язково в цей час треба знаходитися саме на НСК, у чому прикол? В тому, щоб уникнути прямих дебатів?

А нафіга йому туди йти 14? Тому що Порошенко хоче?
Зеленський лідер гонки. Йому та його виборцям (в більшості) ці дебати не потрібні.
Закон визначає проведення дебатів в останню пятницю перед 2 туром.
Місце проведення виборів узгоджують кандидати. Потім ЦВК видає відповідну постанову.
Суспільне готове оплатити вибори, але Зеленський пропонує не тратити бюджетні кошти, а оплатити з виборчого фонду.
Зеленський запропонував стадіон, Порошенко погодився.
Тобто, 19 квітня дебати повинні пройти на стадіоні.
Через декілька днів Порошенко вирішив, що дебати повинні бути 14 на стадіоні. Ну, це проблеми Порошенка.
Що ще не ясно?

   
Що заважає прийти на НСК 14-го? Єдине пояснення, що я зустрічав тут, на ФУПі, це те, що лайномети Пороха за той час, що залишається до виборів, встигнуть все пережувати та обіссяти чудового кандидата Зе, як захотять. Зелефани, ви згодні з таким меседжем?

І, наостанок, хочу запитати, що заважає Зе з'явитися у студії суспільного 19-го числа згідно з законодавством? Чому обов'язково в цей час треба знаходитися саме на НСК, у чому прикол? В тому, щоб уникнути прямих дебатів?

Зе бикує.

Впевнений, що за нього і так проголосують, нафіга ще й на дебати ходити.
   
Зе бикує.

Впевнений, що за нього і так проголосують, нафіга ще й на дебати ходити.
Ще раз: дебати відбудуться 19 квітня на Олімпійському, прийде Порошенко чи ні.
?t=1

Останнє редагування: 12 квітня 2019 20:12:43 від шафран
   
Ще раз: дебати відбудуться 19 квітня на Олімпійському, прийде Порошенко чи ні.
:gigi:
Ви що, Зюзю у розмові з Педрою зараз мавпуєте?

Можна питання: а Ви випадково не "втюрились" у нього? Бо враження, ніби Ви його особисте "группі", такий рівень фанатства та віри сліпої у нього.
   
Що заважає прийти на НСК 14-го? Єдине пояснення, що я зустрічав тут, на ФУПі, це те, що лайномети Пороха за той час, що залишається до виборів, встигнуть все пережувати та обіссяти чудового кандидата Зе, як захотять. Зелефани, ви згодні з таким меседжем?

І, наостанок, хочу запитати, що заважає Зе з'явитися у студії суспільного 19-го числа згідно з законодавством? Чому обов'язково в цей час треба знаходитися саме на НСК, у чому прикол? В тому, щоб уникнути прямих дебатів?

Ну, може просте пояснення.
Зюзю намагався на понт взяти, щоб Педро відчепився від нього з дебатами; судив по собі, що Педро такий же боягуз, як і він, коли мова йде про виступи перед публікою.
   
:gigi:
Ви що, Зюзю у розмові з Педрою зараз мавпуєте?

Можна питання: а Ви випадково не "втюрились" у нього? Бо враження, ніби Ви його особисте "группі", такий рівень фанатства та віри сліпої у нього.
В мене немає ні віри в нього, ні фанатства.
Більше того, я ще не впевнена, що я буду голосувати за ЗЕ.
Впевнена, що не буду за Пороха.
Просто я не люблю, коли говорять неправду. Тому тут транслюю правдиву інформацію.
   
Що заважає прийти на НСК 14-го? Єдине пояснення, що я зустрічав тут, на ФУПі, це те, що лайномети Пороха за той час, що залишається до виборів, встигнуть все пережувати та обіссяти чудового кандидата Зе, як захотять. Зелефани, ви згодні з таким меседжем?

І, наостанок, хочу запитати, що заважає Зе з'явитися у студії суспільного 19-го числа згідно з законодавством? Чому обов'язково в цей час треба знаходитися саме на НСК, у чому прикол? В тому, щоб уникнути прямих дебатів?

19 він "захворіє" - срачка там чи якась інша болячка.
А якщо "захворіє" 14 - то є час на одужання, і таки треба буде видавлювати звуки з пельки 19 го.
   
І, наостанок, хочу запитати, що заважає Зе з'явитися у студії суспільного 19-го числа згідно з законодавством? Чому обов'язково в цей час треба знаходитися саме на НСК, у чому прикол? В тому, щоб уникнути прямих дебатів?

1. Зеленскому необязательно дебатировать с Порошенко.
Он и без дебатов выиграет выборы.
2. Для сохранения психического здоровья нации.
   
Барига не заслужив дебатів!Забагато честі для мародера!

то шо заважає блазню так честно і сказати - не прийду на дебати і крапка!
сцить?
   
1. Зеленскому необязательно дебатировать с Порошенко.
Он и без дебатов выиграет выборы.
2. Для сохранения психического здоровья нации.

так нашо він розповідає, що хоче дебатів?
бреше чи сцить?
   
Да х.у.й.н.я. это , а не вопрос.
Вот раньше ты вопросы задавал, вот я понимаю

deGeneral
   23 квітня 2010 20:07:00
IP/Host: ---.somewhere.in.net
Крымчане - однозначно за базирование ЧФ РФ в Севастополе. Так объясните, почему в вопросе быть или не быть российскому флоту в Севастополе, мнение вуйки з-під смереки должно быть определяющим? А пойти, например, в жопу, а?

 :super:
   
Побачимо...мабуть якось ЗЕ й це пересере...
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Ще раз: дебати відбудуться 19 квітня на Олімпійському, прийде Порошенко чи ні.
https://www.facebook.com/ze2019official/videos/299666220930734/?t=1


ЦВК визначила черговість виступів Порошенка і Зеленського на "Суспільному"
330 ПЕРЕГЛЯДІВ  0
П'ятниця, 12 квітня 2019, 20:18
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Або нахєр с пляжа  :D
   
А нафіга йому туди йти 14? Тому що Порошенко хоче?
Зеленський лідер гонки. Йому та його виборцям (в більшості) ці дебати не потрібні.
Закон визначає проведення дебатів в останню пятницю перед 2 туром.
Місце проведення виборів узгоджують кандидати. Потім ЦВК видає відповідну постанову.
Суспільне готове оплатити вибори, але Зеленський пропонує не тратити бюджетні кошти, а оплатити з виборчого фонду.
Зеленський запропонував стадіон, Порошенко погодився.
Тобто, 19 квітня дебати повинні пройти на стадіоні.
Через декілька днів Порошенко вирішив, що дебати повинні бути 14 на стадіоні. Ну, це проблеми Порошенка.
Що ще не ясно?

неясно, навіщо писати відверту неправду,
схоже на фанатство
   
Що заважає прийти на НСК 14-го? Єдине пояснення, що я зустрічав тут, на ФУПі, це те, що лайномети Пороха за той час, що залишається до виборів, встигнуть все пережувати та обіссяти чудового кандидата Зе, як захотять. Зелефани, ви згодні з таким меседжем?

І, наостанок, хочу запитати, що заважає Зе з'явитися у студії суспільного 19-го числа згідно з законодавством? Чому обов'язково в цей час треба знаходитися саме на НСК, у чому прикол? В тому, щоб уникнути прямих дебатів?

на простий вопріс -- простий отвіт.

Чесно кажучи, вже покуй ті дебати.

Черговий срач слухати нецікаво.


   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

неясно, навіщо писати відверту неправду,
схоже на фанатство

Кокаїнова Імперія народжує монстрів
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Центральна виборча комісія визначила черговість надання ефірного часу кандидатам у президенти Володимиру Зеленському та Петру Порошенку на каналі Суспільного телебачення та Суспільного радіо НСТУ для проведення передвиборної агітації.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.
П'ятниця, 12 квітня 2019, 20:18
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

"Ефірний час кандидатам на пост президента України на суспільно-політичному загальнонаціонально му каналі Суспільного телебачення надано 18 квітня 2019 року в такій черговості: Зеленському В.О. – з 20.00 до 20.30, Порошенку П.О. – з 20.51 до 21.21", - йдеться у повідомленні.

А на Суспільному радіо – 17 квітня 2019 року: Зеленському – з 19.00 до 19.30,  Порошенку  – з 20.00 до 20.30.
   
Да х.у.й.н.я. это , а не вопрос.
Вот раньше ты вопросы задавал, вот я понимаю

deGeneral
   23 квітня 2010 20:07:00
IP/Host: ---.somewhere.in.net
Крымчане - однозначно за базирование ЧФ РФ в Севастополе. Так объясните, почему в вопросе быть или не быть российскому флоту в Севастополе, мнение вуйки з-під смереки должно быть определяющим? А пойти, например, в жопу, а?
:super:
:lol:
   
А нафіга йому туди йти 14? Тому що Порошенко хоче?
Зеленський лідер гонки. Йому та його виборцям (в більшості) ці дебати не потрібні.


   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

А нафіга йому туди йти 14? Тому що Порошенко хоче?


Стоп! Зеленський хоче! Саме він ініціював дебати на стадіоні. 19-го це неможливо згідно з законом, президент не може дозволити собі порушити закон, тому буде чекати 19-го саме в студії. Будь-який інший день - будь ласка, стадіон, так стадіон.
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Выборцы Зе, вы вообще хотя бы себя уважаете? Вас устраивает, что это коломойское чмо откровенно харкает в лицо и как бы говорит "ну обойдетесь и без дебатов, вы, лохи, и так за меня проголосуете!". Неужели хоть капли самоуважения не осталось?
   
А нафіга йому туди йти 14? Тому що Порошенко хоче?
Ні, тому що українське громадянство хоче.
   
Це не пояснення. А український народ, 6лядь, сцуко на хyй, заслужив того, щоб перед ним розкрили карти та пояснили все, що збираються робити та як?
без сумніву заслуговує.
але ЗЕ думає що йому все пох-у-й і він і так виграє.
   
Выборцы Зе, вы вообще хотя бы себя уважаете? Вас устраивает, что это коломойское чмо откровенно харкает в лицо и как бы говорит "ну обойдетесь и без дебатов, вы, лохи, и так за меня проголосуете!". Неужели хоть капли самоуважения не осталось?

пофуй. заведомый срач неинтересен.

   
Не вижу смысла дебатировать с Порошенко мастером  болтовни и обмана .
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?

Не вижу смысла дебатировать с Порошенко мастером  болтовни и обмана .

то бишь, слабо?
   
Re: Хто дасть отвіт на простий вопріс щодо Зе та дебатів?
smx

Выборцы Зе, вы вообще хотя бы себя уважаете? Вас устраивает, что это коломойское чмо откровенно харкает в лицо и как бы говорит "ну обойдетесь и без дебатов, вы, лохи, и так за меня проголосуете!". Неужели хоть капли самоуважения не осталось?

где ты было твое самоуважени 5 лет?
когда ты отмазывал барыгу, покрывал роттердам+ и защищал мародера?
   
Що заважає прийти на НСК 14-го?
тактика
   
так нашо він розповідає, що хоче дебатів?
бреше чи сцить?
Ни то, ни другое...
Разводит вас, лохов...

 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія