Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже легке та просте схуднення

Re: Дуже легке та просте схуднення

а шо з ЦЫЦЬКЫ?.. 8-)
ще розмір бюстіка ношу той самий - F. А нахрена тобі мої цицьки, якшо ти по жопах?
   
А нахрена тобі мої цицьки

нам щч зтобою їбатися :give_rose:


якшо ти по жопах

по жопах крокодил лише по роботі (крокодилом)
а вкусити за сочную цицько ніхто невідкажецця :smile3:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Це називається інтервальне голодування - між перекусами або їжею. Найбільше - вночі. Можна вечеряти раніше, наприклад о 19-20. А снідати - пізніше (по можливості). Або взагалі не снідати. Або не вечеряти. Тоді ефект ще збільшиться.

Що до білків - найкраще засвоюються яйця. А більше половини білків не засвоюються, а перетворюється на глюкозу, тобто вуглеводи. Буряк, бетаїн трохи покращують засвоєння білків. Клітковина потрібна, щоб стримати стрибки глюкози (відповідно й інсуліну) у крові.
Ще раз кажу, кому як.
В мене була подруга, що кожного дня без винятку не пів торту з*їсть, так пів десятка тісточок та булочок.
При рості 1.85 важила 50кг, з яких мабуть кіл 6 важили дві цицьки. Заздрив весь унівєр, що їсть що хоче, скільки хоче і коли хоче і не товстіє.
А якщо так не пощастило, то за для вироблення оптимального раціону харчування требя протягом трьох місяців зробити більше пів сотні аналізів,
з побудовю диаграм рівню того ж інсуліну, ферментно-якісного складу шлункового соку, жовчі, бактеріального аналізу кишківника... і аж ось,
на виході буде твій особистий раціон, який не буде призводити до формування зайвої ваги. Тому загальні поради всі крім менше і як правильно зауважили
рідше  жерти так собі послуга. Ефект може бути прямо протилежний.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 16:39:38 від б_а_р_с
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

б_а_р_с, вік має значення. У молодих людей метаболізм прискорений. З часом він уповільнюється. І потрібно коригувати звички. Бо все - як завжди, але щось вже не те.
Плюс потрібно гарно висипатись, спати.
І уникати стресів. Бо стрес провокує викид кортизолу, інсуліну. І хронічний стрес провокує ожиріння та ненажерливість - заїдання стресу.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

нам щч зтобою їбатися :give_rose:


по жопах крокодил лише по роботі (крокодилом)
а вкусити за сочную цицько ніхто невідкажецця :smile3:
НАМ? Ти шото путаєш, сумачька.
   
НАМ? Ти шото путаєш, сумачька.

та нє, то ти просто забула :give_rose:
ми вже пошті шо договорілісь, а тут ОленаЮрівна помішала :(
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

та нє, то ти просто забула :give_rose:
ми вже пошті шо договорілісь, а тут ОленаЮрівна помішала :(
та нє, то ти з кимось іншим договорявся  :acute:
   
та нє, то ти з кимось іншим договорявся  :acute:

то значить, шо ти - каровка - просто ніхочеш їбатися :S
зовсім ніхочіш?
а пачєму?.. 8-)
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

шотакоє :punish:

Кракодил! Ти повернувся, скотиняко!  (tu)
   
Кракодил! Ти повернувся, скотиняко!  (tu)

 :beee:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

то значить, шо ти - каровка - просто ніхочеш їбатися :S
зовсім ніхочіш?
а пачєму?.. 8-)


 :laugh:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

б_а_р_с, вік має значення. У молодих людей метаболізм прискорений. З часом він уповільнюється. І потрібно коригувати звички. Бо все - як завжди, але щось вже не те.
Плюс потрібно гарно висипатись, спати.
І уникати стресів. Бо стрес провокує викид кортизолу, інсуліну. І хронічний стрес провокує ожиріння та ненажерливість - заїдання стресу.

Так ускоряйте метоболизм
А сидеть на жопе ровно и жрать говно до отвала просто, а метоболизм оказывается от возраста

Вы посмотрите на детей 5ти леток
Они же не ходят,  они или лежат, или бегут 

Бегайте и будет все хорошо
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

то значить, шо ти - каровка - просто ніхочеш їбатися :S
зовсім ніхочіш?
а пачєму?.. 8-)
мася, мась, тут мені сумачька кожана зелененька предлагає заміж. Або ти прямо зараз мені дєлаєш предложеніє, або я за себе не ручяюсь, бо кожана сумачька ше жодній дєушкі не була зайвою.
 :beee:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

то ти просто солодощами зашлакувала свій організм - ШКТ, судини. А коли почала рідше їсти, організм почав переживати стреси і почав використовувати власні запаси. Але! Якщо ти схильна до солодошів і у тебе цукор вже потроху підіймається, то в такому випадку голодувати не можна, бо цукор підніматиметься ще дужче.

Почни з того, що почисть свій організм - нирки, жовчний, печінку, судини. Роби це не медикаментозно, а тією ж самою їжею, і твої кілограми будуть самі уходить без напрягу і з мінімальними фізичними навантаженнями, або й без них.

Я за 19 місяців скинула 21 кг і зара літаю акі бабачька. Їм те, що їла і раніше, тільки трішки в менших порціях. А то ж не могла свою тушку на третій поверх винести - задихалася.
Так я солодощі і тепер їм, оце зараз шоколадне морозиво спожила  :shuffle: Але не в проміжках між основною їжею.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Так я солодощі і тепер їм, оце зараз шоколадне морозиво спожила  :shuffle: Але не в проміжках між основною їжею.
:facepalm: ти можеш їсти все, що завгодно, але потім не жалійся на підвищений цукор і зайву вагу. Я теж можу зїсти морозиво, але не роблю з цього фетіш.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

підвищений цукор і зайву вагу.

От чогось цукор ніколи не був вище норми, аж дивно :D
   
мася, мась, тут мені сумачька кожана зелененька предлагає заміж.

та ну, шо ти одразуж панікуеш :give_rose:
не заміж (страхі какіє ;o ) а лише паєбацця :smile3:
   
ЗИ: женитися крокодил теж бил би сагласін, алеж втебе немае жилплощчі іти дуже злая каровка :(
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

З пенсією , у 2,1К грн. , схуднути , зовсім )) не важко , власне як і на мінімальну зарплатню , зажиріти ніяк . ))

Та да...
Все пенсы стройные как кипарисы какраз с лишним весом потому. что едят только картоху макароны и хлеб... то есть одни углеводы...
Углеводы самая дешевая и доступная еда...

Отсутствие физической активности замедляет метаболизм, постоянные стрессы и страшилки по телевизору поднимают кортизол, чтобы снизить кортизол нужен инсулин, чтобы поднять инсулин нужно стресс зажрать... инсулино-кортизоловая ловушка захлопнулась - и телепузик готов... B-)
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

У людини є як мін 40 років ,щоб подбати про пенсію.

Да, да, да...

Нужно идти в судьи прокуроры или депутаны...

Но не все ж такие не брезгливые... :facepalm1:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

От чогось цукор ніколи не був вище норми, аж дивно :D
нічого дивного. Всі дива у тебе ще попереду, особливо якщо маєш вагу х2.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

та ну, шо ти одразуж панікуеш :give_rose:
не заміж (страхі какіє ;o ) а лише паєбацця :smile3:
та цить, тварюко, бо ще масю мені злякаєш - він і так якийсь перляканий і зашуганий, шо і слова нужного з нього не витягнеш. Тут главне заміж пошвидше вискочить, а паїбацца можна і піздніще.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Так з цим бажанням пожерти треба боротися все життя.  :D
Треба їсти дуже смачне, але мало. Пластерко і все.  :)
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

ЗИ: женитися крокодил теж бил би сагласін, алеж втебе немае жилплощчі іти дуже злая каровка :(
а ти хоч коли-небудь бачив, шоб кракоділи жили в каровніку? От і я не бачила. Значить, моя жилплощядь не для тебе.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Над дієтами треба дуже ретельно і індивідуально працювати для кожної конкретної людини.
Це достатньо дорого.
Я сама собі прилаштувала Дюкана зовсім забезплатно.  :gigi:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

нічого дивного. Всі дива у тебе ще попереду, особливо якщо маєш вагу х2.
Я маю вагу= зріст-110
Але то міф, що тільки люди з надмірною вагою мають проблеми з цукром.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Я маю вагу= зріст-110
Але то міф, що тільки люди з надмірною вагою мають проблеми з цукром.
у них вищий відсоток ризику. Не розказуй, що ти маєш таку пропорцію, жеручи як не в себе тістечка, морозива, цукерки.
Ага, груди максимум 1-2. Ясно-понятно...
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

у них вищий відсоток ризику. Не розказуй, що ти маєш таку пропорцію, жеручи як не в себе тістечка, морозива, цукерки.
Ага, груди максимум 1-2. Ясно-понятно...
Чого це не в себе :S  в себе ж, в кого ще :D
І неодночасно, а окремо
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Ага, еще  скажите - на передову заслати овервейтив, най пiд  кулями дрищуть на свинособак)
Вам, как химку краще писати про динитрофенол,  з нього худнули у 1920...
діева річ. Тількі печінка зранку, так сумно, з журбою з подушкі в очі дивіться..... А допомогає схуднути дуже дієво.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Я за 19 місяців скинула 21 кг і зара літаю акі бабачька. Їм те, що їла і раніше, тільки трішки в менших порціях. А то ж не могла свою тушку на третій поверх винести - задихалася.

Грудак хоча би залишився так як був большой  ?
ну так можна худнути.

п.с. не знаю шо ви про схуднення і їжу пишете - я в цьому ніц не тямлю і не хочу тямити.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Колись щільно працював з дінітробензолом. Він ще краще/гірше за дінітрофенол. Навіть я схуд на своіх костомахах. Техніка безпекі, все як треба, та він літкій. Печінка була, як кобура з маузером на правому боку, під сведром.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Так ускоряйте метоболизм
А сидеть на жопе ровно и жрать говно до отвала просто, а метоболизм оказывается от возраста

Вы посмотрите на детей 5ти леток
Они же не ходят,  они или лежат, или бегут 

Бегайте и будет все хорошо

Львы лежат 20 часов в сутки. Бегают минимум.Ты видел жирных львов?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Львы лежат 20 часов в сутки. Бегают минимум.Ты видел жирных львов?

А ты видел как они бегают шоб пожрать?
Иногда днями выискивают жертву...

А ты можешь не вставая с дивана дотянуться до холодильника... :facepalm1:
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

О! Дуже цікаво. Дуже корисно 1-2-3 рази на тиждень проводити на протязі 5 хвилин або 2-3 рази по 5 хвилин (залежить від віку та здоров'я) тренування з дуже високою інтенсивністю. Наприклад, піднятись на 10-й поверх з максимальною швидкістю. Або пробігти 300 метрів - 1 кілометр. Але перед тим потрібно провести розминку мінімум хвилин 10. Це дає поштовх метаболізму та збільшення гормону росту, який дуже корисний. Це щодо левів. Але таке не всім доступне.
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

О! Дуже цікаво. Дуже корисно 1-2-3 рази на тиждень проводити на протязі 5 хвилин або 2-3 рази по 5 хвилин (залежить від віку та здоров'я) тренування з дуже високою інтенсивністю. Наприклад, піднятись на 10-й поверх з максимальною швидкістю. Або пробігти 300 метрів - 1 кілометр. Але перед тим потрібно провести розминку мінімум хвилин 10. Це дає поштовх метаболізму та збільшення гормону росту, який дуже корисний. Це щодо левів. Але таке не всім доступне.

Доля истины в этом есть, но ты сам написал, что это многим не доступно...
Поэтому нужно в начале подготовить организм к таким подвигам, а это как минимум год серьезной работы, но зависит от степени запущенности, кому_то может и три понадобится...

Ну и даже если готов к таким нагрузкам, то после них должны быть восстановительные и профилактические тренировки...

Так что 2-3 раза в неделю точно маловато будет...
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Почни з того, що почисть свій організм - нирки, жовчний, печінку, судини
а можна уточнить биохимическую суть этих самых шлаков
и заодно биохимию процесса очистки
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

а можна уточнить биохимическую суть этих самых шлаков
и заодно биохимию процесса очистки
в гуглі зобаніли?
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

та ну, то піздьож і демонізація їжі (вже шо тіке не називалось, чого нізя). Їсить наздоровля, тіке бєз фанатізму :give_rose:
Не " їсить" , а " їжте", пане Крокодиле
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

а можна уточнить биохимическую суть этих самых шлаков
и заодно биохимию процесса очистки

 :laugh:

Не надо с ней так. Нужно быть снисходительным к жывотным
   
Re: Дуже легке та просте схуднення

Колись щільно працював з дінітробензолом. Він ще краще/гірше за дінітрофенол. Навіть я схуд на своіх костомахах. Техніка безпекі, все як треба, та він літкій. Печінка була, як кобура з маузером на правому боку, під сведром.

Где обещанный мне баллон? Я не забыл.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія