Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Конституционній суд отменил Гросин пенсионный Закон.

я маю 25 років стажу. за сплатою внесків.
шо можна пенсію оформити ?  :D
круто !
Дякую тобі КС і Зедент.  (tu)
   
Коломойський?

Зеленський?  :gigi:

Чи всім пенсам уріжуть розмір утримання, щоб і цим вистачило?
последнее единственно возможный вариант
   
и за це голосував і дупу рвеш тут постійно за Зе.
Це твоя заслуга.
(tu)
   
Ніякого популізьму.
З ПФ вкрайнеобхідно вивести бюджет і силовиків, та убд, чаес, ветеранські ( те, що за період роботи не виплачується).
Дифсіт зникне ( як роса на сонці).
І даа, вивести персонал ПФ із числа держслужбовців, або якщо і залишити ім цей статус, то за рахунок бюджету (державного, а не місцевого).
   
Получается что Гройсман и Рева это особо опасные  преступники ,которые залезли в карман миллионам граждан Украины  .. После этой информации можно озвучить рейтинг партии Боцмана  :D
не, не так. правильно будет написать так: по решению зеленского суда все граждане украины скинутся на пенсию новым молодым пенсам! :K
   
вони займаються цією хернею при любих президентах

може хтось не сильно увагу звертає чи просто любить маніпуляції...

най займаються правом і не лізуть в економіку, це не норми погані це їх трактовщики гандіни
   
вони займаються цією хернею при любих президентах

може хтось не сильно увагу звертає чи просто любить маніпуляції...

най займаються правом і не лізуть в економіку, це не норми погані це їх трактовщики гандіни

Так виборці самі цього просять, ось навіть в цій гілці просять знизити тарифи.
А яка принципова різниця між тарифами та пенсійним віком? Ніякої.
   
Так виборці самі цього просять, ось навіть в цій гілці просять знизити тарифи.
А яка принципова різниця між тарифами та пенсійним віком? Ніякої.
А може суспільство хоче упорядочити систему і виключити незаконне збагачення в обоїх сферах, які Ви назвали.
   
А може суспільство хоче упорядочити систему і виключити незаконне збагачення в обоїх сферах, які Ви назвали.
абсолютно верно! поэтому надо убрать государство из этих сфер
   
А може суспільство хоче упорядочити систему і виключити незаконне збагачення в обоїх сферах, які Ви назвали.

Тут є незаконне збагачення лише "молодих пенсіонерів" за рахунок платників податків

По тарифах між іншим - те саме
Дотовані ціни на газ та електрику дорого обходяться бюджету ( це я відкидаю ще мутки з ними на різниці цін населення - бізнес)
   
А може суспільство хоче упорядочити систему і виключити незаконне збагачення в обоїх сферах, які Ви назвали.

Суспільство хоче виходити на пенсію в 45 років і не платити комунальні платежі.
Саме тому 75% виборців і проголосували за того, хто їм це пообіцяв.
   
Тут є незаконне збагачення лише "молодих пенсіонерів" за рахунок платників податків

По тарифах між іншим - те саме
Дотовані ціни на газ та електрику дорого обходяться бюджету ( це я відкидаю ще мутки з ними на різниці цін населення - бізнес)
Ви не зрозуміли, або не хочете зрозуміти, що на обох напрямках цієї діяльності нахабно наживаються.
   
Суспільство хоче виходити на пенсію в 45 років і не платити комунальні платежі.
Саме тому 75% виборців і проголосували за того, хто їм це пообіцяв.
Так Ви насміхаєтесь над ветеранами, інвалідами...
Це так по петровськи.
   
абсолютно верно! поэтому надо убрать государство из этих сфер
Треба обовязково розділити пенсійне забезпечення державників і інших.
   
Так Ви насміхаєтесь над ветеранами, інвалідами...
Це так по петровськи.

75% виборців в Україні - це інваліди та ветерани (я сподіваюсь ветерани ВВВ)?

   
Треба обовязково розділити пенсійне забезпечення державників і інших.

Це порушення конституції.
   
Re: Конституционній суд отменил Гросин пенсионный Закон.

Все одно пенсію не призначатимуть.
Знайдуть 100500 відмазок.

Основна "відмазка" - відсутність грошей.
   
Це порушення конституції.
Ви знову не зрозуміли.
Громадяни сплачують єсв з фонду зп, який формується для бюджетників з бюджету, для інших - свої, приватні джерела.
Тому їх схрещення на теренах ПФ і є порушенням.
   
75% виборців в Україні - це інваліди та ветерани (я сподіваюсь ветерани ВВВ)?
Так Ви з-за поребрика.
   
Що, бідкаєтесь, що будете платити комусь, за щось, зі своєї кишені?
А я вже п"ять років плачу ненажерливим вовчарам та ПЄСам, коболєвим/вітренкам, потрійну ціну за газ українського видобутку. :X
І за себе, і за десятки мільйонів українських субсидіантів / пільговиків, котрі настільки хитрозроблені, що умудрились отримувати від мене готівку на руки.
Та вались воно все ........ [ua]  :facepalm:
   
Ви знову не зрозуміли.
Громадяни сплачують єсв з фонду зп, який формується для бюджетників з бюджету, для інших - свої, приватні джерела.
Тому їх схрещення на теренах ПФ і є порушенням.

Тобто ти пропонуєш відмінити ЄСВ для всіх, хто не бюджентик?
Фактично, ти пропонуєш відмінити державні пенсії всім, хто не отримує зарплату з бюджету і перевести всіх на приватні пенсії.
   
Що, бідкаєтесь, що будете платити комусь, за щось, зі своєї кишені?
А я вже п"ять років плачу ненажерливим вовчарам та ПЄСам, коболєвим/вітренкам, потрійну ціну за газ українського видобутку. :X
І за себе, і за десятки мільйонів українських субсидіантів / пільговиків, котрі настільки хитрозроблені, що умудрились отримувати від мене готівку на руки.
Та вались воно все ........ [ua]  :facepalm:
За газ Ви сплачуєте Швейцарській фірмі.
   
А ще мене цікавить таке питання, що ви розумієте під словами "наживаються"?
   
Тобто ти пропонуєш відмінити ЄСВ для всіх, хто не бюджентик?
Фактично, ти пропонуєш відмінити державні пенсії всім, хто не отримує зарплату з бюджету і перевести всіх на приватні пенсії.
Де Ви таке прочитали!?
Навпаки!
Десь з середини 2000-х років силовиків перевели на пенсзабезпечення в ПФ,але до цього вони пенсійні внески не сплачували, до 2004 року,.
..
Все рівно не зрозумієте, простіше так - государеві люди повинні отримувати забезпечення з казни.
   
Де Ви таке прочитали!?
Навпаки!
Десь з середини 2000-х років силовиків перевели на пенсзабезпечення в ПФ,але до цього вони пенсійні внески не сплачували, до 2004 року,.
..
Все рівно не зрозумієте, простіше так - государеві люди повинні отримувати забезпечення з казни.

А зараз вони звідки отримують? З неба падає?
   
А ще мене цікавить таке питання, що ви розумієте під словами "наживаються"?
Отримують неправомірну вигоду, наприклад вони собі визначили, що вони держслужбовці, і отримують відповідне грошове утримання за рахунок есв. - і це тільки один приклад.
   
А зараз вони звідки отримують? З неба падає?
З ПФ.
   
Так, я побіг до ПФ чергу займати, в мене стаж вже понад 30 років  :weep:
Учителем? Если нет, то можешь не спешить)))
   
Отримують неправомірну вигоду, наприклад вони собі визначили, що вони держслужбовці, і отримують відповідне грошове утримання за рахунок есв. - і це тільки один приклад.

Нема вже ніяких спецпенсій для держслужбовців - при Порошенку відмініли і наукові спецпенсії і для держслужбовців теж.
 Нараховують пенсії як всім.
   
З ПФ.

ПФ - це частина державного бюджету.
Ти фактично пропонуєш зробити ПФ лише для держслужбовців, а всіх інших відправити в приватні фонди.
   
Нема вже ніяких спецпенсій для держслужбовців - при Порошенку відмініли і наукові спецпенсії і для держслужбовців теж.
 Нараховують пенсії як всім.


Свенарчукиииииииии! Доколеееее! :girl_were:
   

Це право мають педагоги, медичні працівники, льотчики, артисти та інші громадяни, які працюють за шкідливих умов.



сцуко  :malyas:
   

Це право мають педагоги, медичні працівники, льотчики, артисти та інші громадяни, які працюють за шкідливих умов.



сцуко  :malyas:

Якщо артист платив 25 років ЄСВ, то в чому проблема?
В Конституції нема ніякого обмеження прав за професією.
   
Якщо артист платив 25 років ЄСВ, то в чому проблема?
В Конституції нема ніякого обмеження прав за професією.

Зважаючи на текст, є не обмеження, а преференції
Ось це мене трохи і дивує
Що за шкідливі умову у артистів?
Ви не знаєте?
   
Зважаючи на текст, є не обмеження, а преференції
Ось це мене трохи і дивує
Що за шкідливі умову у артистів?
Ви не знаєте?

Скільки стажу потрібно для виходу на пенсію? І які саме преференції для шкідливих умов?
   
Дефіцит бюджету зросте
Хріново

Сьодні чув статистику нашого району
30 тис людей
12 тис пенсів
16 тис осіб працездатного віку
5 тис лише офіційно працюють та платять ЄСВ

Чим займається ще 11 тис людей - хз
і з цих 5 тис. багато офіційно, на папері, на мінімалці.
   
Отличное решение, уверен, что те кто может досрочно уйти на пенсию и еще получить компенсацию, горячо поддержат решение КС. А Узеленского пусть думаю где деньги брать.  :D
   

Це право мають педагоги, медичні працівники, льотчики, артисти та інші громадяни, які працюють за шкідливих умов.

сцуко  :malyas:
а спробуйте стільки випити, як вони.
   
Скільки стажу потрібно для виходу на пенсію? І які саме преференції для шкідливих умов?
Зверніться з цими запитаннями до ТСтартера
   
Тут два моменти.

1. Цей закон стосується не всіх пенсів, а тільки таких, як вчитеоі і ти пи, що раніше могли виходити достроково за наявності стажу.
2. Може досить вже керуватися революційною доцільністю?!!! Ми ж вийшли на Майдан за те, щоб вся країна жила по однакових законах, нє?

Міняйте Конституцію, тоді змінюйте профільні закони - в такому разі ніхто нічого відміняти не буде.

А то виходить - ці закони виконуємо, а в ці - рибу завертаємо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія