Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

та аби цицьки були мінімум 3 розміру)

От культуры зависит...:) Самые зачётные дамы в Колумбии/Венесуэле/Доминикане... (что, в общем, подтверждает брат жены, он на доминиканке женат...:) )

Та не сисьге, там корма в почете...:)

   
провести опитування серед молодих хлопців, результат відрізнятися не буде, з поправкою на гендерні особливсті. я серед молодих більше бачу ситуацій, коли в дівчини до весілля є як мінімум квартира(батьки справили), а хлопець вільний сокіл.
і хлопці на упакованих дівчат, на респектабельних/впливових батьків дівчини, ведуться тільки так.

   
А такой, шо если ты чето стОишь, то такими вопросами просто не задаются...:)

Що там розуміти?
Каколд та свінгер тема слів пісні - теж мені, "бубле-гум" (c) Це попсовий мега-хіт у Лат.Америці.
Тема ж гілки не про це.

Останнє редагування: 12 листопада 2018 22:05:38 від MartinFierro
   
А он шо, тоже украинец?
А нужны украинцы? Будь ласка - Кличко не карапузик, Парубий не смешной, Мирослав Попович - не напыщенный. Был
Мож, потому что он знает, что с ней делать? И есть чем, от 10 дюймов и выше?
Так замуж за него зачем выходить ?  ;o
   
і хлопці на упакованих дівчат, на респектабельних/впливових батьків дівчини, ведуться тільки так
Всегда так было. Пьесы вроде "Бесприданница" не на пустом месте появились. Довелось читать брачные объявления царской России, так самое  распространенное требование - приданое
   
Що там розуміти?
Каколд та свінгер тема слів пісні - теж мені, "бубле-гум" (c) Це попсовий мега-хіт у Лат.Америці.
Тема ж гілки не про це.

п***а... а тема - планетарного масштаба и архиважности...:)

И надо же, жить в Аргентине и нихуя из песни не понять...:)
   
А нужны украинцы? Будь ласка - Кличко не карапузик, Парубий не смешной, Мирослав Попович - не напыщенный. Был
Так замуж за него зачем выходить ?  ;o

Ага, получивший по ипальцу на майдане горыныч, смахивающий на Крамарова Парубий...:)

Пы.Сы. Где там о замужестве? Не волнуйтесь, в Вас ещё есть шанец...:)
   
ти знов про себе пишеш
А я пишу про спостереження навкруги
Он у мене сусід дружину покинув, до молодої пішов, і не «генерал» зовсім))
Це з останніх спостережень
И таких я знаю, благо сам к таким не отношусь. Но... в силу своего возраста - 50, приятельствую со многими обеспеченными людьми и старше меня, т.е. 60+, какая там уже нахрен разница в таком возрасте. Так вот, НИ ОДИН из этих браков с "уходом к молодым" больше 10 лет не продержался, как правило - меньше. Когда эта молодая высосет из тебя все, что может, а ты станешь еще старше - она и себе захочет уже молодого "для души".
   
Глянув на курс рубля.
Якщо рахувати по 70——
То всі забаганки цих дівчат починаються від штуки баксів мінімум.А в багатьох від трьох.
Напевне це рівень Москви.( давно там не був((
пс. І це враховуючи що більшість з них заявляє про таку ж зарплатню в себе.
ппс. Гадаю що в Києві ця планка почнеться баксів з 500?
ппппс. По темі взагалі——
Чоловік має заробляти стільки щоб жінка в любий момент могла залишити роботу якщо ій вона не подобається і займатись тим що ій подобається—— будь то хоббі у вигляді вишиванок, чи банальний шопінг в Мілані))
Ну і це все має бути підкріплене нерухомістю у вигляді квартира—будинок— бізнесове приміщення.( і як бонусом декілька квартирок в наймі( бажано за кордоном). Напевно тоді можна вважати що ти забезпечив свою жінку.
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

И таких я знаю, благо сам к таким не отношусь. Но... в силу своего возраста - 50, приятельствую со многими обеспеченными людьми и старше меня, т.е. 60+, какая там уже нахрен разница в таком возрасте. Так вот, НИ ОДИН из этих браков с "уходом к молодым" больше 10 лет не продержался, как правило - меньше. Когда эта молодая высосет из тебя все, что может, а ты станешь еще старше - она и себе захочет уже молодого "для души".
на днях один такий 60+ застрелився вдома (
   
п***а... а тема - планетарного масштаба и архиважности...:)

И надо же, жить в Аргентине и нихуя из песни не понять...:)

No me digas.
Бармен (Малюма) спить з жінкою клієнта.
Поки клієнт спить з коханкою
І клієнт,схоже, має з жінкою договір, що вона може переспати з барменом, поки той спить з коханкою.
Втім, може й взагалі усі четверо переспали.

Що там "планетарного масштабу та архіважливості", яку будь-який пересічний латинос й так знає?
Якісь таємні знаки-щібулетти масонські один одному пересилають, чи що? :gigi:
   
No me digas.
Бармен (Малюма) спить з жінкою клієнта.
Поки клієнт спить з коханкою
І клієнт,схоже, має з жінкою договір, що вона може переспати з барменом, поки той спить з коханкою.
Втім, може й взагалі усі четверо переспали.

Що там "планетарного масштабу та архіважливості", яку будь-який пересічний латинос й так знає?
Якісь таємні знаки-щібулетти масонські один одному пересилають, чи що? :gigi:

«Дядя, ты дурак?»(с)

Абсолютно ничего там нет, только ты почему-то ударился критиковать. :) опять же, нихуя не поняв...:)
   
Абсолютно ничего там нет, только ты почему-то ударился критиковать. :) опять же, нихуя не поняв...:)

Школоло, а де Ви "критику" побачили?
Я Вас запитав, до чого була наведена композиція. Ви замість того, щоб щось прямо сформулювати, почали розповідати про смисл попсової пісні, який "нє панять", виявляється.
Від попси латиносів балдієте, чи шо? Так і кажіть.  :gigi:
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

Подивився стартове відео, і такий висновок накльовується: худобу пора різати, бо вона вже пережерлась, і весь корм йде у вихлоп. (td)
   
"Мужчина должен" це власне побажання чоловікові дочасної смерті від нервового і фізичного виснаження. Як воно насправді і відбувається у 90% випадків. Керуватися бабськими уявленнями - смертельно небезпечна дурня.
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

А взагалі скільки це все в баксах?
Щоб нам було зрозуміло?
Який там діапазон у відосику?
І наскільки він відрізняється від такого ж відосику який би зняли десь у Києві?
Я думаю в Києві запити були б мінімум в два рази менші?

дели просто на 100,
когда говорят миллион - это значит больше 10-ти тысяч долларов, полмиллиона рублей это больше 5-ти тысяч долларов.
Где то так . Нет смысла точными цифрами заморачиваться.

А кто говорит 80-100 тысяч это значит адекваты , это около тысячи долларов. 


   
"Мужчина должен" це власне побажання чоловікові дочасної смерті від нервового і фізичного виснаження. Як воно насправді і відбувається у 90% випадків. Керуватися бабськими уявленнями - смертельно небезпечна дурня.
не просто мущіна ,а настаящій мущіна)))
а так якшо розібратись то настаящій мав би їй зарядити в пятак і виїбати коли має на то охоту))))
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

Глянув на курс рубля.
Якщо рахувати по 70——
То всі забаганки цих дівчат починаються від штуки баксів мінімум.А в багатьох від трьох.
Напевне це рівень Москви.( давно там не був((
пс. І це враховуючи що більшість з них заявляє про таку ж зарплатню в себе.
ппс. Гадаю що в Києві ця планка почнеться баксів з 500?
ппппс. По темі взагалі——
Чоловік має заробляти стільки щоб жінка в любий момент могла залишити роботу якщо ій вона не подобається і займатись тим що ій подобається—— будь то хоббі у вигляді вишиванок, чи банальний шопінг в Мілані))
Ну і це все має бути підкріплене нерухомістю у вигляді квартира—будинок— бізнесове приміщення.( і як бонусом декілька квартирок в наймі( бажано за кордоном). Напевно тоді можна вважати що ти забезпечив свою жінку.

Али ви вже забезпечений та старий для таких кобіт. Тож з вас вона буде брать гроші а трахатись з ровесником з добрим прутнем.
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

Якби я (не дай Боже) був кацапом-москвичем, то б не женився. Всі тьолки з відіва - тупі блядіщі (с). (td)
   
Школоло, а де Ви "критику" побачили?
Я Вас запитав, до чого була наведена композиція. Ви замість того, щоб щось прямо сформулювати, почали розповідати про смисл попсової пісні, який "нє панять", виявляється.
Від попси латиносів балдієте, чи шо? Так і кажіть.  :gigi:

Ты реально мелкий мудак. А композиция была приведена для иллюстрации того, что бабе всё равно... Она может многое стерпеть, кроме мелкого мудачества, вроде твоего.
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

Це хіба важливо, скільки? :-o
Ви не врубаєтесь, що проблема зовсім не у сумах, а у самому питанні?

Це регрес у суспільстві. Сучасні суспільства не можуть собі дозволити мати половину продуктивного населення з менталітетом паразитів, лиш тому що у них певна біологічна стать.

Ні, вони цього не розуміють, як і багато чого іншого. Тому українське суспільство і знаходиться десь між сучасними пуштунами та західною Європою 19го століття. Вони не розуміють що таке особистість, що таке Я, що таке незалежність. А на індивідуалізмі ґрунтується сучасне західне суспільство. в Україні ще живуть поняттями «за кимось», як за мужем, за президентом, і т.д. Українське суспільство базується на «я креветка, від мене нічого не залежить, нехай мені хтось дасть». Якщо не дали, значить поганий давальник, а не я.
   
девачки ето жыводные. Моногамная птичка не заинтересована в мышцах и всем таком альфача. Ей надо чтобы самец свил гнездышко и принес червячка покрупнее. Тогда она его выберет. Соответственно, наши моногамные девачки любят тоже денежных партнеров. Оно и понятно, партнер никуда не втикает и всю жисть будет носить в клювике червячков. Деткам.

А мужыкы другие жыводные. Им почему-то насрать на денежку у девачки. У них другой критерий - планка ипапельности. Если самка приодалела планку (а таких пално), то она будит объектом сексуального любапытства. И не надо звиздеть, что это не так. Это так. Мужыкы постоянно смотрят по сторонам, и наивно полагать, что им интересна тока попка одной единственной. Мы ищо хуже чем они в плане морали. Прауда.
   
Ты реально мелкий мудак. А композиция была приведена для иллюстрации того, что бабе всё равно... Она может многое стерпеть, кроме мелкого мудачества, вроде твоего.

Школоло, що Ви морозите взагалі?
Що Вам про "баб" знати, Ви ж сам мудак. :gigi:

І чого саме "ілюстрація" пісня від Малюми, Ви можете внятно та спокійно пояснити? :)
   
девачки ето жыводные. Моногамная птичка не заинтересована в мышцах и всем таком альфача. Ей надо чтобы самец свил гнездышко и принес червячка покрупнее. Тогда она его выберет. Соответственно, наши моногамные девачки любят тоже денежных партнеров. Оно и понятно, партнер никуда не втикает и всю жисть будет носить в клювике червячков. Деткам.

А мужыкы другие жыводные. Им почему-то насрать на денежку у девачки. У них другой критерий - планка ипапельности. Если самка приодалела планку (а таких пално), то она будит объектом сексуального любапытства. И не надо звиздеть, что это не так. Это так. Мужыкы постоянно смотрят по сторонам, и наивно полагать, что им интересна тока попка одной единственной. Мы ищо хуже чем они в плане морали. Прауда.

Не погоджусь.
Жінки не менш полігамні, а може навіть біологічно й більш полігамні, ніж чоловіки.
Зніміть з жінки суспільні сексуальні правила та структуру виховання, дайте свободу як економічну, так і сексуальну і вона буде не менш "полігамна", ніж чоловіки.
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

Не погоджусь.
Жінки не менш полігамні, а може навіть біологічно й більш полігамні, ніж чоловіки.
Зніміть з жінки суспільні сексуальні правила та структуру виховання, дайте свободу як економічну, так і сексуальну і вона буде не менш "полігамна", ніж чоловіки.

Идеальной половой стратегией для женщины является гипергамия (посм в интернете,долго объяснять) и тн серийная моногамия (неск месяцев/лет с одним потом с другим).Женщины не чувствут себя комфортно в полигамных отношениях, они в них вступают только когда есть какой-то сторонний интерес (в основном деньги и качество жизни).

Для мужчин это полигамия.Поскольку у женщин намного больше возможностей на этом рынке-то большинство вполне успешно реализуют эти две стратегии.Среди мужчин лишь небольшой процент привлекательных и/или богатых и/или обладающих высоким статусом могут реализовать полигамную стратегию.Получаетс я тот же Парето принцип 80/20 .

Поскольку наше общество матриархально и руководствуется женской императивой-все законодательство заточено под женскую половую стратегию- разводы/распилы+общественние мнение всегда на стороне женщины.

Останнє редагування: 13 листопада 2018 19:16:42 від Conquistador
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

ну це реалii цього часу. якщо чоловiк цього не розумiе, то кого цiкавлять дiнозаври? правда рiч болюча та незручна - не взмозi забеспечiти сiм'ю будеш дрочiти. звiсно бувають винятки, але то скорiше везiння, яке нiхто не зна вiд чого залежить. ясна рiч, що не у всiх дiвчат втiляться бажання, але усвiдомлення що "с мiлим рай i в шалаше" то не для бiльшостi, дае iм шанс на бiльш менш прогнозоване життя.     
   
Идеальной половой стратегией для женщины является гипергамия (посм в интернете,долго объяснять) и тн серийная моногамия (неск месяцев/лет с одним потом с другим).Женщины не чувствут себя комфортно в полигамных отношениях, они в них вступают только когда есть какой-то сторонний интерес (в основном деньги и качество жизни).

Для мужчин это полигамия.Поскольку у женщин намного больше возможностей на этом рынке-то большинство вполне успешно реализуют эти две стратегии.Среди мужчин лишь небольшой процент привлекательных и/или богатых и/или обладающих высоким статусом могут реализовать полигамную стратегию.Получаетс я тот же Парето принцип 80/20 .

Поскольку наше общество матриархально и руководствуется женской императивой-все законодательство заточено под женскую половую стратегию- разводы/распилы+общественние мнение всегда на стороне женщины.

Мені здається, що Ви сприймаєте причину за наслідок, коли наводите гіпергамію та некомфортність полігамії для жінок та ще й у прив"язці до теми грошей та суто фішок розвинених цивілізацій.
Це суспільству/цивілізації потрібно було накласти певні обмеження на сексуальність жінок (у більшій мірі) та чоловіків у вигляді моногамії, коли виникла необхідність по-перше, контролювати, що діти твої, щоб передати їм спадщину, а по-друге, таким чином гарантувався необхідний час для виховання дітей (сьогодні у постіндустріальних суспільствах виховання дитини до автономності - це вже практично четверть століття)
Але до цивилізації людина жила у родинному проміскуітеті (навіть сьогодні можна спостерігати за цим у общинах амазонських індіанців, яких не торкнулася цивілізація).
Також багато фізіологічних ознак жінок вказує на те, що еволюційно жінки не менш схильні до проміскуітету та полігамії, ніж чоловіки.

Як на мене, теза що жінки моногамні, а чоловіки полігамні це такий же самообман суспільства, як і те, що жінки зраджують менше, ніж чоловіки.

П.С. Якщо Ви розумієте під "серійною моногамією" моногамію на короткий срок та полігамію на довгий срок, то тут згодний, бо є для цього механізм "закохування" у людини, щоб підтримувати моногамію короткочасну, особливо у молодому віці.
Але цей механізм є як і у жінок, так і у чоловіків.
Загалом, я б навіть сказав, що у людини моногамія не "серійна", а "епізодична" від природи. Якщо жінка/чоловік не закохані (не мають певну низку хімічних реакцій у організмі) то вони можуть бути повністю полігамні/жити у проміскуітеті. Цьому перешкоджають лиш суспільні закони, норми, табу, звички, тощо.


Останнє редагування: 13 листопада 2018 20:40:39 від MartinFierro
   
Школоло, що Ви морозите взагалі?
Що Вам про "баб" знати, Ви ж сам мудак. :gigi:

І чого саме "ілюстрація" пісня від Малюми, Ви можете внятно та спокійно пояснити? :)

Дык тебе уже сказано, шо ты нихуя не понял. И не поймешь. Тебя проще нах послать, чем пояснять тебе что-то. Тема о бабах и сиськах, не более. :)

Посему - иди (x).

Останнє редагування: 14 листопада 2018 18:12:06 від Трололо
   
Глянув на курс рубля.
Якщо рахувати по 70——
То всі забаганки цих дівчат починаються від штуки баксів мінімум.А в багатьох від трьох.
Напевне це рівень Москви.( давно там не був((
пс. І це враховуючи що більшість з них заявляє про таку ж зарплатню в себе.
ппс. Гадаю що в Києві ця планка почнеться баксів з 500?
ппппс. По темі взагалі——
Чоловік має заробляти стільки щоб жінка в любий момент могла залишити роботу якщо ій вона не подобається і займатись тим що ій подобається—— будь то хоббі у вигляді вишиванок, чи банальний шопінг в Мілані))
Ну і це все має бути підкріплене нерухомістю у вигляді квартира—будинок— бізнесове приміщення.( і як бонусом декілька квартирок в наймі( бажано за кордоном). Напевно тоді можна вважати що ти забезпечив свою жінку.

Є точно таке відео з Києва.
Місцеві "побутові бляді" оцінюють свого потенційного "ухажора" мінімум у 3 тисячі євро. :D
   
Дык тебе уже сказано, шо ты нихуя не понял. И не поймешь. Тебя проще нах послать, чем пояснять тебе что-то. Тема о бабах и сиськах, не более. :)




P.D
Цитувати
Тебя проще нах послать, чем пояснять тебе что-то.

Та я вже зрозумів, що Вам взагалі складно щось пояснювати комусь. Не переживайте, Школоло. :gigi:
   
Показати зображення...
P.D
Та я вже зрозумів, що Вам взагалі складно щось пояснювати комусь. Не переживайте, Школоло. :gigi:

Не, только тебе, мудаку, который из веселой темы о бабах и сиськах умудрился сделать УГ своим тупым просторикуванням ниочем. :)
   
ну що ця дурна піська може мені запропонувати?

тіло, так вибачайте, але бачили і вибачаюсь пробували і куди крутіші
та різноманітніші
і знаєте, мене в цьому плані дружина задовільняє повністю
цю дуру, ще треба вчити і вчити, та пояснювати, що і як я люблю

екстрім? так повірте при взаємному бажанні з дружиною такий екстрім буває
що цій дурі і не снилось

спілкування? так вони ж тупі, у більшості і з іншим культурним багажем
це дуже класно показали хлопці з Квартету І і у фільмі

https://www.youtube.com/watch?v=oP6dtYyo1eg
не пожалійте 12 хв
тут все дуже точно на цю тему

обана красота яка...  (tu)

о чем с тобой трахаться ? (с)  (tu)
   
Re: Сколько должен зарабатывать мужчина? ОПРОС девушек.

из веселой темы о бабах и сиськах
Школоло, ця гілка може й весела, але Ви гілкою помилилися.
Ця тема зовсім не про "сіські". І навіть не дуже й про бапп, а про менталітет у суспільстві.
   
Школоло, ця гілка може й весела, але Ви гілкою помилилися.
Ця тема зовсім не про "сіські". І навіть не дуже й про бапп, а про менталітет у суспільстві.

Открой отдельную тему про суспильство, менталитет и прочую шлоебень, нудник.

И не нуди здесь... пizdit шото невнятное...

Давай о влиянии Пьяцолы на творчество Волонте захуярь...:) может, кто-то и оценит...:)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія