Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чорні ніки

Re: ФЗВ: Чорні ніки

Натикати куїв? Ну то тримай

Показати зображення...

Хоч би пробку зняли  :facepalm1: ізвєргі ! :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та далеко ходіти не треба. Нажимаєш нік - білий хорват, дивишся пости. Перші дні де він громче усіх оре - Разом до Перемоги! Я з Вами! Підставляю своє плече, мені всі у Польші тиснуть руку тому що я українец, я пишаюсь тим. Потім можно знайти як він задонатив 50 доларів Натіві, потім дав 50 баксів на котів, та усираясь еле вивалив на своем же розводі 100 баксов (соточцю), більше він на соточцю ніколи не йшов - бо то неприємно. Але разом до Перемоги!

Пенсильванские кони ржут, ибо через пять хат от замазанной на гугле конторы в гмине Плонск (кстати, кто б хотел жить в гмине? :) ) по пошиву женских трусов "Виктория" находится склад минеральных удобрений, а следующей за складом имеет место быть заброшенная ферма - склад навоза. Рядом с фермой навоз навален прямо во двор, куча высотой в полтора метра.

"Рай на землі" (с) Выходит "свята людуна" (с) утром во двор  - там "пес срає" (с) и вонь со склада навоза. "Завжди на крок попереду!" "Це перемога!" б/п. Так что пенсильванским коням есть с чего поржать. :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

:lol: бля, забула....


Тому, хто цю потвору першим назвав бегемотом, треба памятник поставити і статус "Почесний юзер ФУПу" присвоїти.  (tu)

Искренне Ваш. Цветы в машину. Памятник отольёте в мраморе.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Вона там відкрила уодекс честі аолонтера з якісь-то 10 пунктів. Побожилася що буде давати гроші тількі зареестрованим. Наклала санкціі на 10 осіб що ніколи не получать доступ на її бложик, та ввела призи для двох олігофренов 50 -ти річних за те що пишуть на ії бложіеє  :laugh:  :weep:

Який цікавий єкземпляр ця Бегімотівна  :laugh:

Графф, а я уже под санкциями или где? :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Графф, а я уже под санкциями или где? :)

Ты сразу же был под санкциями, как и я! Скажи честно, ты мечтал конечно же зарегиться и писать на том волшебном бложике?  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Предполагаю що то буде останній день в твоему житті Сергію  ;)


Реготав як пенсильванські коні(с)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Реготав як пенсильванські коні(с)

Та я теж сміявсі (с)

До речі, ти не можеш реготати як кінь, ти можеш тількі кокококо
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки
KLV

Дивують з обох сторін. Особливо жінки.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки
KLV

Поставте ігнор один одному і не кидайтесь лайном. Бридко читати
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ты сразу же был под санкциями, как и я! Скажи честно, ты мечтал конечно же зарегиться и писать на том волшебном бложике?  :laugh:

Опять мне непруха, да что же это такое! :) Всю сознатєльную жізнь мєчтал пріобщітся к талантам луннолікой, а тут опять такой абзац. :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Опять мне непруха, да что же это такое! :) Всю сознатєльную жізнь мєчтал пріобщітся к талантам луннолікой, а тут опять такой абзац. :)

Жесточайшее наказание я считаю, ЖЕСТОЧАЙШЕЕ!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Жесточайшее наказание я считаю, ЖЕСТОЧАЙШЕЕ!

Жестокие вы, нечюткие... уйду я от вас... :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чисто для тих хто не читає бложик луцького гівна

Цитата: Єбанута
Привіт, Люкс (то нічого, що я скорочено)! Бачу, ти залогінився. Я спочатку думала зробити цей коментар на Єрмачці, але краще тут :)

Ти коли казав, що ШЛ (Шматок Лайна), так я з певних часів називаю лондонського волонтера, погрожував перебити тобі ноги і називав суму, за яку хтось це зробить, він же не сам збирався ламати тобі ноги?  ;D

Це мав робити Вимушений Киянин (в плані організації, напевно, не знаю, як в них implementation відбувається  :D  :D  :D ). Він ці послуги експліцитно рекламував, десь скрін завалявся  ;D  ;D  ;D
Але це не булінг, шановні, не подумайте!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чисто для тих хто не читає бложик луцького гівна

Але це не булінг, шановні, не подумайте!

Вони це назвають «легенький тролінг» і в них це офіційно дозволено. А булінг в них забороненно. Але в чому різниця булінгу від тролінгу, Бегімотівна не розясняє
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Be careful, lads!  (дивитись зі звуком)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чисто для тих хто не читає бложик луцького гівна

Але це не булінг, шановні, не подумайте!
воно тобі «пробачало» (в лапках, тому що наявність твоєї провини тільки в хворій голові) усе, крім захисту мене. Тепер буде лити бруд 24/7.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Вони це назвають «легенький тролінг» і в них це офіційно дозволено. А булінг в них забороненно. Але в чому різниця булінгу від тролінгу, Бегімотівна не розясняє
Та звичайно, залізти комусь у ліжко, назвати шматком лайна, поглузувати над сімейним статусом - це легенький тролінг. А от якщо за це назвали єбанутою - це вже булінг!

воно тобі «пробачало» (в лапках, тому що наявність твоєї провини тільки в хворій голові) усе, крім захисту мене.
Я тому і звалив з бложика єбанутої. Вона хотіла примусити мене написати шо Асті курва
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та звичайно, залізти комусь у ліжко, назвати шматком лайна, поглузувати над сімейним статусом - це легенький тролінг. А от якщо за це назвали єбанутою - це вже булінг!

Не просто булінг, а булінг українців - найбільших донаторів ЗСУ
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

воно тобі «пробачало» (в лапках, тому що наявність твоєї провини тільки в хворій голові) усе, крім захисту мене. Тепер буде лити бруд 24/7.

"Така любов, так любов, а шо поробиш?" :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чисто для тих хто не читає бложик луцького гівна

Але це не булінг, шановні, не подумайте!

вот б***ь не потрібно втягувати мене в ці ваші конфлікти між галактиками. Ні з якої сторони.
Свої потенційні питання до Хоми я сам в стані озвучити у випадку - якщо і коли мені це буде потрібно.

 
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

вот б***ь не потрібно втягувати мене в ці ваші конфлікти між галактиками.
Ти сам вступив у гівно (я теж зробив таку помилку). Зараз записали твою айпішку і почали пошук інфи.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти сам вступив у гівно (я теж зробив таку помилку). Зараз записали твою айпішку і почали пошук інфи.

Зараз виведуть графіки його сна, розпорядку дня , та місц де він буває - кахфешки, спортзали та інше
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти сам вступив у гівно (я теж зробив таку помилку). Зараз записали твою айпішку і почали пошук інфи.

мені пох ІПшка воно в мене і так динамічне і ІПшка нічого нікому не дасть.
А інфу про мене знайти простіше простого, я на ФУПі не анонім доволі давно ....
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Зараз записали твою айпішку і почали пошук інфи.


"Не думай о секундах свысока, трам-парарам, наступит время - сам поймёшь, наверное, трарарарам, свистят они, как пули у виска, трарарарам, мгновения, мгновения, мгновения...." (с)

Штирлиц уже идёт по коридору? :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Але є і позитив - на днях розіграш призів, отримаєш 50 євро  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Зараз виведуть графіки його сна, розпорядку дня , та місц де він буває - кахфешки, спортзали та інше

це можна в мене поцікавитись та я напишу
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

це можна в мене поцікавитись та я напишу

Встанешь в три часа ночи посцать, почитаешь Бегімотовну - пистец тебе. Обвинит что все устроил ты
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чисто для тих хто не читає бложик луцького гівна

Але це не булінг, шановні, не подумайте!

То вона ще зтикає лобами людей?  От же провокаторша.

Бляха муха,  то капець,  то капець (с)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чисто для тих хто не читає бложик луцького гівна

Але це не булінг, шановні, не подумайте!

Ніфігасобі у вас тут кипить та булькає. Щойно заглянула в тему  ;o
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

воно тобі «пробачало» (в лапках, тому що наявність твоєї провини тільки в хворій голові) усе, крім захисту мене. Тепер буде лити бруд 24/7.

Привіт, цукерочка  :love:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Привіт, цукерочка  :love:
привіт  :love: . Як ти?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ніфігасобі у вас тут кипить та булькає. Щойно заглянула в тему
Пані Тидищ, а ви знаєте про що наша не булерша думає, коли читає ваш нік?  Відповідь - про статевий орган коня.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Встанешь в три часа ночи посцать, почитаешь Бегімотовну - пистец тебе. Обвинит что все устроил ты

ну може буде і таке, всяке в житті буває. буде проблема буду щось вирішувати.
Я не в ваших конфліктах не був не є і не хочу бути, ці ваші двіжі з озалупами і т.д. пройшли якось поряд мене.

Я хз з чого там у вас почалося і хто там є хто.

Но скажу турч що в цю гілку ти приніс вродь як фото жінки і почали юрбою шакалити з зовнішності. Я хз що там у вас і чи були в тебе якісь мотиви так чинити.
Виглядало то реально гнило і не норомально вот чесно. Це ж потрібно самому мати якусь самоповагу щоб безвідносно того що натворила чи ні IvanG  так чинити з жінкою і як не крути волонтером який допомагає ЗСУ.


   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ну може буде і таке, всяке в житті буває. буде проблема буду щось вирішувати.
Я не в ваших конфліктах не був не є і не хочу бути, ці ваші двіжі з озалупами і т.д. пройшли якось поряд мене.

Я хз з чого там у вас почалося і хто там є хто.

Но скажу турч що в цю гілку ти приніс вродь як фото жінки і почали юрбою шакалити з зовнішності. Я хз що там у вас і чи були в тебе якісь мотиви так чинити.
Виглядало то реально гнило і не норомально вот чесно. Це ж потрібно самому мати якусь самоповагу щоб безвідносно того що натворила чи ні IvanG  так чинити з жінкою і як не крути волонтером який допомагає ЗСУ.

За Лоріка я їй пащу порву. Як і іншим.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пані Тидищ, а ви знаєте про що наша не булерша думає, коли читає ваш нік?  Відповідь - про статевий орган коня.

"Курсант Пупкин, о чём Вы сейчас думаете, глядя на этот камень?"(с) :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Привіт, цукерочка  :love:

Трындец, щас Вас обвинят в лесбиянстве и домогательствах... :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

За Лоріка я їй пащу порву. Як і іншим.

Бздарьок, ти звичайний пітор——не починав би ти цей весь срач у свій час——не було ьи цього всього.
пс. Це як коли кацапи намагаються зі мною "дискутувати" на рахунок хто правий——я ім завжди відповідаю——неважливо що і де відбувається і відбулось, неважливо де і що нащі зробили щось не так—— у всьому є чинник, який почав цю війну——і цей чинник——ваше плєшиве хуйло.
Так і в нашому випадку——"лорік"——це вже наслідки того, що почав саме ти.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Бздарьок, ти звичайний пітор——не починав би ти цей весь срач у свій час——не було ьи цього всього.
пс. Це як коли кацапи намагаються зі мною "дискутувати" на рахунок хто правий——я ім завжди відповідаю——неважливо що і де відбувається і відбулось, неважливо де і що нащі зробили щось не так—— у всьому є чинник, який почав цю війну——і цей чинник——ваше плєшиве хуйло.
Так і в нашому випадку——"лорік"——це вже наслідки того, що почав саме ти.

Залупа пройди на хуй. Ти ще розкажи половині ФУПа чому вони с тобою війну цю почали? Може краще в дзеркало подивишся і побачиш там тупую Залупу що прийшла на ФУП і почала тут стрибати і всіх куямі обкладивать. Ти навіть не знав тоді як виглядає модерація. До чмиренія тебя я підключився коли тебе тут вже чоловік 15 сношало.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Чорні ніки

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пані Тидищ, а ви знаєте про що наша не булерша думає, коли читає ваш нік?  Відповідь - про статевий орган коня.

Я плутаю кілька ніків, тому не впевнена, що розумію, хто саме є булєршею.

Але коли бачу нумерний нік - згадую чудово і талановито зроблену фотожабу. І навіть дивуюсь, що на його фото, які він продовжує маніакально тицяти на форумі, немає тієї блискучої частини.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія