Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Пшеницю , соняшник , кукурудзу
Хєр з ним на піску
А памідор гогірочок кулубніку тіко
На норм землі з гімном без добрив
Бо має бути смакота
Помідор в Україні як і огірочок вирощують в теплицях - там технології, а не чорнозем - в Україні 2 господарства що займають 80 відсотків ринку
Полуницю також
З гімном вирощують бабки і на смак воно як гімно
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Помідор в Україні як і огірочок вирощують в теплицях - там технології, а не чорнозем - в Україні 2 господарства що займають 80 відсотків ринку
Полуницю також
З гімном вирощують бабки і на смак воно як гімно

 :weep:


Останнє редагування: 23 квітня 2024 10:52:27 від Аeternitas
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Люди, а може б ви пішли зі своїми обговореннями чорнозему і говєн в якусь окрему гілку?
Задрали вже флудити всюди
   
Re: Гарні новини з Конгресу
HSM

Помідор в Україні як і огірочок вирощують в теплицях - там технології, а не чорнозем - в Україні 2 господарства що займають 80 відсотків ринку
Полуницю також
З гімном вирощують бабки і на смак воно як гімно
Що ти бля мелеш
Здрисни нах в курятник бо по жопі
Получищ
Щєня
Те що в красилівці під плівкою - хєрня
То заробіток , не іжа

Щось не те
Тема гарного кангрєсу перейшла
По тихому в городню

Останнє редагування: 23 квітня 2024 15:35:30 від HSM
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трамп висловився про Джонсона після схвалення допомоги Україні :gigi:
Людмила Жерновська

23:57, 23.04.24

Він каже, що спікер "дуже старається".

Трамп назвав Джонсона дуже хорошою людиною / фото REUTERS

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп публічно похвалив спікера Палати представників Майка Джонсона після ухвалення законопроекту про допомогу Україні.

Як пише The Guardian, він нагадав, що республіканці мають у Палаті представників перевагу лише в один голос, тому Джонсон не може "робити все, що захоче". Трамп похвалив спікера за те, що він перетворив 9 мільярдів доларів допомоги Україні на "прощену позику".

 "Я думаю, що він дуже хороша людина. Ви знаєте, він дуже рішуче підтримав мене щодо НАТО, коли я сказав, що НАТО має заплатити... Думаю, він дуже старається. І знову ж таки, у нас мають бути великі вибори", - сказав він в інтерв'ю радіоведучому Джону Фредеріксу.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Що ти бля мелеш
Здрисни нах в курятник бо по жопі
Получищ
Щєня
Те що в красилівці під плівкою - хєрня
То заробіток , не іжа

Щось не те
Тема гарного кангрєсу перейшла
По тихому в городню
Дибіл, я про Калинівку)
Тебе дружина кинула тому що ти ідіот?)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А тим часом до респів почало доходити, що головна загроза для них не демократи, а упорота МАГА.

Цитувати
Sen. Thom Tillis, R-N.C., went after Rep. Marjorie Taylor Greene, R-Ga., on Tuesday, saying that Greene was a threat to the Republican Party and was "dragging our brand down."

"I think she's uninformed. She is a total waste of time," Tillis said in a recording reported by CNN and aired Tuesday evening.

"She is a horrible leader. She is dragging our brand down. She — not the Democrats — are the biggest risk to us getting back to a majority," the senator added.

Tillis' comments come after Greene has criticized the House's move to pass a long-stalled foreign aid bill. The $95 billion bill, which was passed by the Senate on Tuesday and signed by President Joe Biden on Wednesday, includes aid to Ukraine, Israel and Taiwan as well as provisions that could bring about a national ban on the popular video-sharing app TikTok.

Коли респи почнуть відкрито казати, що пора здихатися Трампа і магівців, тоді почнеться одужання GOP.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Трамп висловився про Джонсона після схвалення допомоги Україні :gigi:
Людмила Жерновська

23:57, 23.04.24

Він каже, що спікер "дуже старається".

Трамп назвав Джонсона дуже хорошою людиною / фото REUTERS

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп публічно похвалив спікера Палати представників Майка Джонсона після ухвалення законопроекту про допомогу Україні.

Як пише The Guardian, він нагадав, що республіканці мають у Палаті представників перевагу лише в один голос, тому Джонсон не може "робити все, що захоче". Трамп похвалив спікера за те, що він перетворив 9 мільярдів доларів допомоги Україні на "прощену позику".

 "Я думаю, що він дуже хороша людина. Ви знаєте, він дуже рішуче підтримав мене щодо НАТО, коли я сказав, що НАТО має заплатити... Думаю, він дуже старається. І знову ж таки, у нас мають бути великі вибори", - сказав він в інтерв'ю радіоведучому Джону Фредеріксу.

Хто там казав що трумп змінив позицію? Ніх.я він не змінив. Просто натиснули добряче, іншого вибору не було
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А тим часом до респів почало доходити, що головна загроза для них не демократи, а упорота МАГА.

Коли респи почнуть відкрито казати, що пора здихатися Трампа і магівців, тоді почнеться одужання GOP.

Якщо на виборах Додік програє то його нарешті здихаються. Інакше Україну чекають важкі часи. І Штати теж ;o
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Якщо на виборах Додік програє


шукаєте простих рішень?

а куди дівати 45% його фанатів?

посадити додіка до буцигарні і зробити месією для реднеків,
які будуть вважати то репресією?

Останнє редагування: 25 квітня 2024 12:51:48 від kleynod
   
Re: Гарні новини з Конгресу

шукаєте простих рішень?

а куди дівати 45% його фанатів?

посадити до буцигарні і зробити месією для реднеків,
які будуть вважати то репресією?

Повністю упоротих там менше.
А коли інші респи перестануть всюди агітувати за Трампа і трампанзів, то підтримка Трампа зійде на нуль.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Що з підготовкою до прийняття бюджету на 2025?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

шукаєте простих рішень?

а куди дівати 45% його фанатів?

посадити додіка до буцигарні і зробити месією для реднеків,
які будуть вважати то репресією?

Я написав що треба щоб він програв на виборах.
При чому тут буцегарня?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Сегодня Европарламент принял резолюцию, в которой отказался признавать результаты президентских выборов в РФ и призвал страны-члены ЕС отказаться от сотрудничества с хуйло. 
За резолюцию проголосовали 493 из 522 евродепутатов.

Европарламент призвал страны-члены ЕС и международное сообщество не признавать результаты выборов ни на оккупированных территориях, ни в самой России и ограничить отношения с хуйло.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

"Дональд перевзувся": Скабєєва звинуватила Трампа у бездіяльності під час голосування Конгресу
Автор:
   :girl_were:


"Перевзувся та здувся"
Не встигли росіяни оговтатися від ухвалення та підписання закону про надання пакета допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню від США, як тепер шоком для пропагандистів країни-агресорки стало те, що Трамп "не втрутився" у голосування Конгресу під час обговорень вищезгаданого питання.

Одна із головних рупорів Кремля Ольга Скабєєва під час прямого ефіру пропагандистського шоу заявила, що Трамп нібито "перевзувся та здувся". Вона обурилася тим, що колишній президент Сполучених Штатів не зробив жодної спроби тиску на республіканців, у той момент, коли вирішувалася подальша доля пакета підтримки.


Дональд у суботу перевзувся і підтримав спікера Конгресу Майка Джонсона. У день голосування сховався у тихому місці Мар-а-Лаго і не чинив тиску на республіканців. Не сказавши проти допомоги Україні взагалі жодного слова. Тобто Дональд виходить здувся,
– заявила Скабєєва.

Не обійшлося й без звинувачень у бік американців. Таку "позицію Трампа" вона пояснила тим, що у нього скоро вибори на пост президента США, де добре працюють "опитування суспільної думки". Скабєєва нагадала, що Росія є головним ворогом для американців.

   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вже навіть УП  прямо написала, що вся блокада допомоги Україні це була виключно позиція Трампа і трампанзів. (td)  :bueee:

Цитувати
Варто зазначити, що досі експрезидент США Трамп уникав питання допомоги Україні, а Джонсон знаходив усе нові й нові причини не ставити український пакет на голосування. Понад те, Трамп так розігрів антиукраїнські настрої всередині партії, що змінити ситуацію не могла навіть його згода на відновлення підтримки України.

Як наслідок, під час голосування в Палаті представників проти допомоги Україні виступили 111 конгресменів від "великої старої партії", тоді як за – лише 100. Проти підтримки України голосували насамперед республіканці, які орієнтуються на позицію Дональда Трампа ("ЄвроПравда" вже детально писала про їхню яскраву представницю Марджорі Тейлор Грін).

https://www.eurointegration.com.ua/articles/2024/04/29/7184809/
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Пропозицію про звільнення спікера БУДЕ винесено на голосування наступного тижня.
У членів є вихідні, щоб вирішити, чи прийняти #Uniparty, яка стала очевидною в Палаті представників США, коли Хакім Джеффріс і вся керівна команда демократів оголосили, що хочуть залишити Майка Джонсона.



   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну так, а хто не в Юніпарті, той на підсосі у хуйла. Отак і живьйом.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Пропозицію про звільнення спікера БУДЕ винесено на голосування наступного тижня.
У членів є вихідні, щоб вирішити, чи прийняти #Uniparty, яка стала очевидною в Палаті представників США, коли Хакім Джеффріс і вся керівна команда демократів оголосили, що хочуть залишити Майка Джонсона.

https://twitter.com/view/status/1785675760465826278

Кацапський пропагандончик валік обурюється, бо кляті демократи не дають звільнити спікера за те що він поставив на голосування пакет допомоги Україні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія