Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найбільше упоротих де б ви думали

Найбільше упоротих де б ви думали

В усій Україні найбільше бажають вакцинуватися проти коронавірусу у Львові та Вінниці, а проти у Сєвєродонецьку, Маріуполі, Одесі.

Джерело: результати опитування міжнародного республіканського інституту спільно з соцгрупою "Рейтинг"

Деталі: Найбільше українці бажають вакцинуватися у Львові, Вінниці, Сумах, Ужгороді, Івано-Франківську.

При цьому 7% опитаних у Сумах та Львові уже вакцинувалися. У Тернополі, Полтаві, Чернівцях та Миколаєві вакцинувалися 6% опитаних.

Не готові вакцинуватися у Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, Сєвєродонецьку, Миколаєві.
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

В усій Україні найбільше бажають вакцинуватися проти коронавірусу у Львові та Вінниці, а проти у Сєвєродонецьку, Маріуполі, Одесі.

Джерело: результати опитування міжнародного республіканського інституту спільно з соцгрупою "Рейтинг"

Деталі: Найбільше українці бажають вакцинуватися у Львові, Вінниці, Сумах, Ужгороді, Івано-Франківську. 

При цьому 7% опитаних у Сумах та Львові уже вакцинувалися. У Тернополі, Полтаві, Чернівцях та Миколаєві вакцинувалися 6% опитаних. 

Та то коню понятно... нафиг то исследование было...  :laugh:
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Упорота вата  :facepalm:
   
В усій Україні найбільше бажають вакцинуватися проти коронавірусу у Львові та Вінниці, а проти у Сєвєродонецьку, Маріуполі, Одесі.

Джерело: результати опитування міжнародного республіканського інституту спільно з соцгрупою "Рейтинг"

Деталі: Найбільше українці бажають вакцинуватися у Львові, Вінниці, Сумах, Ужгороді, Івано-Франківську.

При цьому 7% опитаних у Сумах та Львові уже вакцинувалися. У Тернополі, Полтаві, Чернівцях та Миколаєві вакцинувалися 6% опитаних.

Не готові вакцинуватися у Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, Сєвєродонецьку, Миколаєві.

Так а числа де?
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Не готові вакцинуватися у Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, Сєвєродонецьку, Миколаєві.

а новичком?
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Вони Спутнік чекають... :shuffle:
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Найбільше бажають отримати вакцину від COVID-19 у Львові та Вінниці, а столиця пасе задніх
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

)))) елементарно. Просто польські пани без вакцинації не пускають туалети мити))))
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Логічно

Там де половина населення батрачить в польщі, там і активно вакцинуються - треба до панів повертатись
   
)))) елементарно. Просто польські пани без вакцинації не пускають туалети мити))))

Без вакцини вони гамно, а не люди.  :gigi:
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

У мене зараз бригада закінчує роботу і повертається в литву працювати. Так полоаина аакцинулись а половина взчли собі десь укрсправки про вакцинацію демь кажуть 1000 грн
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Те же,но на другую тему: Найбільш прихильні до Росії у Маріуполі та Сєвєродонецьку
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Логічно

Там де половина населення батрачить в польщі, там і активно вакцинуються - треба до панів повертатись
Не логічно, а розумно. І не з Польщею це пов'язано, бо Польща і без того заробітчан вакцинує.
Розумніші люди просто і без впливу кацапської пропаганди.
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Упорота вата  :facepalm:


Может сракомоев просто меньше?
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Может сракомоев просто меньше?

ФСБ МП больше
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Может сракомоев просто меньше?
Для ахметівських копанок вакцинації не треба. Здох, то й здох.

Шкода, щось даних по Одесі нема. Там усі шльондри мали б бути вакциновані.
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Для ахметівських копанок вакцинації не треба. Здох, то й здох.


Ага,знаменитые одесские копанки
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Ага,знаменитые одесские копанки
Нє, Одеса - то инча пара кальош. Там усі салони "краси" (ви, до речі. знаєте, скільки їх у вас?), повинні вимагати сертифікат про вакцинацію.  :shuffle:
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Может сракомоев просто меньше?
таки вата   Найбільш прихильні до Росії у Маріуполі та Сєвєродонецьку
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Цитата: Aelit
Просто польські пани без вакцинації не пускають туалети мити.
vzagalito puskajut, a tak zvanu "pandemiju"poljaki nazivajut zhidivskoju zmovoju :lol:
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Не готові вакцинуватися у Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, Сєвєродонецьку, Миколаєві.
Питаю у людей, яких завжди вважала просунутими і сучасними, чи вакцінувалися. У відповідь чую рішуче "ні!". Серез знайомих і друзів вакцінувалася лише моя подруга, яка працює в облдержадміністраці ї.
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Це застарілі  дані - в Києві більше 27% повністю вакцинованих, в області -21% - це лідери
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Может сракомоев просто меньше?
сижу в Венеції вроді не сракомий  :gigi:
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

А де числа?
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

А упороті - це ті хто ще вірить в дію вакцини і користь щеплення?
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/17/7307541/

Что-то я смотрю, большинство везде против. Разница не такая большая
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Вакцинація і рюзьке мір - можна дисертацію писати
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Найбільше бажають отримати вакцину від COVID-19 у Львові та Вінниці, а столиця пасе задніх

Получается что донбассяне столицу оккупировали?
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Вакцинація і рюзьке мір - можна дисертацію писати

А Львов - тоже рюзьке мир? 44% против
Тернополь - 52% против
Ужгород - 50% против

и т.д.
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/17/7307541/

Что-то я смотрю, большинство везде против. Разница не такая большая
Застарілі дані, не думаю, що правильно по ним висновки робити
За ними в Києві вакцинованих 2%, на сьогодні в Києві майже 28% вакцинованих
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Что-то я смотрю, большинство везде против. Разница не такая большая
Якщо зважити на те що замовник опитування агентство США з міжнародного розвитку (USAID), яке зацікавлене просунути у нас якнайбільше шмурдяка своїх виробників, то я думаю ситуацію для них ще й прикрасили.
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Опитування провів Міжнародний республіканський інститут спільно із соцгрупою "Рейтинг" у період з 12 травня по 3 червня 2021 року в 24 містах України (у Києві та всіх обласних центрах, включаючи Маріуполь у Донецькій області та Сєвєродонецьк у Луганській області).

:facepalm1:

Офигеть свежие данные. Только сейчас заметил
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Опитування провів Міжнародний республіканський інститут спільно із соцгрупою "Рейтинг" у період з 12 травня по 3 червня 2021 року в 24 містах України (у Києві та всіх обласних центрах, включаючи Маріуполь у Донецькій області та Сєвєродонецьк у Луганській області).

:facepalm1:

Офигеть свежие данные. Только сейчас заметил
Тоді і вакцин не було нормальних
Можливо навіть ті, що сказали "ні" потім побігли файзером і модерною щеплюватись
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Тоді і вакцин не було нормальних
Можливо навіть ті, що сказали "ні" потім побігли файзером і модерною щеплюватись

Ну да, или просто увидели, что знакомые привились и живы, и поменяли точку зрения

Я и сам в то время ждал нормальную вакцину, а предлагалась только китайская
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Получается что донбассяне столицу оккупировали?
я так точно  [ua]
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

У мене зараз бригада закінчує роботу і повертається в литву працювати. Так полоаина аакцинулись а половина взчли собі десь укрсправки про вакцинацію демь кажуть 1000 грн
Ти шо, проводив серед них антиваксерську пропаганду? Бо ж легше щоб штрикнули, чим платити 1000 грн. Ти їм розказав, що хвости виростуть?
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

найбільше бажають вакцинуватися проти коронавірусу у Львові та Вінниці, а проти у Сєвєродонецьку, Маріуполі, Одесі.
https://www.google.com/amp/s/www.radiosvoboda.org/amp/29856176.html
Там зеббіли відмічені зеленим
Вибрали - жеріть!

20   DFMB
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

Кстати,тот же опрос,но другой вопрос-   За результатами всеукраїнського опитування, найбільше задоволенні якістю проживання мешканці Вінниці, крім того вінничани вважають своє місто найкрасивішим.
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали

В усій Україні найбільше бажають вакцинуватися проти коронавірусу у Львові та Вінниці, а проти у Сєвєродонецьку, Маріуполі, Одесі.

Джерело: результати опитування міжнародного республіканського інституту спільно з соцгрупою "Рейтинг"

Деталі: Найбільше українці бажають вакцинуватися у Львові, Вінниці, Сумах, Ужгороді, Івано-Франківську.

При цьому 7% опитаних у Сумах та Львові уже вакцинувалися. У Тернополі, Полтаві, Чернівцях та Миколаєві вакцинувалися 6% опитаних.

Не готові вакцинуватися у Маріуполі, Дніпрі, Запоріжжі, Сєвєродонецьку, Миколаєві.

Нічособі - на заході хочуть вакцинуватися ))
   
Re: Найбільше упоротих де б ви думали



Я и сам в то время ждал нормальную вакцину, а предлагалась только китайская
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія