Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу

прАІсходЇт

Аткуда єсть пашла і праізашла каснаїзьічная антїфанетїка їво-антїславянскава - нїпраізнасїмава-і-нїнасїмава - іба-русскава ЇЗЬІКА-МФА:ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨkа]?

Змилуйся, Богине Мово, над отими невимовними та антимовними кріпаками!
   
Аткуда єсть пашла і праізашла каснаїзьічная антїфанетїка їво-антїславянскава - нїпраізнасїмава-і-нїнасїмава - іба-русскава ЇЗЬІКА-МФА:ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨkа]?
Змилуйся, Богине Мово, над отими невимовними та антимовними кріпаками!
Срала-їхала-мазала! :lol:
   
Аткуда єсть пашла і праізашла каснаїзьічная антїфанетїка їво-антїславянскава - нїпраізнасїмава-і-нїнасїмава - іба-русскава ЇЗЬІКА-МФА:ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨkа]?

Нїнасїмьій і нїпраізнасїмьій і нїсносньій ЇЗЬІК - їво-русскава іба-чілавєка: як вивчити мовити та вимовляти прямо та стерпно россоїзьік - отут для мовомудрих українців: заглядаймо ув москво-Викшинері : https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA#%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9

   
Нїнасїмьій і нїпраізнасїмьій і нїсносньій ЇЗЬІК - їво-русскава іба-чілавєка: як вивчити мовити та вимовляти прямо та стерпно россоїзьік - отут для мовомудрих українців: заглядаймо ув москво-Викшинері : https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA#%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9

Показати зображення...
Yet another brain fart! Spare your words, dumb cunt! :lol:
   
Так ніхто ж

Ото вульгарне та примітивне ніхто (аналог в оцій темі: горе-гервасіанець!) - вбіснувалося ув навіжену антимовну суржикозграю з іншими каснаінвалідами в оцій гілці (вони мимоволі прославляють мову - хоча жахливо й неосвічено ганьблять нинішню бідолашну Україну).

Ось чому на зараззомбенятку-россосїйчасїнятку (на зараззлодії - суржикошапка горить): в своєму коґнітивному россодисонасі - не прочитав би тему уважно: психоаналіз несвідомої вини - пояснює все:

Як системщик (до речі, я маю абілітацію діяти, як судовий експерт у інформатиці) я часто стикався і працюю зараз_ІБА-СЇЙЧАС ТЕПЕР з питанням легальних судових та податкових документів і контролю та їх верифікацією з боку держави.

Воно навіть не розуміється на українськім теперішнім часі - тож як отепер працює, під якою мовною юрисдикцією, його неюридичний ум?

ША́ПКА, и, жін На злодієві шапка горить — видно, хто винуватий, видно, про кого йдеться; явне те, що хтось хоче приховати. [Деревіцький:] Чи не впала вам в око Горпина? [Торохтій:] Це вже вона вам наплела? [Деревіцький:] Чи бачите? На злодієві шапка горить!.. (Марко Кропивницький, IV, 1959, 67);
+
«На злодієві і шапка горить». Походження вислову
   
Ото вульгарне та примітивне ніхто (аналог в оцій темі: горе-гервасіанець!) - вбіснувалося ув навіжену антимовну суржикозграю з іншими каснаінвалідами в оцій гілці (вони мимоволі прославляють мову - хоча жахливо й неосвічено ганьблять нинішню бідолашну Україну).

Ось чому на зараззомбенятку-россосїйчасїнятку (на зараззлодії - суржикошапка горить): в своєму коґнітивному россодисонасі - не прочитав би тему уважно: психоаналіз несвідомої вини - пояснює все:

Воно навіть не розуміється на українськім теперішнім часі - тож як отепер працює, під якою мовною юрисдикцією, його неюридичний ум?

ША́ПКА, и, жін На злодієві шапка горить — видно, хто винуватий, видно, про кого йдеться; явне те, що хтось хоче приховати. [Деревіцький:] Чи не впала вам в око Горпина? [Торохтій:] Це вже вона вам наплела? [Деревіцький:] Чи бачите? На злодієві шапка горить!.. (Марко Кропивницький, IV, 1959, 67);
+
«На злодієві і шапка горить». Походження вислову
Yet another Dumb Cunt’s brain fart. :not_i:
   
7 найбільш важливих НАЙВАЖЛИВІШИХ відкриттів: чого досягло людство у 2020 році
https://www.epravda.com.ua/publications/2020/12/31/669680/

Гаразд  - але в Україні ще не відкрили найосновніше: синтетику української, бо антиросійської (россорозчин розуміє слов'янські слова лиш москворозчленовано), граматики!
   
"Я можу писати лише російською, і мене це устраює". Сергій Сайгон - про "Юпак" та Книгу року ВВС

Звідкіля взялися нинішні суржиковкраїнці:



   
Президент російською звернувся до українців в Криму та ОРДЛО: переведіть годинники назад
П'ЯТНИЦЯ, 1 СІЧНЯ 2021, 00:02

https://www.pravda.com.ua/news/2021/01/1/7278733/

Таку саму антиукраїнську помилку вчинив Прахопорошенко - на всевічну йому ганьбу!




   
Пряма мова ЗЇЛЄНСКАВА: Я хочу не казати на Банковій у Києві, що в Україні настане мир. А сказати на Артема в Донецьку, що мир в Україні настав. І написати "Крим – це Україна" не в Інтернеті. А на піску, на пляжі в Ялті, на українському піску українського пляжу української Ялти.

Я знаю, що Донецьк, Луганськ і Крим зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР, у всіх сенсах цього слова, живуть в іншому часі. І вже майже годину, як по телевізору вам сказали, що Новий рік настав. Але я знаю, що вже майже годину, як ви чекаєте нас, щоб зустріти Новий рік разом. Як одна сім'я. Як один народ. Як одна країна. Тож, Донбас и Крим ДОНБАСЕ і КРИМЕ! Переведіть годинники назад. Будьте з нами!


Що за "странная страна інастранцеф-страннїкаф са фсєх старон" та антимовних недорік!
   
Прямая речь ЗЇЛЄНСКАВА: Я хачу нї ґаварїть на Банковой в Киеве, что в Украине наступит мир. А сказать на Артема в Донецке, что мир в Украине наступил. И написать "Крым – это Украина" не в Интернете. А на песке на пляже в Ялте, на украинском песке украинского пляжа украинской Ялты.

Я знаю, что Донецк, Луганск и Крым сейчас-СЇЙЧАС, ва фсєх смыслах этАВА слова, живут в другом врЄмЄнЇ. И уже почти час, как по телевизору вам сказали, что Новый год наступил. Но я знаю, что уже почти час, как вы ждете нас, чтобы встретить Новый год вместе. Як одна сім’я. Як один народ. Як одна країна. Тож, Донбас і Крим! Переведите часы назад. Будьте с нами!"
   
Развитие паранойи

В ряде случаев при прогрессировании заболевания паранойя развивается из сверхценных идей в бред.

Клинический пример сверхценных идей:

    Пациент, в детстве писавший стихотворения, одно из которых даже опубликовали в районной газете, начинает считать себя незаурядным самобытным поэтом, вторым Есениным, которого игнорируют, не печатают из зависти и «окружающего недоброжелательства». Вся его жизнь по существу превратилась в цепь доказательств своей поэтической одарённости. Больной постоянно говорит не о поэзии, а о своём месте в ней. Носит как доказательство своё опубликованное стихотворение, декламируя его к месту и не к месту, легко отбрасывает все контраргументы собеседников. Будучи фанатиком своей поэзии, он во всех остальных аспектах жизни выявляет совершенно адекватный стиль существования.
    — В. В. Марилов, «Общая психопатология»[16]:27—28

Ещё один больной с паранойяльным синдромом, инженер рыбной отрасли, сделав «изобретение», уехал с Дальнего Востока, где долго и продуктивно работал, в Москву. В Москве он планировал объяснить правительству, что в стране нерационально расходуются дары моря, происходит неправильная ловля и утилизация рыбы. Больной привёз с собой методику рыбной ловли «с учётом расположения звёзд». Он долго ходил по инстанциям, где его постепенно перестали принимать; постепенно опустился, стал жить на вокзалах, летом в скверах, но ежедневно продолжал «пробивать» свою идею рыбной ловли по-новому. По мнению больного, его идея достойна сравнения только с Великой французской революцией, а оставшиеся во Владивостоке жена, пожилые родители и двое маленьких детей его совершенно не волновали[16]:40.

Бред величия и преследования обыкновенно развивается из сверхценных идей, связанных с переоценкой своей личности. Бредовая система при паранойе десятилетиями сохраняется в неизменном виде и не приводит к формированию шизофренического дефекта[2].

https://ru.wikipedia.org/wiki/Паранойя
   
Развїтїє комісаробожевільних із совєтопсїхушек: релікти-атавісти совєтоосвіти!

Совєтонедоосвічене комісарятко-рабенятко - розбазікалось російською! Я російської не розумію!
   
Коміко-суржикошизофрени - недоосвічені російською україножери, не розуміючи правильної та органічної української, мабуть тортуровані в совєтопсїхушках та завербовані переслідувати українську мову та її граматику та інших українців (молоде покоління мабуть отого й не знає, хоча Стуса та інших й пригадають) - розуміють лиш інструменти їхніх катів, а не континуум вимог розумної педагогіки - і довготривалість та повторність справжньої освіти.

Які суржикофрени - отакі й президенти України! Навіщо україножерам розуміти теперішній час, кличний відмінок, імператив українського дієслова... ітд! Вони розуміють правильно лиш російську - і мені її цитують!

Тож, Донбас и Крим ДОНБАСЕ і КРИМЕ!

Домбасе, Криме,
Києве, Єрусалиме:
Не жиймо без рими -
В російськім часорежимі!
В россоїзьіке юродивім!
Чуєш, Іроде? В некличній родині!


Ненаглузуєшся з потворних україножерів-невігласів!
   
Коміко-суржикошизофрени - недоосвічені російською україножери, не розуміючи правильної та органічної української, мабуть тортуровані в совєтопсїхушках та завербовані переслідувати українську мову та її граматику та інших українців (молоде покоління мабуть отого й не знає, хоча Стуса та інших й пригадають) - розуміють лиш інструменти їхніх катів, а не континуум вимог розумної педагогіки - і довготривалість та повторність справжньої освіти.

Які суржикофрени - отакі й президенти України! Навіщо україножерам розуміти теперішній час, кличний відмінок, імператив українського дієслова... ітд! Вони розуміють правильно лиш російську - і мені її цитують!

Домбасе, Криме,
Києве, Єрусалиме:
Не жиймо без рими -
В російськім часорежимі!
В россоїзьіке юродивім!
Чуєш, Іроде? В некличній родині!

Ненаглузуєшся з потворних україножерів-невігласів!

 Вся его жизнь по существу превратилась в цепь доказательств своей поэтической одарённости. Больной постоянно говорит не о поэзии, а о своём месте в ней.
   
Шизофркнику, україножере - то російська ідеологія тебе запропастила!
   
Божевільний-москвовільний шизофренику - агов:
Не повторюй параноїдально російську шизу знов!
Віршів панічно боїшся - тож назад стрімголов
Марш в совєтопсїхушку - там твоя основа основ!


Примітиви - вульгарні россонедоріки страшні україножери!
   
Божевільний-москвовільний шизофренику - агов:
Не повторюй параноїдально російську шизу знов!
Віршів панічно боїшся - тож назад стрімголов
Марш в совєтопсїхушку - там твоя основа основ!

Примітиви - вульгарні россонедоріки страшні україножери!
Why on earth are you shitting bricks, luvvy? You'll catch more flies with honey than with vinegar, silly creature. Happy New Year! :give_rose:   
   
Isn’t she insane! Instead of celebrating Christmas time she nurses hatred and animosity. And probably she views herself as a good Christian. I wonder how she comes to terms with all that! :not_i:
   
Камїссарята-псїхушкенята-комікенята їво-іба-Зїлєнскава?

Та Ваш "прїзїдєнт" з вими ж недоріками (россокаснаїзьічнїка мі та ґуґлоанглійцями) - на самісінький Новий Рік таки суржикошизофренству є та россоверзе каснаїзьіком в Україні.

Яке ото мені свято "каснаїзьічнава Новава Ґода"? Одна суцільна огида!
   
Камїссарята-псїхушкенята-комікенята їво-іба-Зїлєнскава?
Та Ваш "прїзїдєнт" з вими ж недоріками (россокаснаїзьічнїка мі та ґуґлоанглійцями) - на самісінький Новий Рік таки суржикошизофренству є та россоверзе каснаїзьіком в Україні.

Яке ото мені свято "каснаїзьічнава Новава Ґода"? Одна суцільна огида!
Just another brain fart. Aren’t you tired of shitting bricks? :give_rose:
   
 кацнаЄзичніку гарвасію ганьба  :X
   
кацнаЄзичніку гарвасію ганьба  :X
Va te faire foutre!  :tongue:
   
Клуб ФУП
Найзапекліші політичні баталії.
Невірний НЕПРАВИЛЬНИЙ пароль
Ще не зареєстровані? Натисніть тут для реєстрації
.

Дорога Правдо - виправіть суржикокривду! Виправлене стане правильним!

Краще пізно - ніж ніколи:
Правда - хай очі коле!
Правильність - хай додасть солі:
Вірність мові - не один воїн в полі!


Довідка: оте знає і Лєнїн і совєтословник:

Правда очі коле — неприємно слухати, визнавати правду. Правда очі коле — до цього зводиться боязнь самопізнання есерів і меншовиків (Ленін, 25, 1954, 178); [Курінний:] Що, правда очі коле? (Микола Зарудний, Антеї, 1962, 129).
   
Клуб ФУП
Найзапекліші політичні баталії.
Невірний НЕПРАВИЛЬНИЙ пароль
Ще не зареєстровані? Натисніть тут для реєстрації
.

Дорога Правдо - виправіть суржикокривду! Виправлене стане правильним!

Краще пізно - ніж ніколи:
Правда - хай очі коле!
Правильність - хай додасть солі:
Вірність мові - не один воїн в полі!

Довідка: оте знає і Лєнїн і совєтословник:

Правда очі коле — неприємно слухати, визнавати правду. Правда очі коле — до цього зводиться боязнь самопізнання есерів і меншовиків (Ленін, 25, 1954, 178); [Курінний:] Що, правда очі коле? (Микола Зарудний, Антеї, 1962, 129).
Fart is the cry of an imprisoned turd. :give_rose:
   
Українська Правдо - не нехтуй мовою, як безстидно та безглуздо нехтуєш смородом та срамом та соромом од усіх скатологічних россовиродків. Довічна ганьба антимовним россосмердюкам - та й отим, що їх поблажливо толерують!

Довідка: І срам і стид і сморід на ФУПі!

Що можна очікувати од антислов'янських не-нюхоносів?

Ото вже давня справа на ФУПі - про россопродуктів з кассапоклоаки:

Пірівідїтє із єтаВА ЇВО-русскАВА ВАВАканья ап абанянїї:

АбАнянЇє кацапаноса -
АбвАнялА ФУП пАносАм:
Орґан ащущенїя лїшь вонї і паноса -
АбАнянїєм стал у вєлікароса!


Істинна правда: ТЬХУ - що за Їзьік!

обоня́ние - від "об-воняти"...
обоня́ть, др.-русск., ст.-слав. обонѩти ὀσφαίνεσθαι (Супр.). Из *об-воняти от вонь, др.-русск., ст.-слав. вонѩ ἄρωμα.

Висновок: кацапаНОС та його АБАНЯНЇЄ не має НЮХУ - сприймає виключно лиш ВОНЬ та сморід, а не і пахощі та інші нюанси запахів квітів та пахнющих речовин.

Обоняние — ощущение запаха, способность определять запах веществ, рассеянных в воздухе (или растворенных в воде — для животных, живущих в ней)

Нюх — відчуття запаху, здатність визначати запах
   
Українська Правдо - не нехтуй мовою, як безстидно та безглуздо нехтуєш смородом та срамом та соромом од усіх скатологічних россовиродків. Довічна ганьба антимовним россосмердюкам - та й отим, що їх поблажливо толерують!

Довідка: І срам і стид і сморід на ФУПі!

Що можна очікувати од антислов'янських не-нюхоносів?

Ото вже давня справа на ФУПі - про россопродуктів з кассапоклоаки:

Fart is the cry of an imprisoned turd. :give_rose:
   
Прозиває флудоносець-ґуґлоанглієць Українську Правду Fart-ом і Turd-ом - самозакоханість та самозамилуваність Правди отут очевидна: в будь-якому дзеркалі. Бач - не мій форум, нічого не вдієш!
   
Ну що ця калічка на голову хоче своїми висерами довести? Що вона неабияка «фільольогиня»?  Далеко куцому до зайця! :tongue:
   
обоня́ние - від "об-воняти"...
обоня́ть-АбАнять, др.-русск., ст.-слав. обонѩти ὀσφαίνεσθαι (Супр.). Из *об-воняти от вонь, др.-русск., ст.-слав. вонѩ ἄρωμα.

Шкідливий шум россофашистів та москвоумів на форумі - не розуміє української мови, всіляко бреше і каснасаботує українську правильну граматику! А мовоносних антироссофашистів на ФУПі не бачу! Що посієш - отакі і жнива: чуєш, пропаще поріддя юродиве?

Москвовонь і москвоарома:
Щезне в Україні од мовогрому -
Й од мовоблискавки! Геть оскому
Й кассапосморід з нашого дому!
   
Fart is the cry of an imprisoned turd.
Fart is the cry of an imprisoned turd. :give_rose:
   
Колядоінваліди!
Настигли їх всі біди:
З'їдять їх москвогниди -
Північні сусіди!



   
Re: Лінгвоінвалідність: Тотем і табу І ҐЕТТО

Язык и гетто = ЇЗЬІК-МФА:ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨk] і ҐЄТТА!
МИХАИЛ ДУБИНЯНСКИЙ — СУББОТА, 16 ЯНВАРЯ 2021, 05:30

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2021/01/16/7280100/


Ото нам кассапакаснаїзьіком! Я російської не розумію! Для кого ж написано? Для Путьїна?
   
Язык и гетто = ЇЗЬІК-МФА:ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨk] і ҐЄТТА!
МИХАИЛ ДУБИНЯНСКИЙ — СУББОТА, 16 ЯНВАРЯ 2021, 05:30

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2021/01/16/7280100/


Ото нам кассапакаснаїзьіком! Я російської не розумію! Для кого ж написано? Для Путьїна?
Має пані цілковиту рацію. Отут ми з пані однодумці! :agree:
   
Лінгвоінвалідність: Тотем і табу І ҐЕТТО

В'ячеслав Кириленко
Український політик
ЗАКОН ПРО МОВУ ДІЄ: ВІДСЬОГОДНІ ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ – УКРАЇНСЬКОЮ
16 січня 2021, 13:11

https://blogs.pravda.com.ua/authors/kyrylenko/6002c9e466746/

Чи є альтернатива? Немає. Бо альтернатива відновленню та зміцненню позицій державної мови – бездержавність, вторинність та забуття. Не буде української мови – не буде України. [буде Малакассапія!] Саме тому так люто атакують Закон про мову вороги нашої країни. І саме тому день 16 січня 2021 року, коли запроваджується обслуговування споживачів українською мовою у всіх закладах, також і важливий день для зміцнення національної безпеки України.
   
Не буде української мови – не буде України.
американкА, в тебе хоч громадянство українське є?
   
Re: Лінгвоінвалідність: історія хвороби? Тотем і табу
Пшениця

Ім'я користувача:costashu
Час:18 січня 2021 05:12:05
Остання активність:cьогодні в 05:09

Здавай зміну.  :laugh:
   
буль бульк, забулькотів гній
   
Байдена привів до присяги голова Верховного суду Джон Робертс. Перед цим була виголошена молитва, а відома співачка Леді Гага виконала державний гімн США.
https://www.pravda.com.ua/news/2021/01/20/7280624/

Лінгвоінваліди позбавлені чуття всякого гумору (потворне поріддя нїюмарїстїческава їво-іба-русскава): ні бе, ані му: ні га-га, ані ґа-ґа!

Lady Gaga
   
(потворне поріддя нїюмарїстїческава їво-іба-русскава): ні бе, ані му: ні га-га, ані ґа-ґа!

Зроби глибокий вдих, затамуй подих, зконцентруйся, зберися думками, видихни, і спробуй ще раз.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія