Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ПрОклята жінка

Re: Проклята жінка

ну так близько третини жінок не знають що воно таке, той оргазм. Імітують все життя, щоб бути як усі. Що їх стимулює?
крім лібідо ще моральна сатисфакція. якщо жінці не боляче, вона не суха, то сам статевий акт приємний і без оргазму.
   
Re: Проклята жінка

Та є. То їй болісно то лоскотно то не хоче, то анекдоти розказує щоб відволіктись

То ти просити не умієш.  :D
   
Re: Проклята жінка

Ну і самочка.
   
Re: ПрОклята жінка

те, що ви бачили, називається коітус, статевий акт.

те що ми бачили на томографі і екг називається різким падінням активності амігдали, тобто - такі так, оргазмом.

ps: це якраз той випадок, коли дідуся (тобто мене), вчить пердіть не варто. Я антрополух  B-)
   
Re: ПрОклята жінка

самки ж в дикій природі не можуть мати такий цикл як жінки

є як мінімум два виду мавп (одні мартишковіі і одні широконосі старого світу), які мають такий само, при цьому очевидно, що воно виникло еволюційно незалежно в уіх трьох випадках.

тому мусимо визнать стратегію адаптивною
   
Re: ПрОклята жінка

я думаю для дівчини то прикольно якщо вона відчуває потужні оргазми ще і її підгортає троє молодих самців
   
Re: ПрОклята жінка

є як мінімум два виду мавп (одні мартишковіі і одні широконосі старого світу), які мають такий само, при цьому очевидно, що воно виникло еволюційно незалежно в уіх трьох випадках.

тому мусимо визнать стратегію адаптивною

я б додав тільки у людей є настільки розвинена кора головного мозку
то...
чи не поєднані ці речі

чим більше розумово розвинений вид тим сильніший жінки цього виду відчувають оргазм 
   
Re: ПрОклята жінка

Мужчина постійно  думав про секс... доки не одружився на жінці, котра постійно хотіла сексу.  :gigi:
   
Re: ПрОклята жінка

Мужчина постійно  думав про секс... доки не одружився на жінці, котра постійно хотіла сексу.  :gigi:
Та ладно
   
Re: ПрОклята жінка

чим більше розумово розвинений вид тим сильніший жінки цього виду відчувають оргазм

шимпанзе і бонобо
два дуже-дуже споріднених види

в одних з цим ділом не тойво, в інших оргазм - повсякденна норма (в тому числі і в одностатевих копуляціях, до яких бонобихи вдаються постійно)
в цілому, шипи інтелектуальніші, ага

направді, фіг зна, від чого воно залежить
   
Re: ПрОклята жінка

Мужчина постійно  думав про секс... доки не одружився на жінці, котра постійно хотіла сексу.  :gigi:

ну прям таки
   
Re: ПрОклята жінка

те що ми бачили на томографі і екг називається різким падінням активності амігдали, тобто - такі так, оргазмом.

ps: це якраз той випадок, коли дідуся (тобто мене), вчить пердіть не варто. Я антрополух  B-)
а делфінів не намагались досліджувати на цей предмет? в них теж мозок наче ого-го!
   
Re: ПрОклята жінка

а делфінів не намагались досліджувати на цей предмет?

намагались, але я не дуже слідкую, та й не дуже вірю, що їх можна, наприклад, запхать в томограф чи коректно відслідковувати гормональний профіль в умовах, наближених до природних (а в неволі це нещасна тварь, залита кортизолом по саму маківку і глибоко божевільна)
   
Re: ПрОклята жінка

вы как дети малые
такого уже наплели по банальному поводу
   
Re: Проклята жінка

ну так близько третини жінок не знають що воно таке, той оргазм. Імітують все життя, щоб бути як усі. Що їх стимулює?
Оргазм зімитувати не можливо.  ;)
   
Re: ПрОклята жінка

 :shuffle: Цікаво послухати дівчат.
   
Re: Проклята жінка

ось теж цікава теорія

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1002/jez.b.22690
Людськими словами не могли написати, що жінкам не потрібен оргазм, це чоловіки їм в процесі еволюції подарували таку можливість(((

Бить треба боляче за такі статті.
   
Re: Проклята жінка

Людськими словами не могли написати, що жінкам не потрібен оргазм, це чоловіки їм в процесі еволюції подарували таку можливість(((

Бить треба боляче за такі статті.
Фігня ті статті. Доведено, що самки багатьх видів мають оргазм. Мабуть це появилось, ще до існування людства. Люди багато чого собі приписують. Наука говорить про інше, тваринам притаманно майже все те, що і людять. Маю на увазі почуття.
   
Re: Проклята жінка

Фігня ті статті. Доведено, що самки багатьх видів мають оргазм. Мабуть це появилось, ще до існування людства. Люди багато чого собі приписують. Наука говорить про інше, тваринам притаманно майже все те, що і людять. Маю на увазі почуття.
Ви спираєтесь на доказову медицину чи пересказ Британських "вчоних"?)))
   
Re: Проклята жінка

https://www.bbc.com/russian/science/2014/06/140618_vert_fut_animals_enjoying_sex





Сіцілістична стаття, ствреджує що займаються оральним сексом тварини, і люблять пошаліти як ЛГБД ))))

Точно сіцілісти писали, адже не може бути такого як голубі природнім ?  :tease:
========
Цитувати
Одним из способов это узнать является изучение примеров половых отношений, которые не могут привести к рождению потомства – например, между двумя и более особями только мужского или только женского пола, а также в парах, где один (или более) из партнеров не достиг половой зрелости или где сексуальные контакты происходят вне сезона размножения.

Цитувати
Оральный секс также встречается в животном мире. Это явление наблюдается у приматов, пятнистых гиен, коз и овец. Самки гепардов и львов вылизывают и ласкают половые органы самцов в качестве части брачного ритуала. Оральный секс также распространен среди коротконосых фруктовых летучих мышей, которые, как предполагается, с его помощью продлевают совокупление, тем самым увеличивая вероятность оплодотворения.
   
Re: ПрОклята жінка

А що не так???? якщо їй подобається....то все ОК.
   
Re: ПрОклята жінка

Пішла по колу.
   
Re: ПрОклята жінка

Пішла по колу.

Ти знизу
   
Re: ПрОклята жінка

Ти знизу

Знизу чого? ;)
   
Re: Проклята жінка

Ви спираєтесь на доказову медицину чи пересказ Британських "вчоних"?)))
Науковців.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія