Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

девушки о воинской повинности до 60 лет

Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

:facepalm1:
Кроме проблем с пониманием печатного текста у тебя еще и видения...
Ну давай, попробуй сдать - а мы развлечемся. И да - пиши письма, обязательно пиши !  И это - сдать меня не забудь, тебе зачтется, уклонист  :laugh:

я пишу- не сдам, это утверждение, это официальное заявление, ты пишешь... попробуй сдать. это какая то особая женская логика?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Вона може займатися чим завгодно, хоч равлики вирощувати, хоч космічні станції моделювати, але по спеціальності вона - музикант.

Крапка.

зараз Ви, Олєган, дуже вміло пересмикуєте поняття.

Та не дуже вміло: проффесіонал - він у всьому проффесіонал, як і всі зелепні  :D
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

я пишу- не сдам, это утверждение, это официальное заявление, ты пишешь... попробуй сдать. это какая то особая женская логика?

А ти сдай, сдай - я дозволяю  :beach:
   
Ви бажаєте сказати, що і Україна - то імперія зла і бубочка правильно і етично ховався під спідницею від армії в 2014 році?

...Приїхали. :facepalm:

Цуко тяжело с вами


Нет

Речь о том что тут закидывают про уклонистов форумчанам, которые служили/должны были служить при совке


Нелогично...хотя опять же, кому я
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

алиса, вы видимо не внимательно читали приказ моу. там вообще давалось полгода на приведение в готовность базы нормативной. прямо в приказе.так что  на самом деле нечего было и обсуждать сейчас. Но чуть прикольно.... женщины прекрасные существа, интерсная тема чтобы все их прекрасные качества проявились!  :)

Та ні, це Ваша активність у гілках про військовий призив дєвушек до 60 просто зашкалює!

 Більше Вас ніхто тут не запостив стільки всього :weep:
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Та ні, це Ваша активність у гілках про військовий призив дєвушек до 60 просто зашкалює!

 Більше Вас ніхто тут не запостив стільки всього :weep:

Мабуть, больова точка для нього - вигадує будь-які способи, щоб позбутися благовірної :))
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Вона може займатися чим завгодно, хоч равлики вирощувати, хоч космічні станції моделювати, але по спеціальності вона - музикант.

Крапка.

зараз Ви, Олєган, дуже вміло пересмикуєте поняття.
википедия:
фах: 1. Вид заняття, трудової діяльності, що вимагає певної підготовки і є основним засобом до існування;
професія.

ну как тут пересмыкнешь?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

алиса, вы видимо не внимательно читали приказ моу. там вообще давалось полгода на приведение в готовность базы нормативной. прямо в приказе.так что  на самом деле нечего было и обсуждать сейчас. Но чуть прикольно.... женщины прекрасные существа, интерсная тема чтобы все их прекрасные качества проявились!  :)
це не я неуважно читала
це МО, я ж посилання  дала на їх сайт
там і дата стоїть 23.12.21
можете переврити

пс зі свого невеличкого досвіду про армію хочу додати
там нічого без наказу та регламенту не відбувається
будуть розроблені інструкції,
організаційно-розпорядчі документи щодо особливостей роботи центрів комплектування
та соціальної підтримки під час взяття на військовий облік жінок(с), тоді щось зрушиться з місця.
слідкуйте за новинами, так би мовити
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Мабуть, больова точка для нього - вигадує будь-які способи, щоб позбутися благовірної :))

А може, це - бот і був наказ відбілювати дебільний наказ, ось він і старається тут? Разом з Флєксандром?

зараз ще несамовитий Семен зі своїми зайвими хромосомами підтягнеться і буде повний ажур!
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Мабуть, больова точка для нього - вигадує будь-які способи, щоб позбутися благовірної :))

вы крайне не внимательны, моя супруга военнообязанная и стоит на учете.
думаю что я наверное хочу справедливости и хочу чтобы и вы туда же стали. наверное ( не знаю точно) было бы справедливо если одна хорошая и красивая женщина ( моя жена) стояла на учете и другая хорошая и красивая женщина (бяка) там же была. в чем в принципе в вас разница? 2 руки, 2 ноги, ну и разные там еще красивые штучки.
   
Кличко і Турчинов точно служили в армії. Щодо яценюка і Авакова не знаю.

Дайте ссылку, плз
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

википедия:
фах: 1. Вид заняття, трудової діяльності, що вимагає певної підготовки і є основним засобом до існування;
професія.

ну как тут пересмыкнешь?

Ну і де у Біки "певна підготовка"?

В неї є "певна підготовка", але музикальна.

Невже це не зрозуміло?

Ви ж самі себе ріжете без ножа :gigi:
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

це не я неуважно читала
це МО, я ж посилання  дала на їх сайт
там і дата стоїть 23.12.21
можете переврити

пс зі свого невеличкого досвіду про армію хочу додати
там нічого без наказу та регламенту не відбувається
будуть розроблені інструкції,
організаційно-розпорядчі документи щодо особливостей роботи центрів комплектування
та соціальної підтримки під час взяття на військовий облік жінок(с), тоді щось зрушиться з місця.
слідкуйте за новинами, так би мовити

сейчас поищу документик и скину.  такой себе скан приказа. тоесть скан первоисточника. кстати не совсем понял активности их кадров, прессухи и все остальное, документ дает полгода на подготовку базы, а они начинают пугать всех с ходу
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

сейчас поищу документик и скину.  такой себе скан приказа. тоесть скан первоисточника. кстати не совсем понял активности их кадров, прессухи и все остальное, документ дает полгода на подготовку базы, а они начинают пугать всех с ходу
якщо ви про 313 наказ, то він в мене є.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Ну і де у Біки "певна підготовка"?

В неї є "певна підготовка", але музикальна.

Невже це не зрозуміло?

Ви ж самі себе ріжете без ножа :gigi:

в том  то и дело, музыка ее основной засоб существования? правильно я понял?  или все же у нее есть вид занятия, трудовой деятельности, и есть  определенная подготовка  к оной (думаю вы не будете расскзаывать что к тому виду деятельности которой она занимается.... подготовка никакая   ПЕВНА  не нужна) , и это есть ее основным средством к существованию
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

вы крайне не внимательны, моя супруга военнообязанная и стоит на учете.
думаю что я наверное хочу справедливости и хочу чтобы и вы туда же стали. наверное ( не знаю точно) было бы справедливо если одна хорошая и красивая женщина ( моя жена) стояла на учете и другая хорошая и красивая женщина (бяка) там же была. в чем в принципе в вас разница? 2 руки, 2 ноги, ну и разные там еще красивые штучки.

Зараз Ви знову маніпулюєте.

Ваша хороша та красіва дружина, коли обирала свою професію, точно знала, що вона буде повинна стати на облік. Скоріш за все, вона у Вас має мед.освіту.

Але тепер Ви, разом з буочкою,  бажаєте, щоб всі жінки встали на облік, тому що там - Ваша дружина. B-)
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

якщо ви про 313 наказ, то він в мене є.

пункт 2 приказа:
2. Головнокомандувачу Збройних Сил України забезпечити у шестимісячний строк з дня набрання чинності цього наказу приведення нормативно-правових актів у відповідність із цим наказом.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

А може, це - бот і був наказ відбілювати дебільний наказ, ось він і старається тут? Разом з Флєксандром?

зараз ще несамовитий Семен зі своїми зайвими хромосомами підтягнеться і буде повний ажур!

Cхоже на те: якось неадекватно збудився в цій темі, особливо на мене :)) Так, зелепні мене ненавидять  - і це страшенно тішить  (P)
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

в том  то и дело, музыка ее основной засоб существования? правильно я понял?  или все же у нее есть вид занятия, трудовой деятельности, и есть  определенная подготовка  к оной (думаю вы не будете расскзаывать что к тому виду деятельности которой она занимается.... подготовка никакая   ПЕВНА  не нужна) , и это есть ее основным средством к существованию
все так, але трішечки не так (с)
музика - це її фах, професія, яка підтверджується спеціальною підготовкою (дипломом)
а працює вона не за фахом
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Зараз Ви знову маніпулюєте.

Ваша хороша та красіва дружина, коли обирала свою професію, точно знала, що вона буде повинна стати на облік. Скоріш за все, вона у Вас має мед.освіту.

Але тепер Ви, разом з буочкою,  бажаєте, щоб всі жінки встали на облік, тому що там - Ваша дружина. B-)

почему бы нет?    все сгодятся. кстати разве не справедливо? ведь речь идет про УЧЕТ, тоесть нахождение в базе военкомата и   ЕСЛИ ВОЙНА  то  ЗАЩИТА РОДИНЫ... странно было бы от вас услышать что это  НЕ ВАШЕ ДЕЛО!!!
  прикольно конечно звучит, когда девченка в 17 лет идет туда или сюда учиться, она думает про то будет ли она стоять на учете или нет  :lol:

Останнє редагування: 25 грудня 2021 22:20:45 від olegan
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

все так, але трішечки не так (с)
музика - це її фах, професія, яка підтверджується спеціальною підготовкою (дипломом)
а працює вона не за фахом
Алиса, думаю вы понимаете что я немного стебаюсь в данном вопросе. и это всего лишь какая то википедия и ее трактование. тоесть первое что попалось в гугле. я не вникал и не буду вникать в эти трактования, мне это не нужно. просто даже оно двуяко и  его как это обычно у нас можно развернуть в ту или иную сторону.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Міноборони погодилося скоротити перелік професій, представниці яких тепер зобов'язані ставати на військовий облік.

Про це у фейсбуці повідомив депутат від фракції "Слуга народу" та голова парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

"Вранці обговорили це питання з міністром оборони Олексієм Резніковим і дійшли згоди, що перелік буде переглянуто в бік зменшення та здорового глузду, бо там є професії, які дійсно не знадобляться збройним силам та іншим військовим формуванням", - написав Завітневич.

Завітневич визнав, що список є завеликим.

Наразі у ньому безліч популярних професій: програмісти, лікарі, юристи, журналісти, музиканти, соціальні працівники, працівники ресторанів та готелів, бухгалтери, діловоди, рекламники тощо.

Водночас голова оборонного комітету закликав не сіяти паніку, мовляв, жінок не призиватимуть на строкову службу.

"Військовозобов'язаними представниці визначених спеціальностей та професій стають лише у воєнний час. Зараз мають стати на військовий облік у своїх військкоматах", - наголосив Завітневич.

Він додав, що норма про військовозобов'язаних жінок була в законі й раніше, але перелік визначав Кабмін.

"Проте КМУ є великим колегіальним органом, а інколи рішення потрібно приймати вже сьогодні", - зазначив депутат.(с)

https://www.bbc.com/ukrainian/news-59772554
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Міноборони погодилося скоротити перелік професій, представниці яких тепер зобов'язані ставати на військовий облік.

Про це у фейсбуці повідомив депутат від фракції "Слуга народу" та голова парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

"Вранці обговорили це питання з міністром оборони Олексієм Резніковим і дійшли згоди, що перелік буде переглянуто в бік зменшення та здорового глузду, бо там є професії, які дійсно не знадобляться збройним силам та іншим військовим формуванням", - написав Завітневич.

Завітневич визнав, що список є завеликим.

Наразі у ньому безліч популярних професій: програмісти, лікарі, юристи, журналісти, музиканти, соціальні працівники, працівники ресторанів та готелів, бухгалтери, діловоди, рекламники тощо.

Водночас голова оборонного комітету закликав не сіяти паніку, мовляв, жінок не призиватимуть на строкову службу.

"Військовозобов'язаними представниці визначених спеціальностей та професій стають лише у воєнний час. Зараз мають стати на військовий облік у своїх військкоматах", - наголосив Завітневич.

Він додав, що норма про військовозобов'язаних жінок була в законі й раніше, але перелік визначав Кабмін.

"Проте КМУ є великим колегіальним органом, а інколи рішення потрібно приймати вже сьогодні", - зазначив депутат.(с)

https://www.bbc.com/ukrainian/news-59772554

под елочку!  :lol:
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Вас с Флєхандром на цій темі пучить не по дитячому. Ви ж в іншій гілці стрибали, поки вона не опинилася на другій сторінці, тепер тут гарцюєте. Навіщо?

Про Флександра я взагалі мовчу. Людина, яка сама підтвердила, що відкосячила від армії, бо, бач, там вісімнадцятирічних беруть - яка право вона взагалі може тут щось вякати та захищати таких же, як він, уклоністів?
Начнем с того, что откосил от советской армии, которая вторглась в Польшу, Финляндию, Румынию, Венгрию, Чехословакию, Афганистан, Анголу и т.д., с которой УПА воевала до 1953 года. Во вторых откосил ровно год после школы, бо с первого раза не поступил в институт. В третьих, в 2014 году сам пришел в военкомат, однако армия моей кандидатурой не заинтересовалась, тем не менее на учете в военкомате стою и даже периодически прохожу медкомиссию.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Тому що цей наказ виглядає трохи дебільним, якщо брати до уваги, що наш Верховний головнокомандуючий і сам не так давно відпетляв від армії.

І взагалі, не гоже тут чоловікам розказувати, як кльово буде, коли на військовий облік припхається дєвушка похилого віку у той час, коли той же Флександр пишається тим, що відкосячив від армії. Як і Зеленський та практично всі чоловіки з його оточення.

Хоча, може, Зеленський таки взяв за взірець досвід хуйла, коли той хизувався, що його навчена армія буде стояти за спинами жінок та дітей?
Если барышня бухгалтер, во время войны, начнет работать в минобороны, вместо чувака который может идти в атаку или хотя бы подносить снаряды, то в чем проблема?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Если барышня бухгалтер, во время войны, начнет работать в минобороны, вместо чувака который может идти в атаку или хотя бы подносить снаряды, то в чем проблема?

не пиши херни уклонист
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

:lol:

та не робить вигляд, що Ви ніц не знаєте про ту іншу гілку. Ви там ледь зі штанів не вистрибнули, як каже наш кловун, так захищали ноу-хау бубочки.
То-есть ты тоже в курсе за ту ветку? Действуешь по принципу: та ветка не взлетела, будем "зраду" в новой ветке разгонять?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

в 14 ему пришли повестки

в 95 он как студент не должен был служить

а Петя да
служил рядовым,  хоть и учился в блатном вузе

и служил в ипенях, а не как саакяна пристроили в ужгород

что еще аргументируете?

А они тебе нужны, те аргументы.
Это ж в тебе злоба и обида играет, что ты служил, тебя деды там питарасили,
а кто-то умудрился избежать этой гнилой ненужной участи в становлении мужчины,
и например спокойно ходил себе на военную кафедру политеха. ;)
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

кстати вус бубенчика
деловод :D
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Если барышня бухгалтер, во время войны, начнет работать в минобороны, вместо чувака который может идти в атаку или хотя бы подносить снаряды, то в чем проблема?
Если барышня бюстгалтер и ничего не мыслит в военном снабжении, то нехер ей делать в министерстве.
Да там и своих корабельных сосен валом и я не слышал, чтобы кто-то освбождал уже вакансии.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Если барышня бюстгалтер и ничего не мыслит в военном снабжении, то нехер ей делать в министерстве.
Да там и своих корабельных сосен валом и я не слышал, чтобы кто-то освбождал уже вакансии.
бухгалтер-бюджетник ничем не отличается от бухгалтера минобороньі
планьі счетов и правила закупок одни и те же

   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Скажу й я те що я думаю.

Від рядових й сержантів після 50 років толку нема ніякого.
Взагалі ніякого.

Є від офіцерів, там ще сяк-так можна.

Найбільшою дурнею було у 2014 році піднімати вік військовозобов'язаних до 50, а потім - до 60 років.
Можна було прописати закон про добровольців, але того не схотіли робити колишні риги в парламенті і вони спецом, для прокорму воєнкомів, прийняли оцю дурню.

Навіть при сралінові людей не мобілізували після 50 (або після 54) років. Нікого.
В Ізраілі виключають рядовий склад з обліку після 40, офіцерів - після 46.
В Росії - рядових виключають після 45, офіцерів - після 55.

А оцей список про жінок - це взагалі за межею. Повторення російської дурні 2012 року , тоді вони хотіли жінок на строкову призивати.
Это сделано не для увеличения обороноспособности, а с целью сохранить на должностях паркетных генералов, больших специалистов по освоению бюджетов и разворовыванию армейских запасов.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

бухгалтер-бюджетник ничем не отличается от бухгалтера минобороньі
планьі счетов и правила закупок одни и те же

Ну не скажите. Везде своя специфика и лучше бы в ней разбираться... ну хотя бы чтобы
элементарные очепятки в названиях оружия и спецматериалов не делать.
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Ну не скажите. Везде своя специфика и лучше бы в ней разбираться... ну хотя бы чтобы
элементарные очепятки в названиях оружия и спецматериалов не делать.

да никто из теперишних бкхгалтеров минобороны на передовую не уйдет ваабще
потому что им там делать некуй от слова вообще
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Ну не скажите. Везде своя специфика и лучше бы в ней разбираться... ну хотя бы чтобы
элементарные очепятки в названиях оружия и спецматериалов не делать.
для бухгалтерии специфика - правила учета и с некоторых пор  правила закупок за бюджетные деньги
для всех бюджетников они одинаковьіе
жопа будет, если на бюджет кинут буха из банка или из небюджетных предприятий и организаций
а что закупать на нужды армии не бухгалтерия решает
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

коротко:

президент наш не служил


и добавить нечего...
Хіба що додаткове питання.
А синки п"ятого головнокомандувача служили?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

Хіба що додаткове питання.
А синки п"ятого головнокомандувача служили?

ну один хоть месяц в ылрме был

да и не идут они на верховного голокомандуещего

а этот уклонист чего поперся?
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

не пиши херни уклонист
иди на хер
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

ну один хоть месяц в ылрме был

да и не идут они на верховного голокомандуещего

а этот уклонист чего поперся?
Що це за термін "служби" в ылрме такий - місяць?
Їхній татко не йде, а ломиться
   
Re: девушки о воинской повинности до 60 лет

ну один хоть месяц в ылрме был

да и не идут они на верховного голокомандуещего

а этот уклонист чего поперся?
Да то всё фигня. Раз мне доказывают, что бухгалтерию миноброны потянет гражданский,
то почему бы и само министерство не может управляться гражданским.
Вопрос исключительно в отсутствии у этого конкретного гражданского мозгов для
стратегического планирования. Иначе не проявился бы этот идиотский закон о женщинах,
который кроме очередного раздрая в обществе и загрузки военкоматов непонятно чем не принесет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія