Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Аналогія з Іспанкою

Re: Аналогія з Іспанкою

Тоді далеко не факт що ти ним хворів.
Пригадалося  :-)o
"....Я уже позабыл, в какой недуг я погрузился раньше всего, - знаю только, что это был какой-то ужасный бич рода человеческого, - и не успел я добраться до середины перечня "ранних симптомов", как стало очевидно, что у меня именно эта болезнь. Несколько минут я сидел, как громом пораженный, потом с безразличием отчаяния принялся переворачивать страницы дальше. Я добрался до холеры, прочел о ее признаках и установил, что у меня холера, что она мучает меня уже несколько месяцев, а я об этом и не подозревал. Мне стало любопытно: чем я еще болен? Я перешел к пляске святого Витта и выяснил, как и следовало ожидать, что ею я тоже страдаю; тут я заинтересовался этим медицинским феноменом и решил разобраться в нем досконально. Я начал прямо по алфавиту. Прочитал об анемии - и убедился, что она у меня есть и что обострение должно наступить недели через две. ..." (с)
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Пригадалося  :-)o
"....Я уже позабыл, в какой недуг я погрузился раньше всего, - знаю только, что это был какой-то ужасный бич рода человеческого, - и не успел я добраться до середины перечня "ранних симптомов", как стало очевидно, что у меня именно эта болезнь. Несколько минут я сидел, как громом пораженный, потом с безразличием отчаяния принялся переворачивать страницы дальше. Я добрался до холеры, прочел о ее признаках и установил, что у меня холера, что она мучает меня уже несколько месяцев, а я об этом и не подозревал. Мне стало любопытно: чем я еще болен? Я перешел к пляске святого Витта и выяснил, как и следовало ожидать, что ею я тоже страдаю; тут я заинтересовался этим медицинским феноменом и решил разобраться в нем досконально. Я начал прямо по алфавиту. Прочитал об анемии - и убедился, что она у меня есть и что обострение должно наступить недели через две. ..." (с)

Я невпевнений що багато зрозуміють твій тролінг... :gigi: Для декого це занадто тонко.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Це очевидно що ефективність різних вакцин проти різних штаммів буде різна. Цей факт ніяк не доводить що не вакцинуватись краще.

P. S. життя більш складніше ніж вам здається, тому і не існує простих рішень для вирішення складних проблем, наприклад - тотальна антиковідна вакцинація.
в уцьому і весь парадокс!!!

вакцина вас захистить від старого варіанту, але обезброїть вашу імунну систему проти резистентного варіанту!
 читайте розділ
Why mass vaccinaton amidst a pandemic creates an irrepressible monster
у відкритому листі до ВООЗ
https://37b32f5a-6ed9-4d6d-b3e1-5ec648ad9ed9.filesusr.com/ugd/28d8fe_266039aeb27a4465988c37adec9cd1dc.pdf
 
   
Re: Аналогія з Іспанкою

P. S. життя більш складніше ніж вам здається, тому і не існує простих рішень для вирішення складних проблем, наприклад - тотальна антиковідна вакцинація.
в уцьому і весь парадокс!!!
вакцина вас захистить від старого варіанту, але обезброїть вашу імунну систему проти резистентного варіанту!
читайте розділ
Why mass vaccinaton amidst a pandemic creates an irrepressible monster
у відкритому листі до ВООЗ
https://37b32f5a-6ed9-4d6d-b3e1-5ec648ad9ed9.filesusr.com/ugd/28d8fe_266039aeb27a4465988c37adec9cd1dc.pdf
:facepalm1:
   
Re: Аналогія з Іспанкою

P. S. життя більш складніше ніж вам здається, тому і не існує простих рішень для вирішення складних проблем, наприклад - тотальна антиковідна вакцинація.
в уцьому і весь парадокс!!!
вакцина вас захистить від старого варіанту, але обезброїть вашу імунну систему проти резистентного варіанту!
читайте розділ
Why mass vaccinaton amidst a pandemic creates an irrepressible monster
у відкритому листі до ВООЗ
https://37b32f5a-6ed9-4d6d-b3e1-5ec648ad9ed9.filesusr.com/ugd/28d8fe_266039aeb27a4465988c37adec9cd1dc.pdf

Я прочитав і лист і аргументи проти того листа які навів вище. Аргументи проти явно переконливіші. В листі взагалі жодних доказів, посилання на дослідження, на випадки з практики вірусології, на що завгодно окрім особистої думки немає.


І це таки звучить абсурдно вважати що бути привитим проти іншої версії вірусу це гірше ніж не бути привитим взагалі. Таке свтвердження вимагає серйозних доказів.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

В Іспанка був більш агресивний, тому поширювався дуже швидко, заражав багато людей швидко, таке зване вірусна випалена земля. Легко людей ізолювати було.

А от ковід в тому і підступний що не є агресивний.  :facepalm1:
(tu)

тоді туристи літакам не літали і континенти були ізольовані в пандемічному аспекті. Але альтернативи жорстким локдаунам і ізоляціонізму сьогодні немає! Все інше від лукавого!!!
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Я невпевнений що багато зрозуміють твій тролінг... :gigi: Для декого це занадто тонко.
Тут довбнів половина, інанна 6 раз вже хворіла.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Тут довбнів половина, інанна 6 раз вже хворіла.
Шкода Вєру забанили.  :(
   
Re: Аналогія з Іспанкою

гонка вакцин за мутациями уже привела к тому,
что население тотально прививается вакцинами,
долговременные последствия которых ещё никто не знает

рано или поздно такой подход может привести к исчезновению целых народов,
особенно предприимчивых и настойчивых в плане прививок
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Я прочитав і лист і аргументи проти того листа які навів вище. Аргументи проти явно переконливіші. В листі взагалі жодних доказів, посилання на дослідження, на випадки з практики вірусології, на що завгодно окрім особистої думки немає.


І це таки звучить абсурдно вважати що бути привитим проти іншої версії вірусу це гірше ніж не бути привитим взагалі. Таке свтвердження вимагає серйозних доказів.

нажаль, те що вакциновані будуть частіше хворіти і вмирати від резистентних штамів ніж невакциновані буде занадто трагічним доказом... :(

втім, українцям з "вакцинацією" дуже повезло... втім вони це ще не зрозуміли.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

гонка вакцин за мутациями уже привела к тому,
что население тотально прививается вакцинами,
долговременные последствия которых ещё никто не знает

рано или поздно такой подход может привести к исчезновению целых народов,
особенно предприимчивых и настойчивых в плане прививок
Вакцини, це саме безпечне, що може бути. Вони стимулюють виробку антитіл, все. Ви жменями купу ліків п'єте, які можуть нести набагато гірші наслідки для людства. Наприклад анальгін.
   
Re: Аналогія з Іспанкою
N88

Вакциновані від одних штамів будуть біореакторами для інших.
Вітаємо нового короля світової економіки - фарма і біотех!
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Це очевидно що ефективність різних вакцин проти різних штаммів буде різна. Цей факт ніяк не доводить що не вакцинуватись краще.


Срочно всі вакціануйтесь ..

Від всіх грипів та ретровірусів з короновірусами..

Колоти потрібно від всього: від 144 різновідов грипу, 67 короновірусів та 47 ретровірусів..

Вірус грипу включає в себе три типи вірусів — А, В, С. Далі вірус ділиться на гемаглютинін (Н) і нейрамінидазу (N). Підтипів гемаглютиніну налічується 16 (Н1-Н16), а нейрамінидази — 9 (N1-N9). Відповідно, кількість комбінацій може бути близько 144, у вірусу дуже висока варіабельність

ГМО - нелюді. Вакцини ж векторні - вносять зміни в РНК..

Останнє редагування: 11 квітня 2021 14:34:34 від Аeternitas
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Вакциновані від одних штамів будуть біореакторами для інших.
Вітаємо нового короля світової економіки - фарма і біотех!
Навіщо таку дурню нести? Вакциновані в принципі не можуть бути біореакторами, бо в них цей вірус не буде розмножуватись. А інші штами, то інша історія. Ще не доведено, що інші штами коронавірусу будуть пробивати вакцину. Це все, ще пока теорія.
   
Re: Аналогія з Іспанкою
Ice9192

а ще можна зробити аналогію з чумою у 14 ст. пік якої на київщині прийшовся на 7 рік в останню хвилю.
але всі аналогії вони до сраки бо ця "аналогічність" не доведена.

Останнє редагування: 11 квітня 2021 14:41:28 від Ice9192
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Навіщо таку дурню нести? Вакциновані в принципі не можуть бути біореакторами, бо в них цей вірус не буде розмножуватись. А інші штами, то інша історія. Ще не доведено, що інші штами коронавірусу будуть пробивати вакцину. Це все, ще пока теорія.
Доместос тобі допоможе
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Навіщо таку дурню нести? Вакциновані в принципі не можуть бути біореакторами, бо в них цей вірус не буде розмножуватись. А інші штами, то інша історія. Ще не доведено, що інші штами коронавірусу будуть пробивати вакцину. Це все, ще пока теорія.

А це що за нісенітниця? Звичайно вірус може розмножуватися в організмі щепленого...  причому як  штам вірусу, від якого була людина  привита,  так і нові  штами вірусу...  це навіть не обговорюється


   
Re: Аналогія з Іспанкою

Вакциновані від одних штамів будуть біореакторами для інших.
Вітаємо нового короля світової економіки - фарма і біотех!

так, в уцьому основна небезпека... це очевидно - але для більшості людей занадто неймовірно.  :(
   
Re: Аналогія з Іспанкою

А це що за нісенітниця? Звичайно вірус може розмножуватися в організмі щепленого...  причому як  штам вірусу, від якого була людина  привита,  так і нові  штами вірусу...  це навіть не обговорюється
Як?
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Як?

Бо факт щеплення ніяк не впливає на можливість розмноження вірусу в організмі, просто організм щепленого набагато слабше реагує на штам вірусу,  від якого було щеплення...   ну або майже не реагує...
Тому щеплена людина може геть непомітно перехворіти,  а от заразити може так само, як і нещеплена...

Останнє редагування: 11 квітня 2021 14:46:28 від ценительница алей
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Бо факт щеплення ніяк не впливає на можливість розмноження вірусу в організм
Впливає.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Впливає.

Вірус буде просто швидше  знищено організмом,  при цьому патологічні процеси в організмі будуть розвиватися по мінімуму...      виділяти вірус щеплена людина буде так само, як і нещеплена, можливо не так інтенсивно і коротший період часу..
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Вірус буде просто швидше  знищено організмом,  при цьому патологічні процеси в організмі будуть розвиватися по мінімуму...      виділяти вірус щеплена людина буде так само, як і нещеплена, можливо не так інтенсивно і коротший період часу..
Хтось хоче мати хронічний гепатит Б? Я маю, тому що в свій час не був прищеплений і я потенційне джерело хвороби, на відміну від щеплених. Як вам така перспектива?
   
Re: Аналогія з Іспанкою

вакцина вас захистить від старого варіанту, але обезброїть вашу імунну систему проти резистентного варіанту!
Щеплення дієво знижує вірогідність важкого перебігу хвороби і майже зводить до нуля шанси померти від наслідків цього віруса.

Уяви імунітет, як кілька кордонів безпеки.
Вакцина тренує прикордонника: він дивиться на фото і впізнає порушника.
Мутант, аби обійти прикордонника, змінив зовнішність. Прикордонник не розпізнав порушника.

Проте на "вулиці" порушника зупиняє патруль поліції, бо має профіль схожих порушників з клану коронавірусів. Тому і реагує на певні маркери, у т.ч. "впізнає" завдяки щепленню чи попередній хворобі. Чим швидше реагує поліція тим менше симптомів і швидше подолано порушника. Адаптивний імунітет (B і T-клітини) працює тут тільки проти ураженних вірусом клітин і не чіпають здорові.

Якщо поліція не справляється, то іммунітет кличе на підмогу армію. Ці пацани вже не дуже розрізняють хто тут хороший, а хто заражений. Якщо армія виходить з під контролю, то вони продовжать військові дії навіть після знищення "порушника". У виняткових випадках може статися цитокіновий шторм.

Без щеплення вище шанс того, що імунітет почне реагувати занадто пізно.

В Ізраїлі вакциновано Pfizer/BioNTech вже більше половини населення. Кількість нових випадків менше 100 на день. Більшість - молодняк у віці, яким ще не роблять щеплення. Економіка вийшла з локдауна.
У Бразилії без вакцин - 3000 померлих на добу.

Останнє редагування: 11 квітня 2021 15:02:10 від Paravoz
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Хтось хоче мати хронічний гепатит Б? Я маю, тому що в свій час не був прищеплений і я потенційне джерело хвороби, на відміну від щеплених. Як вам така перспектива?

Ну так тому і щеплення існують, щоб при потраплянні після щеплення в організм,  вірус не зміг  самому щепленому заподіяти великої шкоди,  а от розмножуватися і виділятися вірус може так само, як і в організмі нещепленого...
   
Re: Аналогія з Іспанкою

розмножуватися і виділятися вірус може так само, як і в організмі нещепленого...
Ні.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Ні.

Ну це не залежить від вашої точки зору, така реальність....  і це не имхо
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Ну це не залежить від вашої точки зору, така реальність....  і це не имхо
Реальність не така, якщо ви щеплені наприклад від гепатиту Б ви в принципі не можете хворіти і бути джерелом хвороби.
Форуми для того, щоб сратися. Якщо вас дійсно цікавить ця тема, то ідіть читайте наукові статті про вірусні хвороби і щеплення від них.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

я багато разів казав що
пандемія - це на 99% проблема соціально-політична, і лише на 1% медична

в Австралії проявили політичну волю і придушили епідемію без вакцин. Там від ковіду не вмирають! Плата за це - санітарний контроль на кордонах. Подібне можна зробити у рамках шангену якщо на це була б політична воля урядів цих країн.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Реальність не така, якщо ви щеплені наприклад від гепатиту Б ви в принципі не можете хворіти і бути джерелом хвороби.
Форуми для того, щоб сратися. Якщо вас дійсно цікавить ця тема, то ідіть читайте наукові статті про вірусні хвороби і щеплення від них.

Paravoz,  поясніть дописувачу, мені він не віре.... 8-)
Якщо в організм щепленого  попаде вірус, то може....     

Останнє редагування: 11 квітня 2021 15:17:55 від ценительница алей
   
Re: Аналогія з Іспанкою


По аналогії з Іспанкою ковід може продовжуватися: з лютого 2020 по 2022,  з щепленням чи без...    як то кажуть: без медикаментів один тиждень, з медикаментами 7 днів...

Та уже хрен с ними...
Лишь бы не было войны... :(
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Щеплення дієво знижує вірогідність важкого перебігу хвороби і майже зводить до нуля шанси померти від наслідків цього віруса.

Уяви імунітет, як кілька кордонів безпеки.
Вакцина тренує прикордонника: він дивиться на фото і впізнає порушника.
Мутант, аби обійти прикордонника, змінив зовнішність. Прикордонник не розпізнав порушника.

Проте на "вулиці" порушника зупиняє патруль поліції, бо має профіль схожих порушників з клану коронавірусів. Тому і реагує на певні маркери, у т.ч. "впізнає" завдяки щепленню чи попередній хворобі. Чим швидше реагує поліція тим менше симптомів і швидше подолано порушника. Адаптивний імунітет (B і T-клітини) працює тут тільки проти ураженних вірусом клітин і не чіпають здорові.

Якщо поліція не справляється, то іммунітет кличе на підмогу армію. Ці пацани вже не дуже розрізняють хто тут хороший, а хто заражений. Якщо армія виходить з під контролю, то вони продовжать військові дії навіть після знищення "порушника". У виняткових випадках може статися цитокіновий шторм.

Без щеплення вище шанс того, що імунітет почне реагувати занадто пізно.

В Ізраїлі вакциновано Pfizer/BioNTech вже більше половини населення. Кількість нових випадків менше 100 на день. Більшість - молодняк у віці, яким ще не роблять щеплення. Економіка вийшла з локдауна.
У Бразилії без вакцин - 3000 померлих на добу.

воно так, але трошечки не так. Сучасні вакцини стимулюють вироблення антитіл які сконструйовані у відповідності до цільового патогену. Якщо варіант резистентний, то антитіла не спрацюють хоч їх буде вироблятися багато і саме це затормозить адаптивний імунітет (B і T-клітини).
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Якщо варіант резистентний, то антитіла не спрацюють
На початку лютого 90% виявлених заражень у Ізраїлі припадало на т.зв. британський варіант віруса (B.1.1.7.). Цей варіант мутації вперше ідентифікували у листопаді 2020 року.
Він є більш заразним як мінімум на 40% аніж китайський оригінал. Також вважається більш смертельним.

Як я вже вище згадував - зараз в тій країні виявляють менше 100 випадків на день. Наприкінці січня/на початку лютого кількість нових заражень коливалася від 3 до 9 тисяч. Отже, вакцинація ефективна.

Щодо можливої резистентості. Вірогідність набуття вірусом нових небезпечних мутацій тим вища, чим більше носіїв (хворих) та їх різномаїття. Масова вакцинація населення дозволяє знизити захворюваність до рівня коли можна відслідкувати контакти та вчасно зупинити розповсюдження віруса. Навіть за умови справдження Вашої гіпотези, про появу більш стійких коронавірусів через щеплення (у чому я маю сумніви), все одно вакцинація дає більше шансів аніж залишити вче як є і дати Ковіду можливість вільно розповсюджуватися далі. Приклад Бразилії із варіантами P.1 та P.2 це добре доводять. Не можна давати Ковід такий шанс.




Останнє редагування: 11 квітня 2021 17:49:56 від Paravoz
   
Re: Аналогія з Іспанкою

На початку лютого 90% виявлених заражень у Ізраїлі припадало на т.зв. британський варіант віруса (B.1.1.7.).

Ага, ти серйозно намагаєшся впарити що ПЛР тести диференційно визначають штами?  :laugh:
   
Re: Аналогія з Іспанкою

На початку лютого 90% виявлених заражень у Ізраїлі припадало на т.зв. британський варіант віруса (B.1.1.7.). Цей варіант мутації вперше ідентифікували у листопаді 2020 року.
Він є більш заразним як мінімум на 40% аніж китайський оригінал. Також вважається більш смертельним.

Як я вже вище згадував - зараз в тій країні виявляють менше 100 випадків на день. Наприкінці січня/на початку лютого кількість нових заражень коливалася від 3 до 9 тисяч. Отже, вакцинація ефективна.

Щодо можливої резистентості. Вірогідність набуття вірусом нових небезпечних мутацій тим вища, чим більше носіїв (хворих) та їх різномаїття. Масова вакцинація населення дозволяє знизити захворюваність до рівня коли можна відслідкувати контакти та вчасно зупинити розповсюдження віруса. Навіть за умови справдження Вашої гіпотези, про появу більш стійких коронавірусів через щеплення (у чому я маю сумніви), все одно вакцинація дає більше шансів аніж залишити вче як є і дати Ковіду можливість вільно розповсюджуватися далі. Приклад Бразилії із варіантами P.1 та P.2 це добре доводять. Не можна давати Ковід такий шанс.

ви не зрозуміли зміст сьогоднішньої новини яка навіть у заголовку
Південноафриканська мутація Covid може "обходити" щеплення Pfizer
https://www.pravda.com.ua/news/2021/04/11/7289799/

ключове слово - Південноафриканська мутація, тобто варіант який виник ПОЗА території Ізраїлю, але цей варіант напевно стане домінуючим там. Більш того, небезпека для всього світу в тому що цей варіант там зможе "самоудосконалюватис ь" ставши ще більш резистентним і вбивчим. Тобто, тотальна вакцинація створіє лише ілюзію захищенності і навіть дає надію на подолання пандемії, а реально може призвести до виникнення ще більш небезпечних варіантів.  :(
Я не проти вакцинації, але вакцинувати треба лише окремі групи населення.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

ви не зрозуміли зміст сьогоднішньої новини яка навіть у заголовку
Південноафриканська мутація Covid може "обходити" щеплення Pfizer
https://www.pravda.com.ua/news/2021/04/11/7289799/

ключове слово - Південноафриканська мутація, тобто варіант який виник ПОЗА території Ізраїлю, але цей варіант напевно стане домінуючим там. Більш того, небезпека для всього світу в тому що цей варіант там зможе "самоудосконалюватис ь" ставши ще більш резистентним і вбивчим. Тобто, тотальна вакцинація створіє лише ілюзію захищенності і навіть дає надію на подолання пандемії, а реально може призвести до виникнення ще більш небезпечних варіантів.  :(
Я не проти вакцинації, але вакцинувати треба лише окремі групи населення.

1) Що завадить південоафриканьском у штамму стати домінуючим без вакцинацій?

2) "Обходити" це дурналістьскій термін. Насправді  Pfizer трохи менш єфективний проти цього штамму. Вакцина все одно зменшує кількість хворих а значить і вірогідність нових мутацій
   
Re: Аналогія з Іспанкою

17 мільйонів...     можливості  медицини були  набагато  меншими..  
Ви   ж не станете стверджувати , що теперішню ситуацію саме щеплення врятувало, тому набагато менше смертей...     щеплення тільки відносно недавно почалося
.
іспанка була одним з виду флю. Це було після ПСВ і там де власне і перебували ті,що розносив то по світу. змінилися умови життя.харчування,гігієни і іспанка перетворилася на ще один штам звичайного флю. інший механізм проникнення в клітини і т.д. ну і інше ставлення до всього у сучасного населення до таких "покусінь на свободу особистості"-тому і час буде довший,хоч і не з такою кількістю жертв в сумі. ІМНО.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

Вакцина все одно зменшує кількість хворих а значить і вірогідність нових мутацій

Це навіть виробники вакцин не кажуть.

мРНК 'вакцини' не впливають на розповсюдження, вони нібито зменьшують симптоми. Якщо не скопитишся від самої вакцини.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

воно так, але трошечки не так. Сучасні вакцини стимулюють вироблення антитіл які сконструйовані у відповідності до цільового патогену. Якщо варіант резистентний, то антитіла не спрацюють хоч їх буде вироблятися багато і саме це затормозить адаптивний імунітет (B і T-клітини).
ви не отримуєте такого "імунітету"(властивростей) на все життя.а тільки на шість місяців.тому потім адаптивний імунітет не тормозитиметься.
 А взагалі то час кпідемії такий малий ,що щось говорити з гарантією хоча б на 50%-дурна справа. Все це виключно опінії і спекуляції. давайте просто чекати на роботу тих,хто ПРОФЕСІОНАЛ на передньому фронті тої боротьби. Їм і карти ВСІ в руки.
   
Re: Аналогія з Іспанкою

ПРОФЕСІОНАЛ на передньому фронті тої боротьби. Їм і карти ВСІ в руки.

Це хто, Біл Ґєйц і ко?  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія