Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(ОНОВЛЕНО) СБУ таки затримала Саакашвілі. ГРАНД-кловунада. Шоу маст гоу он :facepalm1:

Да, Алина типа Кипр зашкварилась тем, что не узнала Гаврилюка. И не знает что было

сомневаюсь, что она винницкая или донецкая. Скорей всего Ольгино

Ща, наверное, тырнет шерстит, чтобы правильно ответить на вопрос про "голого мужчину".
   
драстуйте форумчяне.
Кагдила на форуми?
Кагдила в ветке?
Кагдила у колорадов?
Карлсон Николозович оклемался?

Итак, что мы имеем в сухом остатке.

Саакашвили инфицировали и отпустили в вольер.

Теперь наблюдают.

Нормальные с ним перестали общаться. Ненормальные, но с мозгами или инстинктом самосохранения - тоже. Он теперь пария, которому не подают руки.

Но находятся такие особи, которые продолжают зашквариваться вместе с ним. Потому что выхода нет. Понимают, что идут в могилу, но когда находишься в узкой трубе, в которую сам залез, то вариантов немного.

Все идет по плану.

Думаю, что Сааку не планировали сажать в СИЗО, планировался допрос, потом домашний арест, а потом -- так же наблюдать.

Еще огромный плюс для власти -- Саакашвили, находясь в розыске, не может явиться ни в один суд ни по своему гражданству, ни по пересечению границы, ни по проживанию, ни по депортации.

Просто когда закончатся его документы на проживание, тогда он уже не сможет кричать, что его нельзя депортировать, вывезут на пароме в Батуми и там и выкинут.
   
И вот же, Veni-vidi, не дает мне покоя этот демотиватор, где проф. Преображенский вопрошает: "и откуда вы все ******* лезете, а?"

Как в ветках в кино про "киборгов"...так по 10 постов. Нах кому нужно...А вот зазвиздячить какую-то помойку и слететься целой толпой, как мухи на говно...вот тут "вате" жрать не давай.

ну так. Вражьи морды они понимают роль агитации в войне современной, они не одно десятилетие уже против нас воюют фильмами, книгами, модой на совковую символику, армией троллей тырнетных. Было бы удивительно если б главный украинский форум не насытили мильйоном ников для подрывной деятельности. Тем-более, что сделать это проще простого.
 Ну и процент полезных идиотов имеется определенный. Куда ж без них.
   А что темы срачибельные пользуются большим спросом чем что-нить приличное то это тоже закономерно. Природа человеческая такова. Все мы больше любим фигней заниматься чем напрягаться умственно или физически
   
Да, Алина типа Кипр зашкварилась тем, что не узнала Гаврилюка. И не знает что было

сомневаюсь, что она винницкая или донецкая. Скорей всего Ольгино

раз уж пошла масть троллей изобличать то спрошу, а что МурМастер после зашквара не появлялся?) Придется терь перелогиниваться чуваку и с нижнего левела начинать? А такой прокачанный персонаж был..  Это ж и заработки небось упадут теперь
   
Итак, что мы имеем в сухом остатке.

Саакашвили инфицировали и отпустили в вольер.

Теперь наблюдают.

Нормальные с ним перестали общаться. Ненормальные, но с мозгами или инстинктом самосохранения - тоже. Он теперь пария, которому не подают руки.

Но находятся такие особи, которые продолжают зашквариваться вместе с ним. Потому что выхода нет. Понимают, что идут в могилу, но когда находишься в узкой трубе, в которую сам залез, то вариантов немного.

Все идет по плану.

Думаю, что Сааку не планировали сажать в СИЗО, планировался допрос, потом домашний арест, а потом -- так же наблюдать.

Еще огромный плюс для власти -- Саакашвили, находясь в розыске, не может явиться ни в один суд ни по своему гражданству, ни по пересечению границы, ни по проживанию, ни по депортации.

Просто когда закончатся его документы на проживание, тогда он уже не сможет кричать, что его нельзя депортировать, вывезут на пароме в Батуми и там и выкинут.

Це не можливо.
Викинути його можуть лише після винесення вироку по розгляду по суті справі по якій йому намагаються вручити підозру.
Якщо він не винуватий або дадуть умовне - викинуть одразу після суду, в іншому випадку можливі варіанти.
Він може відсидіти або в Грузії або у нас.
Тут треба розбиратися.


Останнє редагування: 8 грудня 2017 13:51:00 від Vad_Sv
   
еще одному непонятно, что дело не в особе Гаврилюка, а в ситуации при которой он стоял голый. Таки маркер

Я прекрасно памятаю ту ситуацію коли Вінницький Ягуар вивів голого Гаврилюка з автобуса на мороз фотографуватись.
І кажу, що через свою гідну поведінку в цій ситуації він і став відомим чи не на весь світ, героєм Майдану.

Але це не може бути йому індульгенцією  від критики за його теперішню поведінку в ВР.

   
Я прекрасно памятаю ту ситуацію коли Вінницький Ягуар вивів голого Гаврилюка з автобуса на мороз фотографуватись.
І кажу, що через свою гідну поведінку в цій ситуації він і став відомим чи не на весь світ, героєм Майдану.

Але це не може бути йому індульгенцією  від критики за його теперішню поведінку в ВР.

Безперечно критика потрібна.
Але карикатура пов'язує насилля, якого зазнала ця людина не по своїй волі, з нинішнім її становищем.
Дуже підло, і некоректно пов'язує.

   
Безперечно критика потрібна.
Але карикатура пов'язує насилля, якого зазнала ця людина не по своїй волі, з нинішнім її становищем.
Дуже підло, і некоректно пов'язує.

Я не знаю який зміст автори карикатури вкладали в свій твір,
але я її сприймаю так: був Гаврилюк героєм Майдану, що боровся проти бариг, а став шісткою-кнопкодавом в бариг.
   
Я не знаю який зміст автори карикатури вкладали в свій твір,
але я її сприймаю так: був Гаврилюк героєм Майдану, що боровся проти бариг, а став шісткою-кнопкодавом в бариг.

это саакашвили  борется против барыг.
гаврилюк боролся за евроинтеграцию на евромайдане
   
это саакашвили  борется против барыг.

Ой, та невже?  :lol:
   
это саакашвили  борется против барыг.
гаврилюк боролся за евроинтеграцию на евромайдане

За євроінтеграцію вийшли студенти 23-го.
А 1-го вийшли громадяни, які не захотіли, щоб Україна перетворювалась в диктатуру бариг-безпрєдєльщиків.
   
Ой, та невже?  :lol:

на майдане 2014 года барыги были с обеих сторон барикад.
часть барыг были за евроинтеграцию часть против. вот они и боролись.
не бырыги тоже разделились по этому признаку
   
За євроінтеграцію вийшли студенти 23-го.
А 1-го вийшли громадяни, які не захотіли, щоб Україна перетворювалась в диктатуру бариг-безпрєдєльщиків.

1 вышли против избиения студентов. бырыги 1 тоже вышли на майдан
   
Меня особенно доставляет как фанаты  матери всех барыг михуила продолжают как попугаи-дауны рассказывают сказки про каких то других барыг, выглядит забавно
   
Да, Алина типа Кипр зашкварилась тем, что не узнала Гаврилюка. И не знает что было

сомневаюсь, что она винницкая или донецкая. Скорей всего Ольгино

По донєцку орієнтується, як місцева. Було колись в одній з тем, я на це звернула увагу. З кимось з наших донеччан якусь локацію визначали.
   
Я не знаю який зміст автори карикатури вкладали в свій твір,
але я її сприймаю так: був Гаврилюк героєм Майдану, що боровся проти бариг, а став шісткою-кнопкодавом в бариг.

Анатоль, люмпенчику, а давай ми законопроекти туг Гаврилюка подивимся, за якi він голосував, а ти скажеш, якi конкретнo тобi не подобаються?
   
Анатоль, люмпенчику, а давай ми законопроекти туг Гаврилюка подивимся, за якi він голосував, а ти скажеш, якi конкретнo тобi не подобаються?

на смотри


http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=1&kod=69
   
Меня особенно доставляет как фанаты  матери всех барыг михуила продолжают как попугаи-дауны рассказывают сказки про каких то других барыг, выглядит забавно

педроофшорки тільки і можуть шо пердіти і брехати :lol:  :weep:
Ти спитай простий люд, будеш дуже здивований коого рахують #панамоофшорним баригою
   
на майдане 2014 года барыги были с обеих сторон барикад.
часть барыг были за евроинтеграцию часть против. вот они и боролись.
не бырыги тоже разделились по этому признаку

Те, що бариги були з обох боків - це правда.
Але вважати, що водорозділом була євроінтеграція - перебільшення.
Одні бариги виступили проти зарвавшихся Януковичів з "сімєю".

Хто виходив проти диктатури, що намічалась, хто за Україну проти русского міра, куди вели янучари...
   
педроофшорки тільки і можуть шо пердіти і брехати :lol:  :weep:
Ти спитай простий люд, будеш дуже здивований коого рахують #панамоофшорним баригою

применение  в посте слов панама, офшор, липецк, порохобот и барыга это четкий симптом недоразвитости головного мозга, подумай над этим
   
По донєцку орієнтується, як місцева. Було колись в одній з тем, я на це звернула увагу. З кимось з наших донеччан якусь локацію визначали.

мабуть ватна переселенка, у нас таких багато
   
Я не знаю який зміст автори карикатури вкладали в свій твір,
але я її сприймаю так: був Гаврилюк героєм Майдану, що боровся проти бариг, а став шісткою-кнопкодавом в бариг.

Якщо ви порівняєте позу людини з карикатури з позою на фотографії, зробленій ментами, після того як вони його розділи до гола, ви можливо зміните свою думку.
І зрозумієте який зміст вкладено в карикатуру.

Останнє редагування: 8 грудня 2017 14:16:08 від Vad_Sv
   
Голова Нацполіції Сергій Князєв заявив, що перед тим, як затримати лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі  потрібно виконати  "низку юридичних процедур".

Про це він розповів у п'ятницю в Києві, відповідаючи на запитання журналістів, передає "Інтерфакс".


"Основне завдання, яке я ставлю співробітникам Нацполіції, - будь-які дії поліцейських мають бути врівноваженими, й не повинна проливатися кров громадян", - сказав Князєв.

Відповідаючи на уточнююче запитання про те, коли можуть затримати Саакашвілі, глава Нацполіції сказав: "На все свій час".

При цьому він зазначив, що поліція докладає максимум зусиль, щоб затримати політика  без силових протистоянь.
   
педроофшорки тільки і можуть шо пердіти і брехати :lol:  :weep:
Ти спитай простий люд, будеш дуже здивований коого рахують #панамоофшорним баригою

для меня барыга вообще не ругательное слово.
   
на смотри


http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep?vid=1&kod=69

Я знайти де їх знайти. Я питаю в анатолів, якi саме законопропроекти з 11581 в списку Гаврилюка, їм не подобаються i чому?
   
мабуть ватна переселенка, у нас таких багато
Я навіть знаю звідки, мабуть з Кіпру. :lol:
   
За євроінтеграцію вийшли студенти 23-го.
А 1-го вийшли громадяни, які не захотіли, щоб Україна перетворювалась в диктатуру бариг-безпрєдєльщиків.
І назвали це -Революцією Гідності. :facepalm1: До речі саме саака ввів цей термін, так що не перекручуйте.
   
І назвали це -Революцією Гідності. :facepalm1: До речі саме саака ввів цей термін, так що не перекручуйте.

слово барыга не использовалось в 2014 году
   
слово барыга не использовалось в 2014 году

Це навіть не слово, а тупий сленг. Тільки винятково тупа людина може його використовувати систематично, та ще й з якимось політичним розрахунком.
   
слово барыга не использовалось в 2014 году
Так і я про це, ввів його тупий грузин якого саме бариги юзають в темну,  і тому мене дивує як це не розуміють деякі дописувачі.
   
Це навіть не слово, а тупий сленг. Тільки винятково тупа людина може його використовувати систематично, та ще й з якимось політичним розрахунком.

Це не сленг, це злодійська "фєня".
Люди, які її застосовують, показують злодіям що вони теж злодії, і підкорюються  злодійським законам - "Панятіям".
   
Народ, я тут был с ревизией в западных регионах страны. Встречали хорошо, о политике не говорили, в основном работали, по вечерам-ночам бухали. Потом я машиной приехал домой.
А че вообще произошло? Что за Карлсон, спецназ, арестовали-не арестовали? Что происходит?
Может кто-то в трёх-четырёх тезисах пояснить?
Я ничего не понял
   
Це не сленг, це злодійська "фєня".
Люди, які її застосовують, показують злодіям що вони теж злодії, і підкорюються  злодійським законам - "Панятіям".
Це ти про Саакашвілі, з його відношенням до злодіїв і маленька протилежнісь  з фракції БПП Олег Недава....
 :facepalm1:
   
Народ, я тут был с ревизией в западных регионах страны. Встречали хорошо, о политике не говорили, в основном работали, по вечерам-ночам бухали. Потом я машиной приехал домой.
А че вообще произошло? Что за Карлсон, спецназ, арестовали-не арестовали? Что происходит?
Может кто-то в трёх-четырёх тезисах пояснить?
Я ничего не понял

Саакашвілі штуркає анамоофшорника і каже пора виконувати обіцянки, реформуй країну, панамоофшорник відбивається від проведення реформ і своїх обіцянок, грозиться Саакашвілі по якихось "відеозаписах і виступах генплокулола посадити Міхо в буцегарню...,
   
Це ти про Саакашвілі, з його відношенням до злодіїв і маленька протилежнісь  з фракції БПП Олег Недава....
 :facepalm1:
Нагадайте будь ласка яке саме відношення у сааки до злодіїв? Іванішвілі хто, злодій чи чесний бізнесмен?
   
он. заместо Алины. Скандал заминать

Вєня, Гаврилюку складався на мотоблок? Чи ти тоді ще й не знав що таке фуп?
   
Це не сленг, це злодійська "фєня".
Люди, які її застосовують, показують злодіям що вони теж злодії, і підкорюються  злодійським законам - "Панятіям".

Може бути, я по фєнє не дуже спеціаліст. Але слово жаргонне, і проскакувало дійсно тільки в якихось кацапських кримінальних фільмах. То придурочне хапонуло , і давай направо і наліво тим словом поносити. Не розуміючи навіть, що тут це ні в яких колах не прийнято.
   
Нагадайте будь ласка яке саме відношення у сааки до злодіїв? Іванішвілі хто, злодій чи чесний бізнесмен?

Порийся в Гууглі, ок
   
тобі, Вєня, як новачку, я тобі з архіва фупу підкину

MG42 Написав:
 -------------------------------------------------------
 > розглядаються будь-які РЕАЛЬНІ варіанти.
 
 я схиляюсь до ідеі міні або іншого трактора.. людина в селі живе, там де і дружина і діти. А також і булаву як сувенір- людина не втратила гідність :-B 
 
 моя можливість- 200грн, перераховав, відомій фупу людині
 
 знущання над роздягненим Гаврилюком- вирок всій системі МВС
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 12/02/2014 00:12 користувачем steol.
А що б ви подарували Михайлу Гаврилюку в знак вдчності за мужність?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=744225.0
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія