Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Афганистане нашелся пропавший 30 лет назад украинец ....



 В Афганистане участники экспедиции случайно обнаружили бывшего пленного, которого на Волыни считали погибшим на протяжении 30 лет.

Мужчина принял ислам и уже не помнит украинского языка и своего имени. Об этом говорится в сюжете ТСН.

Мужчина рассказал через переводчиков, что родом с Волыни. Жители села Новая Глуша узнали на видео, что это их земляк Игорь Белокуров. Воин бесследно исчез в 1988 году в провинции Кандагар. Его мать только недавно смирилась со смертью сына, сделав на кладбище символичную могилу. Экспедиция случайно наткнулась на бывшего военного.

"Имя у него Амредин. По-русски, по-украински он не говорил, мы с ним общались через переводчика. Но после того, как мы расстались, переводчик сказал, что это могло быть в целях безопасности для него", – рассказал участник экспедиции.

В союзе ветеранов Афганистана сразу поняли, о ком идет речь, потому что тогда пропали трое военных. Смерть одного из них подтвердили, а другой пропал совсем в другом месте. В ведомстве обещают, что бывшего военного вернут в Украину за месяц.
   
чет мне кажется что это не он
   
заробитчанин и мову забув..і мати..
   
Та якийсь гон. Я розумію в 6 років перестав говорити і забув мову. Але в 19-ть і забути? По російськи дійсно міг не розуміти і не говорити.
   
обещают, что бывшего военного вернут в Украину за месяц.

А воно йому потрібно через 30 років?
   
А воно йому потрібно через 30 років?
Ну побутує думка, що в Україні краще жити ніж в Авганістані. Тим більше безвіз.
   
Та якийсь гон. Я розумію в 6 років перестав говорити і забув мову. Але в 19-ть і забути? По російськи дійсно міг не розуміти і не говорити.

Запросто
Сам видел у знакомых письма родственника,  который служил в Германии,  женился на немке и писал спустя 20 или 25 лет.... По-немецки

Мову забыл
   
Запросто
Сам видел у знакомых письма родственника,  который служил в Германии,  женился на немке и писал спустя 20 или 25 лет.... По-немецки

Мову забыл

ага.. в нього відбулось максимально повне занурення в чуже мовне середовище
з доступом до зовнішнього світу там мабуть і зараз не все добре
   
Дурня якась - як звати і мову забув, що з Волині пам'ятає? Слово Волинь казав?

Той в Афгані явно рижий.  То сама значна прикмета. Ну і генетичний аналіз ніхто ж не відминив
   
От не повірю, що в свідомому віці можна забути мову якою вільно володієш.
   
А может он с Волыни пришел с миграцией, которая имела место в 6-м веке до нашей эры, когда туды еще скифы из Причерноморья переселялись. Потому мову не помнит, а что с Украины - знает. Ну и потому и рыжый, естественно.
   
Re: В Афганистане нашелся пропавший 30 лет назад украинец ....

Запросто
Сам видел у знакомых письма родственника,  который служил в Германии,  женился на немке и писал спустя 20 или 25 лет.... По-немецки

Мову забыл

 ;o  . Так це мені 5 років до 25 -ти залишилось ? Прощавай рідна мова  :(
ПС . Твій  родич любив повийобуватись в дитинстві . 20-25 років його не змінили аж ніяк .
   
Re: В Афганистане нашелся пропавший 30 лет назад украинец ....

От не повірю, що в свідомому віці можна забути мову якою вільно володієш.

Та зрозуміло що повна туфта . Він просто "вмикає дуріка" . Типова тактика суспільств де виживання є приоритетом .
   
чет мне кажется что это не он
Тест ДНК развеет любые сомнения.
   
Хорошая попытка моджахид, но нет, не пустим  :lol:
   
хіба можна забути російську чи українську(а він якоюсь з нею думав 100%) якщо на ній виріс ? :S
   
хіба можна забути російську чи українську(а він якоюсь з нею думав 100%) якщо на ній виріс ? :S
ва имя Аллаха и не то сделаешь... еще и отрежут кусок кое чего.
   
Запросто
Сам видел у знакомых письма родственника,  который служил в Германии,  женился на немке и писал спустя 20 или 25 лет.... По-немецки

Мову забыл

Це все казки.Мова-це як їзда на ровері.Її ніколи не забудеш.Будеш говорити гірше,але одначе говоритимеш
   
Запросто
Сам видел у знакомых письма родственника,  который служил в Германии,  женился на немке и писал спустя 20 или 25 лет.... По-немецки

Мову забыл

Не, ну некоторые после 6-ти лет в Канаде старательно делают вид о том, что забыли родной язык и требуют переводчиков в Борисполе....но факт состоит в том, что в возрасте после 18-ти родную речь забыть невозможно...
   
В ведомстве обещают, что бывшего военного вернут в Украину за месяц.

 ага, разбежался он
   
ага, разбежался он

якщо не повний дурень то може на цьому поверненні добряче піднятися.
   
Не, ну некоторые после 6-ти лет в Канаде старательно делают вид о том, что забыли родной язык и требуют переводчиков в Борисполе
це в чий город камінь?
   
це в чий город камінь?
Я так поняв там хтось хотів пройти по канадському паспорті і доказував, що він тіпа ніколи в Україні не був.
   
Велика ймовірність, що якийсь моджахед використовує особисті дані того волинянина, щоб здриснути з афганської жоппи,
поближче до цивілізації. Якщо він не може без перекладача спілкуватись рідною мовою, то це насторожує.
   
Не вірю, що забув так, щоб через перекладача розмовляти.
Напевно не міг розмовляти. Або підстава якась.
   
Не вірю, що забув так, щоб через перекладача розмовляти.
Напевно не міг розмовляти. Або підстава якась.
Міг забути. Сильна контузія/чмт/, відсутність спілкування на рідній мові, відсутність доступу до теле/радіо, друкованого слова, щоденне виживання в примітивному та агресивному суспільстві в якому ксенофобія чи не норма. Є таке. Я таке зустрічав, але там період був 50 років...
   
Ребятки, вы даже не представляете что такое "тупеешь".
Я через полтора года армии в одной беседе не смог вспомнить название ВУЗа, в котором учился, объяснял какой там рядом путепровод :)
   
Я от думаю, що єдиним варіантом може бути, що хлопака з Волині, то російської толком і не знав ніколи. А журналісти як завжди раз хохол то має на общепонятном говорити. Якщо то він то українську мав би помятати.
   
Я от думаю, що єдиним варіантом може бути, що хлопака з Волині, то російської толком і не знав ніколи. А журналісти як завжди раз хохол то має на общепонятном говорити. Якщо то він то українську мав би помятати.

Ото саме стосовно української мови я би не була дуже впевнена.  Ігорь Белокуров, ага ну дуже типове українське прізвище, та і ім'я, як для українського села на Волині, не типове. Отже, або один з батьків кацап, або і двоє.  Звідки там та українська мова візьметься?
   
Я от думаю, що єдиним варіантом може бути, що хлопака з Волині, то російської толком і не знав ніколи. А журналісти як завжди раз хохол то має на общепонятном говорити. Якщо то він то українську мав би помятати.

Армія за совка говорила російською. А він ще й прапор
   
В кацапів вчора один такий вже провалив тест на детекторі брехні.
До цього доволі довго розповідав усім що був у полоні в Пакистані 20 років.
А виявилось що мешкав всі ці роки в Казахстані з іншою дружиною, а історію вигадав
свого часу щоб не платити аліменти.
Я звісно нічого не стверджую, але ретельна перевірка з обов*язковою генетичною
експертизою. Бо ще навали ісламських терористів під прикриттям нам бракувало.
   
це в чий город камінь?

Философическое наблюдение...:)
   
Несмотря на то что он был солдатом СССР, к нему будет много вопросом о плене, об оружии которое он держит в руках. А у него там скорее всего уже давно есть семья, дети, внуки. Его что насильно привезут в Украину?
   
вже в Україні

Цитувати
Вже за кілька днів, як наш герой Ігор Бєлокуров повернувся до своєї рідної Волині, зустрів рідних та близьких…

Цитата: http://гордон/news/society/desant-svoih-ne-brosaet-v-ukrainu-vernuli-boyca-propavshego-v-afganistane-30-let-nazad-265902.html
тиць

   
От не повірю, що в свідомому віці можна забути мову якою вільно володієш.
загоняют тебя 20-ти летнего в горы и ты там несколько лет, ты тупо горбатишься на огороде и учишь Коран. Подъем в 5 утра спатки в 22. Языковая среда афганская. Ты там не только мову забудешь.
   
у 88-му році довелся поспілкуватися з колишнім полоненим
на питання "як там було?" відповідав "киздили і змушували вчити Коран"
психіка у хлопа була зламана конкретно
   
А воно йому потрібно через 30 років?

Устоится журналистом на УП. Потом депутатом станет. Почему нет?
   
Устоится журналистом на УП. Потом депутатом станет. Почему нет?
(tu)
   
Ну побутує думка, що в Україні краще жити ніж в Авганістані. Тим більше безвіз.


а там ще дивись і субсидію дадуть   (tu)
   
а там ще дивись і субсидію дадуть   (tu)
хворі люди, шо ви б...д пишете
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія