Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
13 жовтня 2023 07:49:52
Не витримав і ввімкнув опалення :gigi:
А я вторые сутки без ЭЭ.
Генератор по два часа гоняю. Утром и вечером
Скоро треть пойдут

Холодильник 10 гдн тримає?

У нас таке і в старі часи було без ніякої війни. Дерево на вулиці впало, і 2-3 дні без світла.
2
13 жовтня 2023 02:52:11
> Чи були у Вас тренінги з бомбоскидання?
Я, дивлячись відео, до показують як з дрона у окоп летить «міна» (?), ніяк не порозумію, чому та міна спочатку метліхається так, ніби-то висить на мотузку....
Чи то дійсно вона висить-та-розкачується?
Якщо так, то це б мало заважати точно попасти у окоп/траншею, але на відео попадає...

>> Они висят на специальном устройстве, клешня имеет подвижную часть что-бы груз висел всегда вниз и что-бы не менял развесовку дрона, если закрепить жестко то физика полета очень сильно поменяется что затруднит полет в целом. А подвижность груза на точность влияет аж никак

>> це маятникові коливання, тому відхилення у протилежних напрямах фактично постійно компенсують себе
вітром більше від вісі скидання відносить, бо вектор сили зазвичай в одному напряму

>> ну викладають же найкращі влучання, а не найгірші


> ”Фішка FPV дрона, що в нього немає програмної стабілізації”
Чому? З чим це пов’язано?

>> Думаю причин декілька. Але я в ще далеко не профі в цьому. З відсутністю авто стабілізації легше керувати дроном в вузьких місцях. Маневрування виконується швидше без стабілізації ніж з нею. Зависнути на одному місці з FPV і щось зняти, то ціла наука, в комерційних дронах кнопку нажав та й все.

>>> Те, що ви називаєте «авто стабілізація» — це стабілізація по горизонту, яку доволі часто неможливо вимкнути на консʼюмерських дронах, проте за бажанням вона може бути увімкнена на саморобних дронах (cleanflight, betaflight та інші прошивки)

А те, що ви називаете PRO режим — являється режимом ACRO, і в ньому дрон також стабілізується і намагається тримати завдані йому кути по Roll/Pitch/Yaw

>>>> Ага. Про betaflight та ACRO я чув. Зависання без ACRO через годин 3-5 становиться ізі. А коли тобі його включають, отоді становиться цікаво. Десять годин літаєш, а зависання більше 5 сек. на одному місці та одній висоті дається дуже і дуже складно

3
13 жовтня 2023 02:47:12
Про Академію, в якій я навчався

Наша школа називається Aero-combat. До речі, вони зайняли перше місце зі своїм дроном-розмінувальником на останньому хакатоні.

Сюди влітку мене запросив мій приятель Віталік, c котрим ми потім купували пікап на фронт.

Навчання складалося з декількох тижнів теорії та мінімум 20 годин практики на симуляторі. Складність практичних завдань збільшувалась наростально. Головна мета — навчити тебе реагувати на зміну обставин під час польоту, а також зависання та приземлення.

Якщо першим двом пунктам ти навчишся досить швидко, то зависання — це мрак. Фішка FPV дрону, що в нього немає програмної стабілізації, і тільки від пілота залежить, як він себе буде поводити «на завданні». Ти нон-стоп рухаєш джойстики буквально на долі міліметрів.

З побажань до академії дронів на майбутнє: було б круто, якби інструктор більше часу приділяв кожному студенту біля симулятора, як в автошколі, коли ти керуєш автівкою. Навчання було б набагато ефективнішим. Я думаю, 3 години з інструктором замінить 10 годин керування дроном, коли ти один.

Після симулятора ми вийшли на полігон і почали літати на А-85. Це навчальний маленький FPV дрон. Мені дуже сподобалось.


Фото з симулятора


А-85


Це я на полігоні

На вулиці в цілому за весь час у мене вийшло 4-5 годин нальоту. Всього — 25 годин в моєму випадку. Я знаю, що Віталік налітав набагато більше, ніж я на симуляторі. Що є чудово. Чим більше практики, тим впевненіше ти себе будеш відчувати.

Я знаю, що досить велика кількість випускників академії досить давно успішно знешкоджує ворогів на фронті. І їх відоси ви можете побачити на сторінках багатьох наших відомих експертів та в популярних пабліках.


Про обладнання на навчанні

Варіантів FPV дронів дуже багато. Це можуть бути перегонові дрони, котрі розвивають швидкість до 150 км; це можуть бути дрони з високою вантажністю, і далі за переліком різновидів БПЛА.

Є цікава фішка комерційних дронів типу DJI та Autel. У них є свій принцип — не завдай шкоди людині. Він вбудований в них програмно. Ти не можеш з ним пролетіти в декількох сантиметрах від людини. А з FPV ти можеш зробити коптер-камікадзе та вклепати орків прямо в окопі.


Так може виглядати дрон-бомбардувальник

Якщо в тебе «прямі руки» і є деякі навички, то ти просто купляєш каркас та компоненти — і паяєш собі термінатора. Якщо не пощастило з мануальними талантами, як в моєму випадку, — знаходиш хлопців, котрі вміють це робити, і вони побудують тобі коптер під твої потреби. За гроші, звичайно.

Такий коптер може бути, за бажанням, з цифровим та аналоговим керуванням (зв’язок налаштовано через аналогову антену). Можеш замовити поставити туди більш моцні контролери, і він буде в тебе розганятись до 200 км на годину. Навіть звичайний дрон буде летіти швидше, ніж Mavic. Я керував дроном, котрий розганяється до 140 км на годину. Можна поставити модулі камер будь-якої якості. Навіть можеш свою GoPro туди вкрутити.

Пульти керування та окуляри для FPV дронів універсальні, тобто ти можеш під‘єднати ту саму апаратуру до безліч дронів. Найпопулярнішими пультами є TBS Tango 2 Pro та Radiomaster TX16s.

4
13 жовтня 2023 02:46:50
dou.ua/forums/topic/40585
Мої враження та поради після навчального курсу на оператора FPV БПЛА
25 жовтня 2022
Gideon, Software Engineer. Also I am serving as a Chaplain since February 2022 in Ukraine

Вітаю, ком‘юніті. Мене звати Віктор. Я працюю розробником в американській продуктовій компанії. Також я служу в Києві військовим капеланом з 27 лютого 2022 року. Сьогодні розповім вам про те, як я навчався керувати FPV (First Person View) БПЛА.

Я вирішив навчитись керувати дроном тому, що вважав і вважаю — кожен має робити на фронті те, що він вміє найкраще. А моя фіча, як і більшості розробників, — це швидко опановувати нові для себе речі. Це є маст хев, якщо ти хочеш бути ефективним в керуванні коптером.

Тому, якщо прийде час мені бути мобілізованим, я піду служити пілотом дрона в аеророзвідку. Це доволі цікава робота. Ти можеш кидати воги на окупантів, можеш робити розвідку, можеш коригувати артилерію та навіть знімати відосики з побратимами. Такій собі фулстек воїн. Кажуть, що доволі часто пілота дрона супроводжує два піхотинці та іноді сапер, роблячи його роботу ще ефективнішою, та тому, що вбити пілота дрона — це серйозна ціль для ворога.

Можу одразу сказати, що навчитись управляти FPV дроном це набагато складніше ніж керування седаном. Якщо в автошколі інструктор дозволив мені керувати автівкою в трафіку вже на третю годину занять, то з дроном ти літаєш, літаєш вже годин десять та думаєш про себе: о, я вже майстер, пізнав дзен.

І тут тобі включають режим PRO, де відсутня стабілізація — і ти розумієш, що взагалі ще не вмієш керувати.

5
13 жовтня 2023 01:49:34
В мене товариш з нуля навчався місяць, це мабуть стандартний термін для всіх. Не запитував ще, як успіхи, мабуть що скромні, хіба що він відкрив у себе якісь невідомі таланти.
Взагалі тут мабуть так само, як і з будь-якими іншими польотами: молодим все дається набагато легше, у нас молоді планеристи самостійно вилітали десь після 40-45 кругів зліт-посадка, а хто ~50 років, то десь після 70-75
в мене є хлопці, які за декілька місяців навчання зрозуміли, що їм краще не літати
А чого так?
6
11 жовтня 2023 23:17:28
Друзі, може хто знає волонтерів в Білій Церкві, хто може прийти до собаки моєї мами, у якої абсцес у вусі. Мама нікуди не виходить, не ходять ноги, родичів в БЦ немає, собака 30 кг і не дає ні торкнутись вуха, ні запхати себе в таксі. У мами пенсія маленька, викликала ветеринара з вет-клініки, заплатила пів-пенсії, а та щось там поробила, виписала мазь, взяла гроші і все. Вухо у собаки стало, як вареник, болить, собака майже не їсть. У нас з нею серце розривається.
Чи є в БЦ ветеринари - волонтери, які зголосяться прийти до моєї мами та полікувати собаку? Може хто знає?
Дякую.

А чого не спитати в тій ветклініці, що робити, коли собака не дає собі мазати ту мазь? І який ефект мав бути від тої мазі, чи достатньо тільки її, чи далі треба ще щось? Вони ж взяли гроші, але не допомогло. У них є якась відповідальність за своє лікування? Наприклад, у платній стоматології звертаєшся після лікування, коли щось не так, і тобі виправляють безкоштовно.

А чому лікарці собака дозволяла щось собі робити, а вашій мамі ні? Якщо є якийсь лайфхак, нехай у клініці навчать, вони ж гроші взяли, і мали навчити під час візиту. Взагалі дивно, зазвичай собаки своїм господарям довіряють, розуміють що їм хочуть допомогти і терплять більше ніж терплять в схожих ситаціях самі люди.

Вибачайте, але ви якась безпорадна. Ну погуглити ж ви можете?

гугл біла церква волонтери собаки

ЧОТИРИ ЛАПИ, ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ТВАРИН, БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА ГО
Біла Церква, вул. Партизанська, 20, к. 68

ГО «БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ТВАРИН»
Біла Церква, провулок Гординського, 3, Кв. 1

Притулок для тварин | Агенція
Біла Церква, поворот з вул. Київська до сміттєзвалища
(з цим незрозуміло)

7
11 жовтня 2023 18:33:13
А чо лише з кварталу? Ще ж є дизель-шоу, мамахомутала, на трьох, блогери в канце та канцов.
Знаєте, я видвину ниажидану ідею: була така педерачка Зірки під гіпнозом.
Так ось деякі зірки під гіпнозом раптом переходили на українську мову.
Ось предлогаю з них вибирати.
8
11 жовтня 2023 18:13:27
К числу семейных именований, имеющих мусульманское происхождение, относится и фамилия Алиханов, образованная от имени Алихан, состоящего их двух основ. Основная масса имен у народов, исповедующих ислам, вместе с религией заимствована из арабского и персидского языков. Длительное пребывание этих имен у различных народов привело к тому, что былая чуждость многих из них забыта, и они воспринимаются как свои, национальные. Первая часть имени Алихан, благородное имя Али, пришло из древнего арабского языка. В переводе это имя означает «высший, могучий, великий, высокопоставленный, могущественный», а являясь одним из имен-эпитетов Аллаха, принимает значение «превосходящий над всеми». Это имя носил халиф Али, двоюродный брат и зять пророка Мухаммеда, к которому возводят свою генеалогию имамы шиитов и халифские династии Алидов, в разное время правившие разными странами.
Второй элемент имени, слово «хан», имеет древнетюркское происхождение и означает «повелитель, властелин». У многих народов, с течением времени, слова, первоначально означавшие титулы знати или воинские звания, становились именами собственными, присваиваемыми представителям любых сословий. Особенно много таких имен в мусульманском именослове. Так и титул «хан» стал личным именем Хан, которое встречается у самых разных народов, а также антрополексемой, то есть элементом множества сложносочиненных мусульманских имен. Таким образом, имя Алихан можно перевести как «великий, могущественный хан (повелитель)».

Перепрошую, прізвище Алі-хан-ов складається не з двох, а з трьох частин.
Що скажете про третю частину: це денацифікація, відмова від своїх коренів?
От наприклад Севгіль Мусаєва -- це ж мало бути Муса-кизи?
Їй-бо, це тепер дивно. Десь як іноземців дивує, що українці не розмовляють українською.
9
11 жовтня 2023 17:57:59
Юлія Аліханова (дівоче прізвище дівчини) і зовсім виявилася з країни агресора
Притула Олена Юріївна :X


Аліханова Юлія Львівна (нині Порошенко) народилася в Севастополі 4 лютого 1985 року в сім’ї військовослужбовця. З 1992 по 1996 рік вона отримувала освіту в гімназії імені Пушкіна. Після, коли її батька покликали працювати до Санкт-Петербургу, Лев Фараонович Аліханов з дружиною Оленою Эмильевной і двома доньками (старшої Анею і молодшої Юлею) вирушили до Росії.
Севастополь це з країни агресора? :lol:  :weep:


Цитата: це пиз­дець
Зазначимо, Юлія Порошенко (в дівоцтві Аліханова) родом із Росії. Навіть після того, як вона вийшла заміж за Олексія Порошенка у неї залишався російський паспорт. І лише зараз президентська невістка підтвердила, що вже отримала громадянство України і вчить українську мову.

10
11 жовтня 2023 16:25:22
Гола копіпаста без посилання на оригінал або вказання авторства
І навпаки, голий лінк без пояснення, що там
11
10 жовтня 2023 21:55:40
Голосуйте
це бан
модери просьба перенсти гілочку в адмінку і не банити нас по неуважності місця її стрворення. :-)o

Ой що сі робит
І ніхто не звернув уваги що опитування якщо б його читав сторонній жодним боком не про адмінку і модерство
Ніяких порушень нема
Сказано: нумо вернемо ім’ярек яко заблудшу овцю в наше стадо
Тоїсь як простого юзера!
12
10 жовтня 2023 17:48:18
тобто нас має влаштовувати ця ху*та?

і ми настільки залежні від вошивого матрасу в цьому підвалі?

тут зібрались одні наркомани, які готові до принижень ради права написати кілька постів?
я щитаю: пиши доки пишеться.
а як помре Максим, ну то і хй з ним. Знайдеш (знайдемо) собі інші площадки для спілкування, або вийдемо більше в реальний світ.

а може поміняють модераторів. Чи ще щось поміняється.
Що ви тут взагалі забули? Я сам, якби не пошук інсайдів, коли війна висіла в повітрі, сюди не повернувся б. По суті, моя форумна активність закінчилася ще напередодні початку Євромайдану. Далі я просто перейшов до ФБ.

Тут мабуть є такі що ходять і на ФУП і на ФБ, цікаво чому не кидають ФУП
13
10 жовтня 2023 16:01:50
1. З Мукачевського прикордонного загону старший лейтенант втік до рашки...

2. Рашисти розганяють фейк, що у хамаса виявили зброю чи до з якимось маркуванням, чи документами з мукачевської військової частини...

Познє зажиганіє

www.pravda.com.ua/news/2023/10/9/7423273
Понеділок, 9 жовтня 2023, 16:04

Російські окупанти передали бойовикам ХАМАСу захоплену під час бойових дій в Україні трофейну зброю, виготовлену в США та ЄС. Розвідка попереджає, що Росія готується до дискредитації України, щоб вплинути на ставлення союзників і надання західної зброї.

Також наголошують, що для переконливості російські спецслужби мають намір використати відповідні коментарі зрадника з української прикордонної служби старшого лейтенанта Руслана Сирового, який нещодавно втік до Москви.

Це при тому що сама УП традиційно гальмує з новинами.
14
10 жовтня 2023 15:55:39
Руслан Сировий був начальником відділу кібербезпеки Мукачівського прикордонного загону ДПС України.

В системі працював з 2009 року. В Луганському прикордонному законі, починав з радіотелеграфіста.

Руслан Сировий не був публічною особою. У відкритому доступі про нього інформації немає. Як уточнюють коментатори, він - уродженець села Лозовівка Старобільського району Луганської області. З дружиною та сином дружини жили "десь коло Старобільська", ймовірно в селі (увага! - ред.) Чмирівка. У нього нема "сестер та братiв. Тiльки мати та тiтка. Дiд його по прiзвищу Малютин завжди був за рашку. Живий ще."

Як повідомили згодом інші джерела, завдяки інформації Руслана Сирового росіянам вдалось окупувати Юганівку у Станично-Луганському районі. Там були склади боєкомплектів, особовий склад, важка техніка, "Кугуари", БТРи.

Навесні 2022 року з міста Кремінна зрадник передав інформацію про місцеперебування 128-ї бригади та, зокрема, її пункт управління.

За неофіційною інформацією, Руслан Сировий 17 серпня ц.р. виїхав на відпочинок, так як до цього з метою реабілітацією очікував направлення за кордон. Виїхав з вагітною дружиною та її 9-річним сином до Іспанії.

17 вересня він мав прибути до місця проходження служби у прикордонний загін “Велятино”. У цей же день о 14:00 лейтенант Руслан Сировий мав залучатися на службу. Однак станом на 10.20 17.09.2023 військовослужбовець до місця проходження служби не прибув, на телефонні дзвінки не відповідав. Останній раз виходив на зв’язок 16.09.2023 року.

Причину уваги ред. до Чмирівки не розкрито.
Шотам?
15
9 жовтня 2023 22:51:18
актор він ніякий тому, що занадто самозакоханий й тому не може втілитися в який інший образ, окрім образу самого себе найвеличнішого.
Ще гірше. Самозакоханість вкупі з закомплексованістю термінальної стадії. Гримуча суміш. Є у нас ще одна така схожа персоналія.
Дружина американка?
16
9 жовтня 2023 22:42:01
Аптечна хімія: на порошок марганцівки покрапати гліцерину.
не годицця
марганцовка зараз прекурсор, в аптеках не продають

Та знаю. У нас колись вдома завжди була, у ванну перед купанням засипалася, прикольний фіолетовий колір розпливався.
Але вперто радять для туристів, десь може таки вона є.
17
9 жовтня 2023 22:12:12
Ну якщо з методів виживання то там є цікавіші і швидші ніж терти дерево.

Батарейку Крону всунути в металеву плутанку-мочалку (нову, суху) з тонкої спіральки що на кухні для миття посуду. Почне жевріти зі з’їданням тої спіральки.

Або смужкою фольги замкнути контакти пальчикової батарейки.Аптечна хімія: на порошок марганцівки покрапати гліцерину.

Магнієве кресало для туристів.
18
9 жовтня 2023 19:07:53
Шось усі збудилися. Пишу з телефону.

З телефону це зсередини, ви його частина (пишу з роботи, зі свого цеху).
А коли телефон в руці, то з телефона (читаю зі свого зошита).
Кидайте в мене гнилі помідори.
19
9 жовтня 2023 18:54:22
новий більш дієвий орган, з однією ціллю - не дати правити  країною одній особі\сім'ї \клану більш ніж 10 років, якщо хтось це порушує, всі інші збираються і дають пи...ди  :vinsent: 

І тибетських лам?
20
9 жовтня 2023 18:37:15
Є ідея краще. Дерев і каміння у нас вистачає. Робимо кожному дерев'яні луки і стріли з кам'яними наконечниками і йдемо у вирішальний бій.
для початку на ротацію бо тих хто вже сидить в окопах роками
Є такі?

А де їм подітися? З 2016 АТО повністю на контрактах. Тобто 24-го всі хто були в ЗСУ, крім строковиків, так і лишилися в ЗСУ, і їм як і всім іншим, до кінця війни нема демобілізації. І серед них є й такі, що в АТО від початку з 2014. Тобто саме роками.
21
9 жовтня 2023 18:26:16
хороша погодка
зранку з під ковдри виліз, а в хаті свіжа прохолода штовхає тебе в дупу до трудових звершень
а коли тепло, то лінива млявість не дає працювати в повну силу
Коли мені холодно, я взагалі застигаю, як та ящірка, тільки й думок, як зігрітися
багато що залежить від маси тіла
якщо відростити живота і решта, що вдасться, то взимку стає тепло і комфортно
І від шерсті.
На кота ось дивлюся.
22
9 жовтня 2023 17:53:41
Модератори ФУПу -- це Боги і вони

Це поганські вірування!

Боги це ті хто створили світ УП і в ньому землю ФУП.

Ми не можемо бачити богів, вони більші за цей світ і існують поза його фізичними принципами у своїх неземних вимірах, порівняно з красою яких земля пласка. Прості юзери можуть бачити ці виміри у своїх снах, коли їм здається, що вони покидають ФУП.

Боги можуть втілюватися в земні подоби (ніки), і в стародавніх переказах збереглися свідчення спілкування з такими ніками. Для виконання своєї волі боги посилають до нас своїх представників, янголів (модераторів), яких ми теж бачимо через ніки.

В минулому земля вже переживала глобальні катастрофи, що знищували цивілізацію, яка потім відроджувалася в новій формі. У викопних залишках можна бачити сліди колишньої загиблої цивілізації. Останнім часом все більше свідчень, що наближається черговий кінець світу.
23
9 жовтня 2023 17:53:17
Як я зрозумів,  автора  alexUP  теми забанили саме за цю тему:

"Вчиталям будемо платити 4000 доларів" (с) якійсь Голобородько


"alexUP   срач, штабна робота   04.07.2023   14.07.2023 14:52"


Який срач, якщо автор написав в цій темі тільки один перший пост?
До якого штабу належить автор цієї теми?

порохоботам тут тепер будуть не раді, так що готуйтеся
24
9 жовтня 2023 05:35:18
Я теж за ізраїль і ЙОГО ізраїльтян-вони на ділі показують нам ЯК повинна дуржава(еліта та народ) спільно жертвувати дуже багатьма справами на протязі десятиліть для зосередження всіх коштів на одне-оборону СВОГО(території ,народу, духу і виховання). І навіть їх ортодокси з деяких "натурейкарта" (типу нащих колаборантів сьогодення) ніколи не змогли їх звернути з СВОЄЇ вибраної дороги . так вони в кращих умовах в силу діаспори,вмілого використання трагедії голокосту та можливості багато десятиліть то вдовбувати через пресу в голови всьому цивілізованому-скажімо так) суспільству заходу. крім того мають своє ЯЗ(якого ніби нема),мають свою агентуру серед своїх ворогів і мають бажання НІКОЛИ не повторити ситуації пару вигнань зі своєї землі на протязі тисячоліть. Ніколи більше-цей лозунг вони всмоктують з молоком матері і в подальшому навчанні у школах і дорослому житті. Вони політично і не тільки воюють між собою -де нам до того,але коли пробі-тоді всі разом,бо історія,яку вони памятають,а ми забуваємо. Вони і це переживуть і зроблять висновки,що розслабуха наказуєма.
 Я б бажав щоб наше суспільство від мала до велика від двірника до преза були так підготовлені ментально і морально як вони. І щоб ми колись мали таку державу,де є корупція,де садять за це,де партії гризуться як вовки,але де всеодно,коли прийде час Х ,вони одна сімя з однаковим розумінням,що і як робити,щоб держава не зникла і готові ВСІ на жертви особисті за то. Ага- і вони підняли мертву СВОЮ мову ,вичили її і лелеють а не "какая разніцо і нам так сподручнєй".  БО розуміли ЇХ діди і бабці Голди  і Хаїми що своя мова це наріжний камінь зцементування народу розсіяння в один моноліт.
Боже як нам далеко до того.

А все ж таки, що оце тоді було? Я так і не вкурив

Президент Ізраїлю радить Україні забути історію
25 листопада 2010

Під час публічної лекції "Політичні та економічні виклики в епоху глобалізації" в Києві президент Ізраїлю сказав, що радить українцям не зосереджуватися на історії і залишити цю справу вченим.

"Якби мене запитали, що порадити Україні, я б сказав: забудьте історію, історія взагалі не важлива. ... Вам не вдасться не повторити помилок минулого, ви просто наробите нових", - сказав Шимон Перес.

У Києві пан Перес ... вшанував пам'ять жертв Бабиного Яру.

Біля меморіального комплексу президента Ізраїлю зустрів почесний караул, а після хвилини мовчання пан Перес поклав квіти до пам'ятника.
25
9 жовтня 2023 05:15:41
лет 30-ть от газовой плиты не покуривал.  :weep:
Благо плита с электро поджигом.  Не спичек в доме и зажигалка кончилась.  :D

А коли електрика зникає, плита не запалиться.
Треба мати п’єзозапальничку.
У мене вже років 15.
26
9 жовтня 2023 05:03:00
Може ще за Болукана впишетесь? Я вважаю ці бани цілком справедливими.
То може потрудитесь пояснити свою позицію

І якщо вже згадали про Болукана- відразу поясните, чому у нього такий самий термін, як у цих «справедливих» банів
треба на трьошку, шоби як діди колись за пришелепкуватої альони-каралєви

Осьо:
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
07.02.2106   (83 роки)         Амиран
04.02.2051   (29 років)        Wieprz
30.04.2050   (9999 днів)      medved
10.05.2048   (9559 днів)      Chuk, гуманист
06.06.2028   (2000 днів)      Наффi
16.06.2026   (1506 днів)      COJIOMOH
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Це ж ФУП аж доти ще існуватиме  :new_russi:  а значить і Україна  :beach:
27
9 жовтня 2023 02:17:57
І що? В кацапії скульптури ліплять з гівна) чим цей ніж буде кращий від звичайного?)
А ти бачив на гівні лейбл «made in USA”?
Бачив і не раз - зараз таке ліплять і на Китай - не та зараз Америка)

Вроди на вас нема.
Правильніше ”тепер” коли період, а ”зараз” коли момент.
”Не той тепер Миргород, Хорол-річка не та” (ц).
Кидайте в мене гнилі помідори.
28
8 жовтня 2023 23:17:45
Отримав першу чергову відпустку з 24.02.22 на 15 діб та з'їздив до сім'ї в Німеччину (дозвіл на виїзд за кордон за запитом моєї в.ч. в Київі оформляли 20 діб). Зустрівся з багатьма нашими біженцями там, спілкувався. Всі за замовченням були впевнені, що я лишусь в Німеччині та не повернусь. Посварився багато з ким з наших.
Не повернуться вони до кінця військового стану.
Тобі повага
++
29
8 жовтня 2023 23:02:42
Отримав першу чергову відпустку з 24.02.22 на 15 діб та з'їздив до сім'ї в Німеччину (дозвіл на виїзд за кордон за запитом моєї в.ч. в Київі оформляли 20 діб). Зустрівся з багатьма нашими біженцями там, спілкувався. Всі за замовченням були впевнені, що я лишусь в Німеччині та не повернусь. Посварився багато з ким з наших.
Не повернуться вони до кінця військового стану.

не повернуться і після. про тих хто втік за кордон весною минулого року і ще зараз там залищаються - Україна може забути вже. повернеться до 20%. усі решту залищаться назавжди. не треба ілюзій з цього приводу.
На пенсію поступово будуть повертатися,  по досягненню 60 років.

А пенсія наша чи з країни де до пенсії допрацьовували?
30
8 жовтня 2023 23:01:53
Отримав першу чергову відпустку з 24.02.22 на 15 діб та з'їздив до сім'ї в Німеччину (дозвіл на виїзд за кордон за запитом моєї в.ч. в Київі оформляли 20 діб). Зустрівся з багатьма нашими біженцями там, спілкувався. Всі за замовченням були впевнені, що я лишусь в Німеччині та не повернусь. Посварився багато з ким з наших.
Не повернуться вони до кінця військового стану.

А причина? Бо тут же ж якраз суперечка чого вони там сидять і чим виманити.
Бояться мобілізації?
Війна не їхня, хочуть спокою?
Вимушені там сидіти бо годують свої родини яких туди вивезли?
Мало грошей в ЗСУ чи безстроковість, на контракт би рвонули?
Раді що знайшли можливість вирватися з України?
31
8 жовтня 2023 22:36:37
На професійну армію треба гроші
По-моєму, не в цьому проблема. А в чисельності. В АТО після 2016 вже були тільки контрактники, на ту чисельність були гроші і люди.
То про яку професійну армію йдеться, в тій чисельності, що тепер воює?
І тримати її постійно в мирний час? Але тоді крім грошей, одразу постає питання людей.
Якщо я можу піти в IT чи в тіктокери з мільйонними підписками (кажуть тяжка праця, не думайте собі), навіщо мені ЗСУ? Навіть контракт на кілька років, це втрата цих років для свого професійного росту в мирній спеціальності.
Зробити контрактну службу важливою для соціальних ліфтів? Треба переписувати Конституцію.
зараз грошей значно більше
і нема очевидного терміну закінчення війни
тож альтернативи професійній армії нема

А я про людей. Невже люди не йдуть через малі гроші?
32
8 жовтня 2023 22:33:29
в тій чисельності, що тепер воює?
І тримати її постійно в мирний час? Але тоді крім грошей, одразу постає питання людей.
:facepalm1:
до мирного часу ще треба дожити

Ви ще більше все заплутуєте.
Щоб дожити, кажемо, вже тепер треба професійну армію. А в мирний час розпустити зайвих?
А якщо все повториться, знову виривати одних людей з робочих місць, інших вважати важливими для економіки і не чіпати?
33
8 жовтня 2023 22:17:33
чим більше насильства держава має право вчинити щодо громадян - тим менш свобод мають громадяни
на практиці загал громадян не приймає участі у законотворенні
У нас же кажуть найдемократичніша Конституція, треба ще прибрати звідти обов’язок захищати Україну?
Чому ж про це не казали раніше, чим думали? За Ст.10 кусаються і дряпаються аж пір’я летить, вона виходить важлива і потрібна, а Ст.65 пох доки півень не клюнув.
Сталінська конституція була сама-сама демократична і що?

Тоді незрозуміло про що ми взагалі говоримо.
У нас ідеальна Конституція програмує погану державу?
Чи Конституція не працює?
34
8 жовтня 2023 22:13:42
Люди з гарантією немобілізації одягнуть малинові штани і будуть на всіх плювати  (P)
На всіх ні, на країну ні, але поки у владі арахаміі та єрмаки, на державу буду навіть без штанів.
Поки до всіх не дійде, що єдиний шлях до успіху це професійна армія з сучасною власною зброєю,
всі ваші теревеньки про мобілізацію і про гіпотетичне насильницьке повернення не більше
ніж тупа звіздьож ображених хлопчиків.

Дивіться відео нижче, поки не дійде зміст. Це точно про ваших так званих ухилянтів і воєнкомів.
Навіть чийсь приклад поруч не взмозі змінити ситуацію.

https://www.youtube.com/watch?v=JB-YBj8JFug
На професійну армію треба гроші

По-моєму, не в цьому проблема. А в чисельності. В АТО після 2016 вже були тільки контрактники, на ту чисельність були гроші і люди.
То про яку професійну армію йдеться, в тій чисельності, що тепер воює?
І тримати її постійно в мирний час? Але тоді крім грошей, одразу постає питання людей.
Якщо я можу піти в IT чи в тіктокери з мільйонними підписками (кажуть тяжка праця, не думайте собі), навіщо мені ЗСУ? Навіть контракт на кілька років, це втрата цих років для свого професійного росту в мирній спеціальності.
Зробити контрактну службу важливою для соціальних ліфтів? Треба переписувати Конституцію.
35
8 жовтня 2023 21:46:47
Так і не мають
Мобілізація є відрижкою тоталітарних краін
А наприклад смертна кара?
Взагалі ”право на життя громадян” хіба не дорівнює ”право на обмеження для громадян” тобто право встановлювати правила, закони, з якими погоджуються громадяни, бо вони і є держава?
чим більше насильства держава має право вчинити щодо громадян - тим менш свобод мають громадяни
на практиці загал громадян не приймає участі у законотворенні

У нас же кажуть найдемократичніша Конституція, треба ще прибрати звідти обов’язок захищати Україну?
Чому ж про це не казали раніше, чим думали? За Ст.10 кусаються і дряпаються аж пір’я летить, вона виходить важлива і потрібна, а Ст.65 пох доки півень не клюнув.
36
8 жовтня 2023 20:16:29
Держава не має права на життя своїх громадян
Жодного
Це як? Держава це і є громадяни.
Те що ви сказали перекладається як одні громадяни не мають права на життя інших громадян.
Так і не мають
Мобілізація є відрижкою тоталітарних краін
А наприклад смертна кара?
Взагалі ”право на життя громадян” хіба не дорівнює ”право на обмеження для громадян” тобто право встановлювати правила, закони, з якими погоджуються громадяни, бо вони і є держава?
37
8 жовтня 2023 18:27:07
Держава не має права на життя своїх громадян
Жодного

Це як? Держава це і є громадяни.
Те що ви сказали перекладається як одні громадяни не мають права на життя інших громадян.
38
8 жовтня 2023 02:06:16
А вуха москалів не стирчать у цьому нападі на Ізраїль?

Вони мабуть танцюють від щастя в будь-якому випадку
39
8 жовтня 2023 02:03:30
боюсь що українська проблематика відійде на другий план

От. І щось у мене враження що це якраз для цього.
Там готують тривалу потужну кампанію, Америка обіцяє повну підтримку.
Буде яскравіше, ефектніше, свіжіше реаліті-шоу ніж у нас.
40
5 жовтня 2023 23:03:31
1.  -  Статтю 10 ( а саме на неї натякає цей завезений коцап)  давно треба підправити і  викинути звідти згадку по узкій язьік, споідваюся зразу після зміни зеленої влади це буде зроблено
2.  Навіть в умовах дії Ст. 10   треба розуміти що захист язьіка не є тотожнім захисту носів язьіка, тобто узкоязьіких.  Захист язьіка є захистом граматики цього язьіка, що б тексти були написані без помилок, не більше. А  носіїв язіька захищає конституція як і інших громадян.  Тим більше що Конституційний Суд в позаминулому році  прийняв постанову, про яку  я тут просив 15 років,  про те що узкоязьікі   не є юридичнм поняттям і тому не  мають ніяких мовних прав.

3. Для  повноціного захиту язьіка, його розвитку а також захисту носіїв язьіка  існує окрема країна, шляк би її трафив. Держава українців не може брати на себе цей тягар із захисту яхьіка окупантів.

4. Незгодним зі мною узкоязьіким перед тим як зі мною сперечатися потрібно висловити своє відношення до таких фактів
  - масове знищення української мови на окупованих територіях разом з її носіями
 - видача поліції хлопця з Підмосков'я який розмовляв по телефону українською мовою
- видача поліції жінки яка розглядала книжку української мовою

5. Не треба маніпулювати тим що на фронті  не всі україномовні. Вони порушують закон про Збройні сили і є маса випадків загибелі наших воїнів саме через цю узкоязьікість.

Для формальної точності, у Ст.10 йдеться не про російську мову, а про мову російської нацменшини.
Тобто етнічних росіян, тих 17% що у Пу­тіна стали 17-ма мільйонами.

Вже друга історія, що це перекручене розуміння Хартії міноритарних мов, яка про захист загрожених мов, а не етнічних меншин.

Повна версія