Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців
Via

Все одно маєш певний статус по документах, і в нього є певні права й обмеження.
Я не маю нічого. На митниці записали моє прізвище і дату народження, ніякої довідки не дали.
Що я буду мати, життя покаже.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Я не маю нічого. На митниці записали моє прізвище і дату народження, ніякої довідки не дали.
Що я буду мати, життя покаже.

Дадуть щось. Мабуть, виплати якісь будуть і потім ще право на роботу дадуть. Ще можуть до Німеччини перемістити, у ЄС є такі угоди.
   
Re: Об'єднана тема біженців

тема біженців десь третина контенту португальських теленовин. Учора показували автомобільний перехід - в автівках дядечки призивного віку... :-o
   
Re: Об'єднана тема біженців

тема біженців десь третина контенту португальських теленовин. Учора показували автомобільний перехід - в автівках дядечки призивного віку... :-o

Це можуть бути громадяни інших країн. Чоловіків призовного віку не випускають, буває, що до переходу довозять і повертаються.

Останнє редагування: 1 березня 2022 10:30:53 від Eugnat
   
Re: Об'єднана тема біженців
IgS

тема біженців десь третина контенту португальських теленовин. Учора показували автомобільний перехід - в автівках дядечки призивного віку... :-o
Фейк -- телекартинка не завжди відповідає дійсності.

На переході Ягодин-Дорохуск самі жінки та діти.
З чоловіків, які заходять з України до Польщі
 бачив лише кілька з афро/арабо зовнішністю,
але вони не є громадянами України,
прикордонники не мають права їх не пропустити
   
Re: Об'єднана тема біженців

Організації з туристичної та готельної галузі Німеччини намагатимуться скоордінувати акції щодо допомоги біженцям з України.

За посиланням можна знайти адреси державних та благодійних установ у Німеччині які отримавитимуть інформацію від готелей щодо наявних безкоштовних номерів:
https://www.hsma.de/de/touristikhilft



Останнє редагування: 1 березня 2022 10:32:38 від Paravoz
   
Re: Об'єднана тема біженців

Це можуть бути громадяни інших країн. Чоловіків призовного віку не випускають, буває, що до переходу довозять і повертаються.

то вже румунська сторона, можливо що то ті у кого румунський пашпорт...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Під шумок звідкись щодня беруться якісь цікаві арабо/негри, для яких ці поїзди - просто безкоштовна альтернатива піратським човнам до європейських берегів. Їх у Львові сотні, вони пробираються в ЄС під приводом евакуації. Хтось щось знає? Вони точно не студенти.

А у багатьох арабо/індуських студентів наших вишів зараз інша проблема: вони поробили собі українські паспорти і тепер повинні йти до нашого війська  [ua]
   
Re: Об'єднана тема біженців

Подскажите, кто то занимается перевозкой людей из Киевской области. Конкретно из Белой.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ліберасти і ліваки вже верещать в своїй пресі, шо "расизм" на вокзалі у Львові і границі. Бо украінська поліція і інші відповідальні кажуть: Жінки і діти спочатку, чорні і арапи (дорослі чоловіки) - як буде місце.
   
Re: Об'єднана тема біженців

по біженцях, знайома після перетину з малими дітьми залишилась там з поляками допомагати, дітей пильнують ті хто не може важко працювати, досить прохолодно відноситься до тих "біженців" хто пробує рванути десь далі шукаючи собі теплого місця десь по німцях, змість того щоб залишатись і допомагати там де це найбільше потрібно...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ліберасти і ліваки вже верещать в своїй пресі, шо "расизм" на вокзалі у Львові і границі. Бо украінська поліція і інші відповідальні кажуть: Жінки і діти спочатку, чорні і арапи (дорослі чоловіки) - як буде місце.

дейлі мейл теж написала про це, в них там коменти модеруються, напхав там скотам за маніпуляції, але не знаю чи опублікують
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ліберасти і ліваки вже верещать в своїй пресі, шо "расизм" на вокзалі у Львові і границі. Бо украінська поліція і інші відповідальні кажуть: Жінки і діти спочатку, чорні і арапи (дорослі чоловіки) - як буде місце.

африку на пєрєдок щоб побачили справжніх расистів.
   
Re: Об'єднана тема біженців

марк зрозумійте обьеднана  це про все потрошкі там можливо згубитися. листаючі сторінки щиро дякую вам  за гілку
потрібні гілки покраінно
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Ліберасти і ліваки вже верещать в своїй пресі, шо "расизм" на вокзалі у Львові і границі. Бо украінська поліція і інші відповідальні кажуть: Жінки і діти спочатку, чорні і арапи (дорослі чоловіки) - як буде місце.
Так, на пероні багато негрів. При цьому в поїзд нас втягували за руки саме негри, там їх ціла команда чи волонтерів, чи заробіток такий у них, хтозна. З нами в вагоні їхали кілька арабів, ті негри, що нас втягнули, з нами не поїхали.
Я їм вдячна за таку несподівану допомогу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вія хай вам щастить. ви повині відкрити вашу власну гілку і писати все там
як доїхати
дє розміститися куди просуватися далі дє оформляти допомогу грошову
цє вкрай важливо
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Вія хай вам щастить. ви повині відкрити вашу власну гілку і писати все там
як доїхати
дє розміститися куди просуватися далі дє оформляти допомогу грошову
цє вкрай важливо
Потім, пізніше, все важливе я пишу тут.

Важлива інформація - зараз їде однокласник мого сина, сирота, з бабусею 75 років, на Перемишль.
Вчора вони сіли в Києві на поїзд Київ-Львів, вранці доїхали до Львова. Годину тому, десь о 12-й годині дня, сіли на поїзд Львів-Перемишль, під час посадки вже організували посадочний коридор, все спокійніше і доступно сісти старим і малим.
У Перемишлі біля митниці стоять автобуси, які везуть бажаючих у Чехію, Іспанію, Німеччину, Естонію і по всіх містах Польщі, надають безкоштовно житло, харчування, забезпечують речами першої необхідності.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Потім, пізніше, все важливе я пишу тут.

Важлива інформація - зараз їде однокласник мого сина, сирота, з бабусею 75 років, на Перемишль.
Вчора вони сіли в Києві на поїзд Київ-Львів, вранці доїхали до Львова. Годину тому, десь о 12-й годині дня, сіли на поїзд Львів-Перемишль, під час посадки вже організували посадочний коридор, все спокійніше і доступно сісти старим і малим.
У Перемишлі біля митниці стоять автобуси, які везуть бажаючих у Чехію, Іспанію, Німеччину, Естонію і по всіх містах Польщі, надають безкоштовно житло, харчування, забезпечують речами першої необхідності.

Дякую Вія
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Тепер окремо про поїзд Львів-Перемишль. Це звичайна електричка, яку щільно набивають людьми, сидячим легше, стоячі стоять впритул, щоб більше влізло людей при посадці. Страшенно заважають великі чемодани, які стоять під ногами.
Туалети у електричках не працюють. У звичайний час час у дорозі займав 3 години, я позавчора їхала одну добу. Це жахливо, запасіться памперсами, випускають рідко.

Позавчора перед нами на митниці було 4 поїзда. Станом на сьогодні на митницю в черзі вже 14 поїздів. Це означає, що перший поїзд перевіряють митники, а решта поїздів стоїть на запасних коліях в чистому полі по 10 годин. Волонтери підвозять туди воду і їжу, але достається не всім людям.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Ще важливо - картки Привата і українських банків працюють в Польщі, приймають до оплати в магазинах. Готівку в гривнях здати в обмінках не можна.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Прикордонники направили у військкомат 10 чоловіків, які намагались за хабар виїхати з України
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/1/7327100/



Наразі середньодобовий потік через пункти пропуску з країнами ЄС з 50 тисяч громадян зріс до 120 тисяч, переважна більшість з яких прямує на виїзд.

Через необхідність одночасно залишити межі України великій кількості людей фіксується значне збільшення черг з автівок та громадян в пішому порядку. В таких умовах Державна прикордонна служба України разом з колегами суміжних країн максимально спростили прикордонне оформлення та розширили можливості руху через більшість пунктів пропуску.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Мой ребёнок (вывезена мною в прошлом веке  в её 6 лет из Украины, сегодня чешский врач) Обратилась за помощью, потому что к ней тоже обратились за помощью перевести на украинский текст на чешском. Текст даю с ошибками. Ошибки исправили, но важна суть...Имейте ввиду, кто оправляет в Европу Своих близких, конкретно в Чехию. Чешские  Поезда возят в Чехию от границы  БЕСПЛАТНО.
Цитувати
Vážené rodiny,
   Po příjezdu do České republiky je potřeba zažádat o speciální dlouhodobé vízum. Po udělení tohoto víza vám bude hrazena zdravotní péče, proto je velmi důležité žádost příliš neodkládat. K žádosti potřebujete pouze svůj cestovní doklad.
Seznam pracovišť Ministerstva vnitra, na kterých je možné o vízum zažádat najdete zde https://www.mvcr.cz/clanek/sluzby-pro-verejnost-informace-pro-cizince-kontakty.aspx, zde informace v ukrajinštině https://www.mvcr.cz/clanek/informace-pro-obcany-ukrajiny.aspx?q=Y2hudW09Mg%3d%3d
(nebo v přiloženém dokumentu na konci sekce)
    V případě, že v ČR nemáte zázemí a potřebujete pomoci se vším včetně ubytování, volejte na číslo +420 974 801 802.
   Pokud jste rodina s dítětem s nervosvalovým onemocněním a nevíte si rady, kontaktujte nás na email podolska@parentproject.cz
Pokud potřebujete zajistit osobní asistenci, sehnat invalidní vozík či jinou kompenzační pomůcku, pomoci s hledáním bezbariérového bydlení, můžete se obrátit také na naši partnerskou organizaci Asistence, o.p.s.



Шановні родини, Після прибуття в Чехію необхідно оформити спеціальну довгострокову візу. Після надання цієї візи вам буде відшкодовано медичне обслуговування, тому дуже важливо не затягувати з поданням заявки. Щоб подати заявку, потрібен лише проїзний документ. Перелік робочих місць Міністерства внутрішніх справ, на які можна подати документи на візу, можна знайти тут https://www.mvcr.cz/clanek/sluzby-pro-verejnost-informace-pro-cizince-kontakty.aspx , тут інформація українською мовою https: // www.mvcr.cz/clanek/informace-pro-obcany-ukrajiny.aspx?q=Y2hudW09Mg%3d%3d (або в доданому документі в кінці розділу) Якщо у вас немає зручностей у Чехії і вам потрібна допомога з усім, включаючи проживання, телефонуйте +420 974 801 802. Якщо у вас в сім’ї є дитина з нервово-м’язовими захворюваннями і не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами за електронною поштою podolska@parentproject.cz Якщо вам потрібно надати персональну допомогу, отримати інвалідний візок чи іншу компенсаційну допомогу, допомогти з пошуком безбар’єрного житла, ви також можете звернутися до нашої партнерської організації Asistence, o.p.s.
Не втыкать ошибками. Это оригинал. Ошибки уже исправлены.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Мої сьогодні перейшли до Польши у пункті пропуску Долгобичув-Угринів. Далі до друзів .Виїхали вчора з Харкова десь о 15.00 -15.30. Доїхали до Львова,там друзі відвезли до кордону.Пройшли все десь за три -чотири години.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Мої сьогодні перейшли до Польши у пункті пропуску Долгобичув-Угринів. Далі до друзів .Виїхали вчора з Харкова десь о 15.00 -15.30. Доїхали до Львова,там друзі відвезли до кордону.Пройшли все десь за три -чотири години.
Чим виїхали? Якщо машиною, то який напрямок проїзний?
   
Re: Об'єднана тема біженців

звернення до біженців!
----------------

Українці розмовляють Українською!

Дорогі наші тимчасові гості та майбутні жителі міста Львова!
Розумію, що географія ваша широка, але всі ви з різних причин тут.
Тож прошу поважати наші традиції:
Добрий ранок, Доброго здоров"я, Вітаю, Слава Україні - замість "здрасьтє"!
Дякую - замість "спасібо".

Це завдання мінімум на перший тиждень перебування. Далі буде. Почую щось подібне кацапською мовою - викликаю поліцію для перевірки, як неблагонадійного.
Все добре? Я нікого не образила?
Якби всі ми розмовляли Українською - в нас на нині не було би проблем із виявленням диверсантів!
P.S. Не в образу всім друзям,які розмовляють російською, але мова - наш код, і я вже стільки років пояснюю, що є різниця і особливо зараз дуже очевидна!

   
Re: Об'єднана тема біженців

Чим виїхали? Якщо машиною, то який напрямок проїзний?
Сорі що відразу не уточнив.Їхали поїздом евакуаційним.Думали машиною,но між Харковом та Полтавою були випадки обстрілів з жертвами.Тому автівкою категорично не раджу! З вокзалу формуются потяги.На кожен день розклад свій,але тре просто бути там і обов'язково поїдете.Ми чекали десь три години.
   
Re: Об'єднана тема біженців
MNS

Думали машиною,но між Харковом та Полтавою були випадки обстрілів з жертвами.Тому автівкою категорично не раджу!

Диверсанты или криминал? Можно подробней где именно опасно?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Диверсанты или криминал? Можно подробней где именно опасно?

Кажу як є.Кримінал .Визвав позавчора уклон. Сів,відразу сказав що плачу двійний тариф.Каже все одно то копійки, тобі пощастило,що я поруч живу ,виїхав тіки. Бо бенза нема ,черги шалені на АЗС.Ну і далі розказав що його друзі барижили до полтави з харкова за рейс машиною по 1000 у.е..баксов карл. Возили негрів та індусів,які не могли нікуди влізти. Але кілька раз зупиняли,вичищали ,когось навіть підстрелили .То він не іздив,казав нуівонахь..навіть за такі гроші. Думаю,за пару днів ситуація не покращилась.(
В іншому напрямку кременчуга з Харкова їхав родич сьогодні.Розмовляв годину тому. Купа блокпостів.На кожному зупиняли,шмонали.Їхав один. Невесело.Хоча кажуть що далі там понад дніпром начебто чисто.
   
Re: Об'єднана тема біженців

І окремо - у Львові активно поширюється інформація, що єдиний пішоходний перехід тільки у Шегенях.
Знаєте інші пішоходні - повідомляйте, давайте складемо список, активно поширимо його.

грушів.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Вія, ти ж дитиною виїхала. Дозвіл батька треба?
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Вкотре повторюю - нічого не треба!!!! Паспорт громадянина України для мене і свідоцтво про народження для дитини, все.
Ніяких дозволів, ковід сертифікатів, закордонних паспортів не треба!!!!
Поляків цікавить любий документ,який підтверджує вашу особу як громадянина України. Вони вносять в базу на митниці прізвище, ім'я і дату народження. Все.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Ще раз докладно описую перевірку документів в поїзді Львів-Перемишль.
1. Українські прикордонники приходять на станції Шегені. Проходять по вагону і збирають паспорти у тих, хто хоче відмітку про перетин кордону. Решту просять показати паспорт України чи свідоцтва про народження, які навіть не розгортають, є якийсь документ - і добре. В цей час всі вештаються по станції Шегені в туалет, до волонтерів поїсти гарячої їди, яку роздають на пероні, просто дихають свіжим повітрям. Потім заходять у вагони всі бажаючі, перевірені і неперевірені.
2. Польські прикордонники перевіряють в Перемишлі. Перон огорожений сіткою, волонтери роздають цукерки, їжу, воду, ковдри, одяг, памперси, шампуні, що завгодно ще. Хтось сидить в вагонах, хтось вештається по перону, ходить в туалет. В першу чергу відправляють на контроль родини з дітьми до 1 року, потім з дітьми до 3 років, потім з дітьми до 10 років, після цього дорослих почергово з кожного вагону. Митники дивляться в паспорт, вносять в базу прізвище, ім'я, дату народження, це 2 хвилини. Все.
Поруч бачила окрему чергу - проводили досмотру речей у дорослих чоловіків, жінок з дітьми не перевіряли.
Для тих, хто з тваринами, є ще окрема черга - безпаспортним котам і собакам одразу дають ветеринарні документи і чипують, тим, хто має документи на тварин, ставлять якусь відмітку.
На виході з митниці знову стоять волонтери з продуктами і ковдрами. Навколо виходу стоять волонтери з плакатами "Чехія", "Німеччина", "Варшава", "Вроцлав" тощо. Бажаючі сідають в автобус, безкоштовно везуть в інше місто чи країну, надають житло і харчування, знову приносять одяг, шампуні, ковдри тощо.
   
Re: Об'єднана тема біженців

"заробітчан" на біженцях -  впіймали мостиські хлопці. у військкомат відвезли  :D
це ті хто брав 100 доларів і вище від Львова до Мостиськи.




   
Re: Об'єднана тема біженців

Олег
15 хв  ·
Повідомлення для всіх хто хоче відправити своїх рідних за кордон. Переходи Рава-Руська і Краковець вільні для перетину кордону. Коли рідні в безпеці ми зі спокійним серцем будемо нищити орків.
На яку годину дійсна ігформація
Відповісти13 хв
Олег
На вечір 20 година
Відповісти12 хв
Олег
Був на Раві за Краківець сказав митник
   
Re: Об'єднана тема біженців

Склоняюсь к тому, чтобы дочку с женой отправить на Черновцы. И потом пытаться в Румынию перебраться.
Все таки во Львове сейчас сильно от людей "тесно". Почему то кажется что в Черновцах людей меньше. Или я ошибаюсь?
Мои пока упираются. Мол не хотят папу одного оставлять. Но я не теряю надежды их уломать.
За рулем жена сама не доедет. Да и не понятно, что с бензином по дороге.
Кто имеет опыт с жд поездкой до Черновцов. И там - пересечение границы.
Заранее благодарен за инфу.

Останнє редагування: 1 березня 2022 22:53:11 від Камрад
   
Re: Об'єднана тема біженців

Моя инфа такая. Друзья на трех машинах выехали вчера. Женшины, дети и два мужика за 60. Тем кто до 60 ехать на авто однозгпчно не рекомендую. Может получиться невдобняк на блок постах.
Выехали вчера в 15. До вечера доехали до Винницы. Сегодня в районе 12 были в Каменце. В Каменце появился бензин. С собой везли две канистры топлтва.
Пока все. Завтра будет инфа с границы.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Моя невістка такий досвід має, син повіз їх машиною на румунський кордон, по дорозі щось змінилося, доїхали до Івано-Франківська, сіли в автобус на Будапешт, звідти у Вроцлав, ось щойно сьогодні увечері вони доїхали до Вроцлава.
А я з сином поїхали зі Львова на потязі Львів-Перемишль. Потім нас довезли волонтери у місто Торунь, позавчора зранку були в готелі вже.
Стартували одночасно з Києва на світанку 24 лютого.
Різниця в часі дві доби.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Склоняюсь к тому, чтобы дочку с женой отправить на Черновцы. И потом пытаться в Румынию перебраться.
Все таки во Львове сейчас сильно от людей "тесно".
Мои пока упираются. Мол не хотят папу одного оставлять. Но я не теряю надежды их уломать.
За рулем жена сама не доедет. Да и не понятно, что с бензином по дороге.
Кто имеет опыт с жд поездкой до Черновцов. И там - пересечение границы.
Заранее благодарен за инфу.
до Львова важко добратися.
до кордонувже такоє.
або потягом до Перемишля.
Порубне -( чернівці ) - кажуть важко.
Чоп - ніби досить  вільний.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Моя инфа такая. Друзья на трех машинах выехали вчера. Женшины, дети и два мужика за 60. Тем кто до 60 ехать на авто однозгпчно не рекомендую. Может получиться невдобняк на блок постах.
Выехали вчера в 15. До вечера доехали до Винницы. Сегодня в районе 12 были в Каменце. В Каменце появился бензин. С собой везли две канистры топлтва.
Пока все. Завтра будет инфа с границы.

мужиків не випустять наші.
тре їхати на перепуск де є піший перехід.
Грушів. Мостиська . Рава руська.
раджу грушів.
там все організовано - на польському боці теж приймуть волонтери.
машини - назад поїдуть.
   
Re: Об'єднана тема біженців

ПО НОРВЕГІЇ - приймають ТІЛЬКИ З БІОПАСПОРТАМИ (шоб не було питань - Норег не ЕС)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія