Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка грандиозная страна. Но чем больше путешествую по ней, тем больше счастлив, что живу в Киеве

Andriy Fedoriv
7 серпня о 11:47  ·

Америка грандиозная страна.

Но чем больше путешествую по ней, тем больше счастлив, что живу в Киеве.

В Украине есть много вещей, которые намного лучше, чем в США, но часто украинцы их совсем не ценят и продолжают ныть, как же все плохо. А плохо далеко не все.

И одна из таких вещей - сервис. Украина и Киев могут читать лекции для Европы и США про клиентоориентирован ность. Дух предпринимательства, легкий бардак и «голодный» рынок сотворили просто сервисные чудеса. Капитализм и «невидимая рука спроса и предложения» сейчас тут, а не там. We try harder. («Мы больше стараемся» - знаменитый слоган прокатной компании Avis, с 1963 года, подчеркивавшей, что она не лидер рынка).

Очереди везде. В Украине я от них отвык. Утром 20 минут в Старбакс. В аэропорту в туалет. В хороших ресторанах часто нет резервации и ты стоишь на улице под входом  20-40-90 минут.  Если ресторан великолепный и регистрация есть, ближайшая доступная дата может быть через 3 недели или 3 месяца. На видео один из лучших ресторанов в городе Монтерей. Там действительно вкусно. Но очередь.

Про очереди к врачам слагают легенды. Очередь на узи может легко быть 5 месяцев. А если ты не потерял сознание и не истекаешь кровью, то скорая вероятно не приедет.

Мы пришли на завтрак в своём отеле, говорят, мест пока нет и ждать 45 (!) минут. И ты покорно ждёшь. И это один из лучших отелей в Сан Диего. Пять звёзд. Я представляю истерику в нашем Фб, если бы произошло что-то подобное. А да! Мы два дня не могли найти место в радиусе 10км где Ярослава могла бы помыть и уложить волосы. И ни консьержи ни модные приложения не помогали.

Если ты думаешь, что спасёт luxury сегмент, то дудки. В Gucci, Prada, Louis Vuitton и прочие топ магазины в выходные и вечером тоже очереди и ассортимент часто хуже чем в Киеве.

Очень дорого. Иногда адски. Булочка и кофе легко могут стоить 15 или 20 долларов. И это очень так себе кофе из «бидона» и обычная размороженная полуфабрикатная булка. В больших городах можно найти авторские заведения или кофейни. Но часто, очень часто в дороге у тебя просто нет альтернативы и ты платишь относительно много за продукт очень ниже среднего. Качеству хот догов или кофе, чистоте туалетов и приветливости персонала на условном WOG позавидует любая американская заправка! А да! К ценам в большинстве штатов добавляется торговый налог и чаевые не ниже 18%. Их почти нельзя не платить. Их или добавят в счёт автоматически или официант или таксист может начать выяснять отношения  «Как ты посмел не дать!». Я слышал от знакомых много примеров, что на клиентов не давших чаевые просто кричали.
   
Отсутствие гибкости и исключений из правил. Часто тупых. Подхожу к прокату лодок. 17:15. Стоит 5 лодок. Можно взять? Нет, у нас последний слот с 17 до 19. Не вопрос, я заплачу за два часа, а покатаюсь меньше. Нет, приходите утром. И так на каждом  шагу. Иногда чувство, что принцип - клиент всегда не прав. И компании делают только так как удобно им, а не тебе. Чекин в небольших отелях часто с 15:00 до 19:00. И если ты приехал в 21:00, то это может стать реальной проблемой. Большинство ресторанов закрывают кухню в 9-9:30 вечера. Иногда 8:30. И если ты не позаботился об ужине заранее - твой выбор это очередь на макдрайв из 30 машин или мексиканская фритюр забегаловка. Система. Стандарты. А ты ресурс.

А ещё цифровая культура. ApplePay принимали максимум в 10% ресторанов, отелей и магазинов. В 10% Карл!!! Только физическая карточка. И ее чаще всего куда-то уносят и приносят через 5 минут. Когда я рассказывал про то, как мы бросаем деньги с карты на карту и другие фичи на меня смотрели как на инопланетянина. Мой друг, который учился в Калифорнии жаловался на качество Wifi в Стенфордском университете и низкое качество мобильной связи в долине!!!

А ещё дизайн, эстетика и свежесть. Наверное, дизайн упаковок в целом выше уровнем. Но чаще сам дизайн супермаркетов или ресторанов, отелей или магазинов исключительно функционален и прагматичен. Очень basic, но работает. Кроме того очень часто инфраструктура построена в 70е-80е годы и Недавно мы общались с клиентом из Израиля. «Вы балованные. У вас супермаркеты и заправки вау и топ. Мы хотим протестировать продукт у вас, так как планка выше и уже потом идти в мир».

Давайте ценить и любить то, что у нас есть!

 :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  :heart:  Киев и Украину.
   
Тетяна Даниленко
58 хв  ·
Відомий піарник Андрій Федорів написав пост про поганий сервіс у США. Висловлювання підтримала його дружина Yaroslava Gres і понеслося - багато хто погодився, що в Україні і бюрократії менше, ніж у Західній Європі та США, і ресторани давно кращі, і бьюті-індустрія на енну кількість голів вища. А головне - не треба бронювати стіл в кав‘ярню за три тижні, а місце в черзі до лікаря за півроку. Щоправда, багатьох обурило - ми пишаємося сферою послуг, коли вокзали жахливі, дороги все ще залишають бажати кращого, а держава нікого не підтримує. І взагалі, мовляв, класні ресторани - це опція лише для тих, хто живе між Кончою-Заспою і Печерськом. З останнім незгодна категорично, бо зараз вони класні ускрізь, у провінції навіть крутіші, ніж у Кончі й на Печерську. Стосовно ж доріг і вокзалів, то це - справа наживна. Якщо в країні буде вільно розвиватися бізнес, з‘явиться відносна стабільність і від цього крутитимуться гроші, вокзали й дороги з‘являться за кілька років без всякого «великого будівництва».

Але що, блін, не з‘явиться ні за які гроші - це побутова культура. Звідки б не повертався, перший шок в Україні - манера водіння на дорогах. Водії, які з крайньої лівої смуги повертають праворуч і ще й сигналять тим, хто їде у своїй смузі. Водії, які вилітають з другорядної на головну, не відриваючи телефон від вуха і навіть не глянувши, куди їдуть. Тітоньки, які в супермаркеті лізуть першими попри чергу - «женщіна, я тут пєрвая стояла». Мужики, які обпісюють дерева на видних місцях - «твоя собака тут тоже ссыт». Вічна агресія в реальному житті і в соцмережах. І взагалі манера жити в одне горло - зроблю євроремонт у хрущовці, куплю порш кайєн, але спалю кнопки в ліфті, плюну в під‘їзді і обкладу балкон вагонкою. Скільки десятиліть чи століть стабільної ситості нам потрібно, щоб витруїти в собі пізньосовкову манеру жити так, ніби щомиті можеш дати в рило слабшому або отримати в рило від сильнішого? Від цього, до речі і вся наша лицемірна, егоїстична, байдужа, корумпована політика. Кожен розуміє, що ТАМ і сам продавався б, крав і обманював.
   
Нехай Даниленко переїздить в США, якщо не подобається. От нахаба
   
В Україні є лише одна біда - кацапоязикість в комплекті зі скотством її носіїв.
   
коже бачить те, що хоче бачити.
і так в усьому.
Одні бачать Україну,
інші Малоросію.
І так далі.
   
В штатах природа хороша, что не удивительно. Ее уничтожают каких-то 200 лет всего. А в Европе - 2000. Так что американцы много не успели уничтожить пока. Но стараются изо всех сил стать похожими на Европу.
   
В Україні є лише одна біда - кацапоязикість в комплекті зі скотством її носіїв.

це не біда. А біда це мовнюки яким  все муляє.
   
Нацбільше, що мене вразило в США, коли я туди вперше приїхав у 1991 році був не сервіс, і не магазини, а темп і стиль життя.
Коли повернувся, сказав дружині, що нах мені та Америка, так вона мене за два тижні дістала.
   
В Україні є лише одна біда - кацапоязикість в комплекті зі скотством її носіїв.
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень  за мовними  ознаками.
   
Не може бути привілеїв чи обмежень  за мовними  ознаками.
не може. Но дуууже хочется
   
Угу, теж дивувалась, в Штатах, правда , ще не була, в Європі те саме - нема рабів, які за їжу працюють цілодобово, часто в скотських умовах і вислуховуючі нескігченні претензії, а є дорога робоча сила, що має право на відпочинок, вихідні і достойні умови праці :)
Щодо цифрової культури - просто ржачно, чувак взагалі притомний, що епл пей, епл, смартфон і взагалі платіжні системи придумали в США?  :facepalm1:
Він взагалі хто, зєбільний мєністр діджитплізації, який нам буде втуляти що їх криворога дія яеий аналоговнет бо Штати атсталая недиджитализовагая страна бєз цифравой культури  :weep:
   
Щойно ходила а маркет, йшла і всі ятки з кавунами, овочами-фруктами ще відкриті. Міні-кав'ярні і магазини зі всілякими побутовими товарами теж, про ресторани і цілодобові супермаркети промовчу. Я сама цим крристуюсь, та хіба це нормально? Київський час 22.56
   
Щойно ходила а маркет, йшла і всі ятки з кавунами, овочами-фруктами ще відкриті. Міні-кав'ярні і магазини зі всілякими побутовими товарами теж, про ресторани і цілодобові супермаркети промовчу. Я сама цим крристуюсь, та хіба це нормально? Київський час 22.56
Признак страны 3 мира с копеечной рабочей силой.
Всякие федоривы щасливы.
   
Признак страны 3 мира с копеечной рабочей силой.
Всякие федоривы щасливы.
Ну так, він тут пан, можна викликати дівчину вночі на дом, щоб ТП голову помила за пару сотень гривень.
Якась забичена убощиця теж може відірватись - якзо черга в атб 2 людини- починає верещати на весь зал маркету "падайтє касіршу сюда нємєдля", шоб гаспажа пошвидше купила сємок і майонєзіка
   
Сервіс на Заході під час ковіду погіршився. Почали роздавати халявні гроші. Дешеві спеціальності позбулися кадрів. Офіціантці простіше вдома посидіти, ніж працювати за ті ж гроші.

Зарплатню бізнес не може підняти, отже нестача працівників. Усюди черги. Побочка щедрого соціала.
   
Угу, теж дивувалась, в Штатах, правда , ще не була, в Європі те саме - нема рабів, які за їжу працюють цілодобово, часто в скотських умовах і вислуховуючі нескігченні претензії, а є дорога робоча сила, що має право на відпочинок, вихідні і достойні умови праці :)
Щодо цифрової культури - просто ржачно, чувак взагалі притомний, що епл пей, епл, смартфон і взагалі платіжні системи придумали в США?  :facepalm1:
Він взагалі хто, зєбільний мєністр діджитплізації, який нам буде втуляти що їх криворога дія яеий аналоговнет бо Штати атсталая недиджитализовагая страна бєз цифравой культури  :weep:
мобілку також в штатах забабахали, але покриття там гівняне
   
З ваших описів у Бердянську не гірше, ніж на Нью-Йоркщині.
   
мобілку також в штатах забабахали, але покриття там гівняне
Це звичайно значить що вони відсталі :)
І грошей з картки на картку не перекидають просто сєло неасфальтоване :)
   
Власне, в мене безліміт з 2005 року, 100мбс - з 2014, гігабіт - з 2020. Наразі за 180 грн ($7) включно з окремим зовнішнім IP. Чо там у Бронксі та Брукліні?
   
це не біда. А біда це мовнюки яким  все муляє.
в нас війна з кацапоязикими, а ти їхній адвокат?
   
З ваших описів у Бердянську не гірше, ніж на Нью-Йоркщині.
Не гірше кому? Федоровим, який податки не платить і пристосувався до системи? Не боїться ні судів, ні мєнтів, ні державних рекетирів? Йому так. А пересічним очевидно ні, раз вони драпають на Захід хто працювати а хто і назавжди :)
На цей відсталий, без цифрової культури Захід :)
   
багато що в УА таки краще,
і зокрема через відсутність сліпого слідування процедурі і правилам.

це ніби і - і + водночас.
є гнучкість

на заході система тебе бездушно перемеле якщо ти, умовно, на 10хв запізнишся на свій призначений час.
   
Власне, в мене безліміт з 2005 року, 100мбс - з 2014, гігабіт - з 2020. Наразі за 180 грн ($7) включно з окремим зовнішнім IP. Чо там у Бронксі та Брукліні?
Хз шо там в бруклине.
У меня в Стокгольме гигабит 35 евро/мес. При доходе хаусхолда 8.5к евро/мес чистыми.
И в отличии от Украины где тебе провайдер пишет ДО ххх мбит/с тут скорость гарантирована.
Сижу на стандартных 100 мбит, которые на практике 150 мбит со скачками до 180. Ну есть у провайдера свободный канал и им пох, шо я быстрее качаю.
Хотя доя Швеции и нордика остальная Европа это дно. А Украина с обратной стороны дна.
   
Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень  за мовними  ознаками.

Все гарно на папері, але кацапоязикі розв'язали війну проти України і всього українського. Як там справи з українською мовою на окупованих територіях?
   
Хз шо там в бруклине.
У меня в Стокгольме гигабит 35 евро/мес. При доходе хаусхолда 8.5к евро/мес чистыми.
И в отличии от Украины где тебе провайдер пишет ДО ххх мбит/с тут скорость гарантирована.
Сижу на стандартных 100 мбит, которые на практике 150 мбит со скачками до 180. Ну есть у провайдера свободный канал и им пох, шо я быстрее качаю.
Хотя доя Швеции и нордика остальная Европа это дно. А Украина с обратной стороны дна.
Столиця Швеції == райцентр України.

Ніколи проблем зі швидкістю немає, можливо, тому що всі жлоби сиділи на мінімалках, а тепер переповзають на інтернет в мобілках.
   
Нацбільше, що мене вразило в США, коли я туди вперше приїхав у 1991 році був не сервіс, і не магазини, а темп і стиль життя.
Коли повернувся, сказав дружині, що нах мені та Америка, так вона мене за два тижні дістала.

действительно..
то Бэтмен пролетит..
то Халк ввалится..
то репортер в супергеройских супертрусах полетит спасать мир..
то Годзилла с Кинг-Конгом в Нью-Йорке устроят разборки..  :gigi:

нет уж. в Киеве спокойнее  B-)
   
З ваших описів у Бердянську не гірше, ніж на Нью-Йоркщині.

в некотором смысле да. не хуже.
на самом деле в Даунтауне Н-Й не особо и весело. застройка квадратами, одни небоскребы с элитными бутиками/кафе/ресторанами
Таймс-сквер выделяется. но это всего лишь одна площадь..
Централ парк неплох. но не по ночам.

а так - Бердянск пожалуй поинтереснее будет. хотя бы тем, шо в нем не шумит надземка.

апд. и Нью-Йорк - это не сплошной даунтаун и Таймс-сквер..
есть места, где Бердянск даст фору Нью-Йорку..
   
Все гарно на папері, але кацапоязикі розв'язали війну проти України і всього українського. Як там справи з українською мовою на окупованих територіях?


Ти забуваєш, що захищають твою патріотичну дупцю близько 50% кацапоязикіх.
   
Нехай Даниленко переїздить в США, якщо не подобається. От нахаба

Там немає одружених лохів-депутатів. :weep:
   
Власне, в мене безліміт з 2005 року, 100мбс - з 2014, гігабіт - з 2020. Наразі за 180 грн ($7) включно з окремим зовнішнім IP. Чо там у Бронксі та Брукліні?
Подумати встигаєш? B-)
   
Подумати встигаєш? B-)
безлім в 2005- фантастика. тут тре бути адміном у провайдера
   
Услуги очень дорогие в той же Европе и очень медленные.
   
В принципе правда но есть нюансы
У нас все это так ибо прослойка людей с баблом очень маленькая и соотвественно ей все доступно  :-)o

В США это все тоже доступно но надо знать что и как

   
Ну так, він тут пан, можна викликати дівчину вночі на дом, щоб ТП голову помила за пару сотень гривень.
Якась забичена убощиця теж може відірватись - якзо черга в атб 2 людини- починає верещати на весь зал маркету "падайтє касіршу сюда нємєдля", шоб гаспажа пошвидше купила сємок і майонєзіка

Шо за істеріка? ))))
В нас ще й доставочку можна вночі замутити і кричати на касіршу не треба, "гаспажа" може собі сємкі і майонезік прямо в хату отримати ))))))))))
   
доляри не друкуєм,тому додаткову вартість виробляємо сервісом,довгими годинами роботи і тому подібне. От в латинській америці долярів також не друкують,але і працювати не будуть. Краще пройти шлях японії чи там тайваню чим якоїсь  нікарагуа.
   
доляри не друкуєм,тому додаткову вартість виробляємо сервісом,довгими годинами роботи і тому подібне. От в латинській америці долярів також не друкують,але і працювати не будуть. Краще пройти шлях японії чи там тайваню чим якоїсь  нікарагуа.

Не факт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія