Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання дорогого газу для сільських жителів вирішується так :

в нас багато пенсів вікна поміняли та хати поутеплювали через программу енергозбереження
в якійсь рік просто  масово той пінополістерол закупали
везли навіть велосіпедами
в нас це через Укргазбанк робилося

   
Номинальная мощность: 0.675 — 0.700 кВт (3.2 А)
Среднесуточное потребление электроэнергии обогревателя: 5.5 кВт/сутки

Конвектор TERMOPLAZA STP 700 White

Украина

https://bt.rozetka.com.ua/termoplaza_stp_700_white/p14934944/characteristics/
Показати зображення...
1кВт опалює до 10 м.кв. рaxyй-те!
   
ну, внукам на машини гроші ж  є
а самім субсидію та дешевий газ подавай
Потрібно такий закон, хочеш субсидій завіщай майно державі. А то як допомогти батькам, нема кому. А спадкоємці на хату і паї аж бігом знаходяться.
   
ну, внукам на машини гроші ж  є
а самім субсидію та дешевий газ подавай
Ну, це скоріше виключення з правил щодо машин, зараз вже онуки вкладають бабло, яке накосили по Польщах-Чехіях.
Інша річ, якщо є бабло, то зазвичай є й чим за газ платити, а не задрочуватися з грубками.
В моєму селі газифікованому для економії  зазвичай люди прикручують радіатори в тих кімнатах, де не тусуються.
Місцевість не дуже багата лісом (те що було, козаченьки швидко повирубували), а нормальні дрова (дуб/граб) коштують грошей.
   
Потрібно такий закон, хочеш субсидій завіщай майно державі. А то як допомогти батькам, нема кому. А спадкоємці на хату і паї аж бігом знаходяться.
+
   
Так зелена блядота пише, що мільйони ФОПівців заробляють по сто тищ доларів на день та не сплачують податки. Має вистачити на приватний будинок з автономним опаленням.
   
Потрібна революція, на кшталт жовтневої.

пішов на xyй комуняка
   
Так зелена блядота пише, що мільйони ФОПівців заробляють по сто тищ доларів на день та не сплачують податки. Має вистачити на приватний будинок з автономним опаленням.

Вряд ли фопы перекрывают дороги
Они привыкли отвечать за себя

Дороги перекрывают полтавские совки
   
Потрібно такий закон, хочеш субсидій завіщай майно державі. А то як допомогти батькам, нема кому. А спадкоємці на хату і паї аж бігом знаходяться.

І що держава буде робити з халупами в селі?  :facepalm:
   
перекривають ті що паматянують що газ за комуністів коштутвав 6 копійок
   
І що держава буде робити з халупами в селі?  :facepalm:
Не всі хто виробляє субсидії живуть в халупах. А земля, паї?
   
Взагалі то це називається купівельна здатність, яка має безпосереднє відношення до ринку. А не до  монополізму., який працює на купку олігархів в Україні і до ринку не має ніякого відношення. Я вже не кажу що в тій же Полтавській та Харківській області ці люди ходять буквально по газу, А мають платити начебто його добувають на Марсі? Це ринок? Ні. Ось це якраз хуйня якась

на ринку я взагалі нічого тобі не зобов'заний продавати
продам за кордон де в рази дорожче...
   
Яка опалювана площа?
я в селі поставив німецький камін. зробив розводку повітропроводів по кімнатах.
газом палять тіко коли вже мороз сильний.
бюджет 1500 євро за все.

можна твердопаливний котел - 300-400 доларів.

але наші люди інвестувати не хочуть.
вони хочуть халяви.
а вона закінчилась.

п.с. я в курсі шо в селах треба 500-700 кубів якшо стоїть напольний український чи імпортний котел старого типу.
а зараз це 5-7 тисяч гривень на місяць.

   
Таке вже було на початку минулого століття, думаєш, пролєтарії не сцятимуться павтаріть?

Та які пролетарі. Менше Леніна читай. Криваву жатву переворотів збирає люмпен і гопота. Ті пролетарі сидять в такі часи на сраці рівно як шахтарі в ОРДЛО. А брудну роботу по руйнуванню держави виконують мотороли та гіві, які і викинуть радіогаг з їх теплих домівок.

І цього не розуміти та ще й радіти з розвитку такого сценарію може тільки феєричний довбойоб.
   
я в селі поставив німецький камін. зробив розводку повітропроводів по кімнатах.
газом палять тіко коли вже мороз сильний.
бюджет 1500 євро за все.

а чого так мілко? Запропонуйте селянам теплові насоси по 15000 Євро.
   
на ринку я взагалі нічого тобі не зобов'заний продавати
продам за кордон де в рази дорожче...

Менше слухай маячню про вільний ринок.

Розвинені країни захищають свій ринок такими обмеженнями що тобі і не снилось. А тобі дурні втирають про 'вільний ' ринок. Ринок чого ресурсів, які ти продаєш роздягаючи країну? Бо не в стані нічого іншого продати?
   
Твердопаливний котел + електрокотел і 2-ох зонний лічильник.
   
Полтавские нищеброды не хотят зарабатывать денег,  они хотят, чтобы за них кто-то оплатил газ
А если не оплатят,  то обещают разрушить страну  :facepalm1:
   
Скільки витрачаєш на паливо?

ТС ти куди щез? Ну то скільки витрачаєш на паливо для свого комину?
   
Полтавские нищеброды не хотят зарабатывать денег,  они хотят, чтобы за них кто-то оплатил газ
А если не оплатят,  то обещают разрушить страну  :facepalm1:

Це такі як ти дебіли її руйнують. Ще й радіють з цього.
Ладно вже б ти був ковбасником та здалеку радів знищенню України  олігархатом. Хоч з точки самозбереження це зрозуміло. Вже потікали звідси та й радіють цьому факту  А ти ж тут, нєдодєлок.
   
ТС ти куди щез? Ну то скільки витрачаєш на паливо для свого комину?

У мене зараз десь виходить 10грн./м.кв. в місяць.
Кожного року росте ціна.
Минулого року було десь  8...
   
Надо утеплить дом и купить газ летом по 5 грн
этим летом было 5 грн из-за ковида. В дальнейшем покупка оптом будет давать 10 % экономии, что можно заработать и на курсах и на депозитах.
   
Це такі як ти дебіли її руйнують. Ще й радіють з цього.
Ладно вже б ти був ковбасником та здалеку радів знищенню України  олігархатом. Хоч з точки самозбереження це зрозуміло. Вже потікали звідси та й радіють цьому факту  А ти ж тут, нєдодєлок.

Почему бы и тебе не начать изучение пайтона?
Вместо нытья
   
Просто у цих радіогаг та кіяш проміжок  між вухами набитий гівном. Вони не здатні думати на крок вперед.
Ці уйобки навіть не в стані зрозуміти що при подальшій дестабілізації країни їх нікому буде захищати. Вже нікому.

Бо держави немає. І їх  йопаний Свин дуже активно почав цей процес. Зе то вже таке. Вигрібає на здачу.
+1000000000
Саме так.
   
У мене зараз десь виходить 10грн./м.кв. в місяць.
Кожного року росте ціна.
Минулого року було десь  8...

Что вы сравниваете несравнимое
У меня на газу 11 грн на метр
И о чем это говорит?
   
Таке вже було на початку минулого століття, думаєш, пролєтарії не сцятимуться павтаріть?

Знайдеться Лєнін,знайдуться нові німці. Бо верхи зажралися.
   
Знайдеться Лєнін,знайдуться нові німці. Бо верхи зажралися.
Ага, ленін вам хату напалить. Від того, до чоги ви закликаєте, першими ви і постраждаєте.
   
Менше слухай маячню про вільний ринок.

слухай це ти про ринок став пізідти не я
   
я в селі поставив німецький камін. зробив розводку повітропроводів по кімнатах.
газом палять тіко коли вже мороз сильний.
бюджет 1500 євро за все.

можна твердопаливний котел - 300-400 доларів.

але наші люди інвестувати не хочуть.
вони хочуть халяви.
а вона закінчилась.

п.с. я в курсі шо в селах треба 500-700 кубів якшо стоїть напольний український чи імпортний котел старого типу.
а зараз це 5-7 тисяч гривень на місяць.
Прямо сейчас никто инвестировать не будет, да и не факт, что сможет потом. Если речь идет о домах 70-80-х годов, то там как правило потолки огромной высоты, чугунные батареи с системой на дикое количество воды, отсутствие теплоизоляции и зачастую старые окна. Все в комплексе обойдется в очень круглую сумму.
   
Знайдеться Лєнін,знайдуться нові німці. Бо верхи зажралися.

полтава це ЩОСЬ...
   
пішов на xyй комуняка



На, подивись.
Ленін вже тут.
Ви країну довели сраки, ви. А тепер не жалійтесь.
   
Ага, ленін вам хату напалить. Від того, до чоги ви закликаєте, першими ви і постраждаєте.

Я живу в маленькій квартирі 12-поверхівки-брєжнєвки.
Так, мені буде ДУЖЕ погано.
Але , на жаль, іншого шляху вже нема. Верхи жеруть як не в себе.

Да, єлі шо.
Я не закликаю до революції.
Я ПРО НЕЇ ПОПЕРЕДЖУЮ. Я не є революціонером, я не є членом будь-якої партії, я просто бачу настрої простих людей.

Щоб не розповідали що зву русь к тапару.

Одумайтеся.
   
Я живу в маленькій квартирі 12-поверхівки-брєжнєвки.
Так, мені буде ДУЖЕ погано.
То зараз типа тобі офуєнно  заїпісь як добре? :gigi:
   
Питання дорогого газу для сільських жителів вирішується так

Зараз буде так - продав пай, щоб заплатити за газ
   
То зараз типа тобі офуєнно  заїпісь як добре? :gigi:
Мені й зараз не дуже добре.
А революція - це хаос. Може бути дуже погано. Але я бідний і мені, в принципі, все одно. Бо як не революція, так олігархи мене жебраком роблять.
   
треба було не дороги будувать, а гроші направити на тепломодернізацію.В результаті- підняли ціну на газ. куратор будівництва купив собі особняк, жінці лендкрузер, вколовся дефіцитною вакциною і відбув в Дубаї. Селян залишили замерзати і вмирати від короновірусу.
   
Ага, ленін вам хату напалить. Від того, до чоги ви закликаєте, першими ви і постраждаєте.


Сашо, не  дуркуй. Які заклики? Ти в стані аналізувати що відбувається в країні? Який це нах ринок? Це грабунок держави Україна  купкою людей, м'яко кажучи, не аристократичного походження. І перетворення її в ресурсно-аграрну колонію гірших прикладів латиноамериканськог о штибу. Ніякого відношення до ринку це не має. І результати такого грабунку очевидні.
І радіти цьому можуть тільки корисні ідіоти хуйла як отой радіогага. Ти теж корисний ідіот хуйла? Частина країни вже в нього. Ти хочеш продовження?
   
Який це нах ринок? Це грабунок держави Україна  купкою людей, м'яко кажучи, не аристократичного походження. І перетворення її в ресурсно-аграрну колонію гірших прикладів латиноамериканськог о штибу. Ніякого відношення до ринку це не має. І результати такого грабунку очевидні.

 (tu)
   

Навіщо людям ваша лотерея - лохотрон. Люди хочуть ціну, відповідно до доходів. В карантин і кризу піднімати ціни - верх цинізму.


Может попытаться хотеть доходы побольше?
   
Ленін вже тут.

в сраці ваш ленін
отримуйте субсидії і не скігліть
не належить?
ну тоді платіть і не скігліть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія