Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Продовжимо прогулянку Харковом

Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Хорошие фото. Хорошая тема. Все таки Харьков, Одесса и Львов-самые интересные города Украины. Все остальны-неинтересная серость. Даже Киев. :buba:
и это мы прошли только 300 метров! а какая насыщенность интересными зданиями, и все они разные. нет двух одинаковых.


   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

спасибо  (tu)
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

и это мы прошли только 300 метров! а какая насыщенность интересными зданиями, и все они разные. нет двух одинаковых.

Показати зображення...
  Повторюсь-пройдитесь с фото по кварталам между Пушкинской и Шевченко( Дарвина, Воробьева, студполикл. и др. Вот где особняки исторические. Дом ученых, дом художника, инст.Стали, особняки на Театральной в районе бывш.ресторана Горка. Там до сих пор дом с привидениями и бывший психприют жуткое здание
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

  Повторюсь-пройдитесь с фото по кварталам между Пушкинской и Шевченко( Дарвина, Воробьева, студполикл. и др. Вот где особняки исторические. Дом ученых, дом художника, инст.Стали, особняки на Театральной в районе бывш.ресторана Горка. Там до сих пор дом с привидениями и бывший психприют жуткое здание
коли в мене був час там гуляти, майже по 1,5 години щотижня, то не було чим знімати.
місця там дійсно історичні та красиві.
я вважаю, що старі будинки стали більш привабливішими саме завдяки появі нової сучасної архітектури поряд.
а вулиця Дарвіна, мабуть чемпіон по кількості цікавих та історичних будинків.

Останнє редагування: 16 грудня 2018 21:35:50 від дмхз
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Киев явно опережает Харьков по количеству молодёжи . В Киеве есть Днепр , есть афигенно красивый пригород ( Ирпень, Буча , Вышгород и тд ) , в Харькове такого нет . В Харькове нет пробок по сравнению с Киевом . Заводы не изчезли - (хаз ,фэд, малышева ,хтз ) на месте, на барабашова нарид есть , на лоске тож движ идёт , по окружной с танкоремонтного завода регулярно возят танки , что не улучшает состояние дороги и тд ... Так шо город живёт , ваты правда дофига но прижухли и помалкивают глядя на соседний регион
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Давно мрію з'їздити до Харкова, але зі Львова то не світ близький, та й дружина не горить бажанням поки що.

Вважаю найкращим часом побачити Харків - це травень або кінець серпня- початок вересня.
До речі, між Львом та Харковом дуже зручне залізничне сполучення: прямий фірмовий поїзд у дуже гарному стані.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Пройдемо ще 150 метрів













   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

 (tu)
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Дякую за звит харькивянам
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

давайте фотки Сумской, самого центрального центра
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Киев явно опережает Харьков по количеству молодёжи . В Киеве есть Днепр , есть афигенно красивый пригород ( Ирпень, Буча , Вышгород и тд ) , в Харькове такого нет . В Харькове нет пробок по сравнению с Киевом . Заводы не изчезли - (хаз ,фэд, малышева ,хтз ) на месте, на барабашова нарид есть , на лоске тож движ идёт , по окружной с танкоремонтного завода регулярно возят танки , что не улучшает состояние дороги и тд ... Так шо город живёт , ваты правда дофига но прижухли и помалкивают глядя на соседний регион
    Заводы не исчезли?!!! ХАЗ умер ещё при Янеке, цеха пустые и не работают уже лет 10. Долг по зарплате обещали выплатить к 25г!!!  ХТЗ прихватизировал Ярославский с целью разборки на металл-выпускают ТРИ!!! трактора в месяц. На Малышева и рады бы работать. да некому-спецов нет и неоткуда взять, долги по ЗП. ФЭД пашет вовсю-это да. Даже так обнаглел, что отказал название менять по декоммунизации. Хартрон пашет на амерские гранты. И всё.  ЛОСК умер полностью. Барабашка работает только ХОЗ-СТРОЙ-ВЕЛО.Город живёт на старые накопления. Даже таможенники захирели :peremoga:
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Харьков машиностроительный город был, а какое совецкое машиностроение могло выжить в условиях конкуренции с миром. никакое, почти. за исключением турбоатома. Харьковские тихоходные турбины были лучшими в мире, лучше сименса и GE. но их удавили политически. они кстати и сейчас по характеристикам и надежности не уступают лидерам, но мало кто хочет их ставить, по политическим мотивам.  :facepalm:
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

давайте фотки Сумской, самого центрального центра
Уявляєте довжину Сумської? Там фоток мульйон буде.
Тут невеличка вулиця довжиною у 800 метрів ще не вся показана. А кілька годин витратити прийшлось.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

дмхз, что щас на петровского 22? когда то там была «жаба» пивняк. потом ресторанчик в котором можно было встретить футболеров металлиста часто. Шо щас?
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

что щас на петровского 22?
щас немає ніякого петровського
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Те ж саме можна сказаты про Львiв- звичвйне брудне мiсто з рагульським населенням. Окрiм центру та примiських замкiв нiчого цiкавого нема. Луцьк та Франiк набагато цiкавiшi. Та ща не потрiбно ображати
Та звичайне типове українське місто яких в нас сотні так і пиши. Особливо Луцьк краще, і Франик  зі збереженим історичними будинками через один. Щодо рагулів це явище всіх міст України, шляхту і міщан вигнали, селян заселили )
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Давно мрію з'їздити до Харкова, але зі Львова то не світ близький, та й дружина не горить бажанням поки що.

Витратиш час
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Витратиш час з користю
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом
a49

Обычный город
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Харків - цікаве місто,  такий собі антипод Львова (може тому і цікаве)). Фішка ще в тому,  що був столицею раніше урср раніше,  ніж Київ,  і тому там з більшим розмахом совєцька архітектурна гігантоманія, тому там є будівлі,  котрих в Києві не зустрінеш.
Місто доглянуте, парки класні,  ну і в цілому доволі гармонійне,  хоч і дещо совкове. Мені особисто більше сподобалось,  ніж Київ,  в котрому все на купу.

Єдиний мінус - до рашки пару км.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Навіть не знаю що саме совкового можна наразі побачити чи відчути у Харкові.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Обычный город
(tu)
Непоганий накид для серйозної розмови. :D
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Навіть не знаю що саме совкового можна наразі побачити чи відчути у Харкові.
всякі скверики з пам'ятниками совковими  (доглянуті), архітектурна складова - багато ж будівель совка,  інтер'єр метро, ну про планування вулиць так само - але все доглянуте і в гарному стані. Так що совок тут не розумівся в такому негативному значенні
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Вокзальна площа дійсно краща в Україні (поки нашу не зроблять)))
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Найбільшу цікавість, звісно, представляє центр міста.
Можна мешкати у центрі і мати ось таке подвір`я.

Показати зображення...
Маєш можливість виходу із двору через таку арку

Показати зображення...
Показати зображення...
І насолоджуватись виглядом чудової сучасної будівлі

Показати зображення...
Або виглядом більш старших будинків

Показати зображення...
О, це часом не там, де готель Елегія? На вулиці Чернишевській...)
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

 :facepalm: на самом деле рецепт простой. достаточно почистить улицы от грязи и гавна и любой город, даже куев, станет чем то похожим на харьков,  X(
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Я люблю Харьков.
Сюда приезжаешь, как к старому другу, который стал большим человеком, но к тебе относится без высокомерия и снобизма.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

О, це часом не там, де готель Елегія? На вулиці Чернишевській...)
це зовсім поруч.
тепер і я буду знати що існує такий готель)
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Ну, в мене зорова пам'ять на місця непогана (а от людей навпаки не запам'ятовую))
Я там жив під час нашої виїзної конференції, яка проводилась в Прем'єр Пелесі. 10 хвилин пішки не поспішаючи..
Я всім кажу, що в Харкові є що подивитись, але чогось скептично до цього ставляться... І сам же колись так думав, а тоді сам побачив і сподобалось, причому і взимку, і навесні, і восени бував у вашому місті.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Ну, в мене зорова пам'ять на місця непогана (а от людей навпаки не запам'ятовую))
Я там жив під час нашої виїзної конференції, яка проводилась в Прем'єр Пелесі. 10 хвилин пішки не поспішаючи..
Я всім кажу, що в Харкові є що подивитись, але чогось скептично до цього ставляться... І сам же колись так думав, а тоді сам побачив і сподобалось, причому і взимку, і навесні, і восени бував у вашому місті.

Головне у кожному місті - це люди. А люди Харкова - ватани, що обирають або Добкіна-підкацапника, або Гєпу-сєпара, то ж робить висновки, що то за місто.  Коли б половину їхньої вати (половину населення - щонайменше) депортувати у їх улюблену країну "пушкіна і дастаєвскага", то може і було б тм щось добре, а так - резервація ватанів.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

 :facepalm: город не невеста, ему не нужно кому то нравиться. так что покуй чьи то мнения, ненра ну тогда идите нах  :gigi:
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом


Найбільшу цікавість, звісно, представляє центр міста.
Можна мешкати у центрі і мати ось таке подвір`я.


Если в названии ветки есть слово "Продовжимо", то есть смысл скидывать ссылки на предыдущие ветки

Одну тему (от ЮАР)  я помню

Re: Харків. (На прохання дмхз) https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1007153.0
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом


Если в названии ветки есть слово "Продовжимо", то есть смысл скидывать ссылки на предыдущие ветки

Одну тему (от ЮАР)  я помню

Re: Харків. (На прохання дмхз) https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1007153.0
В мене була попередня гілка, тому Продовжила)
До речі, ЮАР знімає більш професійно і художньо.
Показав мені Харків таким, яким я його не бачу. Дуже вдячна йому.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Смит, ти харків'янин?
Дякую, що нагадав про гілочку від ЮАР. Ще раз передивилась вже з іншим поглядом, поглядом людини, яка почала фотографувати місто)
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом
van

Хорошая тема  (tu)
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

дмхз, что щас на петровского 22? когда то там была «жаба» пивняк. потом ресторанчик в котором можно было встретить футболеров металлиста часто. Шо щас?







   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

це Дєдушка с татуіровкой дракона.
але трохи праворуч є рожева будівля з тією ж адресою. от вона як раз нагадує гендель


Петровського 22

Останнє редагування: 26 грудня 2018 16:54:44 від Гоша
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

це Дєдушка с татуіровкой дракона.
але трохи праворуч є рожева будівля з тією ж адресою. от вона як раз нагадує гендель


Петровського 22

на обоих зданиях адрес 22

   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

на обоих зданиях адрес 22
так, саме це я і мав на увазі. тому можливо питали як раз за рожевий гендель.
   
Re: Продовжимо прогулянку Харковом

Тема змусила взятися за перо "стару консерву", але постійного читача  :) .
Давним-давно я навчався в цьому чудовому місті. Фото викликали спогади. Дякую авторові гілки.
В процесі перегляду з'явилося дивне відчуття, що я бачу фото часів мого навчання в радянському Харкові.
Потім я зрозумів, що це пов'язано з мовами реклами і вивісок :). Правда, в радянському Харкові не було
реклами і вивісок на латиниці :).
Отака моя крапля дьогтю в гілочку :).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія